Hoşgeldiniz!

Anarşi

Yunan Gençlerden Faşist Partiye Hoşgeldin Partisi 01:21
Yunan Gençlerden Faşist Partiye Hoşgeldin Partisi 3.514 izlenme - 1 yıl önce 35 tane faşist tarafından bıçaklanarak öldüren Yunan rapçi Killah P'nin ölüm yıldönümünde toplanan anti-faşist gençler, yeni kurulmakta olan milliyetçi Lepen'e ait büroya açılmasına bir gün kala sürpriz hoşgeldin partisi gerçekleştiriyorlar. Darısı bütün türevlerinin başına artık.
Yıkasım Gelir 05:10
Yıkasım Gelir 3.233 izlenme - 2 yıl önce Azer Bülbül yıkasım gelir parçası 10 numara oturmuş. Geri kalan siyasi ,İdeoloji ve diger konularda yorumları iyi kötü sizlere bırakıyorum. "bu hayat kavgası cana yetince, vurup duvarları yıkasım gelir. çaresizliklerim çaresiz kalır bir anda dünyayı yakasım gelir."
Kibar Feyzo - E.K.K. & Şener Şen Koşuşu 01:14
Kibar Feyzo - E.K.K. & Şener Şen Koşuşu 3.679 izlenme - 3 yıl önce Feyzo ve yandaşlarının canlarına tak etmiştir. İyice örgütlenip ayaklanmak istemektedirler. İsyanlarının yansımasını da duvarlara işlemişlerdir. Maho'da yağcısı Bilo'yla beraber köyü gezer. Gördükleri karşısında üç buçuk atmaya başlar. Finaldeki Şener Şen koşusu Usain Bolt'a rakip olacak cinstendir.
13. İspanya Kralı Alfonso'ya Bombalı Suikast Girişimi (1906) 00:31
13. İspanya Kralı Alfonso'ya Bombalı Suikast Girişimi (1906) 1.440 izlenme - 2 yıl önce Barcelonalı bir fabrikatörün oğlu olan Mateu Morral, üniversite eğitiminin ardından Almanya’dan döndüğünde anarşist harekete katılarak önce kendi ailesiyle bağlarını koparır daha sonra da modern bir okulda kütüphaneci olarak çalışmaya başlar. 1906 yılındaysa 13. İspanya Kralı Alfanso’nun düğün konvoyunun şehir merkezinden geçişi esnasında elindeki buket şeklindeki bombayı fırlatarak neredeyse 30 kişinin ölümüne ve yüz kişinin yaralanmasına neden olur. Ardından bir gazetecinin yardımıyla kalabalığın içine karışarak kaçmaya çalışsa da yakalanan ve sakince teslim oluyormuş gibi gözüken Mateu, kendisini hapishaneye götüren muhafızı da öldürdükten sonra intihar eder. Daha önceki girişimlerdeki gibi kral bu saldırıdan da kurtulmayı başarmıştır ancak Mateu, özellikle de iç savaş esnasında cumhuriyetçiler ve anarşistler için milliyetçi-kralcı tarafa karşı manevi bir önder olacaktır.
Arınma Gecesi: Anarşi Filmi 00:48
Arınma Gecesi: Anarşi Filmi 1.410 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi: Anarşi Filmi
Ne Diyoruz Ne Anlıyoruz - Anarşi 39:31
Ne Diyoruz Ne Anlıyoruz - Anarşi 821 izlenme - 1 yıl önce Mehmet ali kılıçbay, ahmet inam ve cengiz güleç'in katıldığı ve birçok konuda sohbet tadında bilgi veren programın anarşi ile ilgili bölümüdür. Üçlünün arasındaki uyumu benim gözümde bir ali nesin-nişanyan veya ilber ortaylı-celal şengör gibidir. Anarşizm hakkında herşey açıklanmasa da bu konudaki önyargıları nispeten kırabilecek bir program olmuş afiyet olsun.
Kibar Feyzo - Final 03:26
Kibar Feyzo - Final 2.350 izlenme - 3 yıl önce Şapkayla yüzen bir ağa vallah ömr-ü hayatımda görmemişem. Bütün köy artık bıkmıştır Ağa'nın zulmünden.Ayaklanmıştırlar Feyzo'nun önderliğinde.Maho ağa onları durdurmak ister.Ancak ne çare dönüşü yoktur hiçbir şeyin.Feyzo tüfeği alır ve Ağa'ya yöneltir.Vurulduktan sonra Maho Ağa'nın düşüşü Türk Sinemasının en güzel düşüşüdür.
kontör İsyanı (vodafone billboardlarına saldırı) 01:41
kontör İsyanı (vodafone billboardlarına saldırı) 1.689 izlenme - 8 yıl önce bir gece ansızın sıkılan gençlik sokaklara dökülmüş ve vodafone billboardlarını boyamış. ama sloganlar, görüntüler Şahane ! adamların galiba kafaları atmış ve İstanbul'da boyanmadık vodafone billboardı bırakmamışlar. kontör sıkıntısı çeken, eli no tuşunda telefonla konuşan herkesin de destekleyeceği bir eylem sanki ada...mlar özgürce konuşmak, mesajlaşmak istiyoruz diyor. e buna kim hayır diyebilir?
Eylemci Ezen Polise Molotof Atmak 01:18
Eylemci Ezen Polise Molotof Atmak 460 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Yunanistan'dan... Protesto sırasında kalabalığa dalan ve bir eylemciyi ezen motosikletli polis, arkadaşının intikamını almak isteyen eylemcilerce molotoflanıyor.
Rage Against the Machine - Killing in the Name 05:14
Rage Against the Machine - Killing in the Name 215 izlenme - 2 yıl önce 90'ları sistem karşıtı olmalarıyla sallayan RATM'ın çıkışa geçmesini sağlayan gaz şarkılardan biridir. Son derece sakin bir haldeyken etrafı parçalamak istemek gibi yan etkilere neden olabilir.
İspanya İç Savaşındaki Anarşistler ve Durutti'nin Bolşeviklere Cevabı 02:12
İspanya İç Savaşındaki Anarşistler ve Durutti'nin Bolşeviklere Cevabı 344 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da Cumhuriyetçi ''Halk Cephesi'' seçimi kazandıktan sonra faşist Franco orduyu da arkasına alarak hükümete karşı ayaklanır. Bu tabii ki işçi ve köylüler için de büyük tehlikedir. Hem Sosyalist hem de Anarşistlerin işçi ve köylü kesiminde geniş örgütlülüğü bir tarafa, Franco'nun bir diğer destekçileri, toprak ağaları, din adamları ve fabrikatörler gibi işçilerin ve köylülerin doğal düşmanlarıdır. Haliyle Franco'nun bu ayaklanması, işçi ve köylü mücadelesine karşı ağaları, patronları tekrar yükselişe geçirecek ve emekçileri köleleştirecek, işçi hareketlerini bastıracaktır. Bunun üzerine iç savaş başlar, Fabrikadaki işçiler patronlarını kovar, köylüler toprak ağalarını kovar ve eşit bir şekilde, doğrudan demokrasiyle topraklarını, üretim araçlarını kullanmaya başlarlar, bir yandan da faşist orduya karşı öz savunmaya geçerler. Hepimizin bildiği ''Haydi Barikata (A Las Barricadas) da bu insanların marşıdır. Bu sayfada ve diğer tüm sosyal medya ağlarında gördüğüm bir şey de, Anarşizmin sadece şiddet manasına geldiğini sanan insanların çoğunlukta olduğudur. Hala niçin polise taş atan bir sosyaliste ya da diğer ideolojideki insanlara anarşist olmadıklarına rağmen 'Anarşist' dendiğini merak ediyorum. Bu arada Gezi'nin niçin Anarşist bir ayaklanmaya benzediğini iddia ettiğimizi belki yukarıdaki videoda görebilirsiniz.
V For Vendetta - Fikirlere Kurşun İşlemez 03:19
V For Vendetta - Fikirlere Kurşun İşlemez 299 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle film hakkında kısa bir hatırlatma yapalım. Film 2020 yılında ve İngiltere’de geçiyor. Ülke, son derece baskıcı bir toplum düzenini yaşamaktadır. Türlü yasaklar ve engellerle idare edilen halk, şiddet yanlısı bir konuma gelmiştir. Tam da bu sebeple artık insanlık adına bir ayaklanma zamanıdır. Ve filmin en can alıcı sahnesinde herkesin duyduğu "Fikirlere Kurşun İşlemez"i duyuyoruz. Ek olarak facebook,twitter ve bilimum sosyal paylaşım mecralarında, her türlü forum sitelerinde "V" avatarları kullanmak,onun sözlerini sağ sola yazmak, V maskeleri takmak bana son derece itici ve anlamsız geliyor bunu belirtmek isterim. İzlemeyen kalmadı bu filmi ve "sadece ben izledim lan" triplerinde her izleyenin bir benimseyişi var,vurgulama istediği var. Düşünce,kavram ve mantaliteden çok sembollere önem vermemizin somut bir örneği aslında...
Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman 01:44
Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman 210 izlenme - 4 yıl önce Arınma Gecesi Anarşi Türkçe Fragman
Demokrasi Öyle Bişiydir ki Tadından Yenmez - Kemal Sunal 00:57
Demokrasi Öyle Bişiydir ki Tadından Yenmez - Kemal Sunal 170 izlenme - 3 yıl önce Tam bir demokrasi şöleni yaşadığımız ve yolsuzların hileli seçimleriyle dikdatörlerin inmeyeceğini gördüğümüz şu günlerde size diyorum ki "demokrasi öyle bişiydir ki dadından yinmez". Yumruğunuzun sağlam olduğu günler dilerim.
Radikal Hayvanseverlik - Hayvan Kurtuluş Cephesi 01:13
Radikal Hayvanseverlik - Hayvan Kurtuluş Cephesi 82 izlenme - 2 yıl önce laboratuvar, mezbaha, çiftlik, fast food zincirleri ve benzeri yerlerde hayvanlar için eylem yapan ALF - Animal Liberation Front Türkçe Hayvan Kurtuluş Cephesi adlı aktivist grubun bazı eylemlerinden görüntüler. 1976'da kurulan grup bugüne kadar binlerce hayvanı kaçırarak (bir nevi özgürleştirerek) büyük firmalara milyonlarca dolar zarar vermiş. 2004 yılında Iowa Üniversitesinden 401 hayvanı kaçırmak olsun, 2005'te Roma'da vizon çiftliğinden 2000 vizonu serbest bırakmak olsun rüştünü ispatlamış, taşşaklı bir örgüt. burger kinge girip et yemeyin gibi basit eylemler yapanlar, izleyin az buçuk bişeyler kaparsınız.
Nihat Doğan - Sulandırma Operasyonu 10:00
Nihat Doğan - Sulandırma Operasyonu 119 izlenme - 2 yıl önce Nihat Reyis bir tv kanalına çıkıp kendi hakkında çıkan idaalara cevap veriyor. Söylediği çoğu şeyi anlayamadım o kadar bilgili entel bir insan değilim. Ama her halde çok derin şeyler söylüyor. Yazarın notu: Televizyon sunucularının sırf reyting uğruna saf ayağına yatması beni derinden sarsıyor.
Deccal 02:49
Deccal 79 izlenme - 2 yıl önce "Mesih Deccal sessizce görevine başladı" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24536/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Deccal A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Arınma Gecesi: Anarşi - Arınma Gecesi Nedir? 01:01
Arınma Gecesi: Anarşi - Arınma Gecesi Nedir? 106 izlenme - 4 yıl önce ARINMA GECESİ: ANARŞİ filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Oldukça ilgi çeken The Purge filminin devam niteliği taşıyor.
'arınma Gecesi: Anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!! 01:44
'arınma Gecesi: Anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!! 75 izlenme - 4 yıl önce ' Arınma Gecesi:anarşi, 18 Temmuz'da Sinemalarda!!
Türk Punkların Eylemi 01:49
Türk Punkların Eylemi 68 izlenme - 3 yıl önce Endonezya'da punk'ların gözaltına alınıp ''rehabilite'' etmek amacıyla devlet eliyle saçlarının kazınıp hayvan gibi kafeslere tıkılmasını proteto etmek amacıyla Türkiye'de yaşayan punk'ların Endonezya büyükelçiliği'ne yönelik yaptıkları eylem. Bu arada büyük olasılık elçiliğe ait 4x4 'e ve elçiliğin nuhtelif yerlerine sprey boyayla imzalarını atıyorlar.
UEFA Beşiktaş Taraftarının Hazırladığı Pankarta İzin Vermedi 00:15
UEFA Beşiktaş Taraftarının Hazırladığı Pankarta İzin Vermedi 40 izlenme - 3 yıl önce Bu akşam oynanacak Beşiktaş-Arsenal maçı için Çarşı grubunun hazırladığı rekor büyüklükteki pankarta UEFA izin vermedi.
Deccal'in karakteri 04:35
Deccal'in karakteri 17 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/21784/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Deccalin-karakteri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
SİNEMASKOP_BÖLÜM 146_THE PURGE ANARCHY_KANAL35 50:30
SİNEMASKOP_BÖLÜM 146_THE PURGE ANARCHY_KANAL35 27 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cumartesi Saat 12:00, Cumartesi Saat 22:00, Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz.
Şems Suresi, 1-14 Ayetlerinin Tefsiri 07:22
Şems Suresi, 1-14 Ayetlerinin Tefsiri 14 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: Bakın hemen arkasından Şems Suresi, illa ki Mehdiyet. Rahman Rahim olan Allah’ın adıyla. Orada fecrden bahsediyor şimdi burada güneşe geçmiş Allah. Doğmuş artık güneş. “Güneşe ve onun parıltısına andolsun” (Şems Suresi 1 ) diyor Allah, yemin ediyor. Şeytandan Allah’a sığınırım. Yani Hz. Mehdi (a.s)’a ve saçtığı nura inşaAllah. “Onu izlediği zaman aya” (Şems Suresi 2 )  Hz. Mehdi (a.s)’ın yardımcılarına da işaret var burada. Aya da dikkat çekiliyor ama Hz. Mehdi (a.s)’ın yardımcılarına da işaret ediliyor. “Onu (güneş) parıldattığı zaman gündüze” (Şems Suresi 3 ) Bak onu güneş parıldatıyor ya, gündüz olmuş artık. Ortalık aydınlanmış. Zulümat gitmiş. Karanlık gitmiş. “Onu sarıp-örttüğü zaman geceye” (Şems Suresi 4 ) Bu sefer karanlık, arkasından karanlık geliyor. “Göğe ve onu bina edene” (Şems Suresi 5 ) Bakın hep iman hakikatlerine Allah dikkat çekiyor. “Ay, güneş, gök, onun bina edilmesi, fizik kanunları, bunları inceleyin” diyor Allah. “Yere ve onu yayıp döşeyene” (Şems Suresi 6 )  “Yeri inceleyin” diyor Allah. Yer bilimleri. “Bitkiler, bitkileri inceleyin” diyor Allah. “Nefse ve ona 'bir düzen içinde biçim verene” (Şems Suresi 7 ) Altın oranla en düzgün şekilde Yaratan’a. “Bunları da inceleyin” diyor Allah. “Sonra ona fücurunu (sınır tanımaz günah ve kötülüğünü) ve ondan sakınmayı ilham edene (andolsun).” (Şems Suresi 8 ) Yani insan bir kötülük yaptığında ‘ben bilmiyorum da onun için yaptım’ diyor. Haydi oradan. Bilmez olur musun? Biliyorsun. Her yanlış mutlaka her insana ilham edilir. Her anormal hareket. Bilerek yaptığı için insanların yüzü kararır. Yani vicdansız derler ya. Vicdansız. Her bilgi, bir insan yanlış yaptığını, konuşurken mesela bir münasebetsizlik yapıyor ya, hemen ona bildirilir. Bildiği halde yapar insan. Yoksa bakın çocukluktan itibaren, ölünceye kadar her insana, her an doğru olan kalbine vahiyle bildirilir. Doğru olan. Mesela pis bir söz edecek değil mi? “o yanlış, söyleme” diyor Allah. Kalbine doğuyor, ilam oluyor. Buna rağmen söylüyor. Yine söylüyor. Zaten onun gerilimini yaşamaya başlıyor sonra. Mesela sesi gider, ağlar, kızar, öfkelenir. Tansiyonu çıkar. Tansiyonu düşer. Allah’ın dediğini yapmadığı için ızdırap duyar. Allah’ın dediğini yapsa kalbi ferah olacak. Diyor ki, “ben bilmiyorum.” Allah da ne diyor bak; “Sonra ona fücurunu (sınır tanımaz günah ve kötülüğünü) ve ondan sakınmayı ilham edene (andolsun).” İlham ne demek? Vahiy demek. “İkisini de ilham ediyorum” diyor Allah. Bak önce saldırganlığı, kötü tavrı iham ediyor. Mesela “Nasılsın?” diyor, “sana ne” diyor adam. “Nasılsın?” dediğinde ona “Allah razı olsun iyiyim, elhamdülillah” diyebilir. Ama “sana ne”yi de ilham ediyor Allah. “İkisini de diyebilirsin” diyor. Ama doğru olan, “elhamdülillah, Allah’a hamd olsun. Sen nasılsın?” demesi lazım. Onu da ilham ediyor. O hangisini tercih ediyor. Yanlış olanı tercih ediyor. Vahiyle bildirilen, doğru olanı tercih etmiyor. Bak, “Onu arındırıp-temizleyen gerçekten felah bulmuştur.” (Şems Suresi 9 ) Arındırmak ne demek? Demek ki bir şeyin arı hali önce, petrol geliyor değil mi? Arı değil. Rafine edilmemiş. Katranı ayrılıyor. Bilmem nesi ayrılıyor. Onun içinden benzin çıkıyor. Saf olarak. Mesela uçak benzini çıkıyor. Rafine ediliyor, arı hale getiriliyor. İnsan da işte yanlış bilgiyle doğru bilgiyi, ikisini birden veriyor. Vahyi dinleyip arındıracak. Doğru olanı alacak. Yanlış posa kısmı kullanmayacak. Bak, “Onu arındırıp-temizleyen gerçekten felah bulmuştur.” Temizlemek. Demek ki bir kir halinde geliyor. Kirliyi atıyorsun, temizi sana kalıyor. Arındırma ne demek? Posa kısmını, yanlış kısmını atıyorsun, sana faydalı olanı tutuyorsun. Bu “felah bulmuştur” diyor Allah, “kurtulmuştur bunlar.” “Ve onu (isyanla, günahla, bozulmalarla)” bağırıp çağırıp, terslikle, harama girerek, Kuran’ın hükmünü dinlemeyerek “örtüp-saran” nasıl örtüyor? Demagoji yapıyor; ‘aslında ben ona öyle demek istememiştim. Siz yanlış anladınız. Ben aslında ona öyle derken iyi niyetle dedim.’ Bunlar hep örtme ve sarmadır. Çok görüyordur insanlar bunları, örtme, sarma yaparlar. Açıkça mesela belli bir şey. Örtüp sarıyor, anlamazdan geliyor. ‘Ben orada görmüş olsam, fark etsem hemen yapardım. Orada ışıktan gözüm kamaştı. Göremedim.’ Atıyor yani. Ona diyor işte Allah, “örtüp sarma” diyor.  Bak, “örtüp saran da elbette yıkıma uğramıştır.” (Şems Suresi 10 ) “O mağlup olur, ezilir” diyor Allah. “Günaha girer, belaya girer, helak olur sonunda” diyor, Allah esirgesin. “Semud (halkı) azgınlığı dolayısıyla yalanladı;” (Şems Suresi 11 ) diyor bak, “azgınlığı dolayısıyla yalanladı.” Dünyada da mesela şu an azdılar teröristler. Değil mi? Savaş çıkarıyorlar, her türlü kepazeliği yapıyorlar. Ama kökenine indiğimizde Darwinizm çıkıyor, Darwinist felsefe, inkar felsefesi çıkıyor. “En 'zorlu bedbahtları' ayaklandığında” (Şems Suresi 12 ) bak ayaklanma. Terör, anarşi. Mesela şimdi PKK ayaklandı. Komünist ayaklanma var. “En zorlu bedbahtları” yani kötü insanları ama zorlu. Nasıl? Silahla, bombayla zor kullanan kişiler. Zorlu. “ayaklandığında” yani terör, anarşi çıkardığında, saldırdığında, “Allah'ın elçisi onlara dedi ki: "Allah'ın (deneme için size gönderdiği) devesine ve onun su içme-sırasına dikkat edin." (Şems Suresi 13 ) Bela vermek için Allah herhangi bir konu meydana getiriyor bu sefer, belanın meydana gelmesi için bir sebep arıyor Allah. Yani ismini koyacak. Mesela Hz. Adem (a.s)’ın yaratılması için nasıl çamuru vesile ediyor ya, şimdi bak burada da bir deve, hayvan sevgisi ve hayvana yapılacak zulmü, hayvana yapılacak zulmü esas alıyor Allah. Yani bela oradan vurmak için hazırlıyor Allah. “Fakat, onu yalanladılar, deveyi yere yıkıp öldürdüler.” Hayvanı, Allah zaten onu bekliyor. “Rableri de günahları dolayısıyla 'onları yerle bir etti,” Yani o sembolik. O deveyi öldürmeleri. Onların ki gaddarlığını göstermek için. Çünkü uyarıyor Allah. Peygamber (s.a.v) diyor ki; “burada bayağı bir zulüm yapıyorsunuz. Şu deveyi ellemeyin. Hayvan suyunu içsin. Ellemeyin” diyor. “Merhamet edin hayvana” diyor. Devenin, hiçbir suçu yok hayvanın. Hayvana su içme imkanı vereceklerine, hayvanı direkt öldürüyorlar. Bu yıkım için yeterli oluyor. Yani Allah herhangi bir hüküm arıyor. Yoksa mesela orada bir çocuğu dövmeleri de olabilirdi. Mesela bir arabayı yakmış da olabilirler. Bir şey de olabilir. Allah bir bahane meydana getiriyor bela vermek için. Bu bahanelerden bir tanesi. Bak, “onları yerle bir etti, kırıp geçirdi'; orasını da dümdüz etti.” (Şems Suresi 14 ) Diyor Allah. “Yerle bir ettim” diyor. Çünkü belayı hak etmiş. Sadece bahane aranıyor. Yani bir kıvılcım. http://www.a9.com.tr/izle/163493/Kuran-Tefsiri/Sems-Suresi-1-14-Ayetlerinin-Tefsiri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
PKK’ya terörist, anarşist ve cinayet işleyen komünist bir mafya yapılanması olduğu için karşıyız. 03:11
PKK’ya terörist, anarşist ve cinayet işleyen komünist bir mafya yapılanması olduğu için karşıyız. 8 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/199260/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/PKK’ya-terorist-anarsist-ve-cinayet-isleyen-komunist-bir-mafya-yapilanmasi-oldugu-icin-karsiyiz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Entel Bir Oluşumun Tayyip Hocamıza Karşı Bir Yapılanması Var. Tayyip Hocamıza Milletçe Sahip Çıkalım 02:54
Entel Bir Oluşumun Tayyip Hocamıza Karşı Bir Yapılanması Var. Tayyip Hocamıza Milletçe Sahip Çıkalım 1 izlenme - 2 ay önce Adnan Oktar’ın 21 Ekim 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/265143/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Entel-bir-olusumun-Tayyip-hocamiza-karsi-bir-yapilanmasi-var-Tayyip-hocamiza-milletce-sahip-cikalim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Deccalin anarşı ve terörü yaygınlaştırmak için uyguladığı taktikler 00:08
Deccalin anarşı ve terörü yaygınlaştırmak için uyguladığı taktikler 10 izlenme - 2 yıl önce "Mesih Deccal sessizce görevine başladı" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24538/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Deccalin-anarsi-ve-teroru-yayginlastirmak-icin-uyguladigi-taktikler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bediüzzaman Hazretleri'nden komünizme karşı çözüm 04:46
Bediüzzaman Hazretleri'nden komünizme karşı çözüm 7 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/164306/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Bediuzzaman-Hazretlerinden-komunizme-karsi-cozum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Furkan Suresi, 21-23 Ayetlerinin Tefsiri (27 Mayıs 2015 tarihli sohbetten) 07:48
Furkan Suresi, 21-23 Ayetlerinin Tefsiri (27 Mayıs 2015 tarihli sohbetten) 6 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/205851/Kuran-Tefsiri/Furkan-Suresi-21-23-Ayetlerinin-Tefsiri-(27-Mayis-2015-tarihli-sohbetten) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Öcalan’ın Savunduğu Konfederal Sistem Anarşizmin Ve Komünizmin Yeni Geliştirdiği Bir Modeldir. 02:17
Öcalan’ın Savunduğu Konfederal Sistem Anarşizmin Ve Komünizmin Yeni Geliştirdiği Bir Modeldir. 2 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 17 Mart 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/218466/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ocalan’in-savundugu-konfederal-sistem-anarsizmin-ve-komunizmin-yeni-gelistirdigi-bir-modeldir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo