Hoşgeldiniz!

anarşist

Değerli - Son Gülen İyi Güler 01:26
Değerli - Son Gülen İyi Güler 8.003 izlenme - 3 yıl önce 80'li yılların en nev-i şahsına münhasır çizgi film karakterlerinden biriydi Değerli...Sahibinin yanında iyi,sadık bir köpek,dışarı çıktığı zaman ise tam bir anarşist...Kurulu düzene çomak sokmak gibi bir saplantısı olan Değerli kötü bir köpek miydi?Asla...Sadece hakedene hakettiğini verir,son gülenin iyi güleceğini öğretirdi bizlere...O pis gülümsemeni asla unutmadık Değerli...Kih kih kih kih...
Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 00:33
Trump'ın Kutlamalarını Mahveden Eylemciler - Washington 2.301 izlenme - 1 yıl önce Trump'ın geçit alanı üzerindeki yolları kapatarak gösteri yapan yüzlerce anti-kapitalist genç, bölgede bulunan lüks araçlara ve bankalara da hasar verdi.
İspanyalı Anarşistler - Ulussuz ve Sınırsız Dünya 05:20
İspanyalı Anarşistler - Ulussuz ve Sınırsız Dünya 1.972 izlenme - 2 yıl önce Özellikle Suriye savaşından sonra dünyanın en önemli meselelerinden birisi haline gelen göçmen sorununun getirdiği tartışmalardan birisi olan kapalı sınırlar hakkında İspanyalı anarşistlerin birçok Avrupa kentinde yaptığı sokak gösterisi.
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 03:18
Dört Ayak Üstünde Hak Mücadelesi - Loukanikos 1.881 izlenme - 2 yıl önce Hayatınızda hiç isyan ettiniz mi? Bir başkasının hakkını sokaklarda savundunuz mu? Özgürlüğünüz için ne kadar, kimlerle mücadele edebilirsiniz? Kim O’da bu hafta: Dört ayaküstünde hak mücadelesi; Loukanikos…
13. İspanya Kralı Alfonso'ya Bombalı Suikast Girişimi (1906) 00:31
13. İspanya Kralı Alfonso'ya Bombalı Suikast Girişimi (1906) 1.455 izlenme - 2 yıl önce Barcelonalı bir fabrikatörün oğlu olan Mateu Morral, üniversite eğitiminin ardından Almanya’dan döndüğünde anarşist harekete katılarak önce kendi ailesiyle bağlarını koparır daha sonra da modern bir okulda kütüphaneci olarak çalışmaya başlar. 1906 yılındaysa 13. İspanya Kralı Alfanso’nun düğün konvoyunun şehir merkezinden geçişi esnasında elindeki buket şeklindeki bombayı fırlatarak neredeyse 30 kişinin ölümüne ve yüz kişinin yaralanmasına neden olur. Ardından bir gazetecinin yardımıyla kalabalığın içine karışarak kaçmaya çalışsa da yakalanan ve sakince teslim oluyormuş gibi gözüken Mateu, kendisini hapishaneye götüren muhafızı da öldürdükten sonra intihar eder. Daha önceki girişimlerdeki gibi kral bu saldırıdan da kurtulmayı başarmıştır ancak Mateu, özellikle de iç savaş esnasında cumhuriyetçiler ve anarşistler için milliyetçi-kralcı tarafa karşı manevi bir önder olacaktır.
Obama Meydan Muharebesi - Yunanistan 01:58
Obama Meydan Muharebesi - Yunanistan 967 izlenme - 1 yıl önce Kasklı kalkanlı askeri düzen içerisinde Amerikan karşıtı gösteri yapan anarşist ve komünist gençlerle polis arasındaki kıran kırana mücadele.
Remi Gaillard - Fütursuz İnsan 05:01
Remi Gaillard - Fütursuz İnsan 554 izlenme - 3 yıl önce Efenim Remi adında Fransız abimizin şehirde, bilumum spor salonu, mağaza ve apartmanlarda yaptığı fütursuzlukların olduğu bir video. Kendisi anarşik olup gerçek bir gönül insanı. Hani bazen "ulan şeytan diyo" deriz ya, Remi abimize şeytan ne dediyse hepsini hakkıyla yapmış. Bu olayların daha geniş versiyonları video sitelerinde fazlasıyla mevcut. Gönül isterdi ki hepsini koyalım eğlenelim fakat bu içerik de Remi abimizi fazlasıyla anlatmakta. Alkışlarlayaşıyorum fütursuzluklarla yaşayan site... mesut bahtiyar'ın notu: best of youtube olmadığımızı haykırırken ''bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu'' diyenler haklı olmakla birlikte, bazı içeriklerin formatı delebilecek yönleri olduğunu düşünüyorum. en azından remi gaillard gibi bir ruh hastasını tanıyacaksınız, burada aynısını biz yapsak ne olurdu onu tartışacağız ve ucundan kıyısından da olsa bir şekilde formatın içine dahil edeceğiz. isteyen eleştirebilir. kapılar açılsın, çatışmalar başlasın. resmi kanal: http://www.youtube.com/user/nqtv
3 Anarşist vs 100 Koministe Karşı 00:34
3 Anarşist vs 100 Koministe Karşı 352 izlenme - 3 yıl önce ''Leş'' sayfasından almış bir video'dur onların çevirilerine göre karşı taraf (çok olan) kominist grup, öbür siyahlı üç kardeşimizde anarşist olarak adlandırılmış, onca insan üç kişidende neden kaçıyorsa orasıda meçhul, ve video kaydını seyrederken aklınıza gelicek video'lardan biriside ''Bin Galatasaraylı, On bin Fenerliyi yok eder.'' olacaktır, iyi seyirler efendim.
Neden Anarşistim? 04:39
Neden Anarşistim? 257 izlenme - 3 yıl önce Anarşi çağına giriyoruz: -Fakat bu çağ aynı zamanda en akıllı ve en özgür bireyliklerin çağıdır.Düşüncenin görülmedik gürbüzlüğü gittikçe artmaktadır. O zamana dek töre ve ilk ahlâkın önlediği,dehanın çağıdır bu. (Nietzsche) Neden mi anarşistim? çünkü yaşlı emekliler köpek maması yiyerek yaşıyorlar. çünkü bekar anneler yardım için bağrıyorlar/ağlıyorlar. çünkü politikacılar geleceğimizi çalıyor. çünkü kadınlar sokaklarda güvenle yürüyemiyor. çünkü temiz hava solumak istiyorum. çünkü özgürlük, walmart'ta özel raflarda satılmıyor.. çünkü kapitalizm bir aldatmaca. Neden mi anarşistim? çünkü süpermarketlerin bizi soymasından bıktım. çünkü doğruluk, barış ve adalet tükenmek üzere. çünkü televizyon ve gazete yalan. çünkü çocuklar okula aç gidiyor. çünkü polisler etrafında kendimi güvende hissetmiyorum. çünkü amerika başkanı bana başka seçenek bırakmadı. Çünkü şiir ve kelebekler eşit süreler istiyor. Neden mi anarşistim? Çünkü kimse yağmuru izlemeyecek. Çünkü dağsıçanları ve tavşanlar öldürülüyor. Çünkü iki kafalı tavuklar protesto ediyor ve kimse dinlemiyor Çünkü 20 dakikalık güneş ışığı artık öldürebilir. Çünkü kiralama artık bütçeye uygun değil. Çünkü daha iyisini hakediyoruz. Neden mi anarşistim? Çünkü bankalar insanları soyuyor ve bu suç değil. Çünkü tüm araçları şehirden uzaklaştırmak istiyorum Çünkü hapishaneler yapıyorlar ama okul ve hastaneleri kapatıyorlar. Çünkü Güneş dışında Ay ve Yıldızlar satılık! Çünkü fabrikalaşma açgözlülüğü gölleri, nehirleri ve ormanları yok ediyor. Çünkü hayal etmekten korkmuyorum Çünkü sessiz kalmayı reddediyorum. Neden mi anarşistim? Çünkü McDonalds'ları kapatmanın zamanı geldi. Çünkü dişçiye gidecek paraları olmayan arkadaşlarım var. Çünkü evsiz bir aile bile çok fazla. Çünkü eyaletler(amerika) fakiri suçlayıp ona saldırıyor ama ödülü arkadaşlık!(Irak'ın işgaline sataşıyor) Çünkü hiç bir tembel yalancı politikacı otobüs beklemek zorunda kalmadı.
Düşünceye Özgürlük 00:30
Düşünceye Özgürlük 541 izlenme - 7 yıl önce düşünceye özgürlük
Trafiğe Giriş 1 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir (1978) 00:45
Trafiğe Giriş 1 - Evlidir Ne Yapsa Yeridir (1978) 373 izlenme - 3 yıl önce Mecnun'un Balonlu İbo eşliğinde trafik sorunlarını ele alışını izleyeceğiz. Evlidir Ne Yapsa Yeridir(1978)
A Las Barricadas 01:17
A Las Barricadas 130 izlenme - 3 yıl önce bu toprakların pek bir uzak kalan fakat dünya siyasi tarihinde önemli bir yer edinmiş olan İspanyol İç Savaşı'nda anarşist Ulusal Emek Konfederasyonu'nun (CNT) marşını dinleyeceğiz. marş polonya işçi hareketlerinde ortaya çıkan Varşavyanka'dan çeviridir. marşın türkçe versiyonunu Bandista Haydi Barikata ile yapmıştır. İspanyol İç Savaşı: seçimle iktidara gelen ispanyol halk cephesi koalisyonunu askeri bir darbeyle devirmeyi deneyen general Franco'nun tahmin etmediği bir şekilde halk silahlanıp darbeyle savaşır. 1936-39 yılları arasında toplamda 500 bin insanın hayatına mal olan bir kabus olur, kötüler yine kazanır.
kendini bozma sistemi boz 01:35
kendini bozma sistemi boz 173 izlenme - 7 yıl önce sistemin kölesi olmayın
Çarşı'nın Trabzonda Kahvehane Basması (1999) 05:55
Çarşı'nın Trabzonda Kahvehane Basması (1999) 151 izlenme - 3 yıl önce 2-0 sona eren Trabzonspor-Beşiktaş maçından sonra Çarşı gurubundan bir kaç kişinin döner bıçakları ile Trabzon'da kahve basma olayını izleyeceğiz. Gezi parkı olaylarıyla iyice vatana ihanetini tescilleyen ve bir terör örgütü gibi hareket edin Çarşı seneler önce de bu tür vandal eylemlere imza atmıştır.
Tarihin En Sıradışı İnsanı - Grigori Rasputin 03:19
Tarihin En Sıradışı İnsanı - Grigori Rasputin 148 izlenme - 2 yıl önce Bir insanın öldürülmesi en fazla ne kadar zor olabilir? Bir kralı oyuncağınız haline getirebilir miydiniz? Tarihin en sıra dışı insanı; Grigori Rasputin…
Molotoflu Anarşist Kız ve Yakalanışı 02:34
Molotoflu Anarşist Kız ve Yakalanışı 75 izlenme - 3 yıl önce Polise molotof atanlar kaçıp, kılık değiştiriyor ama onları takip eden kamera sayesinde yakalanıyorlar. Ancak, rüyalarımıza konuk edebileceğimiz seksilikteki bir hatunsa bu eylemi yapan, kanımız daha da ısınıyor. Hikayemiz bu sefer mutsuz sonla bitiyor.
TOMA'yı Çileden Çıkaran Eylemciler (Küfür İçerir) 02:27
TOMA'yı Çileden Çıkaran Eylemciler (Küfür İçerir) 169 izlenme - 3 yıl önce Cihangir'de çekilen bu görüntülerde görünüp görünüp kaçan eylemcilerin vur kaç taktiğiyle Tomayı nasıl çileden çıkartabileceğinizin en iyi örneğini sergiliyor.
Anarşist Kadınlar - koyelinibeline 03:07
Anarşist Kadınlar - koyelinibeline 94 izlenme - 3 yıl önce 'Erk'ek egemenliğine, devlete, iktidara, militarizme, savaşa, kapitalizme, her türden ayrımcılığa karşı, Haydi sen de koy elini beline! #elibelinde #koyelinibeline ANARŞİST KADINLAR
Bu Ayıba Ortak Olma 00:50
Bu Ayıba Ortak Olma 86 izlenme - 7 yıl önce kadınları susturmamalıyız
Kendini Bozma Sistemi Boz 01:38
Kendini Bozma Sistemi Boz 86 izlenme - 7 yıl önce sistemin kölesi olmayın
Akey Anarşist 2011 04:08
Akey Anarşist 2011 53 izlenme - 7 yıl önce http//s2.dosya.tc/upload/pvgv
Entel Bir Oluşumun Tayyip Hocamıza Karşı Bir Yapılanması Var. Tayyip Hocamıza Milletçe Sahip Çıkalım 02:54
Entel Bir Oluşumun Tayyip Hocamıza Karşı Bir Yapılanması Var. Tayyip Hocamıza Milletçe Sahip Çıkalım 1 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın 21 Ekim 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/265143/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Entel-bir-olusumun-Tayyip-hocamiza-karsi-bir-yapilanmasi-var-Tayyip-hocamiza-milletce-sahip-cikalim A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo