Hoşgeldiniz!

anatomi

Bir Yeşilçam Tecavüzünün Anatomisi 03:27
Bir Yeşilçam Tecavüzünün Anatomisi 101.049 izlenme - 4 yıl önce 1984 Yapımı bir filmimiz olan Damga isimli filmden sahneler izleyeceğimiz videomuzun konusu kısaca; "Bir Yeşilçam Tecavüzünün Anatomisi" dir. Adım adım kötü adamlarımızın avlarını nasıl alçakça bir plan ile ağlarına düşürdüklerini, çoğu tecavüz sahnesinde olan oyun kurucu bi bağyanı ve yaprak özdemiroğlu'nun memelerini göreceğiz bu kısa derlememizle ve de siz değerli şakşakçıların yorumlarına bırakacağız meydanı. Buyurun efenim iyi seyirler.
Oyun Hamurdan Kızlık Zarı Hakkında Genel Bilgiler 02:30
Oyun Hamurdan Kızlık Zarı Hakkında Genel Bilgiler 34.618 izlenme - 2 yıl önce Kızlık zarı veya himen, kadınlarda vajinal açıklığı çevreleyen veya kısmen kaplayan zarımsı bir doku. Genellikle 2-3 cm kadar içeride ve 2-3 mm kalınlığındadır. Oldukça çeşitli şekiller alabilen bu doku genellikle hilal şeklindedir ve kılcal damarlarla çevrilidir. Himen adı Eski Yunan'daki evlilik ve düğün tanrısı Hymenaeus'tan gelir.
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 02:29
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 22.018 izlenme - 4 yıl önce Kadınlarımızın zaman içersinde nasıl değiştiğini , ve kadınların nelere maruz kaldığını izliyoruz efendim...
ah hayvanlar 00:05
ah hayvanlar 28.502 izlenme - 10 yıl önce onlar da bizden.
Anatomi Dersi ve Sonu Mutlu Biten Masaj 00:59
Anatomi Dersi ve Sonu Mutlu Biten Masaj 6.901 izlenme - 3 yıl önce Hain kurşunların hedefi olan motiveci kadir abimiz belden aşağısı çevrim dışı olunca hastaneye yatar kendisini adeta güğümleyen hademeye anatomi dersi verip s.ktr eder yardımınıa sonu mutlu biten masajlarıyla ünlü seda abla koşar
Grup Çığlık Sen Benden Gittin Gideli (By-Serseri-0 05:50
Grup Çığlık Sen Benden Gittin Gideli (By-Serseri-0 19.808 izlenme - 9 yıl önce grup çığlık sen benden gittin gideli şiirli (bir serseirnin anatomisi)
Vücudumuzu Tanıyalım 02:51
Vücudumuzu Tanıyalım 10.473 izlenme - 10 yıl önce İnsan anatomisi hakkında mükemmel bir animasyon - film
Ressamın Gözü 34. Bölüm (Anatomi Dersi - Rembrant) 03:59
Ressamın Gözü 34. Bölüm (Anatomi Dersi - Rembrant) 994 izlenme - 1 yıl önce Resimde XVII. yüzyıl Hollandasının ünlü cerrahlarından Dr. Nicolaes Tulp tarafından düzenlenen bir anatomi dersi ve bir grup cerrah tasvir edilmiştir.[2] Resimdeki olay 16 Ocak 1632 tarihinde gerçekleşiyor. Olay bir anatomi dersi olsa da tabloda cerrahi aletler ve kan yoktur, bunun yerine tablonun sağ alt köşesinde açık bir kitap bulunur. Muhtemelen bu kitap 1543'te Andreas Vesalius tarafından yazılan De Humani Corporis Fabrica kitabıdır. Ceset Üzerinde deney yapılan ceset bu olaydan bir gün önce silahlı soygunda yakalanarak idama mahkûm edilen Aris Kindt'e ait. O tablonun merkezindedir. Cesedin yüzü kısmen gölgelidir. Bu Rembtandt'ın sık kullandığı umbra mortis (ölüm gölgesi), tekniğidir. Rembrandt - La Leçon d'anatomie.jpg Doktor Tulp cesetin kol kaslarını incelemektedir. Diğer cerrahlar ise onu izliyorlar. Tablonun sol üst köşesinde ressamın imzası yer alıyor. Rembrandt'ın bu tabloyu gerçek boyutlarda yapması ve kullandığı ışık ayarı ona doğallık kazandırmıştır. Dr. Nicolaes Tulp’un Anatomi Dersi Rembtandt'ın Amsterdam'a taşındıktan sonra yaptığı ilk tablodur.[3] Hollandalı ressam Vincent Van Gogh, kardeşi Theo’ya yazdığı bir mektupta ‘’Rembrandt’ın Anatomi Dersi adlı eserini gördün mü?’’ diye sorar, ardından ise ‘’…Tenin tonlarını hatırlıyor musun? Toprak, çırılçıplak toprak, özellikle de ayaklar… Bir de yer yer-aslında bütünüyle-giysinin tonuyla yüzün tonu arasında bir kontrast var…’’ der.
Karakalem İnsan İskelet çizimi 01:16
Karakalem İnsan İskelet çizimi 3.274 izlenme - 3 yıl önce Atölye İzmir'de insan anatomisi hakkında iskelet çizimiyle başlayıp, ardından kas yapıları ve oranlarını karakalem çizerek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğitime katılmak için; 0232 464 48 21 - 0541 850 81 37 http://www.atolyeizmir.com
Döndürücü Manşet Kasları Egzersizleri  - Rotator Cuff Exercises - Hakan Fitness 01:31
Döndürücü Manşet Kasları Egzersizleri - Rotator Cuff Exercises - Hakan Fitness 3.049 izlenme - 2 yıl önce In this video i will be showing how to train rotator cuff muscles. HakanFitness App https://goo.gl/7YrgsP FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness Contact : dthakanbulbul@gmail.com* Fitness programı ve vücut geliştirme programı ile kas yapma ve vücut geliştirme hareketleri yapan arkadaşları bekleyen en büyük tehlikelerden biri de rotator cuff yani rotator manşet kasları sakatlığıdır. Sakatlıkları minimalize etmek için rotator cuff exercises / rotator manşet kasları egzersizlerini yapmanızı tavsiye ediyorum. Best rotator cuff exercises are the cuban rotation, internal rotation and external rotation. This exercises can use rotator cuff warm up, rotator cuff strength, rotator cuff repair rehabilitation exercises Rotator cuff bodybuilding rotator cuff exercises for pain relief You can use rotator cuff exercises after surgery
Yüzeyel Sırt Kasları Anatomi - Hakan Fitness 16:00
Yüzeyel Sırt Kasları Anatomi - Hakan Fitness 1.967 izlenme - 2 yıl önce Bir hekim olarak yüzeyel sırt kasları anatomisini ve işlevlerini elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. Tüm Fitness Videoları: https://goo.gl/aFF7JJ En Popüler Videolar: https://goo.gl/N4WGMT Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr HakanFitness Uygulamasını İndirin: https://goo.gl/7YrgsP Vücut geliştirme programı ve fitness programı hazırlayan antrenörlerin bilmesi gereken anatomi dersi konu anlatımı niteliğinde videomuzun size rehber olacağını düşünüyorum. Kas yapma ve fitness hareketleri ile kas geliştirme yapmak isteyen vucut geliştirme sporcuları trapez kası geliştirme ve kanat kası geliştirme hareketleri yaparken sırt kasları anatomisini çok iyi bilmelidir. Kas anatomisiyle ilgili daha detay bilgi fizyoloji ve histolojide yatmaktadır. Yüzeyel sırt kaslarını anlattığımız bu videomuz size kısmen de olsa rehber olacaktır. Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz.
Michelangelo'nun Eskizleri 03:39
Michelangelo'nun Eskizleri 63 izlenme - 1 ay önce Bernini, Michelangelo ve Leonardo gibi büyük sanatçıların insan anatomisini nasıl bu kadar kusursuzca eserlerine yansıttığını hep merak etmişizdir. Tabii ki yeteneğin dışında bazı yardımlara ihtiyaçları vardı. İnsan vücudunu, dahası organları, yapılarını, işleyişlerini tanıyıp anlamak için bazen gizlice bazen de öğrencileri ile birlikte kadavraları inceliyorlardı. Eserlerinde hayalgücünün yanısıra modeller de kullandılar. Bu büyük sanatçılarının günümüze ulaşmış nadir karalamalarından bir parça da Metropolitan sanat müzesinde sergilenmekte. Leonardo'nun da proje ve eserlerine ait, çok değerli karalama ve çizimleri bulunmaktadır. Video: Khan Akademi Türkiye.
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 02:29
Kadınların Zaman İçerisindeki Değişimi 1.496 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarımızın zaman içersinde nasıl değiştiğini , ve kadınların nelere maruz kaldığını izliyoruz efendim , ibret olsun .
Kalbin Yapısı 01:21
Kalbin Yapısı 1.128 izlenme - 7 yıl önce
Rotator Manşet Kasları Anatomisi | Rotator Cuff 13:41
Rotator Manşet Kasları Anatomisi | Rotator Cuff 945 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda rotator cuff kasları yani rotator manşet kasları anatomisi ve bu kasların işlevlerinden bahsettik. Tüm Fitness Videoları: https://goo.gl/aFF7JJ En Popüler Videolar: https://goo.gl/N4WGMT Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr HakanFitness Uygulamasını İndirin: https://goo.gl/7YrgsP Kas yapma olayı sakatlıkla bitmesin istiyorsanız fitness programı ve vücut geliştirme programı oluşturan kişilerin hazırladığı antrenmanlardan yararlanıyorsanız vücut geliştirme hareketleri yaparken rotator cuff yırtığı, rotator manşet yırtığı yaşamanız olasıdır. Bu yüzden eğitmeninizin rotator cuff anatomisi veya rotator manşet anatomisi hakkında bilgiye sahip olması gerekir. Videomuzda rotator cuff kasları, rotator manşet kasları hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz. Rotator manşet güçlendirici egzersizleri ise bir sonraki videomuzda görebilirsiniz veya kanalımızda bulabilirsiniz. Rotator cuff ağrısı çekiyorsanız işin uzmanı doktora görünmenizi tavsiye ederim. Cuban rotation, external rotasyon ve internal rotasyon hareketleriyle bu kasları ısıtabilir ve güçlendirebilirsiniz. Rotator cuff kasları 4 adet olup bunlar : M. Teres Minor M. Supraspinatus M. Infraspinatus M. Subscapularis'tir. Bu kaslar omuz eklemini çevreden sararlar Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz.
Üreme Sistemi 01:10
Üreme Sistemi 1.801 izlenme - 5 yıl önce Tıp, Anatomi, Endokrin Ve Üreme Sistemi, Dorsum Penis.
Bir Serserinin Anatomisi(By-Serseri-02@hotmail.com 07:56
Bir Serserinin Anatomisi(By-Serseri-02@hotmail.com 1.824 izlenme - 9 yıl önce ize dinle ve gör hahaha
Öğrencilerine Anatomi Dersini Sevdiren Öğretmen 00:24
Öğrencilerine Anatomi Dersini Sevdiren Öğretmen 432 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'da Groene Hart Rijnwoude ders veren biyoloji öğretmeni Debby Heerkens, her okula lazım bir öğretmen. Biyoloji dersinde öğrencilere insan anatomisini anlatmak için özel olarak yaptırdığı organları, kasları, iskelet yapısını gösteren kıyafetlerle derslerini anlatıyor.
anatomi 01:26
anatomi 473 izlenme - 8 yıl önce anatomideki korkak arkadaşlara büyük bir eşek şakası
Uterus Veteriner Anatomi 03:05
Uterus Veteriner Anatomi 452 izlenme - 4 yıl önce Uterus Veteriner Anatomi
Meme Anatomisi 03:25
Meme Anatomisi 636 izlenme - 3 yıl önce Sitede memenin dış yapısını gösteren onlarca videonun olduğu günlerde iç yapısını inceleyen videonun neden olmaması bana dert oldu. Memenin içerisinde neler döndüğünü hep birlikte izleyelim ve öğrenelim.
Ayakkabı Tasarımı 01:16
Ayakkabı Tasarımı 485 izlenme - 4 yıl önce Atölye İzmir'de Ayakkabı Tasarımı Yani Stilistliği Konusunda Moda Aksesuar Mezunu Tasarımcılarla Çalışabilirsiniz. Ayak Anatomisi Ve Ayakkabı Kalıbı Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olduktan Sonra Tasarladığınız Ayakkabıları Üretebilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin Http://www.atolyeizmir.com 0232 464 48 21 - 0541 850 81 37
Atölye İzmir® İnsan Yüzü Karakalem Çizimi 01:05
Atölye İzmir® İnsan Yüzü Karakalem Çizimi 221 izlenme - 2 yıl önce Güzel Sanatlar Liseleri ve Fakültelerine hazırlanırken karakalem çizim ve insan anatomisi konusunda bilgi sahibi olmanız önemlidir. Atölye İzmir'de kara kalem insan ve anatomi çiziminin püf noktalarını, birebir eğitimle kısa sürede öğrenebilirsiniz. Detaylar için; http://www.atolyeizmir.com İletişim için; http://bit.ly/1M1Dthx
Lenf Sistemi Ve Burun Pratiği Anatomi 06:23
Lenf Sistemi Ve Burun Pratiği Anatomi 285 izlenme - 3 yıl önce Lenf Sistemi Ve Burun Pratiği Anatomi www.tibbivideolar.com
Karakalem El Çizimi Çalışması 01:06
Karakalem El Çizimi Çalışması 154 izlenme - 2 yıl önce Atölye İzmir'de Yurt içindeki ve Yurt dışındaki üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerine yönelik karakalem çizim konusunda anatomi bilgisi, perspektif bilgisi gibi konuları öğrenebilirsiniz. Bu videoda Atölye izmir'de çizilen karakalem el çizimini izleyebilirsiniz. Detaylar için; http://www.atolyeizmir.com İletişim için; http://bit.ly/1M1Dthx
Atölye İzmir® Karakalem Tors Çizimi 01:13
Atölye İzmir® Karakalem Tors Çizimi 155 izlenme - 2 yıl önce Tasarımcı olmanın ilk kuralı insan anatomisini öğrenmektir. Çünkü kainattaki herşey insan için tasarlanmıştır. İnsanı öğrenmekle başlamak doğru bir adım olacaktır. Karakalem tors çizimleriyle insan anatomisini ayrıntılarıyla görmeyi öğrenebilirsiniz. Detaylar için; http://www.atolyeizmir.com İletişim için; http://bit.ly/1M1Dthx
Richard Dawkins'in Yaptığı Zürafa Otopsisi 04:06
Richard Dawkins'in Yaptığı Zürafa Otopsisi 415 izlenme - 3 yıl önce Charles Bukowski'nin "Tanrı onu yaratırken sarhoştu" dediği zürafa üzerinde, Richard Dawkins akıllı tasarım argümanını çürüten organlardan birini gösteriyor. ayrıca; herşeye din odaklı bakan zihniyetin "tek mükemmel tasarımcı allahtır" tabusunu da şu şekilde çürütüyor; "Şunu unutmayın ki; bir tasarımcı, bir mühendis çizim tahtasına geri dönebilir, önceki tasarımlarını çöpe atıp daha mantıklı bir şeyle yeniden başlayabilir. Tasarımcının öngörüsü vardır. Evrim çizim tahtasına geri dönemez. Evrimin öngörüsü yoktur."
Amatör Türk Futbolunun Anatomisi 06:15
Amatör Türk Futbolunun Anatomisi 255 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerimiz 2007 yılının Mayıs ayında Kastamonu Süper Amatör Küme'de oynanan Abanaspor-Shçekspor maçından... Amatör küme maçı dedik ya, haliyle ne ararsanız var. Lügatında bulunan yaratıcı küfürlerle söven borazan sesli, uzun maltepe tiryakisi gözlüklü abiler, espri yapan apaçiler, amatör küme topçuları arasında çıkan klasik arbedeler, teknik sorumlunun isyankar topçunun ağzına iki tane çakması, (şşş, aloo lafları içermektedir) akşamüzeri maçtan dönen Ford Transit yolcusu taraftarın ilçeyi inletmesi... Sahası tarla da olsa, toprak da olsa, çakıl da olsa her zaman söylüyorum: ''Asıl futbol, asıl mücadele buralarda...''
Gözün Anatomik Yapısı 02:39
Gözün Anatomik Yapısı 157 izlenme - 3 yıl önce Göz Hastalıkları Uzmanı  Doç. Dr. Hüseyin Yetik, gözün anatomisi hakkında bilgi veriyor. (Yaşam ve Sağlık programı, 46. bölümden) Bu programda Doç. Dr. Hüseyin Yetik; göz, göz bölümleri ve görevleri, göz bölgeleri, göz kısımları, göz hastalıkları nelerdir, göz hastalıkları belirtileri, göz anatomisi, göz yapısı, gözün yapısı, kornea, görüntünün oluşumu, retina, ağ tabaka, göz merceği, görme merkezi, görüntü netliği, görme olayı konularını anlatıyor. http://www.a9.com.tr/izle/198462/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Gozun-Anatomik-Yapisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kalbin Anatomisi 03:29
Kalbin Anatomisi 282 izlenme - 7 yıl önce Anatomy of the heart