Hoşgeldiniz!

Anayasa Komisyonu

HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 00:30
HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 3.397 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonunda, HDP'li vekiller komisyonu terk ederken "Biji Serok Apo" sloganları attıkları duyuldu.
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 02:40
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 2.453 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Komisyonu'nda dokunulmazlık görüşmeleri çıkan kavgalar yüzünden pazartesi gününe ertelendi. Anayasa Komisyonu’nun başında AK Partili ile HDP milletvekilleri arasında kavga çıktı. Kadın milletvekilleri de kavganın arasında kaldı. Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerini sakinleştirmeye çalıştı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ve Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım arasında da tartışma yaşandı. Komisyon toplantısına saat 18.00’e kadar ara verildi. PAZARTESİ GÜNÜNE ERTELENDİ Aranın ardından Anayasa Komisyonu Toplantısı, kavga çıkması ve bazı milletvekillerinin yaralanması üzerine 2 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te toplanmak üzere ertelendi. YARALANAN MİLLETVEKİLLERİ Anayasa Komisyonu Toplantısı’nda çıkan kavgada AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş ve Diyarbakır Milletvekili Feleknas Uca yaralandı. Yaralanan milletvekilleri hastanelere gitti.
Anayasa Komisyonunda Yine Kavga Çıkması 10:07
Anayasa Komisyonunda Yine Kavga Çıkması 2.342 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzere 28.04.2016'da yapılan anayasa komisyonunda Hdp ve Akp milletvekilleri arasında çıkan kavga sonucu görüşmeler 02.05.2016'ya, yani bugüne ertelenmişti. Bugün de değişen bir şey olmadı, komisyon yine kavgaya sahne oldu. Ve işin enteresan tarafı bu "şahıslar" bizleri temsil ettikleri gerekçesi ile aylık 17.000tl(emeklilik şartlarını sağlayan vekiller için 25.500tl) maaş alıyorlar. Vekilleri böyle iken milletin nasıl olmasını bekliyoruz o da ayrı bir konu tabi. Daha fazla yorum yapmıyorum ve yorumları sizlere bırakıyorum değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri.
Hdp'lilerin Gerilla Marşı Söyleyerek Anayasa Komisyonunu Terk Etmesi 00:59
Hdp'lilerin Gerilla Marşı Söyleyerek Anayasa Komisyonunu Terk Etmesi 198 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonu’nda AK Partili ve HDP'li milletvekilleri arasında yine kavga çıktı. AK Parti ve HDP'li milletvekillileri uçan tekme ve yumrukla kavga etti. Kavgada bazı vekiller yaralandı. Kavganın ardından devam eden etti. Gece saatlerinde, dokunulmazlık teklifinin görüşüldüğü sırada, HDP milletvekilleri, Meclis Anayasa Komisyonu'nu terk etti.
Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan İttifak Açıklaması 01:23
Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan İttifak Açıklaması 1 izlenme - 3 ay önce Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop'tan ittifak açıklaması Şentop: "Perşembe, Cuma olabilir diye düşünüyorum" "Cumhurbaşkanı ile bugün görüşürsek, yarın MHP ile görüşebiliriz"ANKARA - Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti ile Milliyetçi Hareket Partisi arasındaki ittifak...
İdris Şahin - Dinlemelere Dair Düzenlemeler 01:46
İdris Şahin - Dinlemelere Dair Düzenlemeler 12 izlenme - 4 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanvekili ve AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, "Dinlemelere dair düzenlemenin tek amacı, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde görüşmelerini yapabilmesinin önünü açabilmek" dedi.
Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: 04:04
Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: "Bu Birilerinden Öç Almadır" 9 izlenme - 3 yıl önce Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın, ’yüzde 10’luk seçim barajıyla ilgili bireysel başvurular genel kurulda görüşülecek’ açıklamalarına, "Anayasa Mahkemesi’nin böyle bir yetkisi yoktur" cevabını verdi.
Anayasa Değişiklik Teklifi Komisyonda (1) 01:12
Anayasa Değişiklik Teklifi Komisyonda (1) 2 izlenme - 1 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonunun şimdiye kadar 8 günlük mesaisinde, AK Parti'nin anayasa değişikliği teklifinin 10 maddesi kabul edildi, yedek milletvekilliğini düzenleyen madde ise önergeyle çıkarıldı.
Anayasa Komisyonu Meclis'te 98 Milletvekili Hakkında Dokunulmazlık Başvurusu 00:14
Anayasa Komisyonu Meclis'te 98 Milletvekili Hakkında Dokunulmazlık Başvurusu 4 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Komisyonu Başkan'ı Mustafa Şentop, bugüne kadar Meclis'e 98 milletvekili hakkında dokunulmazlık dosyası geldiğini açıkladı. Rekor ise 40 vekil ile CHP'de.
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop 04:42
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Konferansa katılanlardan görüntü TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'tan görüntü TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'un konuşması TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, erken seçim iddialarına yönelik, eninde sonunda milletin yeni anayasayı yapacağını belirterek, "Bu meclisle bu kadroyla olabilir, denenebilir.
Yaşamdan Portreler, 12. Bölüm, Prof. Dr. Burhan Kuzu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı 01:20:10
Yaşamdan Portreler, 12. Bölüm, Prof. Dr. Burhan Kuzu, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı 3 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/195398/Yasamdan-Portreler/Yasamdan-Portreler-12-Bolum-Prof-Dr-Burhan-Kuzu-TBMM-Anayasa-Komisyonu-Baskani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo