Hoşgeldiniz!

anayasası

İzlanda'da sünnetin yasaklanması tartışması 00:58
İzlanda'da sünnetin yasaklanması tartışması 1.592 izlenme - 4 gün önce İzlanda meclisine sunulan ve sünneti yasaklayan yasa tasarısı ülkede yaşayan Yahudi ve Müslüman toplumunun tepkisine neden oldu.… İLGILI HABERLER : http://tr.euronews.com/2018/02/19/izl... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
Ümit Evirgen - Aşk'ın Anayasası 2011 Yeni 02:32
Ümit Evirgen - Aşk'ın Anayasası 2011 Yeni 541 izlenme - 7 yıl önce ümit evirgen - aşk'ın anayasası 2011 yeni
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 01:45
Anayasa Değişikliği Ve Halk Oylaması Referandum 573 izlenme - 7 yıl önce anayasa değişikliği ve 12 eylül 2010 tarihinde yapılacak halk oylamasına ilişkin kamuoyu araştırması. türkiye'nin sesini ve düşüncelerini bulabileceğiniz tarafsız bir araştırma.
Kalite Herkesin Hakkı! 01:27
Kalite Herkesin Hakkı! 161 izlenme - 7 yıl önce turkcell türkiye'ye bir cep anayasası öneriyor. çünkü kalite herkesin hakkı. türkiye'de 62 milyon cep telefonu abonesi var. 33 milyonu bizim müşterimiz. sorumluluğun en büyüğü bizde. bu sorumlulukla en çok çalışan da biziz kaliteyi en çok yükselten de. bu çabamızın yeni bir ifadesi olarak türkiye'ye bir cep anayasası öneriyoruz. http//www.turkcell.com.tr/bizeulasin/turkcellcepanayasasi
Varol: Devlet Bahçeli evet demeseydi kendisiyle çelişirdi 00:58
Varol: Devlet Bahçeli evet demeseydi kendisiyle çelişirdi 22 izlenme - 1 yıl önce Konuklardan Hukukçu Alaaddin Varol, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin evet demeseydi kendisiyle çelişeceğini söyledi. Varol, "1982 Anayasası'nın ortak nasıl değiştirileceği anayasada yazıyor. İki parti bir araya gelmiş, anayasayı değiştirmiş. Şimdi Meclis'te, komisyonlarda, her tarafta anayasayı savunan, değişikliği savunan bir partinin genel başkanının bugün çıkıp da bu tarz bir konuşma yapması bence en doğal hakkı" dedi.
Kalite Herkesin Hakkı! 01:27
Kalite Herkesin Hakkı! 112 izlenme - 7 yıl önce turkcell türkiye'ye bir cep anayasası öneriyor. çünkü kalite herkesin hakkı. türkiye'de 62 milyon cep telefonu abonesi var. 33 milyonu bizim müşterimiz. sorumluluğun en büyüğü bizde. bu sorumlulukla en çok çalışan da biziz kaliteyi en çok yükselten de. bu çabamızın yeni bir ifadesi olarak türkiye'ye bir cep anayasası öneriyoruz.http//www.turkcell.com.tr/bizeulasin/turkcellcepanayasasi
Bülent Arınç: 02:09
Bülent Arınç: "(Başkanlık Sistemi) Alaturka Değil Alafranga Olması Lazım" 80 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 124’üncü Bab-ı Ali toplantısında yaptığı konuşmada başkanlık sistemini anlatarak, “Yapacağımız işin Alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım, alafrangadan kastım batıyı motamot taklit etmek değil. Bu sistemler hangi ülkede başarıyla yürüyorsa sistemi birbirinden koparmamak lazım” dedi.
BAŞKANLIK SİSTEMİNE EVET DİYENLERDE HAYIR DİYENLERDE MÜSLÜMAN DEĞİLDİR ŞİRK ANAYASASI DEVAM EDECEK 01:13
BAŞKANLIK SİSTEMİNE EVET DİYENLERDE HAYIR DİYENLERDE MÜSLÜMAN DEĞİLDİR ŞİRK ANAYASASI DEVAM EDECEK 17 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Kılıçdaroğlu O rejim Türkiye'ye yakışır mı? 00:46
Kılıçdaroğlu O rejim Türkiye'ye yakışır mı? 9 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ydu. Kılıçdaroğlu konuşmasında "Bu değişiklikle, Suriye anayasası birebir birbirini tutuyor. " dedi.
Anayasa Değişikliği Kanunu Resmi Gazetede Yayımlandı 01:35
Anayasa Değişikliği Kanunu Resmi Gazetede Yayımlandı 6 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazetede yayımlandı.
Destici: 01:30
Destici: 10 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: - "Türkiye, hala darbeci ve cuntacıların yapmış olduğu 82 Anayasası ile yönetiliyor"BOLU (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye hala darbeci ve cuntacıların yapmış olduğu 82 anayasası ile yönetiliyor" dedi.
Bozdağ: 02:10
Bozdağ: ""Atatürk Dönemi Başkanlık Sisteminin Fiilen Uygulandığı Dönemdir" 17 izlenme - 3 yıl önce Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ salona girişi- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konferans görüntüsü- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a plaket takdimi "Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi" konferansı- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var"- "Türkiye'de başkanlık sisteminin fiilen uygulandığını gördüğümüz dönemler var. Mustafa Kemal Atatürk dönemi başkanlık sisteminin fiilen uygulandığı dönemdir" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var" dedi.
Başkanlık Sistemi Konferansı 02:51
Başkanlık Sistemi Konferansı" 16 izlenme - 3 yıl önce Konferansa katılanlardan görüntüler.
Soylu: 03:39
Soylu: "Türkiye'nin Başkanlık Sistemine Tam Anlamıyla İhtiyacı Vardır" 3 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun salona girişi- Katılımcılardan detaylar- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Biz kendi kurallarımızla yaşamak, kendi yazılı kurallarımızın olduğu bir Türkiye oluşturmak istiyoruz"-"Türkiye'nin başkanlık sistemine tam anlamıyla ihtiyacı vardır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Biz kendi kurallarımızla yaşamak, kendi yazılı kurallarımızın olduğu bir Türkiye oluşturmak istiyoruz" dedi.