Hoşgeldiniz!

anchorman

Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 01:32
Çılgın Haber Ekibi Türkçe Altyazılı Fragman 5.896 izlenme - 5 yıl önce 70'li yıllarda San Diego'nun en ünlü haber spikeri Ron Burgundy'nin maceraları devam ediyor.
anchorman 00:29
anchorman 2.582 izlenme - 7 yıl önce ron burgundy 70'li yıllarda san diego'nun en ünlü haber spikerlerinden biridir. çok yetenekli bir gazeteci olan veronica corningstone'un ülkedeki feminizm dalgasıyla birlikte ron'un yanına atanmasıyla tahtı sallanmaya başlar. her ne kadar veronica'yı önemsiz haberlerle uğraşmaya zorlasa da veronica mesleğinde ilerlemekte kararlıdır. ron muhteşem saçları ve bıyığının yanı sıra prompter'dan okuma yeteneğinin bulunduğu televizyon için yetersiz kalabildiğini fark eder.
Korcan Karar' la ŞOK - Reha Muhtar 02:08
Korcan Karar' la ŞOK - Reha Muhtar 1.204 izlenme - 3 yıl önce Yılların eskitemediği nadir programlardan, bir neslin hafızasında özellikle kolpa haberleri ile yer etmiş absürd program Şok' un Atina' dan yıllarca bildirdikten sonra elde ettiği sempatiyle Türkiye' ye anchorman kavramını getiren Reha Muhtar' ın zaman içinde yaşadığı değişimin nedenlerini masaya yatırdığı haberi.... alkışlarlayaşıyorum.com - her nerede yaşadığı ve yaşatıldığı belli olmayan site
Mehmet Ali Birand ne diyorsun sen? 02:40
Mehmet Ali Birand ne diyorsun sen? 605 izlenme - 3 yıl önce Kanal D haberi ısrarla sunmaya çalışan Mehmet Ali Birand'ın Mehmet Ali Erbil'den daha bir medya maymunu halini aldığı dakikalar... Haberlerin abukluğu yetmiyormuş gibi araya sık sık Mehmet Ali Birand'ın girmesi, Kanal D'nin Flash TV'nin tahtında gözü olduğuna bir işaret olsa gerek...
Mehmet Ali Birand - Yarın Kimselere Vermeyin 00:05
Mehmet Ali Birand - Yarın Kimselere Vermeyin 492 izlenme - 3 yıl önce Kanal d'nin anchorman'i Mehmet Ali Birand'ın dil sürçmelerini hepimiz biliriz. Bu sefer dili sürçüyor sanmayın sadece sunduğu haber programı bitince iyi dilekleriyle birlikte içinden geçeni söylüyor. " Yarında kimselere vermeyin birlikte olalım "
Anchorman 2 The Legend Continues Fragman 01:42
Anchorman 2 The Legend Continues Fragman 667 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda will ferrell, paul rudd, steve carrell, david koechner, adam mckay gibi isimlerin yer aldığı Anchorman 2 The Legend Continues filminin resmi fragmanı.
Uğur Dündar Artı Bir Kanalı Tanıtım Filmi 00:35
Uğur Dündar Artı Bir Kanalı Tanıtım Filmi 411 izlenme - 5 yıl önce Usta haberci Uğur Dündar yeni kanalı artı bir'in ana haber bülteniyle ekranlara dönüyor.
Anchorman: The Legend Continues Fragman 01:00
Anchorman: The Legend Continues Fragman 161 izlenme - 5 yıl önce Anchorman: The Legend Continues Fragman
Muğlalı Anchorman Fahrettin 02:31
Muğlalı Anchorman Fahrettin 149 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki yurdumun bir köşesinden ayrı bir yetenek ayrı bir gözlemci çıkmasın. Fahrettin de işte bu yeteneklerden biri. eeeeelemeden de haber sunulabileceğini herkese gösteriyor
Brian Williams Rap Mash-Up - En İyi Montaj Örneği 01:35
Brian Williams Rap Mash-Up - En İyi Montaj Örneği 128 izlenme - 3 yıl önce Son donemde kasetler montajmi degilmi sorusuna verilebilecek en iyi yanit bu video heralde.. The tonight Show'da yapilan ABD'li anchor Brian Williams ve co-anchor Lester Holt'un TAMAMI profesyonel montajla yapilmis Rappers Delight Videosu. Ben montaji ve sarkiyi begendim acikcasi
Filmlerdeki Sahte Reklamlar 03:30
Filmlerdeki Sahte Reklamlar 136 izlenme - 3 yıl önce Genellikle yabancı komedi filmlerinde komedi unsuru olarak kullanılan veya farklı içerikteki filmlerde tüketim toplumunu sömüren sistemin araçlarından olan reklamları eleştirmek adına yapılmış ve bu birbirinden güzide reklamların montajlanarak elimize verildiği hoş bir çalışma olmuş efendiler... Filmler; Robocop (1987), Goodfellas, Wreck-It Ralph, Anchorman, Tropic Thunder, Jack and Jill, Jingle All the Way, Toy Story, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Serenity, Ghostbusters, Happy Gilmore, Batman (1989), Lost in Translation, Anchorman 2, Prometheus, Punch-Drunk Love, Donnie Darko, Requiem for a Dream, Talladega Nights, The Running Man, Tommy Boy, Transformers: Age of Extinction, The Truman Show, UHF, Westworld, The Wolf of Wall Street, Total Recall, Beetlejuice, Coming to America, Dodgeball, Halloween III, I Robot, Robocop 2, Starship Troopers
Brian Williams Rap Mash-up 2 - Gin and Juice 01:11
Brian Williams Rap Mash-up 2 - Gin and Juice 115 izlenme - 3 yıl önce The Tonight Show montaj serisinde bu sefer ABD'li anchor Brian Williams ve Anchor saz arkadaslari bizler icin Snoop Dogg'tan bir klasik seslendiriyorlar, Gin and Juice..
Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 02:37
Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 124 izlenme - 4 yıl önce Anchorman 2: The Legend Continues Fragman 2 ile 70'li yıllarda San Diego'nun en ünlü haber spikeri Ron Burgundy'nin maceraları devam ediyor.
Mehmet Ali Birand'dan tuhaf el hareketi! 01:00
Mehmet Ali Birand'dan tuhaf el hareketi! 156 izlenme - 5 yıl önce Ünlü anchorman Mehmet Ali Birand'ın hazırlayıp sunduğu 32. Gün bu hafta çok renkliydi.
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 01:18
Anchorman The Legend Continues Tanıtım Fragman 12 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Will Ferrell, Paul Rudd gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Anchorman: The Legend Continues filminin resmi fragmanı.