Hoşgeldiniz!

anderson silva

Tapped (2014) Fragman 02:11
Tapped (2014) Fragman 10.364 izlenme - 4 yıl önce “Harap bir Karate okulunda toplum hizmeti yapmaya gönderilen aksi bir genç, ailesini öldüren adamla karşılaşmak için MMA turnuvasına katılır.” Bu filmde David Goliath hissi var, ben kokuyu aldım! Bu ilginç fragmanın devamı da gelecek mi diye filmi izlemek için sabırsızlanıyorum. Tapped’in fragmanında çalan şarkıyı merak ediyorsanız ismi “Russian Girls” ve BBOSS tarafından seslendiriliyor. Bu arada bilmeyenler için: MMA, Karışık Dövüş sanatlarının kısaltması, yani hem dövüş hem yakalama tekniklerinin kullanıldığı, hem durulan hem yerde olan bir dizi kombat spor çeşidinden oluşan bir olaydır.
hırlaşma süper 00:44
hırlaşma süper 3.192 izlenme - 7 yıl önce hırrrrr
Anderson Silva Bacağını Kırdı! 00:15
Anderson Silva Bacağını Kırdı! 1.332 izlenme - 4 yıl önce Kafes dövüşçüsü Anderson Silva'nın bacağı dün akşam çıktığı maçta feci şekilde kırıldı.
UFC - Boyka Stili Bacak Kırmak 01:22
UFC - Boyka Stili Bacak Kırmak 1.087 izlenme - 4 yıl önce Anderson Silva isimli dövüşçü Chris Weidman ile yaptığı maç sırasında rakibine bir tekme atıyor ve bacağı yenilmez filmindeki Boyka gibi kırılıp Dhalsim gibi uzuyor.
Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı 01:30
Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı 773 izlenme - 6 yıl önce Steven Seagal vs Anderson Silva - Budweiser Reklamı
Tekme Atarken Bacağı Böyle Kırıldı 00:15
Tekme Atarken Bacağı Böyle Kırıldı 198 izlenme - 4 yıl önce Tekme Atarken Bacağı Böyle Kırılan Anderson Silva
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 95 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 93 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 00:41
Hakeme Derdini Anlatırken Kendini Yerde Buldu 94 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı ilginç bir an yaşandı. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini yere serdi. Bu olayın ardından devam eden mücadelede Bisping rakibini hakem kararı ile mağlup etti.
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 86 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.
anderson silva and lyoto machida sparring at black house 03:28
anderson silva and lyoto machida sparring at black house 178 izlenme - 7 yıl önce www.blackhousemma.com www.facebook.com/blackhousemma www.youtube.com/teamblackhousemma
dana white says georges st-pierre vs. anderson silva could happen this year 03:04
dana white says georges st-pierre vs. anderson silva could happen this year 158 izlenme - 7 yıl önce mma weekly news www.mmaweekly.com ufc president dana white says that welterweight champion georges st-pierre and middleweight champion anderson silva could square off later this year... if gsp beats jake shields at ufc 129. get more mma and ufc news at the world's top mma news website http
ufc 148  believe your eyes 00:30
ufc 148 believe your eyes 94 izlenme - 6 yıl önce ufc 148 believe your eyes
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 00:11
Derdini Anlatırken Nakavt Oldu! 39 izlenme - 2 yıl önce UFC'de merakla beklenen Michael Bisping - Anderson Silva maçı ilginç bir nakavt ile sona erdi. Bisping'in hakeme birşeyler anlatmaya çalıştığı sırada durumu fırsat bilen Silva attığı diz ile rakibini nakavt etti.
ufc 148 the stat line 04:29
ufc 148 the stat line 69 izlenme - 6 yıl önce ufc 148 the stat line
ufc 148 anderson silva post-fight ınterview 01:32
ufc 148 anderson silva post-fight ınterview 79 izlenme - 6 yıl önce ufc 148 anderson silva post-fight ınterview
Ufc D.maia Want 2 Kill Anderson Silva Haha 00:29
Ufc D.maia Want 2 Kill Anderson Silva Haha 69 izlenme - 7 yıl önce funny post fight interview ufc demian maia want to kill or break anderson silva arm lol
Joe Rogan On Georges St-Pierre Vs. Anderson Silva May 28 2010 01:25
Joe Rogan On Georges St-Pierre Vs. Anderson Silva May 28 2010 61 izlenme - 7 yıl önce during the ufc fight club qa joe rogan answers a fan's question about a dream match up between gsp and anderson silva about how the fight would go and who would be the most successful.
dana white anderson silva doesn't deserve shot against gsp 04:14
dana white anderson silva doesn't deserve shot against gsp 45 izlenme - 7 yıl önce for more check out www.mmafighting.com
Böyle Saygı Görülmedi 00:21
Böyle Saygı Görülmedi 10 izlenme - 2 yıl önce UFC'de sonucu merakla beklenen Michael Bisping-Anderson Silva maçı İngiliz Bisping'in galibiyeti ile sonuçlanırken, hakem kararı ile biten maç sonrası iki dövüşçünün birbirlerine olan saygısı büyük alkış aldı.