Hoşgeldiniz!

Andrea Petkovic

Verilen Arada Dans Ederek Coşan Tenisçi Andrea Petkovic 01:32
Verilen Arada Dans Ederek Coşan Tenisçi Andrea Petkovic 4.805 izlenme - 4 gün önce İsviçreli Belinda Bencic ile karşılaşan Alman tenisçi Andrea Petkovic Avustralya Açık'ta maça yağmur nedeniyle 2 dakikalık ara verilince, boş zamanı dans ederek değerlendirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ünlü Raket Petkovic Resmen Çıldırdı 00:49
Ünlü Raket Petkovic Resmen Çıldırdı 1.607 izlenme - 3 yıl önce WTA Dubai tenis turnuvasında mücadele eden Andrea Petkovic, Zarina Diyas ile oynadığı mücadele sırasında bir pozisyonda hakem ile fikir ayrılığına düşünce böyle tepki gösterdi.
Andrea Petkovic'in Dansı Taraftarları Coşturdu 01:32
Andrea Petkovic'in Dansı Taraftarları Coşturdu 6 izlenme - 4 gün önce Avustralya Açık'ta İsviçreli Belinda Bencic ile karşılaşan Alman tenisçi Andrea Petkovicm maça yağmur nedeniyle ara verilince, boş zamanı dans ederek değerlendirdi.
Simona Halep - Andrea Petkovic 2014 Fransa Açık Maç Özeti 02:49
Simona Halep - Andrea Petkovic 2014 Fransa Açık Maç Özeti 90 izlenme - 4 yıl önce Simona Halep - Andrea Petkovic 2014 Fransa Açık Maç Özeti Simona Halep def. Andrea Petkovic 6-2, 7-6 Roland Garros 2014 S. Halep v. A. Petkovic 2014 French Open Women's SF Highlights
Petkovic Çıldırdı, Sahanın Ortasında... 00:47
Petkovic Çıldırdı, Sahanın Ortasında... 38 izlenme - 3 yıl önce WTA Dubai tenis turnuvasında mücadele eden Andrea Petkovic, Zarina Diyas ile oynadığı mücadele sırasında bir pozisyonda hakem ile fikir ayrılığına düşünce böyle tepki gösterdi.