Hoşgeldiniz!

andrea riseborough

Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:34
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 5.543 izlenme - 5 yıl önce Oblivion 12 Nisan'da sinemalarda. 'TRON Efsanesi'nin yönetmeninden ve 'Maymunlar Cehennemi Başlangıç' filminin yapımcısından, başrolünü Tom Cruise'un oynadığı özgün ve çığır açan bir film geliyor. Tanınmayacak şekilde değişmiş olan geleceğin görkemli Dünya'sında, geçmişiyle yüzleşen bir adam; bir yandan insanlığı kurtarmak için mücadele verirken bir yandan da günahlarından arınıp yepyeni şeyler öğreneceği bir yolculuğa çıkıyor. Jack Harper (Cruise), Dünya'da geriye kalan birkaç insansız uçak teknisyeninden biridir. Scavs olarak bilinen tüyler ürpertici tehdide karşı yıllardır verilen savaşın ardından büyük bir operasyonun parçası olarak hayati kaynakların çıkarılmasıyla ilgilenen Jack'in görevi neredeyse bitmek üzeredir. Yerden binlerce metre yukarıdaki nefes kesici göklerde yaşayan ve oraları devriye gezen Jack'in sürdüğü bu yaşam, iniş yapmış bir uzay mekiğindeki güzel bir yabancıyı kurtarınca alt üst olur. Bu güzel yabancının gelişi, Jack'in bildiği her şeyi sorgulamasına yol açan bir olaylar zincirini tetikler ve insanlığın kaderini Jack'in ellerine teslim eder.
Welcome to the Punch Fragman 01:50
Welcome to the Punch Fragman 5.372 izlenme - 5 yıl önce James McAvoy, Mark Strong ve Andrea Riseborough başrollerinde yer aldığı aksiyon macera türündeki Welcome to the Punch filminin resmi fragmanı.
Nancy (2018) Fragman 01:18
Nancy (2018) Fragman 32 izlenme - 2 ay önce 2018 yapımı Nancy filminin fragmanı
Oblivion (2013) – Türkçe Altyazılı Röportajlar 03:05
Oblivion (2013) – Türkçe Altyazılı Röportajlar 216 izlenme - 5 yıl önce Aşrolünde Tom Cruise’un Yer Aldığı Oblivion, Tron: Legacy’nin Yönetmeni İle Rise Of The Planet Of The Apes’in Yapımcısının Yarattığı Orijinal Ve Çığır Açacak Bir Film… görkemli Gelecekte, Artık Tanınmayacak Halde Olan Dünya’da, Bir Yandan İnsanoğlunu Kurtarmaya Çalışan Bir Adamın Geçmişle Hesaplaşması Onu Bir Kurtuluş Ve Keşif Yolculuğuna Sürükler. Jack Harper (cruise) Dünya Üzerinde Geriye Kalan Birkaç İnsansız Hava Aracı Tamircisinden Biridir. Scavlar Olarak Bilinen Korkunç Bir Tehditle Yıllarca Süren Savaşın Ardından Hayati Kaynakları Kurtarmak İçin Yapılan Büyük Bir Operasyonun Parçası Olan Jack’in Görevi Neredeyse Bitmiştir. gökyüzünde Binlerce Kilometre Yükseklikte Yaşayan Ve Devriye Gezen Jack’in Hayatı Yere İnen Bir Uzay Gemisinden Güzel Bir Yabancıyı Kurtarmasıyla Değişir. Kadının Gelişi, Jack’in Bildiği Her Şeyi Sorgulamasına Neden Olan Bir Dizi Olayı Tetikler. Bu Olayların Sonucunda, İnsanlığın Kaderi Jack’in Ellerindedir.