Hoşgeldiniz!

andrew latimer

Camel - Stationary Traveller 05:17
Camel - Stationary Traveller 116 izlenme - 3 yıl önce Genellikle herkesin sigara markası olarak bildiği Camel, 70'lerin en sağlam Progressive Rock grubudur. Sadece bu parça için geçerli değil; Camel genel olarak, müziğe duygunun nasıl işlendiğini en iyi örnekleyen gruptur.
Camel - Stationary Traveller (Konser - 1984) 05:18
Camel - Stationary Traveller (Konser - 1984) 134 izlenme - 3 yıl önce Çoğunluğun Sigara Markası Olarak Bildiği Camel, 1970'li Yılların En Sağlam Progressive Rock Gruplarındandır.camel, Duygunun Müziğe,müziğin İse İnsanın İçine Nasıl İşlenebileceğinin En İyi Örneğidir.burada Grubun 1984'te İngiltere Hammersmith'de Verdiği Konserden Stationary Traveller Performansını İzleyip Dinleyeceğiz.
Camel - Long Goodbyes 07:45
Camel - Long Goodbyes 53 izlenme - 3 yıl önce Ekim 2013'de veda turnesi düzenleyecek olan Camel'ın 1984 çıkışlı albümü Stationary Traveller'a ait güzel bir parçası. Her zamanki gibi Andrew Latimer'in solosu muhteşem. Grup 70'li yıllardaki kadrosunu koruyamasa da hala hayattalarken son bir kez görme şansımızın olması sevindirici. Reklam yapıyor gibi olacağım ama en iyi albümü bile 5.000 adet satmış bir grup için bir şey ifade etmez sanırım. Veda turnesi ve grup hakkında bazı bilgilere ulaşabileceğiniz link; http://www.camelproductions.com/ Beni en çok üzense sitedeki "sigara kampanyası değiliz" sözleri. Camel hiçbir parçasına ayrı bir klip çekmemiş. Elimizde konserlere ya da stüdyolara ait görüntülerden başka bir şey yok. Bazı parçalarına çok iyi klipler gidebilirdi, bunu söylemem gerekiyor. Şarkı Sözleri (lyrics): Down by the lake a warm afternoon - breezes carry children's balloons. Once upon a time, not long ago, she lived in a house by the grove. And she recalls the day, when she left home... Long good-byes, make me so sad. I have to leave right now. And though I hate to go, I know it's for the better. Long good-byes, make me so sad. Forgive my leaving now. You know I'll miss you so and days we spent together. Long in the day moon on the rise - she sighs with a smile in her eyes. In the park, it's late afterall, she sits and stares at the wall. And she recalls the day, when she left home...