Hoşgeldiniz!

Andrey Videoları İzle

Rus Büyük Elçi Vurulma Anı | Rus Büyükelçi Suikast Anı 00:42
Rus Büyük Elçi Vurulma Anı | Rus Büyükelçi Suikast Anı 8.285 izlenme - 4 hafta önce Rus Büyük elçisi vurulma sukiast anının görüntüleri.
Andrey Karlov'un Cenaze Törenindeki Papazın Nihat Doğan'a Benzemesi 00:31
Andrey Karlov'un Cenaze Törenindeki Papazın Nihat Doğan'a Benzemesi 8.747 izlenme - 4 hafta önce Kendisine benzetilen Ortadoks papazla ilgili değerlendirmelerde bulunan Nihat Doğan, "Benzerliğe ben de çok şaşırdım. Bu kadar olay olacağını da tahmin etmiyordum" dedi. Polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından Ankara'da sergi açılışı sırasında öldürülen Rus büyükelçi Andrey Karlov'un cenazesi, dün havaalanında düzenlenen askeri törenle ülkesine göndrildi. Tören sırsında görev yapan Ortadoks papaz ise sosyal medyada Nihat Doğan'a benzetildi. kendisinin cevabı: https://www.izlesene.com/video/nihat-dogandan-kendisine-benzetilen-papazla-ilgili-ilk-yorum-ben-de-sasirdim/9652440
Nihat Doğan'dan Kendisine Benzetilen Papazla İlgili İlk Yorum: Ben De Şaşırdım 05:01
Nihat Doğan'dan Kendisine Benzetilen Papazla İlgili İlk Yorum: Ben De Şaşırdım 570 izlenme - 4 hafta önce Kendisine benzetilen Ortadoks papazla ilgili değerlendirmelerde bulunan Nihat Doğan, "Benzerliğe ben de çok şaşırdım. Bu kadar olay olacağını da tahmin etmiyordum" dedi. Polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından Ankara'da sergi açılışı sırasında öldürülen Rus büyükelçi Andrey Karlov'un cenazesi, dün havaalanında düzenlenen askeri törenle ülkesine göndrildi. Tören sırsında görev yapan Ortadoks papaz ise sosyal medyada Nihat Doğan'a benzetildi.
Rusya Büyükelçisi Andrey Karkov'a Suikast Anı 00:46
Rusya Büyükelçisi Andrey Karkov'a Suikast Anı 535 izlenme - 4 hafta önce Rus Büyükelçi Andrey Karkov''un vurulma anı! Rusya Büyükelçisi'ni öldüren çevik kuvvet polisi Mevlüt Mert Altıntaş'ın görüntüleri...
Son Dakika Rusya Büyükelçisi Ankara'da Silahlı Suikasta Uğradı 01:59
Son Dakika Rusya Büyükelçisi Ankara'da Silahlı Suikasta Uğradı 175 izlenme - 4 hafta önce
Sanat, Anlam ve Yalnızlık Üzerine - Andrei Tarkovsky 03:55
Sanat, Anlam ve Yalnızlık Üzerine - Andrei Tarkovsky 2.073 izlenme - 7 ay önce Sanat, Hayatın Anlamı, ve Yalnızlık üzerine - Andrey Tarkovsky çeviri: Soner Güler Bilmekten hoşlanmayan bir bilgeyle röportaj...
Rus Büyükelçisi Hayatını Kaybetti 00:59
Rus Büyükelçisi Hayatını Kaybetti 154 izlenme - 4 hafta önce rus büyükelçisi hayatını kaybetti
Rusya Büyükelçisinin Suikasta Uğradığı An Farklı Açı 00:31
Rusya Büyükelçisinin Suikasta Uğradığı An Farklı Açı 138 izlenme - 4 hafta önce Andrey Gennadiyeviç Karlov Çağdaş Sanatlar Merkezi'ndeki bir resim sergisinin açılışında silahlı saldırıya uğradı. Olay sonrası saldırgan ve vurduğu büyükelçi Karlov içeride kaldı. Özel Harekat polislerinin yaptığı operasyonda 15-20 el silah sesi duyuldu ve çatışma yaşandı. Yaklaşık 25 dakika sonra silah sesleri kesildi ve operasyon tamamlandı. Operasdan sonra saldırgan ölü olarak ele geçirildi
Ünlü Futbolcu 170 km Hızla Direğe Çarptı 00:23
Ünlü Futbolcu 170 km Hızla Direğe Çarptı 1.779 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da Anzhi Makhachkala'dan kiralık olarak Kuban Krasnodar forması giyen Andrey Yeshchenko kullandığı Nissan GTR aracı ile 170 km hızla giderken direğe çarptı. O şok eden kazanın görüntüleri mobese kamerası tarafından kaydedildi. Yeshchenko'nun kaza sırasında alkollü olduğu söylentileri yapılırken futbolcunun sağlık durumu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.
Büyükelçi Saldırganı Çevik Kuvvet Polisi Mevlüt Mert Altıntaş 00:40
Büyükelçi Saldırganı Çevik Kuvvet Polisi Mevlüt Mert Altıntaş 78 izlenme - 4 hafta önce Başkentte bir fotoğraf sergisinin açılışında konuşan Rus Büyükelçi Andrey Karlov, uğradığı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi. Saldırgan, polis tarafından galeride girdiği çatışmada öldürüldü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, saldırganın Ankara Çevik Kuvvet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş olduğunu açıkladı. Saldırgan Haziran 1994 Aydın Söke doğumlu ve İzmir Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu mezunu.
Andrei Rublev (1966) fragman 03:43
Andrei Rublev (1966) fragman 1.986 izlenme - 4 yıl önce Andrey Rublyov fragmanı
Rus Büyükelçi Andrey Karlov İçin Tören 10:46
Rus Büyükelçi Andrey Karlov İçin Tören 59 izlenme - 4 hafta önce Ankara’da suikast sonucu yaşamını yitiren Rus Büyükelçi Andrey Karlov için Esenboğa Havalimanı’nda tören düzenleniyor. Suikast sonucu yaşamını yitiren Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov için Esenboğa Havalimanı’nda devlet töreni düzenleniyor. Törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı milletvekilleri katıldı.
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 01:27
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 738 izlenme - 11 ay önce İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu", atv ekranlarında cumartesi gecelerinize renk katıyor! Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada... Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye âşık 8 "Elin Oğlu"... Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? "Elin Oğlu" ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası... Talk Show'un tarifini yeniden yapan "Elin Oğlu" Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunumuyla, cumartesi geceleri canlı yayınla atv'de izleyicisiyle buluşuyor!
Rusya Büyükelçisi Ankara'da Silahlı Saldırıya Uğradı 04:15
Rusya Büyükelçisi Ankara'da Silahlı Saldırıya Uğradı 67 izlenme - 4 hafta önce Ankara'dan az önce flaş bir son dakika haberi geldi. Rusya Büyükelçisi Andrey Gennadiyeviç Karlov Ankara’da, Çağdaş Sanatlar Merkezi'ndeki bir resim sergisinin açılışında silahlı saldırıya uğradı. Saldırgan ve vurduğu büyükelçinin halen içeride olduğu belirtildi. Özel Harekat polisleri binanın çevresini çevirdi, 15-20 el silah sesi duyuldu. Çatışma yaşandığı belirtiliyor.
Putin: Büyükelçinin Öldürülmesi Provokasyon 01:00
Putin: Büyükelçinin Öldürülmesi Provokasyon 61 izlenme - 4 hafta önce Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ankara’daki büyükelçilerinin öldürülmesinin Türkiye-Rusya ilişkilerini bozmaya yönelik bir provokasyon olduğunu söyledi
Ünlü futbolcu 170 km hızla direğe çarptı 00:23
Ünlü futbolcu 170 km hızla direğe çarptı 787 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da Anzhi Makhachkala'dan kiralık olarak Kuban Krasnodar forması giyen Andrey Yeshchenko kullandığı Nissan GTR aracı ile 170 km hızla giderken direğe çarptı. O şok eden kazanın görüntüleri mobese kamerası tarafından kaydedildi. Yeshchenko'nun kaza sırasında alkollü olduğu söylentileri yapılırken futbolcunun sağlık durumu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.
Nihat Doğan İle Papazın Benzerliği Şok Etti - Söylemezsem Olmaz 21 Aralık Çarşamba 15:55
Nihat Doğan İle Papazın Benzerliği Şok Etti - Söylemezsem Olmaz 21 Aralık Çarşamba 34 izlenme - 4 hafta önce Ankara'da sergi açılışı sırasında Polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülen Rus Büyükelçi Andrey Karlov'un cenazesi, dün düzenlenen törenle ülkesine gönderildi. Tören sırasında görev yapan Ortodoks papaz ise Nihat Doğan'a benzetilince sosyal medya çalkalandı.
Evinin Arka Bahçesine 3 Boyutlu Yazıcıyla Destansı Kale Yapan Adam 06:06
Evinin Arka Bahçesine 3 Boyutlu Yazıcıyla Destansı Kale Yapan Adam 187 izlenme - 9 ay önce Andrey Rudenko, evinin arka bahçesini orta dünyadan kalma bir alana çevirdi. 3 boyutlu yazıcı ile kendine betondan bir kale yaptı.
Rus Büyükelçisi’ni Vuran Suikastçi Böyle Görüntülendi 00:33
Rus Büyükelçisi’ni Vuran Suikastçi Böyle Görüntülendi 29 izlenme - 4 hafta önce Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a silahlı saldırı düzenleyen suikastçi böyle görüntülendi.
Rus Büyükelçiye Suikast Provası Samanyolu TV'de Yapılmış 00:27
Rus Büyükelçiye Suikast Provası Samanyolu TV'de Yapılmış 18 izlenme - 3 hafta önce FETÖ’nün yayın organlarından Samanyolu TV’de yayınlanan Nizama Adanmış Ruhlar’ın 89. bölümünde yayınlanan büyükelçiye suikast sahnesinde, Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Karlov suikastının işlendiği görüldü. FETÖ terör örgütü üyesi olduğu ortaya çıkan suikastçı polisin de, Rus Büyükelçi’ye gerçekleştirdiği suikastın Samanyolu TV’deki dizinin birebir aynısı olduğu görülüyor. Dizideki sahnede büyükelçi eşiyle bir resim sergisini ziyaret ediyor. Burada serginin Zaman Gazetesi’nde düzenlenmesinde ilginç bir detay olarak ortaya çıkıyor. Resim sergisini gezen büyükelçi rolündeki şahıs eşiyle birlikte resimlere bakıyor ve resimlerden birini beğeniyor. Bu sırada suikastçı, büyükelçinin içeceğine zehir katıyor. Ancak suikast başarılı olamıyor. Bunun üzerine resim sergisinde tanıtım yapan bir kadın rolündeki şahıs, çantasındaki silahı suikastçıya teslim ediyor. Suikastçı, büyükelçiye doğru ilerlerken, korumalar tarafından tespit ediliyor ve suikast engelleniyor. Suikastın engellenmesi haricinde dizideki bütün sahne Ankara’nın Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov suikastı ile birebir örtüşüyor.
Gecenin Asisti: Andrey Vorontsevich, CSKA Moscow 00:22
Gecenin Asisti: Andrey Vorontsevich, CSKA Moscow 474 izlenme - 2 yıl önce Gecenin Asisti: Andrey Vorontsevich, CSKA Moscow. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eski Emniyet Müdürü Cevdet Saral'dan şok açıklama: Uyuyan hücreler var 01:09
Eski Emniyet Müdürü Cevdet Saral'dan şok açıklama: Uyuyan hücreler var 19 izlenme - 4 hafta önce Eski Emniyet Müdürü Cevdet Saral, CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında Rus Büyükelçi'ye Andrey Karlov'a yönelik suikastla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Cevdet Saral, Ahmet Hakan'ın "çevik kuvvet içinde bu adam gibi, uyuyan hücre, suikast yapabilecek başka FETÖ'cü polisler var mıdır? sorusuna, "vardır tabi. Bu eylem çok enteresan bir eylemdir" cevabını verdi.
The Steamroller and the Violin (1961) Film Sahnesi 01:39
The Steamroller and the Violin (1961) Film Sahnesi 100 izlenme - 9 ay önce 1960 Sovyetler Birliği yapımı Andrey Tarkovski'nin kısa filmi The Steamroller and the Violin'den bir sahne. Senaryo Tarkovski ile Andrey Konchalovsky'e ait.
Fercho Energy  - Ela Fica Louca feat  Taiann Andrey & Samu Herrero 03:47
Fercho Energy - Ela Fica Louca feat Taiann Andrey & Samu Herrero 281 izlenme - 1 yıl önce Fercho Energy - Ela Fica Louca feat Taiann Andrey & Samu Herrero (Video Klip 2014) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya Fercho Energy - Ela Fica Louca feat Taiann Andrey & Samu Herrero (Videoclip oficial)
Bahçeli’den Rus Büyükelçiye Suikastla İlgili Açıklama 00:56
Bahçeli’den Rus Büyükelçiye Suikastla İlgili Açıklama 13 izlenme - 4 hafta önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Andrey Karlov’un silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesine ilişkin açıklama yaptı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen suikasta ilişkin yazılı basın açıklaması yaptı. Türkiye’nin çok yüksek risk ve tehlikelerin çekim ve etki alanında olduğuna dikkat çeken Bahçeli, “Terörizm ve destekçisi karanlık odaklar, Türkiye’nin iradesini sarsmak, imajını sakatlamak maksadıyla her menfur yola müracaat etmektedir. Terör saldırıları yoğun bir şekilde devam ederken bu kez de devreye suikast girmiştir. Rusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov dün akşam katıldığı bir sergi açılışı esnasında saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmiştir. Bu terörist eylemin bir polis memuru tarafından yapılması meselenin bir diğer hazin, ibretlik ve üzerinde durulması gereken kuşkulu yanıdır. Mezkur ve melun kanlı saldırının, Türkiye-Rusya ilişkilerini zedeleme ve gölgeleme ihtimalini doğurmakla kalmayıp, Ortadoğu ekseninde sonuçları da olabilecektir. Ancak iki ülkeden gelen sağduyu mesajları, provokasyona gelinmeyeceğine dönük açıklamalar tereddüt ve kaygılı bekleyişlerin ağırlığını bir nebze hafifletmiştir” diye konuştu. Terör saldırılarının, suikastların, toplumsal kaynamaların, siyasi ve ekonomik bunalımların Türkiye’nin elini zayıflatma, prestijini ve güvenirliğini bulandırma emellerine açıkça hizmet ettiğini kaydeden Bahçeli, açıklamalarına şöyle devam etti: “Ülkemiz kara, son derece talihsiz ve belirsiz günleri yaşamaktadır. Sistematik cinayetler, infial dalgasına yol açacak terörizm eylemleri ülkemizi köşeye sıkıştırmanın yanında bölgesel ve küresel planda mevzi kaybını da genişletebilecektir. Tüm bu düşmanca gelişmelere rağmen, Türkiye içine düşürüldüğü zor günleri aşacak, saldırıları göğüsleyip püskürtebilecek güçtedir. Hayasız komplolar, hain tuzaklar, hasmane tutumlar Türkiye Cumhuriyeti’ni yolundan döndüremeyecek, terör örgütleri ve arkalarındaki çevreler amaçlarına ulaşamayacaklardır. İnancım odur ki, Türkiye-Rusya Federasyonu arasındaki ilişkiler terörizme kurban edilmeyecek kadar köklü, kalıcı ve derindir. Bu nedenle iki ülke arasındaki diyalogların sağduyu, sabırlı ve karşılıklı çıkarlara saygı çerçevesinde idame ve idaresine riayet gösterilmelidir. Rus Büyükelçi’yi sırtından vuran katilin eğer varsa bağlantıları, kim ya da kimler tarafından devşirilip kullanıldığı her yönüyle açığa çıkarılmalıdır. Hiçbir sebep, hiçbir bahane ülkemize ve milletimize emanet yabancı bir elçinin katledilmesini haklı gösteremeyecektir. Rusya Federasyonu’nun Ankara Büyükelçisine yönelik terör saldırısından duyduğum üzüntüyü bildiriyor, bu alçak suikastı şiddetle kınıyor, Rus halkına ve devlet ricaline taziyelerimi sunuyorum.”
Suikastçının Cesedi, Adli Tıp Kurumu Morguna Kaldırıldı 03:22
Suikastçının Cesedi, Adli Tıp Kurumu Morguna Kaldırıldı 13 izlenme - 4 hafta önce Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karalov’a suikast düzenleyen Mevlüt Mert Altıntaş'ın cesedi, cenaze aracıyla olay yerinden adli tıp morguna kaldırıldı. Polis ekipleri, saldırganın kaldığı evde delil arama çalışmaları yapıyor.
Ünlü futbolcu 170 km hızla direğe çarptı 00:46
Ünlü futbolcu 170 km hızla direğe çarptı 252 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da Anzhi Makhachkala'dan kiralık olarak Kuban Krasnodar forması giyen Andrey Yeshchenko kullandığı Nissan GTR aracı ile 170 km hızla giderken direğe çarptı.
Bu Gol Tarihe Geçer 00:58
Bu Gol Tarihe Geçer 522 izlenme - 4 yıl önce FC Ufa ile FC Khimki arasında oynanan maçta Andrey Kuznetsov öyle bir gol attı ki...
Andrey Karlov Suikastıyla İlgili Yeni İddialar 02:03
Andrey Karlov Suikastıyla İlgili Yeni İddialar 12 izlenme - 4 hafta önce Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a yönelik suikastın konuşulduğu CNN TÜRK'teki "Ne Oluyor?" programında gazeteci Çetiner Çetin çarpıcı bir detaydan bahsetti. Çetin, "Polislerin yakasında bir rozet olur. O rozet eğer pinliyse yakın koruma anlamına gelir. Yakasında pinli rozet olan üzerinde silah taşıyabilir ve X-ray'den de geçebilir" dedi. Gazeteci Nur Batur ise şahsın daha önce görevden alındığına dair bir bilgi paylaşarak, "Bu şahıs temmuz ayında Diyarbakır'a gidiyor 15 Temmuz'dan önce Ankara'ya izinli olarak dönüyor. Geliyor, geldikten sonra bir kaç gün Ankara'da kalıyor. Ve sonra görevden alınıyor sonra tekrar iade ediliyor. Bu şahısla ilgili bir soruşturma var bu kişinin bu kadar rahat hareket etmesi o da ayrı bir soru işareti" diye konuştu.
Bu Gol Tarihe Geçer! 00:58
Bu Gol Tarihe Geçer! 365 izlenme - 4 yıl önce FC Ufa vs FC Himki Arasında oynanan lig maçın da Andrey Kuznetsov Akıllara durgunluk veren bir gole imza attı.