Hoşgeldiniz!

Andy Garcia Videoları İzle

Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 02:03
Dünyanın En Etkileyici Hırsızlık Sahnesi - Oceans Twelwe Laser Dance 5.769 izlenme - 2 ay önce Dünyanın en etkileyici film sahnesi yazacaktımda alt yorumlarda link paylaşacak sazanları varsayarak yazmadım. Evet bana göre dünyanın en etkileyici film sahnelerinden biridir. Oceans üçlemesini izlemeyen varsa acilen izlemesini tavsiye ederim, zira böyle bir kadro real madridde bile yok.
New York, I Love You Fragman 02:00
New York, I Love You Fragman 18.443 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Bradley Cooper, Hayden Christensen, Andy Garcia, Rachel Bilson, Natalie Portman, Irrfan Khan, Emilie Ohana, Orlando Bloom gibi isimlerin yer aldığı New York, I Love You filminin resmi fragmanı.
bu benim son hayatımdı... | erkek severse | ömüray 06:43
bu benim son hayatımdı... | erkek severse | ömüray 9.072 izlenme - 8 yıl önce aşık bir erkek: andy garcia alkolik bir kadın: meg ryan ve mükemmel bir parça: naci en alamo
Joe Pesci - Oscar Ödülü Konuşması (1991 - Goodfellas) 01:06
Joe Pesci - Oscar Ödülü Konuşması (1991 - Goodfellas) 1.702 izlenme - 1 yıl önce Ünlü usta oyuncu Joe Pesci'nin, 1991 yılında düzenlenen 63. Akademi Ödülleri Töreni'nde Bruce Devison, Al Pacino, Andy Garcia ve Graham Greene gibi rakiplerine karşı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında kazandığı Oscar ödülü konuşmasıdır.(Bu konuşma, Akademi Ödülleri tarihindeki en kısa Oscar konuşmalarından biridir.İyi seyirler.)
The Godfather Part 3 - Joey Zasa'nın Ölümü 03:05
The Godfather Part 3 - Joey Zasa'nın Ölümü 1.256 izlenme - 2 yıl önce Michael Corleone'a suikast girişiminden sonra, rahatça sokaklarda dolaşabilen saygısız Joey Zasa'nın, Vincent tarafından öldürüldüğü sahnedir. Vincent tıpkı babası Sonny reiz gibi öfke dolu ve psikopattır. Affetmez. Sinemanın bu en mükemmel serisini bir kez daha analım.
Polat Alemdar & Andy Garcia & Sharon Stone 15:00
Polat Alemdar & Andy Garcia & Sharon Stone 654 izlenme - 2 yıl önce Vadi'nin adam gibi olduğu yıllardan bir kesit. Andy Garcia abimiz , Sharon ablamız ve Polat Bey'in tartışmasını izliyoruz.. Not: 2:32 'de öpücük var.
Andy Garcia Necati Şaşmaz Röportaj 03:28
Andy Garcia Necati Şaşmaz Röportaj 1.212 izlenme - 3 yıl önce Andy Garcia: Necati Şaşmaz Bana Vazgeçemeyeceğim Bir Teklif Yaptı. polat Alemdar Röporta'da Yeni Sezon İçin İpucu Verdi.
Night Falls On Manhattan (1997) Fragman 01:35
Night Falls On Manhattan (1997) Fragman 249 izlenme - 2 yıl önce 1997 yapımı Karanlıktan Önce (Night Falls On Manhattan) filminin fragmanı. Yönetmen: Sidney Lumet Oyuncular: Andy Garcia, Ian Holm, Lena Olin, Richard Dreyfuss, Ron Leibman
Open Road Fragman 01:44
Open Road Fragman 273 izlenme - 3 yıl önce Angie brezilyalı genç bir ressamdır.O eski yaşamını terketmiş ve taşraya yolculuğa çıkmıştır. O geçmişinden kaçıyor.Ve hayatı için bir dayanak arıyor. Angie kendini bulmuyor ama sevgi bir çok biçimdedir.
Manyetik Fırtına - Geostorm - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:31
Manyetik Fırtına - Geostorm - Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 3 izlenme - 3 hafta önce Dünya'nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için Dutch Boy adı verilen karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya'yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir felaket yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır... Manyetik Fırtına 20 Ekim'de Sinemalarda.. #manyetikfirtina
Clinton And Nadine 01:05
Clinton And Nadine 98 izlenme - 4 yıl önce Clinton And Nadine
Andy Garcia Necati Şaşmaz Röportajı / Harun Çelik / Barış Göksu 03:47
Andy Garcia Necati Şaşmaz Röportajı / Harun Çelik / Barış Göksu 10 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadis Pusu Necati Şaşmaz ve Andy Garcia Röportajı