Hoşgeldiniz!

Andy Samberg

Major Lazer - Bass Drop (feat. Andy Samberg) 03:39
Major Lazer - Bass Drop (feat. Andy Samberg) 2.316 izlenme - 3 yıl önce Major Lazer feat. Andy Samberg - Bass Drop (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Major Lazer - Bass Drop (feat. Andy Samberg) (Official Music Video) OFFICIAL MUSIC VIDEO // MAJOR LAZER - BASS DROP (FEAT. ANDY SAMBERG) Animated by Andrew Chittenden Additional Animation by Dan Negrete
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 2.053 izlenme - 5 yıl önce Film boşanmanın eşiğinde olan bir çiftin, boşanmadan önce farklı bir yol deneyerek yeni sevgililer edinmelerini ve sonrasında gelişen ilginç olayları anlatıyor.
Jizz In My Pants 02:32
Jizz In My Pants 256 izlenme - 7 yıl önce ıtunes.com the first single from the lonely ısland's debut album "ıncredıbad". ın stores 02/10/2009. video features guest appearances by molly sims jamie lynn sigler and justin timberlake. the lonely ısland is andy samberg akiva schaffer and jorma taccone. directed by kiv copyright - universal republic
Cool Guys Don't Look At Explosions - Patlama Sahneleri 02:30
Cool Guys Don't Look At Explosions - Patlama Sahneleri 112 izlenme - 3 yıl önce 2009 MTV müzik ödülleri için hazırlanan ve Amerikan filmlerindeki patlama sahnelerindeki esas oğlanların patlamalara bakmadan olay yerinden uzaklaşmasını tiye alan bir başyapıt.
Vazgeçmem Senden / Celeste and Jesse Forever Altyazılı Klip 00:49
Vazgeçmem Senden / Celeste and Jesse Forever Altyazılı Klip 184 izlenme - 5 yıl önce Birlikte. Ayrı. Her zaman. Aşık. Sonsuza kadar. "Vazgeçmem Senden" 24 Mayıs'ta Sinemalarda! Sıra dışı bir romantik komedi olan Vazgeçmem Senden, ayrılmalarına rağmen ayrı kalamayan bir çiftin hikayesini anlatıyor. Celeste ve Jesse okuldayken tanışmışlar ve önce en yakın arkadaşlarken sonra kendilerini aşkın kollarına atarak genç yaşta evlenmişlerdir. Fakat bir gün boşanma kararı alırlar. Buna rağmen her anlarını birlikte geçirmeye ve hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlık etmeye devam ederler. Bu olay çevrelerindekilere ne kadar garip gelse ve alay konusu olsa da Celeste ve Jesse bu komik durumdan gayet memnundur. Ta ki bir gün birisi için aşk kapıyı yeniden çalıncaya kadar. Sundance Film Festivali'nde hem izleyicilerin hem eleştirmenlerin beğenisini kazanan filmin başrollerinde güzel aktris Rashida Jones, Andy Samberg, Emma Roberts ve Elijah Wood bulunuyor.