Hoşgeldiniz!

Angad Hasija

Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 00:39
Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 315 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 102. Bölümüyle 5 Kasım 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 5 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak olan 102. bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı SADHANA VE ALEKH’E SÜRPRİZ Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir, ne yapıp edip Ragini’ye kendini affettirmeyi başarır. Ancak Ranvir’in herkesten gizlediği görüşmeler yüzünden tüm ailesi ile arası açılır. Ragini ile arası düzelen Ranvir’in bu kez de ailesi ile ilişkileri bozulur. Alekh için ayrılan parayı kimseye haber vermeden kendi hesabına aktaran Ranvir, anne ve babasının tepkisiyle karşılaşır. Ranvir’in yaptığına herkes çok şaşırır. Slokh’un evlenmesini çok isteyen Malti ve annesi ona bir kız bulur. Bu durumu öğrenen Alekh ise endişelenir. Sadhana ve Alekh’in evlilik yıldönümleri yaklaşır. Praka, Sadhana’yı hayal ettiği şekilde evlendiremediği için kendisini Sadhana’nın babasına karşı sorumlu hisseder. Bunun üzerine Vasundhara ile konuşup Sadhana ve Alekh için sürpriz bir yıl dönümü partisi organize etmeyi teklif eder. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 101. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 00:57
Deli Divane 101. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 312 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 101. Bölümüyle 4 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 101. Bölüm Özeti: RANVİR KENDİNİ AFFETİRMEYİ BAŞARABİLECEK Mİ? Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; son zamanlarda sık sık eve geç gelen Ranvir’in davranışları Ragini’yi üzer. Şirketteki işlerin yoğun olduğunu söyleyen Ranvir, Ragini’ye karşı olumsuz tavırlar sergiler. 101. Bölüm Ragini, Ranvir’in iş yoğunluğunu bahane edip onu ihmal etmesine çok üzülür. Eve geç gelmeleri sıklaşan Ranvir’i gizliden takip eden Ragini, Ranvir’in yalanlarını da yakalaması ile iyice ilişkileri bozulur. Bunun üzerine Ranvir’le tartışan Ragini, babasının evine gider. Onun yokluğuna dayanamayan Ranvir, kendisini affettirmek için Ragini’ye sürpriz yapar. Allekh ise Sadhana ve Slokh’un birbirlerini tanımaları ve yakınlaşmaları için sürekli planlar yapar. Alek’in fikirlerinden haberi olmayan Sadhana ve Slokh, Alekh’in iyileşmesi için uğraşılar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye: Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 122. Bölüm (25 Kasım Cuma) 00:54
Deli Divane 122. Bölüm (25 Kasım Cuma) 97 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 122. Bölümüyle 25 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Sevilen Hint dizisi Deli Divane'nin 25 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan 122. bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 122. bölüm özeti ALEKH YAŞADIĞI KÖTÜ GÜNLERİ UNUTABİLECEK Mİ? Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Sadhana, Alekh’in yaşadığı sağlık sorunlarını atlatabilmesi için biran olsun yanından ayrılmaz. Alekh’in tavırlarındaki olumlu değişimler Sadhana’yı umutlandırır. Interjit’in Naween’e güvensizliğinin sonucu ise ağır olur. Hastaneden taburcu olan Alekh, annesine çok yakın davranmaya başlar. Alekh’in iyileşmesi Sadhana’yı mutlu eder. Interjıt, Ambika evden ayrıldıktan sonra şirkette çalışmayı sürdüren Naween’e güvenmez. Bunun üzerine Naween’nin görevini Vino’ya devreder. Yaşadığı bu düşüşün sorumlusu olarak annesini gören Naween, bu kez köşeye sıkışır. Kocasının terfi almasına çok sevinen Malti, Avni’yi arayıp nispet yapar. Alekh’in son durumunu kontrol için gelen doktor, onun kesin olarak iyileştiğini söylemek için erken olduğunu belirtir. Doktorun sözlerinden endişelenen ev halkı Alekh’in biraz daha zamana ihtiyacı olduğu kararına varırlar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 100.Bölüm Fragmanı (3 Kasım Perşembe) 00:53
Deli Divane 100.Bölüm Fragmanı (3 Kasım Perşembe) 234 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 100. Bölümüyle 3 Kasım 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane 100. Bölüm Özeti: ALEKH’İN GARİP PLANI Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Alekh, Sadhana’nın kocası olduğunun fakında değildir. Ondan dolayı Ranvir ve Ragini’ye bakıp Sadhana’nın da Ranvir gibi birisiyle olmasını ister. Bu yüzden Sadhana’ya arkadaş bulmak için uğraşır. Alekh, Sadhana’nın da Ragini gibi mutlu bir ilişkisi olmasını ister. Kendisini Sadhana’nın kocası olarak görmediği için ona başka birini bulmaya karar verir. Ragini’ye gidip iyi bir eş olmanın özelliklerini sorar. Ragini, Alekh’in böyle bir soru sormasına sevinse de sonradan Alekh’in amacını öğrendiklerinde ise herkes üzülür. Slokh’un, Sadhana ile iyi anlaştığını gözlemleyen Alekh, Sadhana için aradığı eşi bulduğunu düşünür. Ranvir ve Ragini arasında ise gerilim yaşanmaya devam eder. Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 108. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 00:43
Deli Divane 108. Bölüm Fragmanı (11 Kasım Cuma) 157 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 108. Bölümüyle 11 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 16:00'de!... Deli Divane'nin 11 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan 108. bölümünde neler yaşanacak Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 119. Bölüm Fragmanı (22 Kasım Salı) 00:40
Deli Divane 119. Bölüm Fragmanı (22 Kasım Salı) 79 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 119. Bölümüyle 22 Kasım 2016 Salı Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane 100. Bölüm Özeti: ALEKH’İN GARİP PLANI Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Alekh, Sadhana’nın kocası olduğunun fakında değildir. Ondan dolayı Ranvir ve Ragini’ye bakıp Sadhana’nın da Ranvir gibi birisiyle olmasını ister. Bu yüzden Sadhana’ya arkadaş bulmak için uğraşır. Alekh, Sadhana’nın da Ragini gibi mutlu bir ilişkisi olmasını ister. Kendisini Sadhana’nın kocası olarak görmediği için ona başka birini bulmaya karar verir. Ragini’ye gidip iyi bir eş olmanın özelliklerini sorar. Ragini, Alekh’in böyle bir soru sormasına sevinse de sonradan Alekh’in amacını öğrendiklerinde ise herkes üzülür. Slokh’un, Sadhana ile iyi anlaştığını gözlemleyen Alekh, Sadhana için aradığı eşi bulduğunu düşünür. Ranvir ve Ragini arasında ise gerilim yaşanmaya devam eder. Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 128. Bölüm Fragmanı (1 Aralık Perşembe) 00:53
Deli Divane 128. Bölüm Fragmanı (1 Aralık Perşembe) 30 izlenme - 3 gün önce Deli Divane (Bidaai) 128. Bölümüyle 01 Aralık 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin yayınlanacak olan 128. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 115. Bölüm Fragmanı (18 Kasım Cuma) 00:49
Deli Divane 115. Bölüm Fragmanı (18 Kasım Cuma) 81 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 115. Bölümüyle 18 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 18 Kasım Cuma günü yayınlanacak olan 115. bölümünde neler yaşanacak? RANVİR RAGİNİ’YE TÜM GERÇEĞİ ANLATIR Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir’in babasının katil olduğunu kanıtlamasına tek bir adım kalır. Bunun üzerine Ranvir ve Sadhana rüşvet alıp dedesinin otopsi raporunu gizleyen doktorun izini sürer. Interjit’in işlediği cinayeti ortaya çıkaran Ranvir, bunu herkese kanıtlamak için uğraşır. Her yerde doktorun adresini bulmaya çalışır. Ancak uzun zamandır görmediği Ragini’yi ziyaret etmesi gerekir. Sadhana, Ranvir’den doktoru bulma görevini devralır. Doktorun adını duyan Praka’nın aklına bir fikir gelir. Dayısı Sadhana’ya bu konuda yardımcı olur. Evi bulurlar ama doktorun bu evde yaşamadığı cevabını alırlar. Ranvir ise bunca zamandır Ragini ile neden ilgilenemediğini bir bir anlatır. Ragini duyduklarına inanamaz. Interjıt’in büyükbabayı öldüreceği gerçeğine inanmaz. Ragini, Ranvir’i daha fazla yalnız bırakmak istemez ve onunla eve dönmeye karar verir. Ancak yolda arabaları arızalanır ve Ranvir ile bir kulübeye sığınırlar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 107. Bölüm Fragmanı (10 Kasım Perşembe) 00:43
Deli Divane 107. Bölüm Fragmanı (10 Kasım Perşembe) 109 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 107. Bölümüyle 10 Kasım 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane'nin 10 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 107. bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 107. Bölüm Özeti SLOKH’UN PLANI NASIL SONUÇLANACAK? Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Alekh kendisi yerine Sadhana ile Slokh’un evlenmesini ister. Slokh ilk önce Alekh’e tepki gösterir. Ancak Alekh’in teklifini kabul eder. Sadhana için doğru kişi olmadığını düşünen Alekh, Sadhana’nın Slokh’la mutlu olacağını söyler. Bu yüzden Sadhana ile evlenmesi için baskı yapar. Alekh’in bu planını daha önceden tahmin eden Slokh ise Sadhana’ya olanları anlatır. Slokh, Alekh’in Sadhana’sız yapamayacağını anlaması için Alekh’e karşı başka bir plan yapmayı teklif eder. Sadhana ilk etapta Slokh’un önerisine karşı çıksa da Alekh’in tedavisi için bu fikri kabul eder. Slokh ve Sadhana’nın gizli planından ise aile üyelerinin haberi yoktur. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 98.Bölüm Fragmanı (1 Kasım Salı) 00:42
Deli Divane 98.Bölüm Fragmanı (1 Kasım Salı) 144 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 98. Bölümüyle 1 Salı 2016 Kasım Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 31 ekim Pazartesi günü yayınlanacak olan 97.bölümünde neler olacak? Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 93.Bölüm Fragmanı (27 Ekim Perşembe) 00:43
Deli Divane 93.Bölüm Fragmanı (27 Ekim Perşembe) 163 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 93. Bölümüyle 27 Ekim 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayında... Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 111.Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 00:45
Deli Divane 111.Bölüm Fragmanı (14 Kasım Pazartesi) 81 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 111. Bölümüyle 14 Kasım 2016 Pazartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane her gün saat 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 117. Bölüm Fragmanı (20 Kasım Pazar) 00:47
Deli Divane 117. Bölüm Fragmanı (20 Kasım Pazar) 59 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 117. Bölümüyle 20 Kasım 2016 Pazar Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin yayınlanacak olan 117. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.15’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 112. Bölüm Fragmanı (15 Kasım Salı) 00:46
Deli Divane 112. Bölüm Fragmanı (15 Kasım Salı) 71 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 112. Bölümüyle 15 Kasım 2016 Salı Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 15 Kasım Salı günü yayınlanacak olan 112. bölümünde neler yaşanacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 120. Bölüm Fragmanı (24 Kasım Perşembe) 00:38
Deli Divane 120. Bölüm Fragmanı (24 Kasım Perşembe) 42 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 120. Bölümüyle 24 Kasım 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Yayınlanacak olan 120. bölümünde neler yaşanacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 94. Bölüm Fragmanı (28 Ekim Cuma) 00:49
Deli Divane 94. Bölüm Fragmanı (28 Ekim Cuma) 134 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 94. Bölümüyle 28 Ekim 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 28 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan 94. bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 94. Bölüm Özeti ALEKH SADHANA İLE KONUŞMAZ Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Sadhana yoğun bakımdan kurtulmayı başarır. Ancak Sadhana’nın yaşadığı olayın etkisi ile Alekh eski haline döner. Sadhana’ya karşı çok soğuk davranır. Sadhana geçirdiği kazadan sağ kurtulur ama Alekh’in onunla konuşmamasına çok üzülür. Sadhana’nın vurulması ile büyükbabasının ölümünü hatırlayan Alekh gene içine kapanır. Sadhana iyileşip biran evvel hastaneden taburcu olmak ister. Slokh ise Alekh’in annesinden bu kadar korkarken teyzesine yakın olmasının nedenini öğrenmeye çalışır. Sadhana eve döner ama Alekh onun yüzüne bile bakmaz. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane [Bidaai] 72. Bölüm Fragmanı (7 Ekim Cuma) 00:52
Deli Divane [Bidaai] 72. Bölüm Fragmanı (7 Ekim Cuma) 188 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 72. Bölümüyle 07 Ekim 2016 Çarşamba Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayında... Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane [Bidaai] 79. Bölüm Fragmanı (13 Ekim Perşembe) 00:50
Deli Divane [Bidaai] 79. Bölüm Fragmanı (13 Ekim Perşembe) 175 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 79. Bölümüyle 13 Ekim 2016 Çarşamba Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayında... Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 116. Bölüm Fragmanı (19 Ekim Cumartesi) 00:34
Deli Divane 116. Bölüm Fragmanı (19 Ekim Cumartesi) 54 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 116. Bölümüyle 19 Kasım 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... VASUNDHARA’NIN SIRRI Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Sadhana ve Alekh doktoru aramaya devam eder. Ragini ve Ranvir de büyük halanın peşine düşer. Doğru bilgiye ulaşmak için tüm yolları deneyen Ranvir, bu kez büyük halanın yaşadığı yeri araştırır. Ragini ile birlikte yollara düşen Ranvir, haladan öğrendiği bilgilerle şoka girer. Büyük hala Interjit’in ilk önce Ambika ile evleneceğini söyler. Daha sonra bu kararın değişmesine Vasundhara’nın neden olduğunu anlatır. Vasundhara’nın hırsları için yapmayacağı şeyin olmadığını ve bu yolda büyükbabayı öldürmekten çekinmeyeceğini söyler. Sadhana ve Alekh’te bir yandan yalan otopsi raporunu veren doktoru ararken Vasundhara ile karşılaşırlar. Ambika ve Sadyen ise Sadhana’nın bir şeyler gizlediğini anlar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 129. Bölüm Fragmanı (2 Aralık Cuma) 00:52
Deli Divane 129. Bölüm Fragmanı (2 Aralık Cuma) 2 izlenme - 2 gün önce Deli Divane (Bidaai) 129. Bölümüyle 02 Aralık 2016 Cuma Akşamı Saat 16:00'de!... Deli Divane'nin yayınlanacak olan 129. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 114. Bölüm Fragmanı (17 Kasım Perşembe) 00:41
Deli Divane 114. Bölüm Fragmanı (17 Kasım Perşembe) 59 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 114. Bölümüyle 17 Kasım 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 17 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 114. bölümünde neler yaşanacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 126. Bölüm Fragmanı (29 Kasım Salı) 00:45
Deli Divane 126. Bölüm Fragmanı (29 Kasım Salı) 24 izlenme - 5 gün önce Deli Divane (Bidaai) 126. Bölümüyle 29 Kasım 2016 Salı Akşamı Saat 16:00'de!... Deli Divane'nin 126. Bölümünde neler yaşanacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 110.Bölüm Fragmanı (13 Kasım Pazar) 00:44
Deli Divane 110.Bölüm Fragmanı (13 Kasım Pazar) 60 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 110. Bölümüyle 13 Kasım 2016 Pazar Akşamı Saat 16:15'de!... Hint sinemasının ünlü yıldızları Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yer aldığı bu uzun soluklu dizide Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesi anlatılıyor. Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhna, Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’e öğretmenlik yapmaktadır. Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.Geçen zaman içerisinde Sadhana ve Alekh’in evlilikleri içerisinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya başlamış ve Alekh zihinsel problemlerinden kurtulmuştur. Ancak bu sürecin ardından Alekh ve Sadhana arasında şiddetli tartışmalar başlayınca Vasundhara, Sadhna’yı evden kovar. Zamanla Alekh, Sadhana’ya yaptıklarından pişmanlık duyar ve onunla yeniden barışmak ister ancak Sadhana bir intihar eylemcisinin bombalı saldırısında hayatını kaybetmiştir.Sadhana’nın başına gelenleri öğrenen Alekh’in akıl sağlığı yeniden bozulur. Ancak onu ve Ragini’yi bekleyen büyük bir sürpriz vardır.Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü Deli Divane her gün saat 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
Deli Divane 123. Bölüm Fragmanı (26 Kasım Cumartesi) 00:48
Deli Divane 123. Bölüm Fragmanı (26 Kasım Cumartesi) 25 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 123. Bölümüyle 26 Kasım 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane 123. Bölüm - 26 Kasım Cumartesi Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane'nin 26 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak olan 123. bölümünde neler yaşanacak.* Deli Divane 123. Bölüm Özeti KARVAÇAT BAYRAMI HEYECANI Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Alekh kendisi için düzenlenen törende hiç beklenmedik şekilde söylenen tüm ritüelleri yerine getirir. Tüm aile buna çok sevinir. Bunun üzerine Ranvir, Vasundhara’dan büyük halanın eve dönmesini ister. Alekh için düzenlenen törende her şey çok yolunda gider. Alekh, ritüellerin hepsini yerine getirir. Ranvir, Alekh’in iyileşmesinin ödülü olarak annesinden büyük halanın onlarla yaşamasını ister. İlk önce bu isteğe karşı çıkan Vasundhara, Ranvir’in ısrarına dayanamaz. Büyük hala eve gelir ancak Vasundhara ile arasında soğuk rüzgârlar eser. Malti’nin annesinin söyledikleri ise evdeki huzuru bozar. Kaşalya duydukları karşında çok kırılır. Karvaçat Bayramı’nın gelmesi ile evde neşeli bir hazırlık başlar. Ragini, ilk Karvaçat Bayramı olduğu için çok heyecanlıdır. Vasundhara’nın hediyesini merak eder. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 130. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 00:55
Deli Divane 130. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Cumartesi) 9 izlenme - 15 saat önce Deli Divane (Bidaai) 130. Bölümüyle 03 Aralık 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin merakla beklenen 130. Bölümünde neler olacak. Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 113. Bölüm Fragmanı (16 Kasım Çarşamba) 00:49
Deli Divane 113. Bölüm Fragmanı (16 Kasım Çarşamba) 49 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 113. Bölümüyle 16 Kasım 2016 Çarşamba Akşamı Saat 16:15'de!... Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 64. Bölüm Fragmanı (28 Eylül Çarşamba) 00:54
Deli Divane 64. Bölüm Fragmanı (28 Eylül Çarşamba) 150 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 64. Bölümüyle 28 Eylül 2016 Çarşamba Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayında... Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 60 Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) 00:57
Deli Divane 60 Bölüm Fragmanı (24 Eylül Cumartesi) 157 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 60. Bölümüyle 24 Eylül 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayınlanacak. Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane [Bidaai] 56. Bölüm Fragmanı  (20 Eylül Salı) 00:49
Deli Divane [Bidaai] 56. Bölüm Fragmanı (20 Eylül Salı) 143 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 56. Bölümüyle 20 Eylül 2016 Salı Akşamı Saat 16:15'da!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayınlanacak. Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane [Bidaai] 57. Bölüm Fragmanı  (21 Eylül Çarşamba) 00:50
Deli Divane [Bidaai] 57. Bölüm Fragmanı (21 Eylül Çarşamba) 99 izlenme - 2 ay önce Deli Divane (Bidaai) 57. Bölümüyle 21 Eylül 2016 Çarşamba Akşamı Saat 16:15'de!... Başrollerini Sara Khan, Parul Chauhan ve Angad Hasija’nın paylaştığı Bidaai dizisi Kanal 7 ekranlarında 100 dakika şeklinde hafta içi her gün yayınlanacak. Deli Divane (Bidaai) Hafta İçi Her Gün Saat 16:15'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."