Hoşgeldiniz!

Angad Hasija Videoları İzle

Deli Divane 182. Bölüm Fragmanı (24 Ocak Salı) 00:53
Deli Divane 182. Bölüm Fragmanı (24 Ocak Salı) 135 izlenme - 17 saat önce Deli Divane (Bidaai) 182. Bölümüyle 24 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin 182. bölüm fragmanı yayınlandı. Salı günü yayınlanacak olan 182. bölümünde neler yaşanacak? 182. Bölüm özeti SAHKSİ’NİN ŞOKU Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde Ragini, Vasundhara’nın Sahksi konusundaki ısrarına, ne yapsa da engel olamaz. Sakhsi ise sevgisi tarafından kullanıldığının farkında değildir. Ragini ve Animol, Shaksi’nin bir şeyler gizlediğinin düşünür ve bu durumun peşine düşerler. Ragini, Shaksi’yi Tarun ile birlikte görür ve onları takip eder. Animol’un de yardımıyla Tarun ve Sahksi’nin aynı evde yaşadıklarını kanıtlar. Ancak Vasundhara, Ragini yerine Sahksi’ye inanmayı seçer. Alekh’in Sahksi ile evlenmesi ısrarından vazgeçmeyen Vasundhara ne kadar yanlış bir karar verdiğinin farkında değildir. Sahksi, sevgilisi ile iş birliği yapıp Rajvansların servetine ortak olma hayali kurar. Ancak Sahksi’nin hamile olduğunu öğrenmesi ile ortalık karışır. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 181. Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 00:40
Deli Divane 181. Bölüm Fragmanı (23 Ocak Pazartesi) 133 izlenme - 2 gün önce Deli Divane (Bidaai) 181. Bölümüyle 23 Ocak 2017 Pazartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi günü yayınlanacak olan 181. Bölüm fragmanı 181. Bölüm Özeti VASUNDHARA’NIN KARARI ALEKH’E ZARAR VERİR Gündüz kuşağının sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde Vasundhara’nın Sahksi tercihi Alekh için hiç de doğru olmaz. Sahksi’nin zaten bir sevgilisi vardır. Ancak bu gerçeği bilmeyen Vasundhara, nasıl bir sorunla karşılaşacağından habersizdir. Sahksi’yi tanıdığından beri Alekh’i evlendirmekten başka bir şey düşünemeyen Vasundhara, yanlış bir karar verdiğinin farkında değildir. Sakhsi’nin sevgilisi Rajvans ailesinin mal varlığını duyunca, Sakhsi üzerinden onların paralarına ulaşmanın peşine düşer. Sakhsi ilk önce Vasundhara’nın kibrini yüzüne vurmak için daveti kabul etse de kötü niyetli sevgilisinin dolduruşuna gelir. Tarun, Sakhsi’ye Alekh ile numaradan bir evlilik yapması için baskı yapar. Rajvansların zenginliğinden yararlanması için evlilik fikrini destekler. Ayrıca Tarun, sevgilisini ikna etmek acil paraya ihtiyacı olduğuna da inandırır. Tarun’a çok güvenen Sakhsi ise bu kötü plana ortak olur. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 172. Bölüm Fragmanı (14 Ocak Cumartesi) 00:49
Deli Divane 172. Bölüm Fragmanı (14 Ocak Cumartesi) 329 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 172. Bölümüyle 14 Ocak 2017 Cumartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Hint dizisi Deli Divane'nin 14 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak olan 144. bölümünde neler olacak. Deli Divane 172. Bölüm Özeti SADHANA’NIN YOKLUĞUNDA 7 YIL GEÇER Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün Ragini için Sadhana’nın öldüğünü kabullenmek kolay değildir. İlk öce bu gerçekten kaçsa da babasının yardımıyla güçlü olması gerektiğini anlar. Artık kendi kızı ile birlikte Khushi’yi de büyütecektir. Ragini anne olduğu gün Sadhana’yı kaybeder. Bu durum Ragini’ye ağır gelse de Tamanna ve Khushi için güçlü olmak zorundadır. Sadhana’nın ölümünün ardından 7 yıl geçer. Alekh Sadhana’nın ölmesi ile eski haline döner. Sadhana’nın öldüğünü bir türlü kabullenemez. Ranvir ise yaşadıkları bu travmayı unutmak için kendini şirket işlerine verir. Ragini, Vasundhara ve Kaşalya’nın yardımıyla kızlara bakar. Ancak Ragini’yi en yaralayan olay Tamanna’nın doğum günü ile Sadhana’nın ölümünün aynı gün olmasıdır. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 180.Bölüm Fragmanı (22 Ocak Pazar) 00:49
Deli Divane 180.Bölüm Fragmanı (22 Ocak Pazar) 128 izlenme - 3 gün önce Deli Divane (Bidaai) 180. Bölümüyle 22 Ocak 2017 Pazar Akşamı Saat 16:15'de!... Hint dizisi Deli Divane'nin merakla beklenen son bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günü yayınlanacak olan 180. Bölümünün fragmanı 180. Bölüm Özeti SAHKSİ’NİN PLANI Deli Divane’nin bu bölümünde Vasundhara, Sadhana’nın ölmünün ardından onun adına kurulan yardım derneği ile ilgilenmeye başlar. Ragini ile birlikte durumu olmayan çocukların yararına yardım faaliyetleri yürütürler. Bu dernekten yardım alan bir kız Vasundhara’nın dikkatini çeker. Bu kızla Alekh’i evlendirmeyi düşünür. Sadhana’nın anılarını yaşatmak için kurulan yardım derneğinin işlerini Vasundhara ile Ragini yürütür. Dernekten yardım alan Sahksi tesadüfen Alekh’in hayatını kurtarır. Bunun üzerine Vasundhara, Sahksi’nin Alehk için doğru kişi olduğu kararına varır. Sahksi’nin fakir olduğu için zengin bir aileye gelin gelme fikrini hemen kabul edeceğini düşünen Vasundhara, Sahksi’ye söz hakkı tanımaz. Ragini evlilik konusunda Vasundhara’ya engel olmaya çalışsa da o kendi bildiğini okur. Vasundhara’nın kibirli tavrına çok sinirlenen Sahksi’nin ise aklına bir plan gelir. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 178.Bölüm Fragmanı (20 Ocak Cuma) 00:51
Deli Divane 178.Bölüm Fragmanı (20 Ocak Cuma) 154 izlenme - 5 gün önce Deli Divane (Bidaai) 178. Bölümüyle 20 Ocak 2017 Cuma Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin Cuma günü yayınlanacak olan 178. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 151. Bölüm Fragmanı (24 Aralık Cumartesi) 00:57
Deli Divane 151. Bölüm Fragmanı (24 Aralık Cumartesi) 625 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 151. Bölümüyle 24 Aralık 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin yayınlanacak olan 151. bölümünde neler olacak? 151. Bölüm Özet: SADHANA BOŞANMA BELGELERİNİ İMZALAR Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Alekh Sadhana’nın boşanma kâğıtlarını imzalamasını öğrenir. Tam Sadhana ile barışma hayalleri kurarken öğrendiği bu olay Alekh’i yıkar. Vasundhara, Sadhana’yı boşanma kâğıtlarını imzalamak zorunda bırakır. Ancak bu durumu Alekh’e söyleyemez. Alekh ise Sadhana’nın kendisini sevmediğini düşünür. Çaresiz kalan Sadhana, gerçekleri anlatmaya çalışsa da Alekh dinlemez. Malika ise Alekh’in zor zamanlarında ona destek olur. Vasundhara’nın da istediği Alekh’in Sadhana’yı unutup, Malika ile evlenmesidir. Malika Alekh’e olan aşkını itiraf eder. Ayrıca Malika, Sadhana gerçeğini de öğrenir. Bunun üzerine tüm dengeler değişir. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 179. Bölüm Fragmanı (21 Ocak Cumartesi) 00:52
Deli Divane 179. Bölüm Fragmanı (21 Ocak Cumartesi) 118 izlenme - 4 gün önce Deli Divane (Bidaai) 179. Bölümüyle 21 Ocak 2017 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin Cumartesi günü yayınlanacak olan 179. bölümünde neler olacak? VASUNDHARA ALEKH’İ EVLENDİRMEYE KARAR VERİR Deli Divane’nin bu bölümünde Vasundhara gene kendi bildiğini okur. Alekh’in sağlığına tekrar kavuşabilmesi için onu evlendirmenin doğru olacağını düşünür. Ragini ise Vasundhara’nın bu kararına karşı çıkar. Vasundhara’nın Alekh’i evlendirme kararı ailede sorun çıkartır. Ragini, Vasundhara’yı yanlış yaptığı konusunda uyarsa da Vasundhara, kararında ısrarlıdır. Bu haberi duyan Praka ise Khushi’nin bu durumdan etkilenmesinden endişe eder. Kaşalya, Vasundhara’nın kararına saygı duymak taraftarıdır. Ragini ve Animol’un arasındaki güven sorunu çözülür. Animol ve Ragini arabalarının bozulması ile yolda kalırlar. Bu esnada aralarında bir yakınlaşma olur. Animol içten içe Ragini’ye âşık olsa da bunu açık edemez. Son zamanlarda Tamanna’nın durgunluğu ise Ragini’nin dikkatinden kaçmaz. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 170. Bölüm Fragmanı (12 Ocak Perşembe) 00:48
Deli Divane 170. Bölüm Fragmanı (12 Ocak Perşembe) 242 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 170. Bölümüyle 12 Ocak 2017 Perşembe Akşamı Saat 16:10'de!... SADHANA ANNE OLUR Deli Divane’de bugün Rajvans ailesi el birliği yaparak Karen’in planının önüne geçer. Sadhana ve Ragini’nin hamile olması haberi ise herkesi çok heyecanlandırır. 170. Bölüm Karen, Interjit’in masum olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Karen, Rajvansları bitirme planından vazgeçer. Sadhana ve Ragini’nin hamile olması ile ailenin tekrar yüzü güler. Ancak Sadhana’nın gördüğü kâbuslar hayatını zora sokar. Sadhana, rüyasında sürekli Ragini’nin merdivenden yuvarlandığını görür. Alekh, Sadhana’yı sakinleştirmek için uğraşır. Ancak Sadhana, yaşadığı stresle erken doğum yapar ve bir kızı olur. Ablası için endişe etmekten kendi çocuğuna sevinemez. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane  173. Bölüm Fragmanı (15 Ocak Pazar) 00:53
Deli Divane 173. Bölüm Fragmanı (15 Ocak Pazar) 177 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 173. Bölümüyle 15 Ocak 2017 Pazar Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin 15 Ocak Pazar günü yayınlanacak olan 173. bölümünde neler yaşanacak. Deli Divane 173. Bölüm Özeti RANVİR’İN ÖLÜMÜ İLE RAGİNİ İYİCE YALNIZ KALIR Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün geçen 7 yıl Ragini ve ailesi için de hiç kolay olmaz. Ragini’nin acısına bir de Ranvir eklenir. Sadhana’nın ani ölümünün ardından Ranvir de trafik kazası geçirir ve hayatını kaybeder. Sadhana’dan sonra Ranvir’i de yitiren Ragini’yi, kızların sevgisi ayakta tutar. Sadhana’nın yokluğuna alışmaya çalışan Ragini’yi, Ranvir’in ölümü alt üst eder. Ancak Khushi ve Tamanna’nın ona ihtiyacı vardır. Alekh’in sağlığı ise iyice bozulur. Kızlarla oyun oynayarak hayatını geçirir. Vasundhara ise Alekh’in bu haline üzülse de elinden hiçbir şey gelmez. Ranvir’in ölümünden sonra iyice yalnız kalan Ragini’ye ise destek olan biri vardır. Bu durumda Animol, Ragini’nin en büyük yardımcısı olur. Onun yanından hiç ayrılmaz. Tamanna, Animol’u babası gibi görmeye başlar. Vasundhara ise oğlunun yerini başka birinin almaya çalışmasından hoşnut değildir. Ragini her ne kadar Ranvir’i çok sevse de Animol’un ilgisine kayıtsız kalamaz. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16:15’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 169.Bölüm Fragmanı (11 Ocak Çarşamba) 00:28
Deli Divane 169.Bölüm Fragmanı (11 Ocak Çarşamba) 223 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 169. Bölümüyle 11 Ocak 2017 Çarşamba Akşamı Saat 16:10'de!... Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 177. Bölüm Fragmanı (19 Ocak Perşembe) 00:42
Deli Divane 177. Bölüm Fragmanı (19 Ocak Perşembe) 118 izlenme - 6 gün önce Deli Divane (Bidaai) 177. Bölümüyle 19 Ocak 2017 Perşembe Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin Perşembe akşamı yayınlanacak olan 19. bölümünde neler olacak? 177. Bölüm Özeti KHUSHİ’NİN FEDAKÂRLIĞI Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün öğretmen peri rolü için Tamanna yerine Khushi’yi seçer. Tamanna’nın kendine olan güveni iyice azalır. Bunun üzerine Alekh ve Khushi’nin aklına bir fikir gelir. Khushi’nin peri rolünü alması ile Tamanna çok üzülür. Tamanna’yı çok seven Khushi, babası ile birlikte prenses kostümünü keser. Khushi, kostümü olmazsa sahneye çıkamayacağını düşünür. Ancak buldukları bu fikir başarılı olmaz. Kaşalya, Alekh ve Khushi’nin kestiği elbiseyi onarır. Khushi istemeden de olsa peri rolünü kabul eder. Ancak gösteri günü hasta numarası ile öğretmeni kandırmayı başaran Khushi, peri rolünü Tammana’nın oynamasını sağlar. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 168.Bölüm Fragmanı (10 Ocak Salı) 00:50
Deli Divane 168.Bölüm Fragmanı (10 Ocak Salı) 212 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 168. Bölümüyle 10 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16:00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 174.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 00:53
Deli Divane 174.Bölüm Fragmanı (16 Ocak Pazartesi) 119 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 174. Bölümüyle 16 Ocak 2017 Pazartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16:10’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 161.Bölüm Fragmanı (3 Ocak Salı) 00:53
Deli Divane 161.Bölüm Fragmanı (3 Ocak Salı) 215 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 161. Bölümüyle 03 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... SADHANA VİNO’NUN YANINA NEDEN GİDER? Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün Ranvir, gizli gizli onları takip eden ve fotoğraflarını çeken adamın peşinden koşsa da yetişmeyi başaramaz. 161.Bölüm Ranvir gizemli adamın izini sürer ancak aradığı bilgiye bir türlü ulaşamaz. Ağzında peçe olan adamın kim olduğu merak konusu olur. Vasundhara sırf Sadhana’ya zarar vermek için Vino’yu şirketten kovdurur. Rajvansların şirketinden atıldıktan sonra zora düşen Vino her yerde iş arar. Kısa süre sonra iş bulan Vino’nun ailesinden gizlediği bazı olaylar vardır. Bu konuda sadece Sadhana’dan yardım isteyen Vino onu zor duruma sokar. Sadhana Vino’dan gelen telefonla Alekh’e haber vermeden Agra’dan ayrılır. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 150. Bölüm Fragmanı (23 Aralık Cuma) 00:44
Deli Divane 150. Bölüm Fragmanı (23 Aralık Cuma) 288 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 150. Bölümüyle 23 Aralık 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Sevilen günlük dizi Deli Divane'nin yayınlanacak olan 150. bölümünde neler yaşanacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 163.Bölüm Fragmanı (5 Ocak Perşembe) 00:42
Deli Divane 163.Bölüm Fragmanı (5 Ocak Perşembe) 173 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 163. Bölümüyle 05 Ocak 2017 Perşembe Akşamı Saat 16:10'de!... SADHANA İYİLEŞECEK Mİ? Deli Divane’de bugün; Ragini’nin planı aileyi birleştirmeyi başarır. Ancak aniden çıkan yangın Sadhana’yı ölümle burun buruna getirir. Vasundhara ise yaşanan bu hadise sonunda kendi yaptığı kötülükleri anlar. 163. Bölüm Vasundhara çocuklarından af dilemek için gittiği evde yangın çıktığını görür. Ranvir’in içerde olduğunu duyunca hemen eve girer. Ancak evde Ranvir değil Sadhana vardır. Sadhana, Vasundhara’yı yangından kurtarsa da kendisini dışarı atamaz. Yangında sırtı ve bacakları yanan Sadhana’nın durumuna herkes çok üzülür. Avni ve Naveen ise ailenin tekrar bir araya gelmesine bozulur. Bu yüzden Alekh’in aklını karıştırıp Vasundhara’yı yangından sorumlu tutarlar. Vasundhara ise yaptığı onca kötülüğe rağmen Sadhana’nın kendisi için hayatını tehlikeye atmasından çok etkilenir. Sadhana hastanedeyken Vasundhara da onun için dua eder. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 167.Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 00:32
Deli Divane 167.Bölüm Fragmanı (9 Ocak Pazartesi) 116 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 167. Bölümüyle 09 Ocak 2017 Pazartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16:00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 158.Bölüm Fragmanı (31 Aralık Cumartesi) 00:47
Deli Divane 158.Bölüm Fragmanı (31 Aralık Cumartesi) 160 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 158. Bölümüyle 30 Aralık 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 153.Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 00:37
Deli Divane 153.Bölüm Fragmanı (26 Aralık Pazartesi) 188 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 153. Bölümüyle 26 Aralık 2016 Pazartesi Akşamı Saat 16:10'de!... Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 162.Bölüm Fragmanı (4 Ocak Çarşamba) 00:45
Deli Divane 162.Bölüm Fragmanı (4 Ocak Çarşamba) 133 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 162. Bölümüyle 04 Ocak 2017 Çarşamba Akşamı Saat 16:10'de!... Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 164.Bölüm Fragmanı (6 Ocak Cuma) 00:40
Deli Divane 164.Bölüm Fragmanı (6 Ocak Cuma) 120 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 164. Bölümüyle 06 Ocak 2017 Cuma Akşamı Saat 16:10'de!... RAGİNİ SADHANA’NIN HAYATINI KURTARIR Deli Divane’de bugün Alekh, Sadhana’nın başından bir an olsun ayrılmaz. Ragini’nin öğrendikleri ise herkesi şaşırtır. Ancak bu kez iyilik kazanacaktır. 163. Bölüm Vasundhara hastanede yatan Sadhana’nın iyileşmesi için elleri ile ona yemek yapar. Alekh ise karısına desteğini esirgemez. Bu sırada Ragini, hastane koridorunda gizli gizli konuşan Avni ve Naveen’nin hain planlarına şahit olur. Sadhana’yı hastanede zehirleyip, suçu Vasundhara’nın üstüne atmayı planladıklarını öğrenir. Bunu duyan Ragini bu kez ailesine kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğine dair söz verir. Öğrendiklerini Vino ve yengesine anlatır. Hepsi iş birliği yaparak Naveen ve Avni’nin bu zamana kadar yaptıklarını bir bir ortaya dökerler. Vasundhara’nın gönderdiği yemeğin içine zehir koyan Avni’ye, Ragini engel olur. Avni ve Naveen’in planları yerle bir olur. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 139.Bölüm Fragmanı (12 Aralık Pazartesi) 00:48
Deli Divane 139.Bölüm Fragmanı (12 Aralık Pazartesi) 242 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 139. Bölümüyle 12 Aralık 2016 Pazartesi Akşamı Saat 16:00'de!... Sevilen gündüz kuşağı dizisi Deli Divane'nin yayınlanacak olan 139. bölümünde neler olacak? SADHANA ÇARESİZ KALIR Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane’de bugün Sadhana evden kovulsa da son bir kez Alekh ile konuşmak istediğini söyler. Praka bu isteğe ilk önce karşı çıkar ama Sadhana’yı kıramaz. Sadhana, Alekh’in onu affedeceğinden emindir. Bu düşüncesine dayısını da inandırır ve Rajvansların evine giderler. Sadhana, Alekh’in de kendisini o evde istemediğini öğrenir. Vasundhara’nın sözleri Praka’yı çok sinirlendirir. Sadhana’nın yaptığı fedakârlıkları unutan Vasundhara ve Alekh’e ateş püskürür. Bu tartışmalar yaşanırken Ragini’de Sadhana’yı istemediğini söyler. Sadhana duydukları karşısında yıkılır. Praka’nın desteği ile dayısının evine gider. Malti, Vino’yı Sadhana’ya karşı doldurur ve Sadhana’nın boğazının yük olduğundan yakınırlar. Sadhana’nın ise dayısından başka destekçisi kalmaz. Ranvir’in hapse girmesine ve Sadhana’nın evden kovulmasına neden olan Avni ile Naveen ise zaferlerini kutlar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 175. Bölüm Fragmanı (17 Eylül Salı) 00:43
Deli Divane 175. Bölüm Fragmanı (17 Eylül Salı) 58 izlenme - 1 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 175. Bölümüyle 17 Ocak 2017 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin Salı günü yayınlanacak olan 175. bölümünde neler olacak? Künye: Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 166.Bölüm Fragmanı (8 Ocak Pazar) 00:45
Deli Divane 166.Bölüm Fragmanı (8 Ocak Pazar) 100 izlenme - 2 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 166. Bölümüyle 08 Ocak 2017 Pazar Akşamı Saat 16:15'de!... Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 176. Bölüm Fragmanı (18 Ocak Çarşamba) 00:39
Deli Divane 176. Bölüm Fragmanı (18 Ocak Çarşamba) 50 izlenme - 7 gün önce Deli Divane (Bidaai) 176. Bölümüyle 18 Ocak 2017 Çarşamba Akşamı Saat 16:10'de!... Deli Divane'nin Çarşamba günü yayınlanacak olan 176. bölümünde neler olacak? 176. Bölüm Özeti ANİMOL HERKESİ ŞAŞIRTIR Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün Praka ve ailenin diğer üyeleri Animol’un yaptığı fedakârlık için minnet duyar. Ancak Vasundhara, Ranvir’in yerine Animol’un geçmesini bir türlü kabullenemez. Animol ise Vasundhara’nın şüphelerini boşa çıkarmaz ve Ragini’yi kandırır. Animol en yakın arkadaşının ölümü ardından onun vasiyetini yerine getirir ve Ragini ile evlenir. Ragini de ise Animol’un yaptığı iyilik karşısında bir mahcubiyet vardır. Alekh, çocuk dünyasında kendi halinde yaşamaya devam eder. Ancak Khushi kendi babasının da Animol gibi olmasını ister. Bu konuda Ragini’ye sorular soran Khushi, Alekh’in çocuk gibi davranmasından yakınır. Animol ise gizlice Ragini ve Alekh’e şirket vekâletnamelerini imzalatır. Bu olayın ortaya çıkması ile Vasundhara, Ragini’ye yüklenir. Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 149.Bölüm Fragmanı (22 Aralık Perşembe) 00:47
Deli Divane 149.Bölüm Fragmanı (22 Aralık Perşembe) 167 izlenme - 1 ay önce Deli Divane (Bidaai) 149. Bölümüyle 22 Aralık 2016 Perşembe Akşamı Saat 16:10'de!... Sevilen günlük dizi Deli Divane'nin yayınlanacak olan 149. bölümünde neler yaşanacak? ALEKH SADHANA’NIN KALBİNİ KAZANABİLECEK Mİ? Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’de bugün; Sadhana yarışmayı kazanacakken son anda Ragini için dans etemeyi bırakır. Vasundhara’nın boşanma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Annesinin teklifinden haberi olmayan Alekh ise daha fazla Sadhana’sız yapamayacağını anlar. Sadhana, dansı ile izleyicileri kendine hayran bırakmışken ablasının yarışmayı kaybetmesine gönlü elvermez. Bunun üzerine sahnede ayağını burkmuş gibi yapar ve Ragini’nin yarışmada öne çıkmasını sağlar. Vasundhara, Sadhana’nın çaresiz halinden yararlanır ve boşanma belgelerini imzalatır. Alekh, yarışmada Sadhana’yı izlerken onu ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anlar. Ranvir’in de desteği ile Alekh, Sadhana’ya sürpriz bir yemek hazırlar. Alekh’in Sadhana’ya yazdığı not yanlışlıkla Malika’nın eline geçince her şey karışır. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 154.Bölüm Fragmanı (27 Aralık Salı) 00:50
Deli Divane 154.Bölüm Fragmanı (27 Aralık Salı) 144 izlenme - 4 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 154. Bölümüyle 27 Aralık 2016 Salı Akşamı Saat 16:10'de!... Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün yeni bölümleriyle 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 101. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 00:57
Deli Divane 101. Bölüm Fragmanı (4 Kasım Cuma) 352 izlenme - 3 ay önce Deli Divane (Bidaai) 101. Bölümüyle 4 Kasım 2016 Cuma Akşamı Saat 16:15'de!... Yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 101. Bölüm Özeti: RANVİR KENDİNİ AFFETİRMEYİ BAŞARABİLECEK Mİ? Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; son zamanlarda sık sık eve geç gelen Ranvir’in davranışları Ragini’yi üzer. Şirketteki işlerin yoğun olduğunu söyleyen Ranvir, Ragini’ye karşı olumsuz tavırlar sergiler. 101. Bölüm Ragini, Ranvir’in iş yoğunluğunu bahane edip onu ihmal etmesine çok üzülür. Eve geç gelmeleri sıklaşan Ranvir’i gizliden takip eden Ragini, Ranvir’in yalanlarını da yakalaması ile iyice ilişkileri bozulur. Bunun üzerine Ranvir’le tartışan Ragini, babasının evine gider. Onun yokluğuna dayanamayan Ranvir, kendisini affettirmek için Ragini’ye sürpriz yapar. Allekh ise Sadhana ve Slokh’un birbirlerini tanımaları ve yakınlaşmaları için sürekli planlar yapar. Alek’in fikirlerinden haberi olmayan Sadhana ve Slokh, Alekh’in iyileşmesi için uğraşılar. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye: Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 00:39
Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı (5 Kasım Cumartesi) 347 izlenme - 3 ay önce Deli Divane (Bidaai) 102. Bölümüyle 5 Kasım 2016 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... Deli Divane'nin 5 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak olan 102. bölümünde neler yaşanacak? Deli Divane 102. Bölüm Fragmanı SADHANA VE ALEKH’E SÜRPRİZ Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Ranvir, ne yapıp edip Ragini’ye kendini affettirmeyi başarır. Ancak Ranvir’in herkesten gizlediği görüşmeler yüzünden tüm ailesi ile arası açılır. Ragini ile arası düzelen Ranvir’in bu kez de ailesi ile ilişkileri bozulur. Alekh için ayrılan parayı kimseye haber vermeden kendi hesabına aktaran Ranvir, anne ve babasının tepkisiyle karşılaşır. Ranvir’in yaptığına herkes çok şaşırır. Slokh’un evlenmesini çok isteyen Malti ve annesi ona bir kız bulur. Bu durumu öğrenen Alekh ise endişelenir. Sadhana ve Alekh’in evlilik yıldönümleri yaklaşır. Praka, Sadhana’yı hayal ettiği şekilde evlendiremediği için kendisini Sadhana’nın babasına karşı sorumlu hisseder. Bunun üzerine Vasundhara ile konuşup Sadhana ve Alekh için sürpriz bir yıl dönümü partisi organize etmeyi teklif eder. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Deli Divane 165.Bölüm Fragmanı (7 Ocak Cumartesi) 00:45
Deli Divane 165.Bölüm Fragmanı (7 Ocak Cumartesi) 84 izlenme - 3 hafta önce Deli Divane (Bidaai) 165. Bölümüyle 07 Ocak 2017 Cumartesi Akşamı Saat 16:15'de!... GAZETEDE ÇIKAN HABER RAGİNİ’NİN HUZURUNU BOZAR Deli Divane’de bugün Vasundhara, Avni ve Naveen’nin ihanetini bu defa affetmez ve onlardan şikâyetçi olur. Sadhana iyileşir ve hastaneden eve döner. 164. Bölüm Avni ve Malti’den kurtulan Rajvans ailesinin sevinci, Sadhana’nın hastaneden taburcu olması ile iki katına çıkar. Vasundhara, Sadhana’nın iyileşmesine sevinse de utancından onunla konuşamaz. Sadhana, Vasundhara’yı çok sevdiğini ve artık eskisi gibi mutlu olmalarını söyler. Interjit ise Vasundhara’nın aileyi birleştirmek için çabalamasına memnun olur. Her şey düzelmişken gazetede çıkan haber, Ragini ve Ranvir’in huzurunu kaçırmaya yeter. Ragini ise bu olayı Sadhana’dan saklamaları gerektiğini söyler. Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ yeni bölümleriyle her gün 16.00’da… Künye Türü: Romantik ve Dram Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh). Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar Yapım yılı: 2007 Ülke: Hindistan Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."