Hoşgeldiniz!

animasyon klip

Baris Akarsu - Gözlerin Animasyon Klip (Sinan Asci 04:24
Baris Akarsu - Gözlerin Animasyon Klip (Sinan Asci 228.190 izlenme - 14 yıl önce baris akarsu - gözlerin animasyon klip (Sinan Aşçı)
Kung Fu Panda 3 (2016) Klip 01:31
Kung Fu Panda 3 (2016) Klip 5.820 izlenme - 7 yıl önce "Efsanevi ve muhteşem" maceralarına devam eden Panda Po, bu sefer biri doğaüstü bir güç diğer ise evine oldukça yakın bir tehlike olan,ki büyük tehditle baş etmek zorundadır. Yönetmenliğini ikinci filmde de olduğu gibi yine Jennifer Yuh'un üstlendiği sevilen animasyon yapımda senaryo gene Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Po'ya Jack Black hayat verirken, kendisine Dustin Hoffman, David Cross, James Hong, Angelina Jolie, Lucy Liu, Seth Rogen ve Mads Mikkelsen'den oluşan efsane bir ekip eşlik ediyor.
Atem Tutem Men Seni - Mircan Kaya 02:55
Atem Tutem Men Seni - Mircan Kaya 2.478 izlenme - 7 yıl önce Bu türkünün çocukken sadece nakaratını dinlemiştim. Keşfetmem gurbette okuyan bir arkadaşım sayesinde oldu. Bana bu türkünün onun için olan anlamını annesini ne kadar çok hatırlattığını çocukken yaşadıklarını anımsattığını anlattı. O günden beridir Mircan Kaya'nın sesine hayran oldum. Bu türküyü her gün dinliyorum. Yer yer korku unsurlarına yer verilse dahi klibide animasyon olarak gayet başarılı. İyi seyirler.
Stop Motion Animasyon Nasıl Yapılır? 01:25
Stop Motion Animasyon Nasıl Yapılır? 1.378 izlenme - 4 yıl önce Önce resmini çiz, sonra iskeletini yap, kalıbını dök, boya felan derken sanırım bu kolay kısımlardan sonra en zor kısım olan makete hayal gücü ile hareket vermeye geliyor.
Orient House - Animation -  Saskin ( Sound Remix ) 2014 Hd 02:56
Orient House - Animation - Saskin ( Sound Remix ) 2014 Hd 799 izlenme - 8 yıl önce Sound Remix 2014
Niloya Pepe Maşa Rafadan Tayfa Animasyon Klip İlahi 03:25
Niloya Pepe Maşa Rafadan Tayfa Animasyon Klip İlahi 535 izlenme - 5 yıl önce Hoş Geldin Ramazan ,Niloya, Pepe, Maşa Rafadan Tayfa, Animasyon, Klip, İlahi, Şarkı Sözleri; Hoş geldin Ya Mubarek Ramazan Evimize yurdumuza hoş geldin Açtın bize cennetin kapısını Kuran ile Oruç ile hoşgeldin. Çizgi film, Cartoon, animasyon, enes atlığ, ilahi, ramazan ilahisi, ramazan ilahileri, bayram ilahisi, bayram ilahileri
Sirmc- Kal Gitme-  Animasyon Klip  Mutlaka İzle 03:54
Sirmc- Kal Gitme- Animasyon Klip Mutlaka İzle 686 izlenme - 12 yıl önce sirmckal gitmeanimasyonklip