Hoşgeldiniz!

animatör

Pixar Animatörlerinin Boş Zamanlarında Yaptığı Fantastik Film 06:44
Pixar Animatörlerinin Boş Zamanlarında Yaptığı Fantastik Film 1.763 izlenme - 4 gün önce Pixar animatörlerinden Andrew Coats ve Lou Hamou-Lhadj yapımı yaklaşık 5 yıl süren harika animasyonları Borrowed Time'ı yayınladı. Hamou-Lhadj, Wall-E ve Toy Story 3 gibi filmlerin karakterlerini tasarlıyor. Bu kısa filmi Pixar'dan arta kalan zamanlarında yaptıklar.
küçük çocuk şarkı 00:58
küçük çocuk şarkı 10.714 izlenme - 7 yıl önce küçük çocuk şarkı
Çöp Adam, Animatörüne Karşı 4 13:36
Çöp Adam, Animatörüne Karşı 4 1.174 izlenme - 2 yıl önce Animatörüyle kavga eden çöp adamın macerası, 3 yıl aradan sonra devam ediyor. Yıllardır bir türlü geçinemeyen animatör ile çöp adamın macerası, bu bölümle birlikte son buluyor...
animatör vs animasyon 02:16
animatör vs animasyon 4.732 izlenme - 8 yıl önce büyük savaş:)
Palyaço 01:24
Palyaço 1.344 izlenme - 3 yıl önce Palyaço
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 05:17
Tayfun - Hadi Yine İyisin (Tatil Köyü Versiyon) 1.578 izlenme - 1 yıl önce Tayfun Duygulu. Oynarbaşlıklı, yağlı saçlı, turistler ile şakalaşabilecek kadar animatör ruhlu, memleketi haşemanın ilk örneğiyle tanıştıran büyük Türk pop müziği sanatçısı. Tayfun'un "Tayfun 93'" albümünden çıkardığı Hadi Yine İyisin 45'liğine daha önce bowling salonunda çektiği klibi hep birlikte izlemiştik. Aynı şarkıya çektiği bu ikinci -veya birinci- klibinde ise sanatçımız ve firması Emre Grafson Müzik, prodüksüyonun her aşamasında masraftan kaçınmamış ve bizlere seyir zevki yüksek, yıllar boyu hafızalardan kazın-a-mayacak dans figürleriyle donatılmış bir çalışma sunmuş. Çekimlerin yapıldığı sırada aynı otelde konaklayan MEMEDALİBEY a.k.a Mehmet Ali Erbil, Tayfun'u bu güzide eserinde yalnız bırakmak istememiş ve klipte konuk oyuncu olarak yer alarak türlü kafa sallama figürleri sergileyip turistleri hipnotize etme sanatını en ince ayrıntıları ile göstermiştir. Klibin sonunda tamamen Tayfunlaşan turist kitlesine dikkat! İşte Hadi Yine İyisin'in uluslararası gücü ve önemi o sahnelerde ortaya çıkıyor. Sizleri beyin yıkama sanatının bu en güzide örneği ile başbaş bırakıp, iyi seyirler diliyorum efenim...
Var Böyle Tipler - Animatör Yıldıray 00:16
Var Böyle Tipler - Animatör Yıldıray 79 izlenme - 3 hafta önce Yaptığı her sporu cinsel bir sebeple ilişkilendiren Antalya'da 4 yıldızlı otelde su aerobic'i yaptıran animatör Yıldıray.
Animatör Vs Animasyon(Harika) 02:25
Animatör Vs Animasyon(Harika) 2.255 izlenme - 8 yıl önce
Animatör Dünyası 02:11
Animatör Dünyası 1.634 izlenme - 5 yıl önce animasyon eğlence
Burak Oyunda Minecraft Animation 2 - Burak vs Mobs  |HG Animation| 03:58
Burak Oyunda Minecraft Animation 2 - Burak vs Mobs |HG Animation| 549 izlenme - 9 ay önce Bu Animasyon Burak Oyunda adlı kanal için Moonstar Animation Aracılığıyla HG Animation Tarafından hazıranmıştır... DEVAMINI OKU! Yayınlamış olduğumuz bu animasyonun (Burak Oyunda Minecraft Animation 2) hazırlanış süresi yaklaşık 2 aydır. Fakat bazı aksaklıklar nedeniyle 6 ay kadar bi sürede hazırlandı (Okul vb.). Animasyon ''Blender 3D'' adlı program ile hazırlandı. Animasyonun tüm hakları HG Animation'a aittir ve belirtilen 3 kanal dışında videoyu kendi kanalına yükleyen kişilerin kanallarına telif atılacaktır. (Burak Oyunda, Moonstar Animations, HG Animation) Ses ve efektlerde bize yardımcı olan ''The Lord Of The Feeders''a teşekkür ederiz. Burak Oyunda https://www.youtube.com/user/MultiRawen Moonstar Animations https://www.youtube.com/user/TheMoonstaranimation The Lord Of The Feeders https://www.youtube.com/user/sensizolamaz3457 Music : KARMA Albüm https://soundcloud.com/karmasc Blender https://www.blender.org ___________________________________________________________________ Eğer Sizde İntro Satın almak istiyorsanız facebook sayfamıza veya facebook'tan Hüseyin Gümüşçü'ye mesaj atabilirsiniz. Fiyatlar kanalımızın hakkında kısmında mevcut... Facebook https://www.facebook.com/pages/HG-Animations/240288226138144?fref=ts Animation by Hüseyin Gümüşçü
Animatör Ve Çizdiği Çöp Adamın Mücadelesi 02:02
Animatör Ve Çizdiği Çöp Adamın Mücadelesi 151 izlenme - 8 ay önce Animatör ve çizdiği çöp adamın mücadelesi
Animatör Vs Animasyon-Pivot 00:53
Animatör Vs Animasyon-Pivot 906 izlenme - 6 yıl önce yok
İkiz Sihirbazlar Taylanoyan 07:10
İkiz Sihirbazlar Taylanoyan 1.505 izlenme - 6 yıl önce www.taylancomertoglu.com
Turistleri Eğlendirmek İçin Maymun Olan Adam 01:46
Turistleri Eğlendirmek İçin Maymun Olan Adam 292 izlenme - 1 yıl önce Efenim,Bizi kendi ülkelerine girişte binbir türlü zorluk çıkaran, bize 3.dünya ülkesi insanı muamelesi yapan avrupaları eğlendirmek için, turizm merkezlerinde hertürlü şepekliği yapan bir abimizi, Egemen Bağış'ın fotoşoplu resimlerden oluşan "topla bavulunu haydi Avrupa'ya "klibini de hatırlayarak izliyoruz şimdi.
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 07:15
Alanya'da Külotların Havada Uçuşması 274 izlenme - 2 yıl önce Alanya'ya gelen İngiliz turistlerin gece eğlencesi kameramanlara nasıl zor anlar yaşatmış izliyoruz.
Efsanevi Disney Animatörünün Sanal Gerçeklik Çizimi ile Küçük Denizkızı 05:26
Efsanevi Disney Animatörünün Sanal Gerçeklik Çizimi ile Küçük Denizkızı 115 izlenme - 1 yıl önce Sanal gerçeklilik, sanat ve hikaye anlatımı için çok güçlü bir araç. 61 yaşındaki animatör Glen Keane'in bu alanda kısa da olsa bir tecrübesi oldu. Keane, "Ben bütün karakterlerimi sanal gerçeklik ile gerçek boyutlarında çizmek isterim" diyor.
Çiplak Rus Animatör 01:58
Çiplak Rus Animatör 506 izlenme - 7 yıl önce cıplak rus anımator
ulead gif animatör profil resmi yapımı kalitetasarım 27:37
ulead gif animatör profil resmi yapımı kalitetasarım 252 izlenme - 5 yıl önce ulead gif animatör profil resmi yapımı kalitetasarım______ http//www.facebook.com/kalitetasarim
Cağtay ,animatör,barmen 01:16
Cağtay ,animatör,barmen 463 izlenme - 7 yıl önce animatör hemde barmen herşey adam 4 4 lük ya :)
yıldız  tilbe  taklidi 04:05
yıldız tilbe taklidi 390 izlenme - 7 yıl önce unutma! taklit sanatın bir parçasıdır
Rus Kızlardan Ateş Ve Işık Gösterisi 01:09
Rus Kızlardan Ateş Ve Işık Gösterisi 153 izlenme - 2 yıl önce Rus Kız Animasyon Gurubu Gösterisi Rus Kızlardan Ateş Ve Işık Gösterisi Rus Kızlardan Ateş Ve Işık Gösterisi
Bade'nin Doğumgünü 2010 & Yakamoz Organizasyon 02:52
Bade'nin Doğumgünü 2010 & Yakamoz Organizasyon 386 izlenme - 6 yıl önce & http//www.palyacopalyaco.com && yakamoz organizasyon && 0216 347 97 72 & 0532 554 70 60 & 0546 224 47 07
Müthiş bir animasyon kısa filmi 13:36
Müthiş bir animasyon kısa filmi 53 izlenme - 2 yıl önce Animatör ve oluşturduğu animasyon çöp adamın kısa filmi sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
İnternet alemi bu animasyonu konuşuyor! 00:44
İnternet alemi bu animasyonu konuşuyor! 56 izlenme - 2 yıl önce İngiltere''de Dave Fothergill adlı animatör hazırladığı bir animasyon videosuyla izleyenlerde adeta hipnotize etkisi oluşturdu. Videosunun ismini, ''I''ve fallen, and I can''t get up! (Düştüm ve kalkamıyorum!)'' koyan Dave Fothergill''in animasyon filmi kısa sürede izlenme rekoru kırdı. Özel animasyon teknikleri kullanılarak oluşturulan videoda onlarca insanın pervaneyi andıran ve dönen bir çubuğun etrafında düşüşü ve sürüklenişi görüldü. Videoyu oluşturan Dave Fothergill ise bir sürü animasyon halindeki insanın bulunduğu videoyu Maya adlı animasyon programıyla yaptığını ifade etti.
Animatör Animasyona karşı orjinal 13:16
Animatör Animasyona karşı orjinal 12 izlenme - 7 ay önce YouTube Kanalımız: (https://www.youtube.com/channel/UCYjSMuB-SRN8TNei4Ihrj5A) İzlesene Kanalımız: (https://www.izlesene.com/kanal/adasgamers#/) Yakında oyun videolarıda atacağız.
Kurşun Bilal Animatör 00:43
Kurşun Bilal Animatör 93 izlenme - 5 yıl önce
Golden Age - Bodrum 00:11
Golden Age - Bodrum 75 izlenme - 4 yıl önce Bodrum Golden Age
Rus Müşterileri Eğlendirmeye Çalişan Animasyoncu. 02:33
Rus Müşterileri Eğlendirmeye Çalişan Animasyoncu. 26 izlenme - 2 yıl önce Rus müşterileri eğlendirmeye çalisan animasyoncunun ilginç hareketleri.
Turistleri Eğlendirmek İçin Maymun Olan Adam 01:46
Turistleri Eğlendirmek İçin Maymun Olan Adam 48 izlenme - 4 yıl önce Efenim,bizi Kendi Ülkelerine Girişte Binbir Türlü Zorluk Çıkaran, Bize 3.dünya Ülkesi İnsanı Muamelesi Yapan Avrupaları Eğlendirmek İçin, Turizm Merkezlerinde Hertürlü Şepekliği Yapan Bir Abimizi, Egemen Bağış'ın Fotoşoplu Resimlerden Oluşan "topla Bavulunu Haydi Avrupa'ya "Klibini De Hatırlayarak İzliyoruz Şimdi.
Animatörden Müthiş Performans 04:36
Animatörden Müthiş Performans 21 izlenme - 2 yıl önce Animatörden Müthiş Performans