Hoşgeldiniz!

anırmak

Eşeğe Acı Biber Yedirmek 00:44
Eşeğe Acı Biber Yedirmek 2.418 izlenme - 3 yıl önce Hangi ülkede çekildiği bilinmeyen görüntülerde ellerine kamera alan bir grup, eşeğe acı biber testi yapıyor. Dünyanın en acı biberlerinden biri olarak bilinen naga'yı yiyen eşek bir anda anırmaya başlıyor.
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 00:52
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 766 izlenme - 3 yıl önce Ne desem bilemiyorum gün geçtikçe insanlar garipleşiyor internette dolaşırken gördüğüm bir videodur her izlememde gülüyorum istemsizce sizinde gülmenizi istiyorum iyi seyirler.
Dövme Yaptırırken Eşek Gibi Anıran Kadın 00:28
Dövme Yaptırırken Eşek Gibi Anıran Kadın 305 izlenme - 2 yıl önce Sanirim Latin Amerikali bir hatun. Ama gelin gorun ki dovme yaptirma sevdasina esek gibi anirmayı bile goze almis. Hatta orgazm seklinde böğürme olarak da yorumlanabilir.
Eşek Sütüyle Zengin Olmak - Kırklareli 02:51
Eşek Sütüyle Zengin Olmak - Kırklareli 498 izlenme - 3 yıl önce Bir girişimci Kırklareli'de kurulan Türkiye'nin ilk eşek çiftliği haberinden etkilenip, çiftlik kurmak için eşek topladı. Gerekli desteği bulamayınca eşekler girişimcinin başına dert oldu.
Eşek Gibi Anırmalı Fenerbahçe'nin Yandex Reklamı 00:34
Eşek Gibi Anırmalı Fenerbahçe'nin Yandex Reklamı 448 izlenme - 2 yıl önce Efendim bikini giymeli Fenerbahçe reklamından sonra eşek gibi anırmalı Fenerbahçe reklamıyla karşınızdayım. "İnternetteki aramalarını Fenerbahçe Yandex’te yap, dünya yıldızları kulübümüze gelsin!" sloganıyla yola çıkan Fenerbahçe'nin azmini yürekten kutluyoruz.
anıran labrador 01:14
anıran labrador 771 izlenme - 9 yıl önce bulut, sevme biçimine göre kolayca anırabilir :o))
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 01:47
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 281 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı her açıklma ile kamuoyu üzerinde etki bırakan Rasim Ozan Kütahyalı, bu kez de Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı hakkında iddialı bir söylemde bulundu ve Beşiktaş'ın şampiyon olması durumunda eşek gibi anıracağını dile getirdi.
Salepli Kavga - Erkeklik Öldü mü? 06:24
Salepli Kavga - Erkeklik Öldü mü? 89 izlenme - 3 yıl önce Erkeklik öldü mü temalı,salepli,kara listeli,ayılmalı bayılmalı komik bir eski türk filmi sahnesi.