Hoşgeldiniz!

anıtkabir

Anıtkabir'de Nöbet Tutan Asker Bayıldı 03:17
Anıtkabir'de Nöbet Tutan Asker Bayıldı 5.723 izlenme - 3 ay önce Meclis'ten güvenoyu alan 65. Hükümetin Anıtkabir'i ziyareti sırasında bir asker herkesin gözleri önünde bayıldı. Baygınlık geçiren askere ilk müdahale o sırada Başbakan'ın yanında bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından yapıldı..
Röportaj Yapan Ekibin Atatürk Rahatsızlığı 06:43
Röportaj Yapan Ekibin Atatürk Rahatsızlığı 8.546 izlenme - 10 ay önce Gece yarısı sarıyerde dört dolanmış; atatürk düşmanı bir davar aramak için. Kendilerine mikrofon çevirmeyi akıl edemeyen gazeteciler, videonun sonuna doğru aradıklarını doğal yaşamında buldu. Bir arkadaşımız da demiş ki "Çok seviyorlar Allah bunu kıskanıyor. Allah diyor ki en çok beni seveceksiniz." İyi seyirler
Çılgın Bediş'in Anıtkabir Ziyareti 01:37
Çılgın Bediş'in Anıtkabir Ziyareti 2.649 izlenme - 4 ay önce 90ların kült dizisi Yonca Evcimik'li Çılgın Bediş dizisinden anıtkabır ziyareti sahnesi. Şimdilerde ...
Hepar'ın Anıtkabirde Düzenlemiş Olduğu Mükemmel Tören 01:36
Hepar'ın Anıtkabirde Düzenlemiş Olduğu Mükemmel Tören 4.475 izlenme - 12 ay önce Hak ve Eşitlik Partisi'nin 7.Kuruluş yılı nedeniyle, Anıtkabir'de düzenlemiş olduğumuz törende, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün önünde söz verdik. Bedeli ne olursa olsun; Türklüğümüzden, Bağımsızlığımızdan, Bayrağımızdan, Toprak bütünlüğümüzden, ATATÜRK İlke ve Hedeflerinden, Asla vazgeçmeyeceğiz! YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ!
Anıtkabir'de Görev Yapan Askerler 10:15
Anıtkabir'de Görev Yapan Askerler 8.642 izlenme - 1 yıl önce Anıtkabir'de iki saatlik nöbetleri süresince hareket etmeyen, nöbet değişimleri ilgiyle izlenen saygı nöbetçilerinin nöbet öncesi hazırlıkları,provaları ve diğer durumlarıyla ilgili bilgi veren videoyu izliyoruz...
ATA' mızın İzinde 03:27
ATA' mızın İzinde 1.432 izlenme - 5 ay önce TSK Türkiye Cumhuriyeti'nin en anlamlı eseri olan Anıtkabir'in havadan çekilmiş görüntülerinden oluşan bir video yayımladı sizlerle paylaşmak istedim.
atatürk ile ilgili videolar 17:50
atatürk ile ilgili videolar 18.393 izlenme - 7 yıl önce
18 Mart 1915'ten 18 Mart 2015'e Anıtkabir'de Yapılan Nöbet Değişimi 00:09
18 Mart 1915'ten 18 Mart 2015'e Anıtkabir'de Yapılan Nöbet Değişimi 3.994 izlenme - 12 ay önce 100 yıl sonra yapılan nöbet değişimi. Şehit askerin nöbetini 100 yıl sonra vermesi...
Fındığa Anıtkabir çizmek 00:36
Fındığa Anıtkabir çizmek 147 izlenme - 4 hafta önce 02.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Fındığa Anıtkabir çizmek başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Türk Yıldızları'nın Anıtkabir Üzerinde Kalp Çizmesi 01:34
Türk Yıldızları'nın Anıtkabir Üzerinde Kalp Çizmesi 3.268 izlenme - 2 yıl önce Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi. Solotürk ise bir F-16'nın uçabileceği en düşük hızda Anıtkabir üzerinden "yavaş geçiş" gerçekleştirdi.
10 Kasım 1939'da Çekilen Görüntüler 01:28
10 Kasım 1939'da Çekilen Görüntüler 1.471 izlenme - 10 ay önce Yarın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 77'inci yıldönümü. Genelkurmay Başkanlığı, Atatürk'ün birinci ölüm yıl dönümüne ait özel görüntüler paylaştı. Tarihi görüntülerde dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönü ve binlerce kişi Etnografya Müzesi'ndeki geçici kabir önünden saygı geçişi yapıyor.
Astsubay Okulu Öğrencileri Anıtkabir'e Yürüdü 00:44
Astsubay Okulu Öğrencileri Anıtkabir'e Yürüdü 26 izlenme - 5 gün önce Milli Savunma Bakanı'nın yüzde 95'inin FETÖ'cü olduğunu söylediği askeri okul öğrencileri Anıtkabir'de eylem yaptı. Bilindiği üzere KHK ile askeri liseler ve astsubay hazırlama okulları kapatıldı. "YÜZDE 95'İ FETÖ'CÜ" MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, askeri okulların kapatılmasına ilişkin olarak “Askeri uzmanların ve bu konuyu iyi bilen insanların bize söylediği rakam ki bizim de aynı kanaatimiz var, teknik analizlerde o çıkıyor, yüzde 95’in üzeri, mevcut okuyan öğrenciler” dedi. ANITKABİR'E YÜRÜDÜLER Fakat asker okul öğrencileri "mağdur" edildiklerini söyleyerek Anıtkabir'e yürüdü. Marşlar eşliğinde uygun adımla Atatürk mozolesinde eylem yapan askeri okul öğrencileri alınan karara tepki gösterdi.
atatürk ile ilgili videolar 12:07
atatürk ile ilgili videolar 6.113 izlenme - 7 yıl önce
türkülerİmde 04:34
türkülerİmde 9.564 izlenme - 9 yıl önce yalçin akarslan - türkülerİmde
Anıtkabir'de Nöbet Değişimi 10:00
Anıtkabir'de Nöbet Değişimi 932 izlenme - 1 yıl önce Malum Atatürk'ümüzün mabedinde kımıldamadan duran askerlerimizin nöbet değişimini sizlerle paylaşmak istedim. Bu insanı geren ciddi olayı birlikte izleyelim.
Anıtkabir'de Saygı Nöbeti Değişimi 04:00
Anıtkabir'de Saygı Nöbeti Değişimi 2.164 izlenme - 3 yıl önce Gözlerim Dolu Dolu Şahit Oldum Süper
Askeri Okul Öğrencileri Anıtkabir'e Yürüdü 00:44
Askeri Okul Öğrencileri Anıtkabir'e Yürüdü 21 izlenme - 5 gün önce Cemaat’in darbe girişiminin ardından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Astsubay okulları öğrencileri, marşlar eşliğinde Anıtkabir’e yürüdü. Astsubay okulları öğrencilerinin 'Jandarma Marşı'nı okuduğu görüldü.
Türk Yıldızları Atatürk İçin Kalp Çizdi 02:18
Türk Yıldızları Atatürk İçin Kalp Çizdi 1.131 izlenme - 2 yıl önce Türk Yıldızları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, vefatının 76. yılında Anıtkabir üzerinde çizdikleri kalple andı Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76. yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı. 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi.
 İsmet İnönü Anıtkabir'de anıldı 05:15
İsmet İnönü Anıtkabir'de anıldı 1.520 izlenme - 3 yıl önce İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, ölümünün 40. yıl dönümünde Anıtkabir’de anıldı. Törene Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Mustafa İsen, hükümeti temsilen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve İnönü’nün kızı Özden İnönü Toker ve torunları katıldı. Anma programı, heyetin, yürüyüş yolundan geçmesi ile başladı. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri İsen’in öncülüğündeki heyet, önce Atatürk’ün mozolesine çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu. Heyet, ardından, İsmet İnönü’nün kabrine geçti. Burada da saygı duruşunda bulunan heyet, daha sonra sırasıyla Cumhurbaşkanlığı adına Genel Sekreter İsen, hükümet adına Bakan Yılmaz, Ana muhalefet adına CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, TSK adına Genelkurmay Başkanı Özel mozoleye çelenk koydu. Tören, bu şekilde sona erdi.
Anıtkabir Nöbetinde Bayıldı 01:20
Anıtkabir Nöbetinde Bayıldı 1.500 izlenme - 4 yıl önce Anıtkabir Nöbetinde Bayıldı
Fetih Okyar ve Serbest Cumhuriyet Fırkası Partisi 08:35
Fetih Okyar ve Serbest Cumhuriyet Fırkası Partisi 659 izlenme - 10 ay önce Fetih Okyar, Atatürk'ün kişisel yakın arkadaşlarındandır. Atatürk bir tavsiyede bulunarak kendisine parti kurmayı öneriyor, ve Fetih bey Serbest Cumhuriyet Fırkasını kuruyor. Fakat yobaz ve din tüccarı kesim bunu fırsat bilerek, İzmir'de parti adını da kullanarak irtica ayaklanması yapmışlardır. Bu ayaklanmada Asteğmen Kubilay bey kafası kesilerek Şehit düşmüştür. Bunun üzerine Atatürk, Fetih beyi partiyi kapatıp yurt dışına çıkmasını söyler. Evet gördüğünüz gibi din siyasete karıştığı sürece, akan kan, gözyaşı, barış hiç durmayacak.
17 Yıl Sonra Anıtkabir'de İlk Konser 01:03
17 Yıl Sonra Anıtkabir'de İlk Konser 655 izlenme - 1 yıl önce Bugün 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı. Atatürk'ün Samsun'a ayak basışının 96. Yıl dönümünde tüm yurtta anma ve kutlama etkinlikleri var.
Anıtkabir 07:40
Anıtkabir 959 izlenme - 3 yıl önce Adaxs Team - Ankara - Anıtkabir By Adal... - Bordo Bereliler Sat Ve Sas Komandolar Türkiye
3d Anıtkabir 02:43
3d Anıtkabir 1.164 izlenme - 4 yıl önce 3d Anıtkabir - Stereoscopic 3d Anıtkabir, 3d Animasyon Filmi. Anıtkabir'i 3 Boyutlu Gözlük İle İzleyin
Ben Onu Çok Sevdim  - İsmet İnönü - Celal Bayar Atatürk Üzerinden Tartışma 03:11
Ben Onu Çok Sevdim - İsmet İnönü - Celal Bayar Atatürk Üzerinden Tartışma 880 izlenme - 1 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin 5. Bölümünde Cumhurbaşkanı Celal Bayar ile Ethem Menderes'in, CHP lideri İsmet İnönü ile Nihat Erim ile Atatürk'ün, kabri yapımı ve birbirleriyle yaptıkları siyasi çekişmelerin anlatıldığı sahneyi hep birlikte izleyeceğiz.
anıtkabir 07:16
anıtkabir 2.211 izlenme - 6 yıl önce anıtkabir ziyaretimizden çeşitli görüntüler ve bu görüntüler eşliğinde çok güzel bir asker türküsü ve atilla ilhan'ın muhteşem "muastafa'm... mustafa kemal'im" şiiri... bu video daha öncekinin yeni versiyonudur
YAŞ Üyeleri Anıtkabir’de 03:40
YAŞ Üyeleri Anıtkabir’de 42 izlenme - 1 ay önce Yüksek Askeri Şura (YAŞ) üyeleri toplantı öncesi Anıtkabir'i ziyaret etti. Başbakan Binali Yıldırım, Anıtkabir defterine yazdığı mesajda, "Demokrasiye ve milli iradeye sadakatle bağlı olarak ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye 15 Temmuz gecesi ikinci bir Kurtuluş Savaşı'ndan zaferle çıkmıştır" dedi.
Anıtkabir'de Nöbet Tutan Askeri Yellemek 00:06
Anıtkabir'de Nöbet Tutan Askeri Yellemek 316 izlenme - 11 ay önce Anıtkabir'de nöbet tutan askeri ferahlatmaya çalışan vatandaşlar...
17 Yıl Sonra İlk Kez Anıtkabir'de Konser Verildi 03:28
17 Yıl Sonra İlk Kez Anıtkabir'de Konser Verildi 469 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Anıtkabir'de verilen konser görüntüleri- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anıtkabir'e gelişi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı- 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında 17 yıl sonra ilk kez Anıtkabir'de konser verildi.
anitkabİr 02:24
anitkabİr 2.476 izlenme - 8 yıl önce anıtkabir’in sari zeybek müziği ile fotoğraflarından oluşan bir film