Hoşgeldiniz!

Ankara Büyükşehir Belediyesi

ABB İtfaiyecilerinden Klip: 'Yangın Olur Biz Yangına Gideriz' 04:51
ABB İtfaiyecilerinden Klip: 'Yangın Olur Biz Yangına Gideriz' 1.427 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) İtfaiye Daire Başkanlığı, İtfaiyenin kuruluşunun 301. yıl dönümü ve İtfaiye Haftası nedeniyle kamera karşısına geçerek, klip çekti. Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Celil Sipahi’nin okuduğu ‘İtfaiyeci duası’ ile başlayan klipte, 12 itfaiye personeli tarafından “Yangın olur biz yangına gideriz” şarkısı seslendirildi. Çekimler merkez istasyon ile birlikte Polatlı, Batıkent, Kurtuluş, Siteler ve dikmen itfaiye istasyonlarında gerçekleştirildi. Klibin seslendirmesi, çekimleri ve montajı tamamen itfaiye imkanlarıyla yapıldı. Çekimlerin ve montajın bir hafta sürdüğü klipte, yönetmenliği ise itfaiye erlerinden Uğur Cebe yaptı.
Melih Gökçek feat. Skrillex 00:37
Melih Gökçek feat. Skrillex 896 izlenme - 3 yıl önce Sonu gelmeyecek olan Melih Gökçek montajlarına dubstep etkisi. DJ seti de içine dahil.
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 1.283 izlenme - 3 yıl önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.
Ankara'da Robot Gitti Dinazor Geldi 01:04
Ankara'da Robot Gitti Dinazor Geldi 607 izlenme - 3 yıl önce Başkent Ankara'da tartışma çıkaran robot heykelinin yerine bugün akşam saatlerinde dinozor heykeli dikildi. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği Kavşağı'na koyduğu robot heykelini kaldırarak yerine dinozor heykeli koydu.
Melih Gökçek'in Canlı Yayına Bağlanması 04:43
Melih Gökçek'in Canlı Yayına Bağlanması 164 izlenme - 3 yıl önce 12 Mart 2014 akşamı Ankara BÜyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ın katıldığı ve cemaate yakınlıgıyla bilinen Bugun TV'de Adem Yavuz Arslan'ın programında konusurken yayından alınmış.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 01:17
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 70 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da araç sürücüsünün aldığı hizmet ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı İ.Melih Gökçek'e teşekkürlerini ilettiği o video. İyi seyirler.
Melih Gökçek İstifasını Açıklıyor 12:42
Melih Gökçek İstifasını Açıklıyor 15 izlenme - 4 ay önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, istifa kararını açıkladı. Gökçek, 23.5 yıllık icraatlarını anlatarak başladığı konuşmasında "Ben bir dava adamıyım. Benim davamda nefse uymak yoktur" diyerek istifasını "Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın emrine uyarak görevi bırakıyorum" sözleriyle açıkladı.
Mansur Yavaş | CNN Türk 5N1K Programı | 26 Mart 39:06
Mansur Yavaş | CNN Türk 5N1K Programı | 26 Mart 192 izlenme - 4 yıl önce Mansur Yavaş 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlıyor.
Mansur Yavaş | Genel Ankara Projeleri Tanıtımı 15:38
Mansur Yavaş | Genel Ankara Projeleri Tanıtımı 130 izlenme - 4 yıl önce
Melih Gökçek: Beni Öldürmeye Çalışıyorsunuz! 01:44
Melih Gökçek: Beni Öldürmeye Çalışıyorsunuz! 13 izlenme - 5 ay önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar'ın 'Gökçek apar topar hastaneye kaldırıldı' iddiasına yanıt vermiş.
Ankara Büyükşehir Belediyesi 214 Açılış Canlı Yayın (Tekrar) 01:33:37
Ankara Büyükşehir Belediyesi 214 Açılış Canlı Yayın (Tekrar) 91 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi 214 Açılış Canlı Yayın (Tekrar)
Bugün TV Gökçek'i Yayından Aldı 04:43
Bugün TV Gökçek'i Yayından Aldı 76 izlenme - 4 yıl önce Bugün TV'de Mansur Yavaş'ın katıldığı programda, Melih Gökçek de telefonla bağlandı. Bir süre sonra kanal, Gökçek'i yayından aldı.
Fışkiyeyi Kim Kırdı? Ortaya Çıkan Yeni Görüntüler 01:06
Fışkiyeyi Kim Kırdı? Ortaya Çıkan Yeni Görüntüler 89 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır kafaları kurcalayan sorunun cevabı belli oldu. Şok görüntüler de fışkiyeyi kıran açıkça görülüyor. Bakalım Ahmet Hakan buna ne cevap verecek. Ahmet! Lan oğlum, inşallah seni hapiste göreceğim diye beyanat veren (Laf aramızda çizgi filmi yapanların eline sağlık)
Mustafa Tuna'dan Ankara İçin Çok Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 14.01.2018 Pazar 54:44
Mustafa Tuna'dan Ankara İçin Çok Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 14.01.2018 Pazar 7 izlenme - 1 ay önce Ses getiren değişimlerin yaşandığı başkentte bundan sonra neler olacak? Yerel yönetimlerde değişim hangi faydaları getiriyor? Ankara’da kentsel dönüşüm planı neler içeriyor? Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, gündemdeki sıcak gelişmeleri Hakan Çelik ile Hafta Sonu'nda yorumladı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi 01:54
Ankara Büyükşehir Belediyesi "Alo Ambulans" Binasında Yangın 6 izlenme - 4 ay önce Ankara Büyükşehir Belediyesi "Alo Ambulans" binasında yangınANKARA - Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki hasta nakil araçlarının toplandığı "188 Alo Ambulans" binasında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle büyümeden kontrol altına alındı.
Mogan Gölüne Su Takviyesi 00:38
Mogan Gölüne Su Takviyesi 47 izlenme - 4 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı İlçesindeki, Kuraklık Nedeniyle Su Seviyesi Düşen Mogan Gölüne, Kızılırmak'tan Bir Hat Üzerinden Verilen Su Üç Hatta Çıkarıldı.
Mansur yavaş | Bugün TV | 26 Mart 31:07
Mansur yavaş | Bugün TV | 26 Mart 28 izlenme - 4 yıl önce
Melih Gökçek Tartışmalara Yanıt Verdi : Oyum azalmadı, arttı 00:36
Melih Gökçek Tartışmalara Yanıt Verdi : Oyum azalmadı, arttı 3 izlenme - 10 ay önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, sosyal medyada çok konuşulan, Ankara'da oy azalması konusuyla ilgili twitter hesabından açıklama yaptı. Gökçek ''oyum azalmadı arttı'' dedi.
Büyükşehir Belediyesinden 01:50
Büyükşehir Belediyesinden "Yaşlılık Yarınımızdır" Etkinlikleri 2 izlenme - 11 ay önce Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS), 18-24 Mart'taki "Yaşlılar Haftası"ni "Yaşlılık Yarınımızdır" sloganı ile başlatılan etkinliklerle kutluyor.
AK Partili Kılıç'tan Tartışma Yaratan Paylaşım 00:29
AK Partili Kılıç'tan Tartışma Yaratan Paylaşım 10 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Şabanözü Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç'ın, "Asfalt çalışmasını durdurduk 5 yıl bekleyin" sözleri tepki çekti.