Hoşgeldiniz!

Ankara Emniyet Müdürlüğü

Darbe Girişimi Sonrası Ankara Emniyet Müdürlüğü  01:25
Darbe Girişimi Sonrası Ankara Emniyet Müdürlüğü 31.342 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de, TSK içerisinde bir grubun gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında tankların kağıt gibi ezdiği araçlar demir yığını haline dönüşürken, başta Emniyet Müdürlüğü binası olma üzere bazı kamu kuruluşları da hasar gördü. Darbe girişimi sırasında yoğun patlamaların ve çatışmaların meydana geldiği Ankara'da, gün ağarmasıyla birlikte acı bilanço sabah saatlerinde ortaya çıktı. Ankara'dan gelen fotoğraflarda, tanklar tarafından ezilen otomobiller, paleti parçalanan zırhlı araçlar dikkati çekti. Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün duvarların birçok yerden hasar aldığı görülürken, dün uçaklar tarafından binaya yönelik atış yapıldığı bildirildi.
Özel Harekat Mahalleyi Ablukaya Aldı 05:32
Özel Harekat Mahalleyi Ablukaya Aldı 928 izlenme - 5 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü, Özel Hareket polislerinin de aralarında bulunduğu 200 polisle Altındağ ilçesinde bazı adreslere operasyon düzenledi. Yaklaşık 3 saat süren operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.
Hulusi Akar'ın Ankara Emniyet Müdürlüğünde Tarihe Geçen Konuşması 03:01
Hulusi Akar'ın Ankara Emniyet Müdürlüğünde Tarihe Geçen Konuşması 242 izlenme - 2 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları, darbe girişiminin yaşandığı gece saldırıya uğrayan Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Genelkurmay Başkanı Akar, "Aynı kararlılıkla, azimle, gayretle asker, polis birlikte ülkemiz, milletimiz için ölürsek şehit, kalırsak gazi düsturuyla güvenlik konusunda bize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz" dedi.
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 02:07
Darbe Girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 185 izlenme - 2 yıl önce Ankara!da darbe girişimi sırasından Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne jetlerle yapılan bombalı saldırı, kameralara yansıdı. Başkent'te 15 Temmuz günü paralel devlet yapılanması mensupları tarafından, Ankara Emniyet Müdürlüğüne jetlerle yapılan bombalı saldırısı ve vatandaşların yaşadığı panik saniye saniye kaydedildi. Bir jetin Ankara Emniyet Müdürlüğüne bomba bırakma anı ve oluşan alev topu kamera katılarına yansıdı. Bombalamanın ardından bir askerin havaya ateş açtığı ve vatandaşların panikle olay yerinden uzaklaştığı görülüyor
FETÖCÜ Darbeci Askerlerin Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 00:25
FETÖCÜ Darbeci Askerlerin Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı 108 izlenme - 2 yıl önce FETÖCÜ Darbeci Askerlerin Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Yapılan Saldırı Anı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ankara Emniyet'te 15 Temmuz Gecesi Yaşananların Yeni Görüntüleri 00:56
Ankara Emniyet'te 15 Temmuz Gecesi Yaşananların Yeni Görüntüleri 151 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz gecesi gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında, Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde sivillere ateş açıldığı anlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Kayıtlarda vatandaşlar arasındaki bir kadının yakın mesafeden açılan ateşle göğsünden yaralandığı görülüyor.
Ankara Emniyet Müdürlüğü Önünde Yaşananlar ve Bomba Anı 08:16
Ankara Emniyet Müdürlüğü Önünde Yaşananlar ve Bomba Anı 116 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimi yaşandığı gece Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde yaşananlara dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Darbecilerin kullandığı tankların Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne geldiği haberini alan polis ekipleri, çok sayıda TOMA'yı yola yan bir şekilde park etti. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gelen tanklar yola park edilen TOMA'ları nedeniyle yolda bir süre bekledi. "ACİL HAVA TAARRUZU LAZIM" DEDİ, EMNİYET BOMBALANDI Tankın içinden çıkan darbeci yolun durumunu telefonda bir başka darbeciye telefonla aktardı. Bu sırada yol kenarında bulunan bir vatandaş o anları cep telefonuyla saniye saniye görüntüledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne ulaşamayan tanktaki darbeci asker telefonda bir başka darbeciye "Komutanım acilen hava taarruzu... hava desteği... TOMA'lar ile yolu kesmişler." diyerek Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün bombalanmasını istedi. Darbecinin telefon görüşmesinden sonra Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde çatışma çıktı. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ndeki polis memurları darbecilerin binaya gelmesini engelledi.
15 Temmuz Gecesi Ankara Emniyet Müdürlüğü Önünde Yaşananlar 05:05
15 Temmuz Gecesi Ankara Emniyet Müdürlüğü Önünde Yaşananlar 89 izlenme - 2 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde TOMA'ları gören darbeci : 'Komutanım acilen hava taarruzu... hava desteği... ' diyor...
Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Vurulma Anı 00:36
Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Vurulma Anı 78 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz Cuma Akşamı Darbe Girişimi Sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün Vurması Kameralara Saniye Saniye Yansıdı.
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırının Yeni Görüntüleri 01:58
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırının Yeni Görüntüleri 58 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne darbeciler tarafından yapılan saldırı, güvenlik kameralarına yansıdı. 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde, asker üniformalı darbeciler tarafından Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan saldırı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Tankların TOMA’lara çarparak yoldan geçmesi, darbecilerin halkın üzerine ateş açması ve Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün bombalanmasının ardından oluşan alev topu görüntülere yansıdı.
15 Temmuz'da Ankara Emniyet Müdürlüğü - Trt Diyanet 01:31
15 Temmuz'da Ankara Emniyet Müdürlüğü - Trt Diyanet 23 izlenme - 8 ay önce En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Tahrip Edilen Ankara Emniyet Müdürlüğü Basına Açıldı 04:24
Tahrip Edilen Ankara Emniyet Müdürlüğü Basına Açıldı 44 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu darbecilerin öncelikli hedefleri arasında saldırıya uğrayan Ankara Emniyet Müdürlüğü binası, yetkililer eşliğinde basın mensuplarına gezdirildi. Darbecilerin özellikle B Blok'taki terörle mücadele ve istihbarat birimlerini hedef alması dikkati çekti. Ankara Emniyet Müdürlüğü binası, hasarın görüntülenmesi için basına gezdirildi. Darbe girişimi sırasında 15 Temmuz gecesi halk ve polisin ortak müdahalesi ile ele geçirilen zırhlı personel taşıyıcı ve askeri araçlar da basın mensuplarına gösterildi. Tank ve zırhlı araçlarca parçalanan sivil ve resmi polis araçları ve çatışma sırasında kullanılan mermilerin kovanlarının, hala bina bahçesinde olduğu görüldü.
Komutanlar Ankara Emniyeti'ni Ziyaret Etti 01:56
Komutanlar Ankara Emniyeti'ni Ziyaret Etti 47 izlenme - 2 yıl önce Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar önderliğindeki komuta heyeti bugün ziyaret turuna çıktı. Hulusi Akar: ”Asker elbisesi giymiş bazı alçakların, bazı çete mensuplarının Silahlı Kuvvetleri’mize sızmış yılanların ülkemize verdiği zarar çok büyüktür. Biz bunları bir şekilde temizleyeceğiz. Polis-asker kardeştir” diye konuştu.
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırı Anı Polis Kamerasında 03:07
Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne Saldırı Anı Polis Kamerasında 35 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Darbe Girişimi Sırasında Ankara Emniyet Müdürlüğüne Saldırısı Öncesinde, Polis Ekiplerinin TOMA'larİle Aldığı Önlemler Ve Sonrasında FETÖ'nünTanklarla Saldırısına İlişkin Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı.
15 Temmuz Darbe Girişimi Gecesine Ait Yeni Görüntüler! 04:51
15 Temmuz Darbe Girişimi Gecesine Ait Yeni Görüntüler! 23 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz gecesi Ankara Emniyet Müdürlüğü çevrisinde yaşananlar kameralara yansıdı. 15 Temmuz gecesi demokratik düzene el koymaya çalışan FETÖ’nün, asker kıyafeti giymiş hainleri tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimine ait Ankara Emniyet Müdürlüğü ve çevresinde İhlas Haber Ajansı (İHA) kameramanı tarafından çekilmiş görüntüler, yaşanan vahşeti gözler önüne serdi. Görüntülerin başında TOMA’lar ve araçlarla kapatılan Ankara Emniyeti’nin önüne henüz yeni yeni gelmeye başlayan darbeci askerler yer aldı. Görüntülerinde devamında ise darbeci pilotlar tarafından kullanılan bir helikopterin Emniyet Müdürlüğünü ateş altına alması, ardından da alçak uçuş yapan bir jetin sonik patlamaları duyuluyor. Bir süre sonra ilkine göre daha alçak bir uçuş gerçekleştiren helikopter, ikinci kez Emniyet Müdürlüğünü ateş altına alıyor.
Ankara Emniyet Müdürlüğü: 02:09
Ankara Emniyet Müdürlüğü: " Şüpheli Şahsın Kovalamaca Esnasında Yapılan Uyarı Atışı Sırasında Bir... 2 izlenme - 3 ay önce Ankara Emniyet Müdürlüğü: "Şüpheli şahsın kovalamaca esnasında yapılan uyarı atışı sırasında bir personelimiz kazaen vurularak şehit oldu"ANKARA - Ankara Emniyet Müdürlüğü, Gölbaşı'nda bir otobüse yapılan kontrol sırasında kaçan bir kişinin kovalanması sırasında açılan uyarı atışında bir...
Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıda 1 Kişi tutuklandı, 11 Kişi Gözaltında 00:43
Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıda 1 Kişi tutuklandı, 11 Kişi Gözaltında 17 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulubü'nün Ankara Şubesi'ne yapılan saldırıyla ilgili kimliklerine ulaşılan 17 kişiden 11'i gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden İ.T. ise tutuklandı.