Hoşgeldiniz!

ankara garı

Ankara Garı - İzmir Marşı 03:30
Ankara Garı - İzmir Marşı 2.516 izlenme - 2 yıl önce Ankara Garı - İzmir Marşı
Ankara’da Polise Taşla Saldıran Gruba Müdahale 03:34
Ankara’da Polise Taşla Saldıran Gruba Müdahale 55 izlenme - 2 hafta önce Ankara Garı önünde geçen yıl gerçekleşen terör saldırısının yıl dönümünde Talatpaşa Bulvarı’ndan Ankara Garı’na yürümek isteyen gruba polis müdahale etti. Saldırının yapıldığı alana karanfil bırakmak isteyen gruba polis, alana sadece saldırıda hayatını kaybedenlerin ailelerinin alındığını belirterek uyarılarda bulundu. Polisin uyarılarını dikkate almayan eylemcilerin polise taş ve sopalarla saldırması üzerine gruba TOMA ve biber gazıyla müdahale edildi. Öte yandan, gruba yapılan müdahalenin ardından saldırının yapıldığı alana HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile HDP milletvekilleri geldi
10 Ekim - Liberte 05:07
10 Ekim - Liberte 1.405 izlenme - 12 ay önce 10 Ekim 2015' te, Ankara Garı önündeki patlamada yitirdiğimiz kardeşlerimizin anısı için İspanyol Madenci Marşı Santa Barbara Bendita'dan uyarlanarak yapılmış "10 Ekim" adlı şarkı.
cebeci istasyonu - yavuz bülent bakiler 05:15
cebeci istasyonu - yavuz bülent bakiler 1.125 izlenme - 6 yıl önce seslendirenler esinti & boğaçhan radyo kaydı şarkı alpay - ankara garı
Canlı Bombalardan Biri Yunus Emre Alagöz 01:00
Canlı Bombalardan Biri Yunus Emre Alagöz 146 izlenme - 1 yıl önce Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara Garı’nda 102 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını gerçekleştiren canlı bombalardan birinin Yunus Emre Alagöz olduğunu açıkladı. Diğer canlı bomba eylemcisinin ise fotoğrafla teşhisi yapıldığı, açık kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların devam ettiği bildirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Ankara Garı’nda 102 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin yapılan açıklamada, 10 Ekim’de Ankara Garı civarında meydana gelen terör saldırısı kapsamında yürütülen soruşturmada, gelinen aşamayla ilgili detaylar paylaşıldı.
Fazıl Say'ın 10 Ekim'de Hayatını Kaybedenlerin Anısına Hazırladığı Beste 01:21
Fazıl Say'ın 10 Ekim'de Hayatını Kaybedenlerin Anısına Hazırladığı Beste 173 izlenme - 1 yıl önce Fazıl Say, 10 Ekim Ankara katliamında hayatını kaybedenleri anmak için bir beste çalışmasında olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. "Yeni beste çalışması. Doğmakta olan beste. 10 Ekim katliamında kaybettiklerimizin anısına düşünceler." Fazıl Say
Korkunç Patlamanın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 00:29
Korkunç Patlamanın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı 132 izlenme - 1 yıl önce 10 Ekim günü Ankara tren garı önünde iki canlı bombanın sebep olduğu patlamada, Barış Mitingi düzenlemek için toplanan vatandaşlardan 97'si hayatını kaybetmişti.
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 04:13
Ankara Metrosu'nda Yaşanan 'Bomba' Paniği Güvenlik Kamerasında 54 izlenme - 1 yıl önce Ankara Metrosu'nda geçtiğimiz günlerde yaşanan 'bomba' paniği güvenlik kameralarına yansıdı. Metroda genç bir kadının 'canlı bomba var' diye bağırmasının ardından ortalık bir anda karıştı. Yolcular arasında büyük bir izdiham yaşandı. Yolcular sağa sola kaçırırken, bazı yolcular ise raylardan yürüyerek metrodan uzaklaşmaya çalıştı. Yaşanan 'bomba' paniği, güvenlik kameralarına yansıdı.
102 Kişinin Hayatını Kaybettiği Patlamada Yeni Karar! Yasak Kalktı 00:42
102 Kişinin Hayatını Kaybettiği Patlamada Yeni Karar! Yasak Kalktı 33 izlenme - 1 yıl önce Ankara Garı'nda 102 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan terör saldırısına ilişkin yayın yasağını soruşturmayı yürüten mahkeme tarafından 5 gün sonra kaldırıldı. Ankara 6. Sulh Ceza Hakimliği, 10 Ekim'de Ankara Garı'nda meydana gelen bombalı terör saldırısıyla ilgili soruşturma tamamlanıncaya kadar uygulanmak üzere, son dönemin en geniş kapsamlı yayın yasağı kararını almıştı. 14 Ekim'de medya kuruluşlarına "ivedi" ibaresiyle bildirilen yayın yasağı kapsamında, Cumhuriyet Savcısı Tekin Küçük imzalı kararla, "soruşturma dosyası kapsamı hakkında yazılı, görsel, sosyal medya ile internet ortamında faaliyet gösteren her türlü medyada her türlü haber, röportaj, eleştiri ve benzeri yayınların yapılmasına yasaklanmasına karar verildiğinden, söz konusu kararın infaz edilmesi için gereği rica olunur" denilmişti.
10'dan Sonrası - 14 Temmuz 2016 01:23:27
10'dan Sonrası - 14 Temmuz 2016 12 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt “10’dan Sonrası”nda, sabahın en taze haberlerini, Ankara kulislerinde konuşulanları, ekonomide günün nabız atışlarını, uzman yorumcular, köşe yazarları ve CNN TÜRK editörlerinin bakış açıları ile ele alıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Patlama Bölgesine Karanfil Bıraktı 01:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan Patlama Bölgesine Karanfil Bıraktı 9 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö terör saldırısının yaşandığı Ankara Garı Meydanı'na karanfil bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve davetlisi olarak Ankara'da bulunan Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö terör saldırısının yaşandığı meydana yoğun güvenlik önlemleri altında geldi. Erdoğan ve Niinistö patlamaların yaşandığı alana karanfil bırakarak saygı duruşunda bulundu. Erdoğan ve Niinistö'nün alandan ayrılmasın ardından İçişleri Bakanı Selami Altınok da patlamanın yaşandığı alana karanfil bıraktı.
Bombacıyla Aynı Soyisim Hem işinden Hem Eşinden Etti 02:13
Bombacıyla Aynı Soyisim Hem işinden Hem Eşinden Etti 6 izlenme - 1 yıl önce Adıyaman'da, Suruç ve Ankara bombacılarıyla akraba olmamasına rağmen soyismi ‘Alagöz’ olan bir kişi hem işinden hem de evlenmekten oldu. Suruç bombacısı Abdurrahman Alagöz’ün ardından Ankara bombacısının da ağabeyi Yunus Emre Alagöz olduğunun açıklanmasının ardından soyismi ‘Alagöz’ olan aileler sıkıntı çekiyor. Adıyaman merkez ve ilçelerinde birbirine akraba olmayan 5 farklı ‘Alagöz’ ailesi bulunuyor. Adıyaman merkez Altınşehir Mahallesi'nde iletişim sektörü üzerine iş yeri bulunan ve internet üzerinden elektrik, telefon, su, doğalgaz, GSM gibi faturaların ödeme işlemi yapan Ahmet Alagöz’ün aboneliği iptal edildi. Kurumsal bir firmanın aboneliğini iki ay önce alan Ahmet Alagöz adlı işletme sahibi de bombacılarla akraba olmamasına rağmen, soyisminden dolayı zarar gördü. Ahmet Alagöz adlı esnaf, kendisinin soyisminden dolayı aboneliğinin iptal edildiğini iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulunacağını belirtti. Ahmet Alagöz, firma yetkililerin ilk olarak ‘işyerinin kapalı olduğu’ gerekçesiyle sistemi kapattıklarını kendisine bildirildiğini ancak, kendisinin güvenlik kameralarıyla bu gerekçeyi çürütmesinden sondan, ‘tek taraflı’ sözleşmenin fesih edildiğinin kendisine bildirildiğini açıkladı. Kendisi gibi birçok ‘Alagöz’ soyisimli aile olduğunu ve bazılarının soyisimlerini değiştirmek istediğini vurgulayan Ahmet Alagöz, bir kişinin yaptığı canilik yüzünden herkesin suçlanmasının kabul edilemez olduğunu dile getirdi. Adıyaman dışında sevdiği bir kız olduğunu ve istemeye gittiklerinde, soyisim ve Adıyamanlı olmasından dolayı sevdiği kızı vermediklerini aktaran Ahmet Alagöz, işinin ve sevdiği kızın peşini bırakmayacağını söyledi.