Hoşgeldiniz!

ankara gölbaşı

Seni Çok Sevmiştim Dj Akman İlayda 03:53
Seni Çok Sevmiştim Dj Akman İlayda 15.167 izlenme - 8 yıl önce aşk acısı çekenlere
1988 - Ankara, Gölbaşı ve Şereflikoçhisar'dan Yol Görüntüleri 14:30
1988 - Ankara, Gölbaşı ve Şereflikoçhisar'dan Yol Görüntüleri 1.128 izlenme - 5 ay önce Bu görüntüler henüz araç içi kameranın icat olmadığı 1988 yılında Mercedes sahibi bir arkadaşımızın yol üzerinde yaptığı çekimleri içermektedir. Yolların durumu, binalar ve trafikte ki araçlar ile 80'ler insanına armağan olsun..
gölbaşı gerder köyünde alem(mikoc) 02:09
gölbaşı gerder köyünde alem(mikoc) 7.113 izlenme - 9 yıl önce ankara gölbaŞi gerder köyünde alem
Haktan Tam Damar Unut Gitsin 04:16
Haktan Tam Damar Unut Gitsin 6.484 izlenme - 8 yıl önce damardan
Ankara'da Sıradan Bir Gece 01:08
Ankara'da Sıradan Bir Gece 852 izlenme - 2 yıl önce Ankara Gölbaşı'nda gerçekleşmiş eğlenceden bir kesit.İlgi çekici.Bu tür ortamlarda ineğini tosununu satıp gelen köylüler gördüm.Taksi parasını dona koyup cebindeki son parayı bu ortamda harcarlardı.Gerizekalı en güzel bayanla Kıbrıs'ta tatil yapardın o parayla...
Ankara Gölbaşı'nda askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü 00:43
Ankara Gölbaşı'nda askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü 1.171 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesi yakınlarında eğitim uçuşu yapan askeri helikopter düştü. Kaza Gölbaşı Konya Karayolunun 10. kilometresinde Gölbaşı Özel Kuvvetler Komutanlığının da bulunduğu Oğulbey mevkiinde meydana geldi. İçerisinde 2 pilotun bulunduğu görev uçuşu gerçekleştiren askeri helikopterin yüksek gerilim hattına çarparak düştüğü bildirildi.Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevkedildi. Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,
Ankara Gölbaşı Beyaza Büründü 00:46
Ankara Gölbaşı Beyaza Büründü 249 izlenme - 9 ay önce İlçeden kar detayları Ankara Gölbaşı ilçesinde gün boyu aralıklarla devam eden kar yağışı, gece boyunca etkisini artırarak devam etti.
Ankara Halayı 00:42
Ankara Halayı 1.908 izlenme - 8 yıl önce halay çeken küçük kız
 Ankara Gölbaşı Tapu Müdürlüğü'nde Yolsuzluk Operasyonu: 17 Gözaltı 01:35
Ankara Gölbaşı Tapu Müdürlüğü'nde Yolsuzluk Operasyonu: 17 Gözaltı 144 izlenme - 8 ay önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Tapu Müdürlüğü'ne Ankara Mali Suç ve Suç Gelirleriyle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yolsuzluk operasyonu yapıldı.
ilyas göçmen ankara gölbaşı 03:59
ilyas göçmen ankara gölbaşı 750 izlenme - 6 yıl önce
örencik city 02:01
örencik city 949 izlenme - 7 yıl önce ankara gölbaşı örencik köyü ve gençleri
Ankara Gölbaşında Skorsky Helikopter Düştü 00:59
Ankara Gölbaşında Skorsky Helikopter Düştü "4 Askerimiz Şehit" 217 izlenme - 3 yıl önce Gölbaşı Özel Kuvvetler Komutanlığına Bağlı Eğitim Uçuşu Sırasında Düşen Helikopterden Kurtarılan Olmadı.
Ankara Gölbaşı 03:37
Ankara Gölbaşı 269 izlenme - 6 yıl önce ankaralı olmak bir ayrıcaliktir herkez ankaralı olamaz
TGRT HABER : '' Annelerin elinden iyilik doğuyor ' (26.12.2015) 02:47
TGRT HABER : '' Annelerin elinden iyilik doğuyor ' (26.12.2015) 54 izlenme - 10 ay önce Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV*), ilk kez 1998 yılında kuruldu. Lösemili çocukları tedavi amacıyla SSK Ankara Çocuk Hastanesine yatırdığımız ilk günlerdi... Hastane yönetiminden çocukların odaları için küçük bir televizyon talebine aldığımız olumsuz yanıt sonrasında o hastanede çalışan doktorlar, hemşireler ve personel, aramızda para toplayarak küçük bir televizyon aldık. İlk zamanlarda bir çocuğumuzun yol parasını ya da okul ihtiyacını karşılamak bizler için büyük sorundu. Ancak günler geçtikçe büyüdük, güçlendik; projeler geliştirdik, hedeflerimizi büyüttük. Çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için dürüstçe ve tüm enerjimizle çalıştık. 24 Eylül 2000 tarihinde Türkiye'nin ilk ve tek Lösemili Çocuklar Hastanesi LÖSANTE'yi hizmete açmış olan Vakfımız; bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini yaşama bağlamış, Türkiye'nin ilk LÖSEV - Lösemili Çocuklar Okulu'nu açmış, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Pediatrik Hematoloji Servislerine destek vererek köklü çözümler yaratmayı, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmüştür. Bugün onlarca çalışanı, binlerce lösemili çocuk ve aileleri, binlerce gönüllü üyesiyle kocaman bir aileyiz...
elveda deme bana 04:42
elveda deme bana 240 izlenme - 7 yıl önce yunus emre deniz
Tanju  Yücel 04:20
Tanju Yücel 162 izlenme - 5 yıl önce asker anısı...
Gölbaşı Da Eylemle Tanıştı 01:54
Gölbaşı Da Eylemle Tanıştı 132 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Eylemleri Gölbaşı'nda Da Devam Etti.
Gölbaşı Belediyesi Yıkıyor 02:58
Gölbaşı Belediyesi Yıkıyor 124 izlenme - 5 yıl önce ankara gölbaşı'ndaki atıl binalar teker teker yıkılıyor...
Bahçeli ağır tempoya dayanamadı 00:34
Bahçeli ağır tempoya dayanamadı 28 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde temel atma töreni ile tesis açılışlarına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yorgunluğa yenik düştü.
Yassakk Kardeşim! 03:06
Yassakk Kardeşim! 44 izlenme - 5 yıl önce ekmek parası için demir toplamaları yasak...