Hoşgeldiniz!

ankara gölbaşı

Seni Çok Sevmiştim Dj Akman İlayda 03:53
Seni Çok Sevmiştim Dj Akman İlayda 15.252 izlenme - 10 yıl önce aşk acısı çekenlere
gölbaşı gerder köyünde alem(mikoc) 02:09
gölbaşı gerder köyünde alem(mikoc) 7.198 izlenme - 10 yıl önce ankara gölbaŞi gerder köyünde alem
Haktan Tam Damar Unut Gitsin 04:16
Haktan Tam Damar Unut Gitsin 6.499 izlenme - 9 yıl önce damardan
Gölbaşı'nda Beton Mikseri Devrildi: 1 Yaralı 02:06
Gölbaşı'nda Beton Mikseri Devrildi: 1 Yaralı 81 izlenme - 4 hafta önce Gölbaşı'nda beton mikseri devrildi: 1 yaralıANKARA - Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde beton mikserinin devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında sürücü yaralandı.
1988 - Ankara, Gölbaşı ve Şereflikoçhisar'dan Yol Görüntüleri 14:30
1988 - Ankara, Gölbaşı ve Şereflikoçhisar'dan Yol Görüntüleri 1.247 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler henüz araç içi kameranın icat olmadığı 1988 yılında Mercedes sahibi bir arkadaşımızın yol üzerinde yaptığı çekimleri içermektedir. Yolların durumu, binalar ve trafikte ki araçlar ile 80'ler insanına armağan olsun..
Ankara'da Sıradan Bir Gece 01:08
Ankara'da Sıradan Bir Gece 1.222 izlenme - 3 yıl önce Ankara Gölbaşı'nda gerçekleşmiş eğlenceden bir kesit.İlgi çekici.Bu tür ortamlarda ineğini tosununu satıp gelen köylüler gördüm.Taksi parasını dona koyup cebindeki son parayı bu ortamda harcarlardı.Gerizekalı en güzel bayanla Kıbrıs'ta tatil yapardın o parayla...
Ankara Gölbaşı'nda askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü 00:43
Ankara Gölbaşı'nda askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü 1.265 izlenme - 4 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesi yakınlarında eğitim uçuşu yapan askeri helikopter düştü. Kaza Gölbaşı Konya Karayolunun 10. kilometresinde Gölbaşı Özel Kuvvetler Komutanlığının da bulunduğu Oğulbey mevkiinde meydana geldi. İçerisinde 2 pilotun bulunduğu görev uçuşu gerçekleştiren askeri helikopterin yüksek gerilim hattına çarparak düştüğü bildirildi.Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevkedildi. Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,Askeri helikopter düştü 4 Pilot öldü, Ankara'da askeri helikopter düştü, Askeri helikopter düştü: 4 Pilot öldü, Ankara, Gölbaşı, 4 Asker Şehit, İzle,
Ankara Halayı 00:42
Ankara Halayı 1.919 izlenme - 10 yıl önce halay çeken küçük kız
İlyas Göçmen Ankara Gölbaşı 03:59
İlyas Göçmen Ankara Gölbaşı 753 izlenme - 8 yıl önce
örencik city 02:01
örencik city 955 izlenme - 9 yıl önce ankara gölbaşı örencik köyü ve gençleri
Ankara Gölbaşı Beyaza Büründü 00:46
Ankara Gölbaşı Beyaza Büründü 262 izlenme - 2 yıl önce İlçeden kar detayları Ankara Gölbaşı ilçesinde gün boyu aralıklarla devam eden kar yağışı, gece boyunca etkisini artırarak devam etti.
 Ankara Gölbaşı Tapu Müdürlüğü'nde Yolsuzluk Operasyonu: 17 Gözaltı 01:35
Ankara Gölbaşı Tapu Müdürlüğü'nde Yolsuzluk Operasyonu: 17 Gözaltı 179 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Tapu Müdürlüğü'ne Ankara Mali Suç ve Suç Gelirleriyle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yolsuzluk operasyonu yapıldı.
Ankara Gölbaşı 03:37
Ankara Gölbaşı 274 izlenme - 7 yıl önce ankaralı olmak bir ayrıcaliktir herkez ankaralı olamaz
Ankara Gölbaşında Skorsky Helikopter Düştü 00:59
Ankara Gölbaşında Skorsky Helikopter Düştü "4 Askerimiz Şehit" 234 izlenme - 4 yıl önce Gölbaşı Özel Kuvvetler Komutanlığına Bağlı Eğitim Uçuşu Sırasında Düşen Helikopterden Kurtarılan Olmadı.
Yumurta Kabuğuna 15 Temmuz'u Işledi 03:35
Yumurta Kabuğuna 15 Temmuz'u Işledi 26 izlenme - 7 ay önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yaşamını sürdüren yumurta kabuğu oyma sanatçısı Hamit Hayran, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde yaşananları unutturmamak ve şehitleri anmak için yumurta kabuklarına 15 Temmuz gecesini yansıtan çizimler yaptı.
Elveda Deme Bana 04:42
Elveda Deme Bana 240 izlenme - 8 yıl önce yunus emre deniz
Tanju  Yücel 04:20
Tanju Yücel 165 izlenme - 6 yıl önce asker anısı...
Gölbaşı Da Eylemle Tanıştı 01:54
Gölbaşı Da Eylemle Tanıştı 136 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı Eylemleri Gölbaşı'nda Da Devam Etti.
TGRT HABER : '' Annelerin elinden iyilik doğuyor ' (26.12.2015) 02:47
TGRT HABER : '' Annelerin elinden iyilik doğuyor ' (26.12.2015) 57 izlenme - 2 yıl önce Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV*), ilk kez 1998 yılında kuruldu. Lösemili çocukları tedavi amacıyla SSK Ankara Çocuk Hastanesine yatırdığımız ilk günlerdi... Hastane yönetiminden çocukların odaları için küçük bir televizyon talebine aldığımız olumsuz yanıt sonrasında o hastanede çalışan doktorlar, hemşireler ve personel, aramızda para toplayarak küçük bir televizyon aldık. İlk zamanlarda bir çocuğumuzun yol parasını ya da okul ihtiyacını karşılamak bizler için büyük sorundu. Ancak günler geçtikçe büyüdük, güçlendik; projeler geliştirdik, hedeflerimizi büyüttük. Çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için dürüstçe ve tüm enerjimizle çalıştık. 24 Eylül 2000 tarihinde Türkiye'nin ilk ve tek Lösemili Çocuklar Hastanesi LÖSANTE'yi hizmete açmış olan Vakfımız; bugüne kadar binlerce lösemili çocuk ve ailesini yaşama bağlamış, Türkiye'nin ilk LÖSEV - Lösemili Çocuklar Okulu'nu açmış, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da Pediatrik Hematoloji Servislerine destek vererek köklü çözümler yaratmayı, toplumsal ve kalıcı hizmetler vermeyi sürdürmüştür. Bugün onlarca çalışanı, binlerce lösemili çocuk ve aileleri, binlerce gönüllü üyesiyle kocaman bir aileyiz...
Gölbaşı Belediyesi Yıkıyor 02:58
Gölbaşı Belediyesi Yıkıyor 124 izlenme - 7 yıl önce ankara gölbaşı'ndaki atıl binalar teker teker yıkılıyor...
Kazaya İsyan Eden Selametli Halkı Yolu Kapattı 02:26
Kazaya İsyan Eden Selametli Halkı Yolu Kapattı 11 izlenme - 1 yıl önce yolun sıkıntılı olması sonucu gerçeklesen kazada 1 ağır 26 yaralı koylu halkı Konya yolunu trafiğe kapattı
Aşıkların Dilinden 15 Temmuz 03:48
Aşıkların Dilinden 15 Temmuz" Etkinliği 8 izlenme - 1 yıl önce Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde, "Aşıkların dilinden 15 Temmuz" etkinliği düzenlendi.
Ilkokul Öğrencileri Köydeki Akranlarıyla Buluştu - Ankara 01:58
Ilkokul Öğrencileri Köydeki Akranlarıyla Buluştu - Ankara 5 izlenme - 9 ay önce Gölbaşı ilçesinde, Darüşşifa Eğitim Kurumunda eğitim gören ilkokul öğrencileri, "Kardeş Okul Projesi" kapsamında köyde okuyan akranlarıyla bir araya geldi.
Hoca Ahmet Yesevi'yi Anlamak 01:19
Hoca Ahmet Yesevi'yi Anlamak" Konferansı 4 izlenme - 9 ay önce Ankara'daki Gölbaşı Belediyesince "Hoca Ahmet Yesevi'yi Anlamak" konulu konferans düzenlendi.