Hoşgeldiniz!

Ankara Hava Durumu Videoları İzle

Ankarada Hava Durumu 00:06
Ankarada Hava Durumu 58.991 izlenme - 3 yıl önce Ankarada Hava Durumu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.392 izlenme - 2 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.470 izlenme - 5 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 915 izlenme - 1 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
10 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 03:49
10 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 375 izlenme - 2 hafta önce 10 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli. Hissedilen değerler gibi gerçek sıcaklıkları da aşağı çekiyor. Marmara 5-6 derecelere indi, bulutlu bir hava var. Cumartesi Ege'de ağırlıklı olmak üzere yağış gelecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Akdeniz'de sıcaklık 17-18 derecelerde. İç Anadolu'da da adım adım düşüş başlıyor. Daha çok düşüş hafta sonunda hissedilecek. Karadeniz'in büyük kısmında bulutlar yoğunlaşıyor, bölgenin doğusunda yağış var. Trabzon'da yağmur, Gümüşhane Bayburt dolaylarında ise zayıf bir kar bekleniyor. Kar etki alanını cumartesi genişletecek, pazar bölgenin tamamına yayılacak ve kar şeklinde olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde, Kars Erzurum, Ardahan dolaylarında, güneyinde Hakkari dolaylarında kar bekleniyor. Güneydoğu'da ise parçalı az bulutlu bir gökyüzü var. Cumartesi yağış etki alanını genişletecek, pazar günü Güneydoğu'nun tamamı yağış alacak, sıcaklık birkaç derece düşecek.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.341 izlenme - 5 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 816 izlenme - 2 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 721 izlenme - 1 ay önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.085 izlenme - 2 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
13 Şubat Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:23
13 Şubat Pazartesi 2017 - Hava Durumu 251 izlenme - 2 hafta önce 13 Şubat yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde Marmara'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da ve Güneydoğu Anadolu'da yağışlar var. Karadeniz ve Doğu Anadolu'daki yağışlar etkin. Bu kar yağışları Doğu Anadolu'da çığ riskini de oluşturuyor. Önümüzdeki 3 gün boyunca devam etmesi bekleniyor. Marmara'daki kar yağışları ise yerel ve çok kuvvetli değil. Özellikle kuzey kesimlerinde kendini gösterecek. Tekirdağ, Kırklareli, Kocaeli ve Sakarya dolaylarındaki kadar yağışları haftanın ortasına kadar uzanıyor ancak zayıf. Rüzgar ise soğuk havanın devamlılığını sağlıyor. Marmara'da, Karadeniz'de ve Ege'de kuvvetli esiyor. Batı Akdeniz'de Antalya dolaylarında da kuzeyden 5 kuvvetinde rüzgarlar var. Marmara'nın Karadeniz kıyıları ile Batı Karadeniz'de 5 kuvvetine kadar çıkacak rüzgarla beraber hem sıcaklıklar daha da düşüyor. Hem de özellikle Marmara'nın Karadeniz kıyılarında dalga yapıyor.
18 Şubat Cumartesi 2017 - Hava Durumu  03:13
18 Şubat Cumartesi 2017 - Hava Durumu 175 izlenme - 1 hafta önce 18 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de güneş kendini gösteriyor, sıcaklık tırmanıyor. Ancak Marmara'nın batısından gelecek yağışlar pazar günü hem etki alanını genişletecek, hem de kıyı Ege'ye yayılacak. Pazartesi bu iki bölgenin tamamını saracak. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor. Hafta sonu iki gününde de böyle, hatta pazartesi günü de çoğunlukla güneş görülecek. İç Anadolu'nun batısında, Ankara-Eskişehir çevrelerinde yağmur bekleniyor. Karadeniz bol bol güneş alıyor bu hafta sonu, sıcaklıkta tırmandı. Orta Karadeniz'de 10 dereceyi buluyor, aşıyor. Pazar günü biraz daha yükselecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da hafta sonunun iki gününde de bol güneş var. Erzurum dolaylarında yine gündüz 0 derecenin altında sıcaklık ölçülebiliyor. Güneydoğu'da ise sıcaklık 7-8 derecelerden, pazar-pazartesi çift hanelere ve üzerine çıkacak.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.061 izlenme - 4 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 795 izlenme - 2 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
16 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:34
16 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 181 izlenme - 1 hafta önce 16 Şubat yurt genelinde hava durumu: Rüzgar Marmara ve Ege'de orta kuvvetin üzerinde. Marmara'da bulutlar yoğunlaşıyor. Ege'de daha fazla güneş görülecek. Önümüzde ki bir iki gün çok fazla yağış yok. Hafta sonu'da Marmara'nın batısına yağmur gelecek. Akdeniz bol güneşli önümüzdeki üç günlük dönemde gökyüzünün durumu çok fazla değişmiyor. Sıcaklık bir kaç derece artıyor. İç Anadolu'da da hava açmaya başlayacak ancak bu günlerde hem sıfır dereceler var hemde bulutlar yoğunlaşıyor yağış kesti. Karadeniz'in neredeyse tamamında kar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli hayatı etkileyebilecek yüksek köy yollarını kapatabilecek seviyede kar yağışı. Cuma günü zayıflıyor cumartesi kesiyor. Doğu Anadolu'da dar bir alanda Van Hakkari çevrelerinde kar yağışı bekleniyor. Hakkari'de kar cuma günü de görülecek. Güneydoğu'da parçalı bulutlu az bulutlu bir gökyüzü var. Siirt çevrelerinde kar cuma günü kesmiş olur.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.031 izlenme - 2 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.769 izlenme - 4 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
20 Şubat Pazartesi 2017 - Hava Durumu  02:18
20 Şubat Pazartesi 2017 - Hava Durumu 123 izlenme - 6 gün önce 20 Şubat yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde batı bölgelerde Marmara'da, Ege'de, İç Anadolu'nun batısında, Batı Karadeniz'de sağanak yağışlar var. arada yağışlar Ege'de gök gürültülü sağanak yağışa da dönüyor. Yine Marmara'da birçok noktada; İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli çevrelerinde aşırı yağış var. su baskınlarına dikkat. Ege'de de yıldırımlara karşı dikkatli olunması gerekiyor. Karadeniz'in doğusu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu ise güneş alıyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gündüz sıcaklıklar -4/-5 derecelere inmiş durumda. Gece ise -20 dereceler ölçülüyor. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Marmara'da ve Ege'de güneyli. Ege'nin orta ve kuzey kesimlerinde rüzgar orta kuvveti biraz aşıyor. 4 kuvvetine yani yaklaşık 25 kilometrelere çıkıyor.
14 Şubat Salı 2017 - Hava Durumu 04:26
14 Şubat Salı 2017 - Hava Durumu 198 izlenme - 2 hafta önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden kuvvetli esiyor. Marmara'da zayıf kar yağışları var. Çarşamba hatta perşembe günü de bu yağışlardan görülecek. İç Ege'de gündüz sıcaklık sıfırın altında kalıyor. Akdeniz'de bol bol güneş var. Doğu Akdeniz'de çarşamba günü bulutlar biraz artabilir. İç Anadolu'da güneş görülüyor ancak bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Çarşamba perşembe yağış gelecek. Yağış kar şeklinde ancak zayıf. Karadeniz'de de kar yağışları var neredeyse tamamında çok kuvvetli değil etkisini çarşamba günü biraz arttıracak. Doğu Anadolu'ya geniş bir alana yayılmış kar yağışları var. Malatya Elazığ çevreleri hariç bölgelerin genelinde kar var. Kar etki alanını çarşamba perşembe daraltacak ancak soğuk etkisini sürdürecek. Güneydoğu'da ise yalnızca doğusunda Siirt Mardin Batman dolaylarında karla karışık yağmur ve kar şeklinde yağış var. Çarşamba'da görülmeye devam edecek.
17 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 03:43
17 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 155 izlenme - 1 hafta önce 17 Şubat yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de rüzgar zayıfladı. Yüksek basınç var, havada kirletici konsantrasyonu da arttırıyor. Yağış beklenmiyor, cumartesi günü de aynı şekilde, pazar akşam saatlerinden itibaren Marmara'nın batısından ve kıyı Ege'den yağış gelecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş alıyor. Yüksek basınç etkisiyle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere özellikle İç Anadolu!da sis oluşuyor. Sis bir anlamda hava kirliliğidir unutmayın. Karadeniz'in doğusunda zayıf kar yağışları öğle ve öğleden sonrasına kadar devam edecek. Gümüşhane, Bayburt dolaylarında gündüz sıcaklık 0 derecenin altında, hafta sonu yağış kesiyor, sıcaklık tırmanıyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde bulutlar var, güneyinde ise az bulutlu, çok güneşli bir hava olacak. Güneydoğu'da aynı şekilde bol bol güneş alıyor. Sıcaklık birkaç derece arttı.Hissedilir artış hafta sonu özellikle Güneydoğu'da olacak.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 659 izlenme - 2 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 835 izlenme - 2 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
24 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 03:16
24 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 53 izlenme - 2 gün önce 24 Şubat yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de rüzgar güney yönlerden kuvvetli esiyor, sıcaklıkları yüksek değerlerde tutuyor. Hava parçalı az bulutlu. Cumartesi günü Marmara'da beklenen yağışlar pazar öğleden sonrasına kadar sürecek, Ege'de pazar günü yağışlı alan içerisine girecek. Akdeniz'de parçalı bulutlar var. Antalya dolayları cumartesi günü ıslanacak. İç Anadolu'da da güneş bolca görülüyor, yağış pazar günü bölgenin batısına geçecek. Karadeniz Bölgesinde de bol bol güneş var. Sıcaklık Samsun 'da 19, Trabzon'da 16 dereceye ulaşıyor, cumartesi de durum aynı. Pazar günü bölgenin büyük kısmı ıslanacak. Doğu Anadolu Bölgesinde bölgesel sis oluşuyor, güneş de görülüyor. Güneydoğu ise bol güneşli. Önümüzdeki birkaç gün bu tabloda değişim olmayacak.
30 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu  01:58
30 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 323 izlenme - 4 hafta önce 30 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yağışlar Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinde dar bir alanda. Karadeniz'in daha çok orta ve doğu kesimlerinde ve birkaç gün sürecek. Bu yağışlar yine yere kar olarak inecek. Sıcaklık değerleri birkaç derece Marmara'da, Ege'de Akdeniz'de yükselmiş durumda. Ancak Karadeniz yine kar seviyelerinde yükseliyor. Rüzgar Doğu Karadeniz ve Güney Ege dışında kuzeyli. Marmara'nın Karadeniz kıyıları, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege'de 4 kuvvetinde, Orta kuvveti aşıyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında.
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:34
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 594 izlenme - 2 ay önce 4 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de yine ara ara bulutlar yoğunlaşıyor kıyı Ege'yle Marmara'nın batısına yağış geliyor. Su baskınlarına özellikle perşembe cuma dikkat diyoruz hatta kıyı Ege'de Marmara'nın orta ve batı kesimlerinde cuma günü sel riski dahi söz konusu. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Perşembe günü yağış geliyor. Perşembe günü batı Akdeniz'de su baskınlarına ve sele karşı dikkat ! Karadeniz parçalı bulutlu yine benzer tablo perşembe günü içinde geçerli ancak batısında ve doğusunda yükseklerde kar var. Bolu çevrelerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da kara ara bulutlar yoğunlaşıyor yalnızca Hakkari'de kar şeklinde yağış bekleniyor. Kar yağışlı alanlar Doğu Anadolu'da biraz genişleyecek.
8 Şubat Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:23
8 Şubat Çarşamba 2017 - Hava Durumu 220 izlenme - 3 hafta önce 8 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de yerel yağışlar var. Kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde sıcaklık azalışı perşembe gününden itibaren olacak. Hafta sonu da Marmara'da sıcaklıklar kar seviyelerinde inecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar biraz yoğunlaşıyor ancak şimdilik çok fazla bir yağış yok. Antalya dolayları yerel yağış alacak yalnızca bu yağış perşembeye kalmıyor. Karadeniz'de de bulutlar biraz yoğunlaşacak. Hava parçalı çok bulutlu. Önümüzdeki günlerde Doğu Karadeniz'e yağış geliyor. Perşembe günü zayıf cuma günü biraz daha etkin olmak üzere Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da yer yer sisli çoğunlukla güneşin görüldüğü bir hava olacak. Perşembe günü bu iki bölgemizde de yağışlar bekleniyor. Doğu Anadolu'da bu yağışlar karla şeklinde olacak.
6 Şubat Pazartesi 2017 -Hava Durumu 02:07
6 Şubat Pazartesi 2017 -Hava Durumu 239 izlenme - 3 hafta önce 6 Şubat yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde İç Anadolu'da, Karadeniz'de, yerel yağışlar var. İç Anadolu'nun doğusunda Kayseri-Sivas dolaylarında bu yağışlar karla karışık yağmura dönüyor. Salı günü ise batıdan yeni bir sistem giriş yapıyor. Marmara'da,Ege'de kendini gösterecek. Ege kıyılarında gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Yağışlar birkaç gün sürecek. Ancak bu yağışlar sıcaklıkları hemen düşürmüyor. Sıcaklıklar haftanın ikinci yarısından itibaren düşecek.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.259 izlenme - 4 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
9 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:15
9 Şubat Perşembe 2017 - Hava Durumu 204 izlenme - 2 hafta önce 9 Şubat yurt genelinde hava durumu:Marmara ve Ege'de poyraz sert esiyor. Bölgesel yağmur geçişleri var, iki bölgemizde de yağış zayıf. Cuma günü yağış Ege'nin iç ve güney kesimlerinde de devam edecek, hafta sonuna kalmıyor. Akdeniz'de parçalı bulutlar var. Önümüzdeki günlerde gökyüzünün durumu çok fazla değişmeyecek. İç Anadolu'da Kayseri dolaylarındaki yağmur cuma günü sağanağa dönecek, hafta sonu kesecek. Karadeniz'de de bulutlar yoğunlaşıyor. Gümüşhane çevrelerinde kar, Bolu dolaylarında ise sis var. Gümüşhane çevrelerindeki kar yağışı cuma ve cumartesi sürecek ancak zayıf. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da yağışlar bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yağışlar kar şeklinde. Güneydoğu'nun geneline yayılmış yağış, cuma günü kesmiş olacak
4 Şubat Cumartesi 2017- Hava Durumu 02:58
4 Şubat Cumartesi 2017- Hava Durumu 245 izlenme - 3 hafta önce 4 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara Bölgesinde hava parçalı bulutlu. Pazar günü, gün ortalarından sonra yağış gelecek. Ege'de hafta sonunun iki gününde de yerel yağışlar görülüyor. Ancak yeni haftanın ilk gününe kalmıyor. Akdeniz Bölgesinin batısında bulutlar biraz yoğunlaşacak, pazar günü sağanak yağış gelecek. İç Anadolu'da ise sabah saatleri sisli. Yağış pazar günü bölgenin batısında ve doğusunda olacak. Karadeniz Bölgesinden de yağış ayrıldı, pazar günü geliyor. Yağışlar Gümüşhane-Bayburt dolaylarında pazartesi günü karla karışık yağmura tekrar dönebilir. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde bulutlu, sisli-puslu bir hava var. Güneydoğu Anadolu'da ise bol güneş görülüyor. Sıcaklık Güneydoğu'da birkaç derece arttı. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gece -20 derecelere inmeye devam ediyor.
22 Şubat Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:10
22 Şubat Çarşamba 2017 - Hava Durumu 74 izlenme - 4 gün önce 22 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar güneyde sıcaklığı tırmandırıyor. Güneş kendini gösteriyor. Perşembe'de öyle olacak çoğunlukla cuma da. Hafta sonu ise tablo değişmeye başlıyor. Yerel yağışlar geliyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da çoğunlukla güneş görülüyor. Perşembe cuma da tablo benzer şekilde sıcaklık İç Anadolu'da bir kaç derece artacak. Akdeniz'de ciddi bir değişim yok. İç Anadolu'da Sivas dolaylarıyla beraber Karadeniz'in tamamı ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de yağış sağanak şeklinde perşembe yağış kesecek. Perşembe ise hava açacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde zayıf kar geçişleri var. Perşembe günü kesmiş olacak. Bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Üç gün boyunca durum çok fazla değişmiyor.