Hoşgeldiniz!

Ankara Hava Durumu Videoları İzle

Ankarada Hava Durumu 00:06
Ankarada Hava Durumu 59.000 izlenme - 4 yıl önce Ankarada Hava Durumu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.424 izlenme - 5 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.484 izlenme - 7 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
22 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:08
22 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 82 izlenme - 3 gün önce Hava Durumu 22 Mayıs'ta yurdun büyük kısmı bulutlu olacak. Ege'de, Akdeniz'de, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağışlar var. Yağışlar Ege'de özellikle Güney Ege'de yine gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Marmara'da ise ara ara yoğunlaşan bulutlar olur. Salı da tablo benzer şekilde, çarşamba günü ise daha fazla güneş olacak. Denizlerimizde rüzgarlar yaklaşık orta kuvvette ve altında esiyor. Yalnızca Marmara'da ve Orta Ege'de kuzey yönlerden 4 kuvvetine çıkıyor bu durum da sıcaklığın tırmanışını engelliyor.
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:54
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 233 izlenme - 3 hafta önce Hava durumu 6 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Ancak Kıyı Ege bu yağıştan payını alamıyor. Yağışların neredeyse tamamı pazar gününe kesmiş olacak. Pazartesi günü yeni yağışlar geliyor, özellikle Marmara'nın batısına Ege'nin iç kesimlerine. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var ve yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde. Batı Akdeniz'de Antalya dolaylarında, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir-Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Akdeniz'in doğusunda ve yine İç Anadolu'nun doğusunda yağış pazar günü de kuvvetli olacak, yıldırımlara dikkat! Karadeniz'in de büyük kısmında yağış var, özellikle orta ve batısında. Doğu Karadeniz yağışlı alana pazar günü girecek. Yağış pazartesiye de sarkacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu hafta sonunun iki gününde de ıslanıyor. Güneydoğu'da yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Gök gürültülü sağanak yağışlı alan Doğu Anadolu'da pazar günü genişliyor. Bölgenin büyük kısmında kendini gösterecek. hava durumu.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.342 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
24 Mayıs Çarşamba 2017 - Hava Durumu 02:42
24 Mayıs Çarşamba 2017 - Hava Durumu 41 izlenme - 14 saat önce Hava Durumu. Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvetlerden kuzey yönde esiyor. Hava az bulutlu perşembe günü bulutlar biraz artıyor. İç Ege'ye yer yer akşam saatlerinde yada gece Marmara'nın orta ve batı kesimlerine yağış gelecek. Cuma günü ise bu iki bölgemizin de neredeyse tamamında yağış olacak ve sağanak şeklinde bekleniyor. Akdeniz'in doğusu ıslanıyor. Bölgenin geneliyle İç Anadolu bölgesinde hava parçalı bulutlu yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde perşembe günü Eskişehir,Konya,Kayseri dolaylarında olacak. Karadeniz'in de büyük kısmı güneş alıyor. Doğu Karadeniz'de dar bir alanda yağış var. Perşembe günü bu yağış kesmiş olacak. Doğu Anadolu bölgesinde çoğunlukla bulutlar var. yerel yağışlar bekleniyor. Yağış etki alanını perşembe günü daraltacak. Bölgenin büyük kısmı güneş alacak. Güneydoğu ise önümüzdeki üç gün yağışsız güneşle beraber olacak. Hava Durumu.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.062 izlenme - 7 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
27 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:19
27 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 264 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu: Marmara ve Ege güneş alıyor, cuma da alacak cumarteside. Sıcaklıklar tırmanıyor. Rüzgar orta kuvvette ve altında. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Yalnızca İç Anadolu'da Kayseri Sivas dolaylarında yerel yağışlar olabilir. Karadeniz'inde tamamı güneş alıyor. Doğu Karadeniz'de cuma gününün iç kesimlerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında kısa süreli yağmur geçişleri bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bol bol güneş var. Cuma cumartesi Doğu Anadolu'da yerel yağışlar olacak. Güneydoğu'da ise yalnızca Siirt çevreleri ıslanacak. Hava Durumu.
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu  01:57
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 277 izlenme - 1 ay önce
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.771 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu  03:45
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 282 izlenme - 1 ay önce Hava durumu 21 Nisan'da: Marmara ve Ege'de kuvvetli yağışlar bekleniyor, Marmara'nın güneyinde ve Güney Ege'de. Güney ege'de su baskınlarına dikkat, yağış birkaç gün sürecek. Akdeniz'in ve İç Anadolu'nun batısında da yerel yağışlar var. İç Anadolu'da Sivas çevreleri de ıslanacak. Yağış İç Anadolu bölgesinde, cumartesi pazar bölgenin genelinde olacak ve yer yer karla karışık yağmura dönebilecek. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor. Orta Karadeniz'de yağış kuvvetli sağanak şeklinde. Pazar günü yine Orta Karadeniz'de kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlar olacak, su baskınlarına dikkat. Doğu Anadolu ve Güneydoğu parçalı bulutlu. Cumartesi günü Doğu Anadolu'da bulutlar artıyor, pazar günü yağış geliyor. Bitlis, Van, Hakkari çevrelerinde yağış kuvvetli olacak. Hava Durumu.
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 207 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu 30 Nisan haftanın son gününde yurdun yine büyük kısmında güneşli olacak. Ancak batı bölgelerde bulutlar biraz artıyor. Sabah saatlerinde Marmara'da yoğunluklu olmak üzere sis de görülebilir. Yağışlar yerel olarak Batı Karadeniz'de, İç Ege'de ve Doğu Anadolu'da kuzey kesimlerinde olacak. Pazartesi günü ise Ege'ye, İç Anadolu'ya yağışlar geliyor. Sıcaklık değerlerinde de düşüş bekleniyor. Yeni haftanın başlangıcı ile beraber hissedilir azalış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Marmara'nın Karadeniz kıyılarında orta kuvveti aşıyor. Hava Durumu.
8 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu  02:15
8 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 152 izlenme - 2 hafta önce Hava durumu 8 Mayıs yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı yine yağış alıyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran tırmansa da gök gürültülü sağanak yağışlar salı ve çarşamba günü de yurdun büyük kısmında devam edecek. Eş zamanlı olarak güneş de kendini gösteriyor. Sıcaklıklarda bugünlerde ciddi bir kayıp yok hatta birkaç derecelik artış var. Ancak çarşamba günü sert bir düşüş bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla güneyli esiyor. Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz'de sert esmesi bekleniyor. Özellikle Kuzey Ege'de 5 kuvvetini bulabilecek. Hava durumu.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 922 izlenme - 4 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.089 izlenme - 5 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.033 izlenme - 5 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 826 izlenme - 4 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.260 izlenme - 7 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.417 izlenme - 8 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu  02:55
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 202 izlenme - 1 ay önce Hava durumu 23 Nisan'da yurt genelinde gri gökyüzüyle beraber yağışlar var. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de yerel, İç Anadolu'da Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'nun da doğusunda. Bu yağışların bir kısmı soğuk havayla birleşince karla karışık yağmura ve kara dönebiliyor. İç Ege'de Kütahya-Uşak dolaylarında, Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinde, İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında yağış karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Yağışların büyük çoğunluğu pazartesi günü kesiyor. Karadeniz'de çoğunlukla yağış devam edecek. sıcaklık tırmanışı pazartesi başlıyor. Ancak daha hissedilir değerlerde salı günü olacak. Kıyılarımızda rüzgar da çoğunlukla orta kuvvetin üzerinde. Marmara'da güney yönlerden orta kuvvetin üzerinde 4 kuvvetinde, Karadeniz'de 4-5 kuvvetini bulan karayel var. Yine Güney Ege ile Akdeniz'de de rüzgarın hızı 4-5 kuvvetini buluyor. Hava durumu.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.312 izlenme - 8 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 734 izlenme - 4 ay önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 804 izlenme - 5 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 839 izlenme - 5 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 675 izlenme - 5 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
1 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu  02:17
1 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 126 izlenme - 3 hafta önce
9 Mayıs Salı 2017 - Hava Durumu 03:42
9 Mayıs Salı 2017 - Hava Durumu 93 izlenme - 2 hafta önce Hava durumu 9 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli. Ege'de çoğunlukla lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında poyrazdan esiyor. Yağışlar Marmara'nın güneyi ile Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağışlardan Marmara'da daha geniş bir alanda çarşamba günü olacak. Perşembe gününden itibaren sıcaklık tırmanıyor, hava açıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da gökyüzüne çoğunlukla bulutlar hakim. Akdeniz'in batısında bölgesel yağışlar var. İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında ise yağış gök gürültülü sağanağa dönüyor. Gök gürültülü sağanak yağışlar bölgenin doğusunda çarşamba-perşembe olacak. Karadeniz'in de neredeyse tamamı ıslanıyor. Aralıklarla sağanağa dönüyor. Çarşamba günü ise bu gök gürültülü sağanak yağışlar bölgenin neredeyse tamamında olacak. Sıcaklık da ise ciddi bir dalgalanma yok. Hissedilir azalış perşembe günü olacak. Doğu Anadolu'nun da kuzey ve doğu kesimlerinde kuvvetli yağışlar var. Yıldırımlara ve şimşeklere dikkat! Yağışlar çarşamba ve perşembe günü de olacak. Güneydoğu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor. Siirt çevrelerinde yağış bekleniyor. Bu yağış çarşamba gününe kesmiş olacak, hava açacak. Hava durumu.
1 Kasım Salı - Hava Durumu 04:02
1 Kasım Salı - Hava Durumu 939 izlenme - 7 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da bölgesel yağışlar var. Sıcaklıklar azaldı. Son günlerin en düşük değerlerini alıyor. Çarşamba'dan itibaren tırmanış olacak. Ege'nin güney kesimlerinde rüzgar kuzey yönlerden 5 kuvvetine kadar ulaşacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da aralıklarla yağışlar var. Akdeniz'in de İç Anadolu'nun çoğunlukla doğusunda yağış Çarşamba'ya kalmıyor hava açıyor. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında kar bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde de yağış kara dönecek. Çarşamba günü de yine Doğu Karadeniz'de bu kar yağışları sürecek. Kar Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars Erzurum dolaylarında var. Güney'in de ise gök gürültülü aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat! Güneydoğu'da da bu aşırı yağışlar bölgenin özellikle Doğu'sunda olacak.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 816 izlenme - 6 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.