Hoşgeldiniz!

Ankara Hava Durumu Videoları İzle

24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.375 izlenme - 1 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
Ankarada Hava Durumu 00:06
Ankarada Hava Durumu 58.987 izlenme - 3 yıl önce Ankarada Hava Durumu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 845 izlenme - 1 hafta önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 678 izlenme - 1 hafta önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
Hava Durumu (10-01-2017) 02:44
Hava Durumu (10-01-2017) 790 izlenme - 2 hafta önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
21 Ocak Cumartesi 2016 - Hava Durumu  03:26
21 Ocak Cumartesi 2016 - Hava Durumu 255 izlenme - 2 gün önce 21 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyrazdan orta kuvvette esiyor. yüksek basınç sebebiyle gece ayaz oluşuyor, sabah saatlerinde ise sisli, puslu bir hava var. Sis iç Ege'de ve Marmara'nın kuzey kesimlerinde özellikle etkili olur. Akdeniz Bölgesi parçalı bulutlu, 15 derecelik sıcaklık var. Ayala beraber İç Anadolu'da gece sıcaklıklar sıfır derecenin altına iniyor. Konya çevreleri ise zayıf kar yağışları alıyor. Bölge genelinde sabah saatlerinde sis var. Karadeniz'in doğusunda yağış var. Trabzon, Gümüşhane, Bayburt, Rize dolayları yağış alıyor. İç kesimlerde yani; Gümüşhane-Bayburt dolaylarında yağış kara dönüyor. Pazar günü ise kar kesmiş olur. Doğu Anadolu'da bulutlar yoğunlaşıyor, sabah saatlerinde ise sis var. Güneydoğu'da ise güneş kendini gösterse de çoğunlukla gökyüzünde bulutlar olacak. Siirt ve Mardin dolaylarındaki yağmur pazar günü kesmiş olacak.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.457 izlenme - 3 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 644 izlenme - 2 hafta önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 783 izlenme - 3 hafta önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.084 izlenme - 1 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:34
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 583 izlenme - 3 hafta önce 4 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de yine ara ara bulutlar yoğunlaşıyor kıyı Ege'yle Marmara'nın batısına yağış geliyor. Su baskınlarına özellikle perşembe cuma dikkat diyoruz hatta kıyı Ege'de Marmara'nın orta ve batı kesimlerinde cuma günü sel riski dahi söz konusu. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Perşembe günü yağış geliyor. Perşembe günü batı Akdeniz'de su baskınlarına ve sele karşı dikkat ! Karadeniz parçalı bulutlu yine benzer tablo perşembe günü içinde geçerli ancak batısında ve doğusunda yükseklerde kar var. Bolu çevrelerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da kara ara bulutlar yoğunlaşıyor yalnızca Hakkari'de kar şeklinde yağış bekleniyor. Kar yağışlı alanlar Doğu Anadolu'da biraz genişleyecek.
Hava Durumu (20-01-2017) 03:18
Hava Durumu (20-01-2017) 171 izlenme - 4 gün önce 20 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyıları ile Kuzey Ege'de özellikle rüzgarın hızı 5 kuvvetine çıkacak, sıcaklığı aşağıya çekecek, Marmara'da birçok noktada yağış karla karışık yağmur ve kara dönecek. Ancak yağış hafta sonuna kalmıyor, kalmasa da soğuk etkisini sürdürecek, hatta arttıracak. Akdeniz'de bol güneş, İç Anadolu'da yerel yağışlar var. İç Anadolu'daki yağışların büyük çoğunluğu karla karışık yağmur ve kara dönebiliyor. İç Anadolu'da yağış cumartesi günü yalnızca Konya dolaylarında zayıf olarak görülecek. Karadeniz'in de büyük kısmı ıslanıyor. Orta Karadeniz'de yağış zayıf. Bolu dolaylarından yağış cumartesi günü ayrılacak, pazar günü yine zemini kayganlaştıran sise karşı dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde dar bil alanda kar var. Güneyinde, Hakkari dolaylarında da yine kar bekleniyor. Hakkari' de kar cumartesi de devam ederken Güneydoğu'da hava parçalı çok bulutlu, hafta sonu da o bulutlar azalacak.
Hava Durumu (23-01-2017) 02:34
Hava Durumu (23-01-2017) 92 izlenme - 10 saat önce
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:31
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 423 izlenme - 2 hafta önce 9 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı yine kar alıyor. Kar Marmara'da, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, yer yer karla karışık yağmur şeklinde Güneydoğu Anadolu'da kendini gösterecek. Ege'de İzmir dolayları dahil olmak üzere salı günü tekrar kar yağışları oluşabilecek. Marmara'daki bu kar yağışının büyük çoğunluğu salı günü öğleden sonra akşam saatlerinde karla karışık yağmura dönecek, çarşamba tekrar kara dönüyor ardından bu sistem ömrünü tamamlıyor. Sıcaklıklar da 0 derecenin altında seyretmeyi sürdürüyor. İç Ege'de, Marmara'nın genelinde, Karadeniz'de yüksek kesimlerinde, İç Anadolu'da, yer yer Doğu Anadolu'da gündüz 0 derecenin altında. Karadeniz'in doğusundaysa yine 10 dereceleri bulan sıcaklıklar Trabzon dolaylarında ölçülmeye devam ediyor. Kıyılarımızda rüzgar Marmara'da, Kuzey Ege'de ve Orta Karadeniz'de kuvvetli ve bu rüzgarların büyük çoğunluğu kuzeyli.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.031 izlenme - 1 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.339 izlenme - 3 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 834 izlenme - 1 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
22 Ocak Pazar  2017 - Hava Durumu 02:10
22 Ocak Pazar 2017 - Hava Durumu 98 izlenme - 1 gün önce 22 Ocak yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun büyük kısmında güneş görülüyor. Ancak gece de havanın açık olmasıyla beraber Marmara'nın çoğunlukla güneyinde, İç Ege'de, İç Anadolu'da yine Batı Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis oluşuyor. Sis görüşü düşürüyor, zemini de kayganlaştırıyor, dikkat! İç Anadolu'nun doğusunda gece sıcaklıklar -10 derecelere geriliyor. Doğu Anadolu'da ise -20 derecelerde. İç Ege ve İç Anadolu'da kendini gösteren orta-hafif seviyedeki dona karşı dikkat! Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında ve Kuzey Ege'de kuvvetli esiyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında esiyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.059 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
8 Ocak Pazar 2016 - Hava Durumu 02:17
8 Ocak Pazar 2016 - Hava Durumu 355 izlenme - 2 hafta önce 8 Ocak yurt genelinde hava durumu: Orta ve batı bölgeleri etkileyen kar yağışı Karadeniz'in doğusuna kadar ilerlemeye başladı. Haftanın son gününde Marmara'da zayıf geçişler şeklinde olsa da kar devam ediyor. Karadeniz, İç Anadolu, iç Ege aralıklarla kar almayı sürdürecek. Bugünlerde aşırı şeklide kendini gösteren yağışlar Akdeniz'in doğusunda Adana, Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyaman, hatta Güneydoğu'da Gaziantep çevrelerinde olacak ve bu sağanak yağışların sel oluşturma ihtimali var. Orta ve kuzey bölgelerin büyük kısımında sıfırın altında seyreden sıcaklıkların sıfırın üzerine yavaş çıkması salı gününden itibaren olacak. Kıyılarımızdaki rüzgarların büyük çoğunluğu orta kuvvette. Karadeniz'in orta ve batısında, Marmara'da özellikle Karadeniz kıyılarında, Kuzey Ege'de rüzgar orta kuvveti aşıyor, 4 kuvvetine kadar çıkıyor.
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:34
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 646 izlenme - 1 ay önce 23 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege esmeye devam ediyor. Kuzey yönlerden esecek rüzgar hissedilen değerleri aşağıya çekecek. İç Ege'de kar var. Marmara'da sağanak yağışlar etkili, cumartesi öğle saatlerine kadar yağışının devam etmesi bekleniyor. Akdeniz'de aşırı yağışlar sağanak yağışa dönüyor. Kesintilerle Batı Akdeniz'de cumartesi günü de devam edecek. İç Anadolu'da Konya-Kayseri çevrelerinde kar var, Ankara'da ki kar ise zayıf. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında yer yer kar görülüyor. Orta ve Batı Karadeniz'de ise hava parçalı bulutlu. Bu alanda yağış cumartesi günü olacak, pazar günü de sağanak şeklinde devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Fakat ara ara bulutlar yoğunlaşacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde özellikle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ki bu gece soğukları devam ediyor.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.769 izlenme - 3 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
17 Ocak Salı 2017 - Hava Durumu 03:21
17 Ocak Salı 2017 - Hava Durumu 172 izlenme - 7 gün önce 17 Ocak yurt genelinde hava durumu: İç Ege'de, Batı Karadeniz'de ve Trakya'da kar bekliyoruz, sıcaklıklar düşüyor.. Bu bölgeler dışında batı yağmur alıyor, diğer bölgeler güneşli ve bu hafta boyunca da çoğunlukla güneş alacak. Batı bölgeler çoğunlukla gri ve ıslak bir hafta geçirecek ve sıcaklık biraz daha düşer. Yurt genelinde sıcaklılar ise Doğu Anadolu gündüz sıfır derecenin altında ölçülüyor. Orta kesimlerde 5-10 derece aralığında ölçülecek sıcaklıklar, güney kesimlerde 10-15 derece aralığında ölçülür. Rüzgarlar denizlerimizde kuzey yönlerden esmeye başlayacak. Özellikle Marmara'nın Karadeniz kıyılarında kuvvetli, onun dışında diğer denizlerimizde sert bir rüzgar yok.
19 Ocak Perşembe 2017 - Hava Durumu 04:20
19 Ocak Perşembe 2017 - Hava Durumu 113 izlenme - 4 gün önce 19 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden sert esiyor özellikle kuzey Ege'de Çanakkale çevrelerinde 5 kuvvetine kadar çıkacak. Yağışlar Trakya'da kara dönüyor. Cuma günü kar İç Ege'de de olacak. Akdeniz'de hava az bulutlu bol güneşli İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor sıcaklık Akdeniz'de 15 derecenin üzerine çıkabiliyor. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı Bolu çevrelerinde zayıf kar yağışları var bu zayıf kar yağışları cuma günü de görülecek. Bölge genelinde ki yağışlar ve bulutlar bir kaç gün devam edecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars Ardahan çevrelerinde kar yağışları var bir kaç gün sürecek.Güneydoğu güneş alıyor en yakındaki yağış hafta sonu da oda bölgenin yalnızca doğusunda.
7 Ocak Cumartesi 2016 Hava Durumu 03:33
7 Ocak Cumartesi 2016 Hava Durumu 313 izlenme - 2 hafta önce 7 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara'nın neredeyse tamamı kar alıyor ve tamamında sıcaklıklar sıfırın altında, -3/-4/-5 dereceler bile var. Ege'nin iç kesimleri karlı, İzmir'de de görünen kar pazar günü kesecek. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sel riskine dikkat! Yağışlar 2 gün devam edecek. Antalya'da sağanak yağış pazar günü biraz daha zayıflamış olur. İç Anadolu'nun batısındaki karla karışık yağmur pazar günü bölgenin tamamında kar olarak görülecek, pazartesi gününe de sarkacak. Karadeniz'in batısında Bolu dolayları kar alıyor, kar etkisini pazar gününe azaltmış olur. Doğu Karadeniz'de 17-18 derecelerde ölçülen sıcaklık pazar günü sert bir şekilde düşüyor. Trabzon'da pazartesi karla karışık yağmur bekleniyor. Gümüşhane-Bayburt dolayları da pazar günü kar alacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da parçalı, parçalı çok bulutlu bir hava var. Gaziantep'de yalnızca yağış olur. Pazar günü yağış etki alanını genişletiyor. Pazartesi ise bu iki bölgenin tamamında olacak. Karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek.
16 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:05
16 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 654 izlenme - 1 ay önce 16 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyraz kuvvetli esiyor. Sıcaklığı kar seviyelerinde tutuyor. Özellikle İç Ege'de 0'ın altında gündüz değerleri var. Marmara'da da karla karışık yağmur ve kara dönecek yağışlar bekleniyor, cumartesi de bekleniyor. Akdeniz'de parçalı bulutlar doğusunda biraz yoğunlaşıyor, İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar olacak. İç Anadolu'da 0'ın üzerine çıkan merkezler çok az. Bölgenin doğusunda, Sivas çevrelerinde önümüzdeki günlerde -5, -6 derecelerde kalacak. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Yağış Orta Karadeniz'de karla karışık yağmurdan cumartesi günü kara dönecek. Ancak yağış zayıflayacak, pazara kesecek. Doğu Anadolu'da da Güneydoğu'da da bölgesel kar yağışları var. Erzurum dolaylarında gündüz sıcaklıklar -7, -8 derecelerde, önümüzdeki günlerde -10 derecelerin üzerini göremeyecek.
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:13
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 621 izlenme - 1 ay önce 18 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun hiçbir yerinde yağış beklenmiyor. Hava parçalı-az bulutlu. Sıcaklıklar Marmara'da birkaç derece artıyor, yurdun kalanında kayda değer bir değişim yok. İç bölgelerde dondurucu gece soğukları hatta gündüz soğukları var. Kayseri'de, Sivas'ta gece sıcaklıklar gibi gündüz de sıfır derecenin altında kalıyor. Sivas -5 derecelerde seyrediyor. Doğu Anadolu'da Erzurum dolaylarındaysa gündüz sıcaklıklar -10 derecenin de altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında 2-3 kuvvetinde esiyor. Hatta Doğu Karadeniz'de güneyli olsa da 1 kuvvetinde rüzgar var.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.256 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 809 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
15 Aralık Perşembe 2016 - Hava Durumu  03:07
15 Aralık Perşembe 2016 - Hava Durumu 543 izlenme - 1 ay önce 15 Aralık yurt genelinde hava durumu: Rüzgar Marmara'da güneye dönmeye başladı. İstanbul çevrelerinde orta kuvveti aşıyor.Ege'de bol güneş var, sıcaklık İç Ege'de neredeyse -10 derecelere gerileyecek. Akdeniz bol güneşli, İç Anadolu'da da bol güneş görülüyor. Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları etkili olacak. İç Anadolu'nun genelinde gündüzde gecede 0'ın altında, -10 dereceler hatta İç Anadolu'nun doğusunda -10 derecenin altında ölçülüyor. Karadeniz'in batısında, Bolu çevrelerinde kar var. Trabzon'da da kar yağışları zayıf olsa da görülebilecek. Cuma günü kar yağışları yine bölgenin büyük kısmına, neredeyse tamamına yayılacak, cumartesi günü de devam edecek. Doğu Anadolu'nun orta ve güney kesimleri kar yağışları etki alanını cuma günü genişletecek. Güney Doğu'da yalnızca Siirt çevreleri kar alıyor. Bölgenin kalanında hava parçalı bulutlu.