Hoşgeldiniz!

Ankara Hava Durumu Videoları İzle

Ankarada Hava Durumu 00:06
Ankarada Hava Durumu 59.000 izlenme - 4 yıl önce Ankarada Hava Durumu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 01:57
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 210 izlenme - 2 gün önce
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 03:45
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 247 izlenme - 5 gün önce Hava durumu 21 Nisan'da: Marmara ve Ege'de kuvvetli yağışlar bekleniyor, Marmara'nın güneyinde ve Güney Ege'de. Güney ege'de su baskınlarına dikkat, yağış birkaç gün sürecek. Akdeniz'in ve İç Anadolu'nun batısında da yerel yağışlar var. İç Anadolu'da Sivas çevreleri de ıslanacak. Yağış İç Anadolu bölgesinde, cumartesi pazar bölgenin genelinde olacak ve yer yer karla karışık yağmura dönebilecek. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor. Orta Karadeniz'de yağış kuvvetli sağanak şeklinde. Pazar günü yine Orta Karadeniz'de kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlar olacak, su baskınlarına dikkat. Doğu Anadolu ve Güneydoğu parçalı bulutlu. Cumartesi günü Doğu Anadolu'da bulutlar artıyor, pazar günü yağış geliyor. Bitlis, Van, Hakkari çevrelerinde yağış kuvvetli olacak. Hava Durumu.
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.415 izlenme - 4 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 02:55
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 175 izlenme - 3 gün önce Hava durumu 23 Nisan'da yurt genelinde gri gökyüzüyle beraber yağışlar var. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de yerel, İç Anadolu'da Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'nun da doğusunda. Bu yağışların bir kısmı soğuk havayla birleşince karla karışık yağmura ve kara dönebiliyor. İç Ege'de Kütahya-Uşak dolaylarında, Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinde, İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında yağış karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Yağışların büyük çoğunluğu pazartesi günü kesiyor. Karadeniz'de çoğunlukla yağış devam edecek. sıcaklık tırmanışı pazartesi başlıyor. Ancak daha hissedilir değerlerde salı günü olacak. Kıyılarımızda rüzgar da çoğunlukla orta kuvvetin üzerinde. Marmara'da güney yönlerden orta kuvvetin üzerinde 4 kuvvetinde, Karadeniz'de 4-5 kuvvetini bulan karayel var. Yine Güney Ege ile Akdeniz'de de rüzgarın hızı 4-5 kuvvetini buluyor. Hava durumu.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.478 izlenme - 7 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.342 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.062 izlenme - 6 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
15 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:16
15 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 154 izlenme - 2 hafta önce Hava durumu 15 Nisan'da Marmara ve Ege'de rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor. Yine bol bol güneş var. Pazar günü de güneş olacak. ancak Ege'ye akşam saatlerinde ve gece yağış gelecek. Pazartesi günü bu iki bölgemizde de yağış olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kısımlarında gök gürültülü sağanaklar sürüyor, pazar günü kesecek bölgenin neredeyse tamamından ayrılacak Batı Akdeniz'de sürecek. Yine İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında yoğunlaşan bulutlar Kayseri dolaylarına yağış bırakacak. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sabah saatlerinde sis oluşuyor. Bölge genelinden yağış ayrılmış durumda. Pazar günü Batı Karadeniz'e yağış gelecek pazartesi günü de bu yağışlar sürerken Doğu Karadeniz'de de ayrı bir yağışlı sistem olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu yağış almayı sürdürüyor. Hafta sonunun iki gününde de bu yağışlar devam edecek. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Hava durumu.
22 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:26
22 Nisan Cumartesi 2017 - Hava Durumu 82 izlenme - 4 gün önce 22 Nisan'da hava durumu:Rüzgar Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden esiyor, Marmara'da kuvvetli, sıcaklığı aşağı çekiyor. Ege'de aşırı yağışlar var. Orta ve Güney Ege'de su baskınları ve sele karşı dikkat. Pazar günü İç Ege'de yağışlar karla karışık yağmura dönüyor. Akdeniz'in batısı yerel olarak ıslanıyor, İç Anadolu'nun da batı kesimlerinde yağışlar var sağanak şeklinde. Yağış pazar günü İç Anadolu'nun batısında da karla karışık yağmura dönecek. Karadeniz'in de tamamı ıslanıyor, pazar da ıslanacak, pazarteside. Pazar ve Pazartesi Bolu dolaylarında yağış karla karışık yağmura hatta sabah saatlerinde kara dönebilir. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de yağışlar var, etki alanını pazartesi genişletecek. Güneydoğu'ya ise yağış pazar günü geliyor, Diyarbakır, Siirt, Mardin, Batman dolaylarını ıslatacak.Hava Durumu.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.771 izlenme - 6 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 919 izlenme - 3 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.088 izlenme - 4 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
31 Mart Cuma 2017 - Hava Durumu 02:33
31 Mart Cuma 2017 - Hava Durumu 240 izlenme - 4 hafta önce 31 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli esiyor. Sıcaklığın gerçek değerlerini de hissedilir değerlerini de aşağıya çekiyor. Hafta sonunda hava çoğunlukla açacak, güneş kendini gösterecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlar var. Akdeniz'de aşırı şekilde kendini gösteriyor. Yıldırımlara da şimşeklere de dikkat! Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde su baskınları ve sel riski var. Karadeniz'de bulutlar ara ara artıyor ancak güneş kendini gösteriyor. Doğu Karadeniz'de molalarla yağış olacak. Cumartesi-pazar da yine Doğu Karadeniz'de çoğunlukla bulutlar görünecek. Kesintilerle yağmur Gümüşhane-Bayburt-Trabzon-Rize dolaylarında olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da da sağanak yağışlar var. Hafta sonuna da bu yağışlar sarkacak. Haftanın son çalışma gününde yağış Malatya-Elazığ çevreleri ile Güneydoğu'da Diyarbakır-Şanlıurfa çevrelerinde aşırı şekilde olacak. Su baskınlarına dikkat!
19 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 02:17
19 Nisan Çarşamba 2017 - Hava Durumu 92 izlenme - 1 hafta önce Hava Durumu Marmara ve Ege bölgesinde hava parçalı çok bulutlu sıcaklık tırmanıyor. Rüzgar güney yönlerden esiyor hatta Ege'de kuvvetli esecek. Perşembe günü akşam saatlerine doğru gelecek yağışlar çoğunlukla Marmara'da ve İç Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş görülüyor parçalı bulutlar arasından bu iki bölgemizin de batısı perşembe günü ıslanacak. Doğu kesimlerinde İç Anadolu'da Konya Kayseri Sivas dolaylarına cuma günü ilerleyecek. Karadeniz'in tamamında hava parçalı bulutlu sıcaklık orta Karadeniz'de 20 derecelerden 15 derecenin altına indi. Perşembe günü yağış gelecek. Cuma bölge genelinde sağnağa dönecek. Doğu Anadolu bölgesinde bulutlar ve yerel yağışlar var. Bölgenin kuzeyinde perşembe günü de yağış devam edecek. Güneydoğu parçalı bulutlar arasından olsa da güneş alıyor. Sıcaklık 20 derecelerde cuma günü birkaç derece daha yükselecek. Hava Durumu.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.031 izlenme - 4 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 819 izlenme - 3 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
25 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 02:24
25 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 258 izlenme - 1 ay önce 25 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege’de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette esiyor. Hafta sonuna giriş güneşle beraber, pazar gününe ise yerel yağışlar gelecek. Yağışların büyük çoğunluğu Marmara’dan öğleden sonra akşam saatlerinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu’da güneş alıyor. İç Anadolu’da sabah saatlerinde sis var. Pazar günü Eskişehir dolaylarında gök gürültülü sağanak yağış olacak. Orta ve Batı Akdeniz’de bu gök gürültülü sağanak pazartesi günü görülüyor. Karadeniz’inde neredeyse tamamı güneş alıyor. Orta ve Batı Karadeniz’e pazar günü yağış gelecek. Sinop dolaylarında yağış gök gürültülü sağanağa dönecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu’da hafta sonunun 2 günü de yağışsız, Güneydoğu daha fazla güneş alacak. Pazar günü Doğu Anadolu’nun kuzeyinde; Kars, Erzurum, Ardahan dolaylarında bulutlar biraz artar, pazartesi ise yağış gelir.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 733 izlenme - 3 ay önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
9 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:58
9 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 357 izlenme - 2 ay önce 9 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor, özellikle Marmara'nın Karadeniz kıyılarında. Sağanak yağışlar var. Güney Ege'de aşırı yağışlara dikkat. Su baskınları ve sel riski var. Cuma da cumartesi de yağış sürecek. Akdeniz'in batısında aşırı yağışlar var. Bölgenin doğusunda ise güneş görülüyor. Bu yağışlar cuma-cumartesi Batı Akdeniz'de sel seviyesinde kuvvetli olabilir. İç Anadolu Bölgesinde de biraz bulutlar artıyor. Eskişehir-Konya dolaylarında yerel yağışlar var. Karadeniz Bölgesinde parçalı bulutlar artmaya başladı. Cuma günü hava çoğunlukla kapatacak, yağış hafta sonunda gelecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu güneş alıyor. Cuma günü biraz bulutlar artacak. Malatya çevreleri, Gaziantep dolayları bölgesel yağış alacak. cumartesi ise yağış bu iki bölgemizin de tamamında ve kuvvetli olacak.
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.260 izlenme - 6 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
3 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:03
3 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 185 izlenme - 3 hafta önce 3 Nisan yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yağışlar Doğu Anadolu bölgesinde ve yer yer Güneydoğu Anadolu'da olacak ancak salı gününe bu yağış kalmıyor. Salı günü ise batıdan yeni bir yağışlı sistem gelecek. Öğleden sonra akşam saatlerinde kendini gösterecek yağışlı sistem daha çok Marmara'da etkili olacak. Çarşamba gününe de bu yağışlar sarka bilecek. Sıcaklık salıdan itibaren 3-4 derece kuzey bölgelerde azalıyor. Rüzgarlarımız kıyılarımızda yalnızca orta kuvvette. Marmara'da yalnızca kuzey kıyılarında ve kuzey Ege'de orta dereceyi biraz aşacak. 25 kilometrelere kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 799 izlenme - 4 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:58
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 332 izlenme - 2 ay önce 11 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Bölgesel yağmurlar var. Güney ege'de yine gök gürültülü sağanak yağışa dönüyor. Akdeniz'de de gök gürültülü sağanak yağışlar var. 3 gün devam edecek su baskınlarına ve yıldırımlara dikkat! Sağanak yağışlar İç Anadolu'da da bekleniyor. Bölgenin büyük kısmındaki yağış birkaç gün sürecek. Karadeniz'in batısında ve doğusunda zayıf yağışlar var. Yağış etki alanını pazar günü biraz genişletiyor. Pazartesi günü bölgenin tamamına yayılıyor. Doğu Anadolu'da karla karışık yağmurdan ara ara kara dönen yağışlar var, bölgenin ağırlıklı olarak orta ve kuzey kesimlerinde. Güneydoğu Anadolu'nun da tamamı sağanak alacak, hafta sonunun iki gününde de bu yağış görülecek.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.416 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.310 izlenme - 7 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 839 izlenme - 4 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
22 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 04:06
22 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 244 izlenme - 1 ay önce Marmara ve kuzey Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli esiyor. Sıcaklığı bir kaç derece aşağı çekiyor. Önümüzde ki günlerde düşüş devam etmeyecek. Sıcaklık hafta sonu da tekrar artacak. Güneş görülüyor hemde bolca. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı az bulutlu yağış görünmüyor. İç Anadolu'da sabahın erken saatlerinde sis oluşuyor özellikle Konya Kayseri dolaylarında. Karadeniz'in batısında sabah saatlerinde sis doğusunda ise yağışlar var. Gümüşhane Bayburt dolaylarında yine karla karışık yağmura dönebiliyor. Perşembe günü kesmiş olacak. Doğu Anadolu'da da çok kuvvetli olmayan kar yağışları var. Kars Erzurum Ardahan Bitlis Van dolaylarında. Güneydoğu'da bölgesel yağışlar sürüyor. Bölgenin doğusunda Diyarbakır Siirt Mardin Batman dolaylarında sağanak şeklinde.
20 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:54
20 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 90 izlenme - 6 gün önce Hava durumu 20 Nisan'da: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor özellikle güney Ege'de kuvvetli rüzgar fırtınaya da dönüşebilecek denize açılacaklara dikkat diyoruz. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Cumaya zayıflayacak. Akdeniz ve İç Anadolu'nun da batısında daha çok bulutlar yoğunlaşıyor ve yerel yağışlar var. Bölgenin orta ve doğu kesimleri ise güneş alıyor. Cuma'da almayı sürdürecek yalnızca Kayseri Sivas dolaylarına yerel yağmurlar gelecek. Karadeniz'in de büyük kısmı ıslanıyor. Bölgesel yağmurlar bunlar cuma günü sağanağa dönmüş olacak cumartesi de yağış sürecek. Cuma cumartesi sıcaklıklarda 8-9 derecelik azalış var. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da bulutlar ara ara yoğunlaşıyor yerel yağışlar yapıyor. Yağışların hemen hemen tamamı cuma günü kesmiş olacak ancak Doğu Anadolu'da gökyüzüne yine çoğunlukla bulutlar hakim olacak. Hava durumu.
13 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:53
13 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 105 izlenme - 2 hafta önce Hava Durumu Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden ancak orta kuvvette Ege'nin orta ve güney kesimlerinde gök gürültülü sağanak bekleniyor. Yağış cuma gününe kalmayacak. Hafta sonu da bu iki bölgemizde güneş var. Akdeniz ve İç Anadolu'da sağanak yağış var. Önümüzde ki iki gün bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da özellikle orta ve doğu kesimlerinde olacak yağışlar Akdeniz' de de İç Anadolu'nun orta ve doğusunda da yıldırımlarla şimşeklerle beraber olacak. Yıldırımlara dikkat! Karadeniz'in orta ve doğu kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de sağanak şeklinde yağış cuma da cumartesi de bu alanda sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'ya dikkat diyoruz. Hem aşırı yağışlar hem de yıldırımlar söz konusu. Sağanak yağış cuma da cumartesi de devam edecek. Hava Durumu Cumartesi Güneydoğu'da zayıflayacak.