Hoşgeldiniz!

ankara hava durumu

Ankarada Hava Durumu 00:06
Ankarada Hava Durumu 59.004 izlenme - 4 yıl önce Ankarada Hava Durumu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
16 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu 02:45
16 Temmuz Pazar 2017 - Hava Durumu 218 izlenme - 2 hafta önce
2 Temmuz Pazar 2017- Hava Durumu 03:09
2 Temmuz Pazar 2017- Hava Durumu 483 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu 2 Temmuz: Haftanın son gününde de sıcak sürüyor. Yurdun genelinde bol güneş ve normalleri aşan sıcaklıklar var. Ege'de, Marmara'da, İç Anadolu'da, Akdeniz'de, Güneydoğu'da durum bu şekilde. Karadeniz'de de sıcaklıklar yüksek. Bolu çevrelerinde 33-34 dereceye çıkıyor. Zonguldak çevrelerinde 30 dereceleri buluyor. Ancak yurdun diğer bölgelerine göre sıcaklıklar kısmen daha makul durumda. Güney'de 43-44 dereceleri buluyor. Güneydoğu 43 dereceye çıkıyor. Marmara'da yer yer 40 dereceye çıkıyor. Bu sıcaklıklarda Batı'da pazartesi günü kayıp olacak 4-5 derece kadar. Salı günü de 1-2 derecelik daha düşüş olacak ve bölgesel yağışlar gelecek, Marmara ve Ege'nin iç kesimleri ile Karadeniz'in batı kesimlerine.
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.436 izlenme - 7 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.488 izlenme - 10 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
11 Haziran Pazar 2017 - Hava Durumu 02:29
11 Haziran Pazar 2017 - Hava Durumu 371 izlenme - 1 ay önce Hava Durumu 11 Haziran: Haftanın son gününde yağışlar etki alanını daraltıyor. Akdeniz'in doğusunda, Batı Karadeniz'de, yer yer Orta Karadeniz'de yerel olmak üzere yağış görülecek. Yurdun kalanında ise hava parçalı ve az bulutlu. Sıcaklılar cumartesi gününe nazaran tırmanıyor. Ancak pazartesi-salı günü de bu tırmanışın üzerinden yeni bir artış olmayacak. Ancak yağışlar gelecek. Ege'de, Akdeniz'de, İç Anadolu'da, aralıklarla ve yer yer olmak üzere Marmara'da da olmak üzere yağış görülebilecek. Ancak yağışın büyük çoğunluğu yeni haftanın ilk günlerinde Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'de olacak. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvette esiyor. Güney Ege'de kuvvetli esen rüzgar orta kuvvete hatta altına inmeye başladı.
25 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu  04:13
25 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 50 izlenme - 2 gün önce Marmara'da rüzgar zayıfladı. Güney Ege' de kuvvetli esiyor, dolayısıyla Marmara'da artan sıcaklığın hissedilen değerleri pek aşağıya çekilemiyor.Biraz bunaltıyor. Perşembe günü bölgenin Batısı yağış alacak. Ege bölgesi bol güneşli sıcaklık 40 dereceye dayanmış durumda, bu değerlerde Çarşamba bir kaç Perşembe bir kaç derecelik daha kayıp olacak. Perşembe günü yerel yağışlar gelecek. Akdeniz'de bol güneş var. 35 derece ve üzerinde sıcaklık ölçülüyor. Rüzgar güney yönlerden orta kuvvette. İç Anadolu bölgesinde de bol güneş var. Sıcaklık 34-35 dereceleri buluyor ancak haftanın en yüksek değerleri daha çok Çarşamba, Perşembe ölçülecek. Hem sıcak hem kuru bir hava olacak. Basra Körfezinin sıcakları uzanıyor. Karadeniz'in doğusunda yağışlar var, Çarşambadan itibaren bu yağışlar kesmiş olacak. Sıcaklık orta Karadeniz'de 33-34 dereceyi buluyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de yerel yağışlar var. Kars, Ardahan dolaylarında Çarşamba günü kesmiş olacak. Bölgenin Güneyin'de Malatya, Elazığ çevrelerinde 35 dereceyi buluyor, aşıyor. Güneydoğu'nun da sıcaklıkları 40 derecenin çok altına inmiyor. Bu haftanın büyük kısmı da böyle, hafta sonu ve önümüzdeki haftanın ilk günlerinde azalış olacak.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.343 izlenme - 10 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.066 izlenme - 9 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.775 izlenme - 9 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.091 izlenme - 7 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 927 izlenme - 6 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.420 izlenme - 10 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.262 izlenme - 9 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.036 izlenme - 7 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.315 izlenme - 10 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 828 izlenme - 6 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 813 izlenme - 7 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 840 izlenme - 7 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 738 izlenme - 6 ay önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
1 Kasım Salı - Hava Durumu 04:02
1 Kasım Salı - Hava Durumu 941 izlenme - 9 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da bölgesel yağışlar var. Sıcaklıklar azaldı. Son günlerin en düşük değerlerini alıyor. Çarşamba'dan itibaren tırmanış olacak. Ege'nin güney kesimlerinde rüzgar kuzey yönlerden 5 kuvvetine kadar ulaşacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da aralıklarla yağışlar var. Akdeniz'in de İç Anadolu'nun çoğunlukla doğusunda yağış Çarşamba'ya kalmıyor hava açıyor. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında kar bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde de yağış kara dönecek. Çarşamba günü de yine Doğu Karadeniz'de bu kar yağışları sürecek. Kar Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars Erzurum dolaylarında var. Güney'in de ise gök gürültülü aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat! Güneydoğu'da da bu aşırı yağışlar bölgenin özellikle Doğu'sunda olacak.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 822 izlenme - 8 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 679 izlenme - 7 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:34
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 664 izlenme - 7 ay önce 23 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege esmeye devam ediyor. Kuzey yönlerden esecek rüzgar hissedilen değerleri aşağıya çekecek. İç Ege'de kar var. Marmara'da sağanak yağışlar etkili, cumartesi öğle saatlerine kadar yağışının devam etmesi bekleniyor. Akdeniz'de aşırı yağışlar sağanak yağışa dönüyor. Kesintilerle Batı Akdeniz'de cumartesi günü de devam edecek. İç Anadolu'da Konya-Kayseri çevrelerinde kar var, Ankara'da ki kar ise zayıf. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında yer yer kar görülüyor. Orta ve Batı Karadeniz'de ise hava parçalı bulutlu. Bu alanda yağış cumartesi günü olacak, pazar günü de sağanak şeklinde devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Fakat ara ara bulutlar yoğunlaşacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde özellikle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ki bu gece soğukları devam ediyor.
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu  01:57
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 288 izlenme - 3 ay önce
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:34
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 606 izlenme - 7 ay önce 4 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de yine ara ara bulutlar yoğunlaşıyor kıyı Ege'yle Marmara'nın batısına yağış geliyor. Su baskınlarına özellikle perşembe cuma dikkat diyoruz hatta kıyı Ege'de Marmara'nın orta ve batı kesimlerinde cuma günü sel riski dahi söz konusu. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Perşembe günü yağış geliyor. Perşembe günü batı Akdeniz'de su baskınlarına ve sele karşı dikkat ! Karadeniz parçalı bulutlu yine benzer tablo perşembe günü içinde geçerli ancak batısında ve doğusunda yükseklerde kar var. Bolu çevrelerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da kara ara bulutlar yoğunlaşıyor yalnızca Hakkari'de kar şeklinde yağış bekleniyor. Kar yağışlı alanlar Doğu Anadolu'da biraz genişleyecek.
16 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:05
16 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 658 izlenme - 7 ay önce 16 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyraz kuvvetli esiyor. Sıcaklığı kar seviyelerinde tutuyor. Özellikle İç Ege'de 0'ın altında gündüz değerleri var. Marmara'da da karla karışık yağmur ve kara dönecek yağışlar bekleniyor, cumartesi de bekleniyor. Akdeniz'de parçalı bulutlar doğusunda biraz yoğunlaşıyor, İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar olacak. İç Anadolu'da 0'ın üzerine çıkan merkezler çok az. Bölgenin doğusunda, Sivas çevrelerinde önümüzdeki günlerde -5, -6 derecelerde kalacak. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Yağış Orta Karadeniz'de karla karışık yağmurdan cumartesi günü kara dönecek. Ancak yağış zayıflayacak, pazara kesecek. Doğu Anadolu'da da Güneydoğu'da da bölgesel kar yağışları var. Erzurum dolaylarında gündüz sıcaklıklar -7, -8 derecelerde, önümüzdeki günlerde -10 derecelerin üzerini göremeyecek.
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:13
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 639 izlenme - 7 ay önce 18 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun hiçbir yerinde yağış beklenmiyor. Hava parçalı-az bulutlu. Sıcaklıklar Marmara'da birkaç derece artıyor, yurdun kalanında kayda değer bir değişim yok. İç bölgelerde dondurucu gece soğukları hatta gündüz soğukları var. Kayseri'de, Sivas'ta gece sıcaklıklar gibi gündüz de sıfır derecenin altında kalıyor. Sivas -5 derecelerde seyrediyor. Doğu Anadolu'da Erzurum dolaylarındaysa gündüz sıcaklıklar -10 derecenin de altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında 2-3 kuvvetinde esiyor. Hatta Doğu Karadeniz'de güneyli olsa da 1 kuvvetinde rüzgar var.
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu  03:45
21 Nisan Cuma 2017 - Hava Durumu 288 izlenme - 3 ay önce Hava durumu 21 Nisan'da: Marmara ve Ege'de kuvvetli yağışlar bekleniyor, Marmara'nın güneyinde ve Güney Ege'de. Güney ege'de su baskınlarına dikkat, yağış birkaç gün sürecek. Akdeniz'in ve İç Anadolu'nun batısında da yerel yağışlar var. İç Anadolu'da Sivas çevreleri de ıslanacak. Yağış İç Anadolu bölgesinde, cumartesi pazar bölgenin genelinde olacak ve yer yer karla karışık yağmura dönebilecek. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor. Orta Karadeniz'de yağış kuvvetli sağanak şeklinde. Pazar günü yine Orta Karadeniz'de kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlar olacak, su baskınlarına dikkat. Doğu Anadolu ve Güneydoğu parçalı bulutlu. Cumartesi günü Doğu Anadolu'da bulutlar artıyor, pazar günü yağış geliyor. Bitlis, Van, Hakkari çevrelerinde yağış kuvvetli olacak. Hava Durumu.
27 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:19
27 Nisan Perşembe 2017 - Hava Durumu 267 izlenme - 3 ay önce Hava Durumu: Marmara ve Ege güneş alıyor, cuma da alacak cumarteside. Sıcaklıklar tırmanıyor. Rüzgar orta kuvvette ve altında. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Yalnızca İç Anadolu'da Kayseri Sivas dolaylarında yerel yağışlar olabilir. Karadeniz'inde tamamı güneş alıyor. Doğu Karadeniz'de cuma gününün iç kesimlerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında kısa süreli yağmur geçişleri bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bol bol güneş var. Cuma cumartesi Doğu Anadolu'da yerel yağışlar olacak. Güneydoğu'da ise yalnızca Siirt çevreleri ıslanacak. Hava Durumu.