Hoşgeldiniz!

ankara patlama

Ankara'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 00:38
Ankara'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 26.703 izlenme - 2 yıl önce Başkent Ankara'da 17 Şubat 2016 günü akşam saatlerinde gerçekleşen bombalı saldırıya ilişkin görüntüler güvenlik kameralarına yansıdı.
Kızılay'da Büyük Patlama; 27 Ölü 75 Yaralı 01:20
Kızılay'da Büyük Patlama; 27 Ölü 75 Yaralı 21.255 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Kızılay semtinde saat 18.41'de Güvenpark yakınında büyük bir patlama oldu. Araçların yandığı bilgisi alınan bölgeye güvenlik güçleriyle ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Ölü ve yaralıların olduğu, bölgedeki araçlarla bazı binaların hasar gördüğü bildiriliyor. Ankara'daki korkunç patlamayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Valilik'ten yapılan açıklamaya göre patlamada 27 kişi öldü, 75 kişi yaralandı... Ankara Kızılay Güvenpark'ta akşam saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Gama İş Merkezi'nin karşısındaki otobüs duraklarının yanında meydana gelen patlama sonucunda çok sayıda kişinin yaralandığı ve öldüğü belirtiliyor. Patlamanın bir araçta meydana geldiği tahmin ediliyor. Patlamadan iki yolcu otobüsünün de etkilendiği öğrenildi. ANKARA VALİLİĞİ: 27 ÖLÜ, 75 YARALI Ankara Valiliği: "13.03.2016 Pazar günü saat 18.45 sıralarında Kızılay Güven Parkta bir aracın patlatılması sonucunda ilk belirlemelere göre olay yerinde 20, hastaneye götürülürken 5 olmak üzere toplam 27 vatandaşımız vefat etmiş, yaralanan yaklaşık 75 vatandaşımız da çeşitli hastanelerde tedavi altına alınmıştır"
Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 01:19
Canlı Yayında Haber Sunucusunun İzleyicisine Sert Tepkisi (18 Şubat Perşembe) 23.336 izlenme - 2 yıl önce Sabah Ajansı'nda izleyici mesajlarını okuyan a Haber sunucusu Erkan Tan, Ankara'daki patlamayla ilgili hükümeti suçlayan bir kişiye çok sert tepki gösterdi. Erkan Tan kızgınlığını da canlı yayında olmasına rağmen sözünü sakınmayarak 'suratına tükürüyorum' diyerek ortaya koydu.
Ankara Güvenpark'ta Patlama İlk Görüntüler 07:55
Ankara Güvenpark'ta Patlama İlk Görüntüler 16.612 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kızılay Atatürk Bulvarı ve Yargıtay'a yakın bölgede patlama meydana geldi. Patlama noktasında olay yerinde 5 cansız beden olduğu görüldüğü belirtiliyor. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor. Araçların yandığı bilgisi alınan bölgeye güvenlik güçleriyle ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Görgü tanıkları patlamanın saat 18.35’te Güvenpark yakınında meydana geldiğini ve yaralıların olduğunu söyledi. Bölgedeki araçlarla bazı binalar hasar gördü. Patlamanın 17 Şubat saldırısının yapıldığı Devlet Mahallesi'ne yaklaşık 2 kilometre mesafede olan Ankara'nın en merkezi yeri olan Kızılay'da, Başbakanlık ve bakanlık binalarına birkaç yüz metre mesafede meydana geldiği bildirildi. Çok sayıda ölü var Ankara'da meydana gelen patlamanın, Güven Park'ın karşısındaki Atatürk Bulvarı'nın tam göbeğinde meydana geldiği bildiriliyor. Patlamanın nedenin bombalı araç olduğu tahmin ediliyor. Bir araçın durakta bekleyen EGO otobüsünün yanında ibfilak ettiği belirtiliyor. Otobüsün içinde çok sayıda yolcu olmadığı ancak, durakta bekleyen çok sayıda yolcunun patlamadan etkilendiği belirtiliyor. Yaralıları hastaneye yetiştirilmeye çalışıyor. Patlama noktasında olay yerinde 5 cansız beden olduğu görüldüğü belirtiliyor. Ölü sayısının artmasından endişe ediliyor. Yollar tamamen trafiğe kapatıldı Olay yerinden alınan bilgilere göre; Daha önce Ankara'da yaşanan patlamada kullanılan araca benziyor. Olay yerindeki aracın parçaları toplanıyor. Çok sayıda güvenlik ekibi olay yerine gitti. Şu an için ölü ve yaralı sayısının tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Başka bir bomba ihtimaline karşı bölge boşaltılıyor. Ne yazık ki çok sayıda vatandaşın yaşamını yitirdiği söylenebilir. Terör saldırı olma ihtimali yüksek deniliyor. Onlarca araç hurdaya dönmüş durumda. 284 numaralı bakanlıklar otobüsü tamamen yanmış durumda. Vatandaşlar henüz tam olarak tahliye edilmiş değil. Görgü tanıklarının patlamayla ilgili açıklamalarına göre sesin çok büyük olduğu söylendi. Bölgede ikinci bir patlama şüphesi nedeniyle olay yeri boşaltıldı. BOMBALI ARAÇLA TERÖR SALDIRISI Ankara'yı sarsan patlamanın bomba yüklü bir araçtan kaynaklandığı bildiriliyor. Bu bilgi haber kanallarından son dakika olarak geçti. Henüz resmen doğrulanmış değil.
Ankara Kızılay'da Yaşanan Patlama 13 Mart 2016 01:27
Ankara Kızılay'da Yaşanan Patlama 13 Mart 2016 13.917 izlenme - 2 yıl önce 13 Mart 2016'da Ankara Kızılay'da büyük bir patlama meydana geldi. İlk ulaşan haberlere göre bomba yüklü araçla yapılan bir intihar saldırısı olduğu belirtiliyor.
Ankara'daki Patlamada Gamsızlığı Tavan Yapan Köfteci 00:30
Ankara'daki Patlamada Gamsızlığı Tavan Yapan Köfteci 16.120 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da düzenlenen Barış mitingi öncesi, mitinge katılacakların toplandığı yerde iki ayrı patlama meydana geldi. Patlamalarda 95 kişi yaşamını yitirdi. Olayda 48'i ağır 246 kişi yaralandı. Bütün bu faciaya rağmen alanda satış yapan köftecinin köfteleriyle ilgilenmesi ilginç.
Ankara'daki Patlama Esnasında Kızılay'da Dehşet Anları 00:30
Ankara'daki Patlama Esnasında Kızılay'da Dehşet Anları 8.361 izlenme - 2 yıl önce Ankara Genelkurmay Kavşağında büyük patlama esnasında halk dehşet anlarını yaşadı. İnsanlar korkudan ne yapacağını bilemedi, etrafa kaçıştı. Ankaradaki patlamanın görüntüleri henüz tam net yayınlanmış değil.
Bedükcan - Ulusa Serzeniş 00:14
Bedükcan - Ulusa Serzeniş 8.291 izlenme - 2 yıl önce Reis içimizdeki fransızlara çok sert tepki gösteriyor, izliyoruz.
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 02:48
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 11.146 izlenme - 2 yıl önce Bakırköy'de yapılan sokak röportajında, Ahsen Tv'nin yöneltmiş olduğu askerler için neden grev yapmadınız sorusuna donup kalan doktor hanımefendiyi izliyoruz efendim, saygılar.(İlk defa bu aktrollerin yaptığı birşeyi beğendim.) Not:Teröristi desteklemeyen herkesede akpli damgası vurmayın artık
Patlama Anı Böyle Kaydedildi 01:17
Patlama Anı Böyle Kaydedildi 6.912 izlenme - 2 yıl önce Ankara Garı önünde meydana gelen patlama anı kameraya yansıdı. Patlama, yürüyüş düzenleyecek göstericilerin 'Bu meydan kanlı meydan!' sloganlarıyla halay çektiği anda meydana geldi.
Ankara'daki Patlama Sırrı Sakık'ı Ağlattı 01:03
Ankara'daki Patlama Sırrı Sakık'ı Ağlattı 5.082 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki patlama Sırrı Sakık'ı ağlattı HDP'li Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, Ankara'da meydana gelen patlamayla ilgili yaptığı açıklamasında gözyaşlarına hakim olamadı.
Davutoğlu'ndan Ölüyü Dirilten Basın Açıklaması 00:12
Davutoğlu'ndan Ölüyü Dirilten Basın Açıklaması 8.889 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de adaletten ölsen bile kaçamazsın ! Davutoğlu : "Suruçtaki canlı bomba yakalandı ve hukuka teslim edildi" ... Bu adalet bir harika dostum...
Ankara'daki Patlama Anının En Sıcak Görüntüleri 01:14
Ankara'daki Patlama Anının En Sıcak Görüntüleri 3.972 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki patlamanın görüntüleri. Ankaradaki patlamada yaşanan korku dolu anların şu ana kadarki en net görüntüleridir. Patlamadan sonra olay yeri tam bir cehenneme döndü.
Ankarada Patlamanın Yaşandığı Olay Yeri! 02:40
Ankarada Patlamanın Yaşandığı Olay Yeri! 3.231 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da büyük bir patlama meydana geldi. Patlamanın Devlet Mahallesi'ndeki askeri lojman bölgesinde, askeri servis araçlarının bulunduğu noktada meydana geldiği öğrenildi. Ankara Valiliği olayda 5 kişinin hayatını kaybettiğini, 10 kişinin yaralandığını açıkladı. Valilik patlamanın bomba yüklü araçla gerçekleştirildiğinin tahmin edildiği belirtildi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı yakınında askeri servis aracına saldırı gerçekleştirildi. Saldırı sonrasında 4 servis aracı yanmaya başladı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye aracı sevk edildi VALİ: 5 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, askeri servis konvoyunda patlama meydana geldiğini, ilk belirlemelere göre 5 kişinin hayatını kaybettiğini, 10 kişinin yaralandığını, patlamanın bomba yüklü araçla gerçekleştirildiğinin tahmin edildiğini söyledi. BAŞBAKAN AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NE GEÇTİ Başbakan Davutoğlu Cumhurbaşkanlığı sarayındaki güvenlik zirvesinden az önce çıkarak AK Parti Genel Merkezi'ne geçti. ÇELİK: TERÖR HAİNLİĞİNİ GÖSTERDİ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, "Terör Ankara'da alçaklığını ve hainliğini bir kez daha gösteriyor" dedi.Polis, bölgede yeni bir patlama olasılığına karşın çevredekilere "Uzaklaşın" uyarısı yaptı.
Ankara'daki Patlamayla İlgili Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 07:30
Ankara'daki Patlamayla İlgili Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 3.563 izlenme - 2 yıl önce 10 Ekim’de Ankara Garı’nda meydana gelen bombalı terör saldırısıyla ilgili sokaktaki vatandaş ne düşünüyor?
Ankara'da Patlama! 02:21
Ankara'da Patlama! 2.774 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da duyulan patlama sesi paniğe neden oldu. Kuvvetli ses Çankaya ve Kızılay'da duyuldu. Ankara Kızılay Güvenpark'ta patlama meydana geldi. 5-6 araç yanıyor, polis kimseyi bölgeye yaklaştırmıyor. Gelen son dakika bilgisine göre; olayda çok sayıda yaralı var. Ankara'da Kızılay Meydanı'nda şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın bir araçta meydana geldiği tahmin ediliyor.
Ankara'daki Patlama Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:38
Ankara'daki Patlama Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 1.660 izlenme - 2 yıl önce Ankara yaşanan patlama ile ilgili halka soruldu bakalım halkımız ne cevaplar verdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Patlamada Kullanılan Otomobilin Sahipleri Konuştu 02:45
Patlamada Kullanılan Otomobilin Sahipleri Konuştu 3.083 izlenme - 2 yıl önce Ankara’daki patlamayla ilgili Şanlıurfa’da gözaltına alınan araç sahibi Adul Sevdiren (70) ve kocası Seydi Sevdiren’in (73) otomobili 3 yıl önce aldıkları ve cezaevinde yatan oğulları Ahmet Sevdiren’in (32), avukat masrafları ile kefalet bedelini ödemek için sattıkları ortaya çıktı.
Ankara Kızılay'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 02:20
Ankara Kızılay'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 1.661 izlenme - 2 yıl önce 13 Mart 2016 - Ankara Kızılay'daki patlama anı güvenlik kamerasında.Ankara Kızılay'da Güvenpark otobüs duraklarının bulunduğu bölgede patlama meydana geldi.
Ankara Güven Parktaki Patlamanın ilk Görüntüleri 07:55
Ankara Güven Parktaki Patlamanın ilk Görüntüleri 1.420 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da duyulan patlama sesi paniğe neden oldu. Kuvvetli ses Çankaya ve Kızılay'da duyuldu. Ankara Kızılay Güvenpark'ta patlama meydana geldi. 5-6 araç yanıyor, polis kimseyi bölgeye yaklaştırmıyor. Gelen son dakika bilgisine göre; olayda çok sayıda yaralı var. Ankara'da Kızılay Meydanı'nda şiddetli bir patlama meydana geldi. Patlamanın bir araçta meydana geldiği tahmin ediliyor.
Görgü Tanığı Ankara'daki Patlamayı Anlattı 00:52
Görgü Tanığı Ankara'daki Patlamayı Anlattı 1.215 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kızılay'da dün akşam saatlerinde meydana gelen ve 37 kişinin öldüğü patlamaya şahit olan vatandaş o anları anlattı.
Ankara'da  patlama anı 00:38
Ankara'da patlama anı 553 izlenme - 2 yıl önce Ankara Patlama anı ______________@____________xclas______________
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 04:36
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 937 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Terör zihniyetini kınadığını belirten Müezzinoğlu, olay yerinde hayatını kaybedenlerin sayısının 30 olduğunu belirterek, "Bu 30 kayıptan 1'i kesin 2'si şüpheli terörist olması söz konusu. Hastanede 3 vatandaşımızı daha kaybettik. Hastanede kaybettiğimiz vatandaşımızın sayısı 7 oldu. 71 yaralımız var. 15'i yoğun bakımda ve durumları ciddiyetini koruyor" dedi.
10 Ekim - Liberte 05:07
10 Ekim - Liberte 1.425 izlenme - 2 yıl önce 10 Ekim 2015' te, Ankara Garı önündeki patlamada yitirdiğimiz kardeşlerimizin anısı için İspanyol Madenci Marşı Santa Barbara Bendita'dan uyarlanarak yapılmış "10 Ekim" adlı şarkı.
Fenerbahçe Taraftarından Teröre Tepki 00:14
Fenerbahçe Taraftarından Teröre Tepki "Ankara Kalbimiz Kapkara" 695 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da meydana gelen patlamayı maç esnasında öğrenen Fenerbahçe taraftarı, terörü lanetledi. Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Fenerbahçe sahasında Kayserispor ile karşı karşıya geldi. Mücadele esnasında Ankara'da meydana gelen patlamayı tribünde öğrenen taraftarlar hep birlikte teröre tepki gösterdi. Maçın 75. dakikasından itibaren tribünleri dolduran taraftalar uzun süre "Kalbimiz kapkara", "Vatan sana canım feda", "Ne mutlu Türküm diyene" şeklinde üzüntülerini dile getirdi. Ardından tüm stat İstiklal Marşı'nı okudu.
Ankara'da Büyük Patlama (Yeni İlk Görüntüler) 02:42
Ankara'da Büyük Patlama (Yeni İlk Görüntüler) 425 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da askeri lojmanların olduğu bölgede servis araçlarına bombalı saldırı düzenlendi. Yaralılara sağlık ekipleri müdahale ediyor. Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, ilk belirlemelere göre 5 kişinin hayatını kaybettiğini, 10 kişinin yaralandığını, patlamanın bomba yüklü araçla gerçekleştirildiğinin tahmin edildiğini söyledi.
'Oğlumu Ölü Sanıp Morga Koydular' iddialarına Cevap 04:01
'Oğlumu Ölü Sanıp Morga Koydular' iddialarına Cevap 724 izlenme - 2 yıl önce Ankara’daki patlama sonrası hastaneye getirilen Cafer Altun’un öldüğü sanılarak morga konulduğu iddialarına, Ankara Numune Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin cevap verdi.
Ankara Kızılay Patlaması Sonrası İlk Görüntüler 13 Mart 2016 00:29
Ankara Kızılay Patlaması Sonrası İlk Görüntüler 13 Mart 2016 452 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kızılay'da 13 Mart Pazar günü patlama meydana geldi. Patlama nedeniyle 5-6 aracın yandığı ve 20den fazla ölü olduğu duyuruldu.
Ankara'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 00:29
Ankara'daki Patlama Anı Güvenlik Kamerasında 526 izlenme - 2 yıl önce Ankara'da tren garı yolunda miting için bölgeye gelenlere düzenlenen alçak saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Ankara'daki Patlamanın Yeni Mobese Görüntüleri Çıktı! 00:35
Ankara'daki Patlamanın Yeni Mobese Görüntüleri Çıktı! 306 izlenme - 2 yıl önce Ankara'daki Patlamanın Yeni Mobese Görüntüleri Çıktı! Ankara'daki katliamın en net görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde patlamanın tüm dehşeti gözler önüne seriliyor.