Hoşgeldiniz!

ankara suyu

Ankara Suyunun Temizliği 05:08
Ankara Suyunun Temizliği 5.082 izlenme - 3 yıl önce Bu aralar ankaranın sularının kirliliği tartışılırken böyle bir video yükleme gereği duydum. Özellikle son günlerde ankaranın bazı kentlerinde içme suyundan dolayı hastanelik olan vatandaşlara neden sebeb olduğunu anlatan video...
Melih Gökçek'in Bozdu Yazısına Sinirlenip Halk TV Yayınına Bağlanması 03:59
Melih Gökçek'in Bozdu Yazısına Sinirlenip Halk TV Yayınına Bağlanması 133 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Melih Gökçek Halk TV'de yayınlanan Basın Koridoru programına telefonla bağlandı, Ankara şekebe suyu ile ilgili iddiaları yanıtladı. Önceki hafta, Melih Gökçek'in canlı yayında "su deneyi" yapmasının ardından internette "Karadenizli vatandaştan Gökçek'e cevap" adıyla bir video dolaşıma sokuldu. Gökçek şöyle konuştu: 'Yahu siz yapıyorsunuz bunu. Elimde fotoğraf var ondan okuyorum. Altyazınız aynen şu: "Karadenizli vatandaş Gökçek'in su şovunu bozdu." Siz kalkıp insanlara yanlış bilgi verirseniz bu ayıp değil mi? 'Bozdu' diyorsunuz Melih Gökçek'i. Kırmızıyla yazıyorsunuz. Altına da beyaz siyahla ''Gökçek'in su şovunu böyle bozdu' Kim kimi bozdu? Ben bunu rezil ettim. Sokağa çıkmayacak hale getirdim. Siz hâlâ Halk TV olarak o adamın yaptığının aynısını yapıyorsunuz. İnsanları böyle tahrik ediyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz. Bunu göster bir şey demiyorum ama altına 'Melih Gökçek'in su şovunu bozdu' diyorsunuz. dedi. Bunun ardından canlı yayında epey gergin anlar yaşandı. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış efendim. İzleyelim..
Melih Gökçek'in Ankara'nın Suyunu Aklamaya Çalışması 02:16
Melih Gökçek'in Ankara'nın Suyunu Aklamaya Çalışması 116 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek'in Ankara'nın suyunun temiz olduğunu anlatmaya çalışmış. Buna kim inanır? Not: Ankaralıyım, Ankara'da oturmaktayım.
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Musluktan Su İçmesi 04:53
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Musluktan Su İçmesi 55 izlenme - 3 yıl önce Bilirsiniz ki bir süredir Ankaranın suları kokuyor bu akşam Beyaz TV Erkan Tan'ın programına konuk olan Melih Gökçek bir istek üzerine çeşmeden su içiyor ve suların temiz olduğunu iddaa ediyor izliyoruz.