Hoşgeldiniz!

Ankaralılar Videoları İzle

İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 00:25
İstanbul Trafiğindeki Çılgın Ankaralı Dayı 958.911 izlenme - 2 yıl önce İstanbul trafiğindeki çılgın abimiz görenleri kendisine neşesiyle hayran bıraktı.
 'Tanzanya'nın Bağları' Ankaralıları coşturdu 04:11
'Tanzanya'nın Bağları' Ankaralıları coşturdu 8.899 izlenme - 4 yıl önce Tanzanya'nın Bağları' Ankaralıları coşturdu 11. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı Dil ve Kültür Festivali'nde Tanzanya'dan gelen Zanzibarlı Abdulkadir Haruknas, 'Tanzanya'nın Bağları' parçasını seslendirdi. 11. Uluslararası Türkçe Olimpiyatı Dil ve Kültür Festivali'nde Tanzanya'dan gelen Zanzibarlı Abdulkadir Haruknas, 'Tanzanya'nın Bağları' parçasını seslendirdi. Kenya ve Tanzanyalı öğrencilerin, danslarıyla eşlik ettiği şarkıda, 19 Mayıs Stadyumu coşku dolu anlar yaşadı. Ankara'nın Bağları şarkısını Tanzanya'nın Bağları olarak yeniden besteleyen Abdülkadir Haruknas, şarkısında Mozambik, Kenya, Somali, Senegal, Nijerya'dan gelen öğrencilerin selam getirdiğini söyledi. Statlara çıkarak kalabalıkları coşturmak istediklerini vurgulayan Haruknas; birlik, beraberlik, hoşgörü ve evrensel barış mesajları verdi.
Özgür Koç - Süleyman 04:03
Özgür Koç - Süleyman 2.349 izlenme - 3 yıl önce Özgür Koç, Eflatun Müzik yapım şirketinden çıkartılan "Fanatik Ankaralılar 2" albümünde yer alan "Süleyman" isimli klibi ile netd Müzik'te.
Bisikletli Gencin Ne Yaptığını Çözmeye Çalışan Ankaralılar 00:33
Bisikletli Gencin Ne Yaptığını Çözmeye Çalışan Ankaralılar 25 izlenme - 5 gün önce Bisikletlinin nasıl bu kadar hızlı ilerlediğini anlayamayan Ankaralılar, uzun uzun yorumlarda bulundu. Otobanda karşılaştıkları bisikletli gencin, kamyonun arkasında gidişini inceleyen Ankaralıların çözümlemesi izleyenleri güldürdü.
Çılgın Ankaralılar 04:51
Çılgın Ankaralılar 2.770 izlenme - 5 yıl önce
 Oyun havası duyunca Ankaralılar 00:06
Oyun havası duyunca Ankaralılar 277 izlenme - 3 yıl önce Oyun havası duyunca Ankaralılar
Ak-saray'ı Koruyan Dinozor T-Rex 01:04
Ak-saray'ı Koruyan Dinozor T-Rex 161 izlenme - 2 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği Kavşağı'na koyduğu robot heykelini kaldırarak yerine dinozor heykeli koydu. Belediye ekipleri, tartışma konusu olan robotu, sabah saatlerinde yaklaşık yarım saatlik bir çalışmanın ardından sökerek götürdü. Ekipler, akşam saatlerinde de aynı kavşağa, 3 metre yüksekliğinde ve 10 metre uzunluğundaki T-Rex isimli dinozor heykelini yerleştirdi. Yetkililer, Ankapark’ın tanıtımı amacıyla belirli sürelerle kavşaktaki heykellerin değişeceğini aktardı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/252848/ak-sarayi-koruyan-transformer http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/252968/transformer-goren-masum-ankaralilar
Karaöz 00:26
Karaöz 478 izlenme - 9 yıl önce ankaralılar karaöz de
Denizle Tanışan Ankaralılar 00:34
Denizle Tanışan Ankaralılar 115 izlenme - 2 yıl önce Ankaralı iki vatandaşın suyla tanışmasını izliyoruz. Berrak deniziyle Ankara.
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 01:36
Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 93 izlenme - 3 yıl önce Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar 07.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Eyfel'de Bizer Her Yer Angara'yla Coşan Ankaralılar' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...