Hoşgeldiniz!

anladın mı

Seda Tripkolic - Anladın Mı? 2012 01:12
Seda Tripkolic - Anladın Mı? 2012 21.090 izlenme - 4 yıl önce Seda Tripkolic - Anladın Mı? 2012
Seda Tripkolic - Anladın mı ? 01:12
Seda Tripkolic - Anladın mı ? 11.594 izlenme - 4 yıl önce
ceza anladın mı derdimi bu.....? 03:11
ceza anladın mı derdimi bu.....? 9.277 izlenme - 5 yıl önce ceza anladın mı derdimi bu.....?
Su Soley - Anladın Mı? 03:06
Su Soley - Anladın Mı? 4.251 izlenme - 4 yıl önce Su Soley - Anladın Mı?
ceza-anladın mı derdimi 03:11
ceza-anladın mı derdimi 6.990 izlenme - 7 yıl önce süper bi parca
Neyzen Tevfik - Anladın mı? (Serdar Tuncer) 02:18
Neyzen Tevfik - Anladın mı? (Serdar Tuncer) 192 izlenme - 1 yıl önce Hicran destanını kendinden oku, Mecnundan duyup da rivayet etme. Aşkın Leylasını gördünse söyle. Söz temsili bulup hikayet etme. Yüz bin Leyla doğar alemde her gün, Senin aradığın zevk, sefa düğün. Tutacağın işi önceden düşün; Daha ilk adımda nedamet etme. Sevdanın oduna pek güvenilmez, Tutuşurşan eğer kolay sönülmez. Bu yolun hükmüdür geri dönülmez, Canına kıymazsan seyahat etme. İyi bak kabına, olmasın delik, Boşuna taşırsın ,gider gündelik. Anında olmalı, ettiğin iyilik, Alem duysun diye, inayet etme. Kabeden maksadın varmaktır yara, Kör gibi tapınma, kara duvara, Hızırı ararsan kendinde ara, Bulamadım gibi rezalet etme. Muhabbet herkesin aklını çelmez, Gönül viranesi kolay düzelmez. Alemden çekinme bir zarar gelmez, Sen kendi kendine hıyanet etme. Şen şatır gönlüne hicran dolmasın, Gençliğin gülşeni gamla solmasın. Neyzen gibi aklın yarda olmasın, Özründen çok büyük kabahat etme. Neyzen Tevfik
Seda Tripkolic Anladın mı? 2012 01:12
Seda Tripkolic Anladın mı? 2012 542 izlenme - 4 yıl önce Seda Tripkolic Anladın mı? 2012
Su Soley - Anladın mı? (Akustikhane) 03:06
Su Soley - Anladın mı? (Akustikhane) 198 izlenme - 3 yıl önce Su Soley - Anladın mı? (Akustikhane)
Su Soley - Anladın mı? 03:06
Su Soley - Anladın mı? 191 izlenme - 3 yıl önce Su Soley - Anladın mı? Şarkı Sözleri (Lyrics) Bir girdabın içindeyim Farketmez ama niçin deyim Kafamda bin bir soru Bulamadım bir çıkış yolu Bir boşluktayım sanki evsizim Bulanık sarhoş ve de densizim Düşmeden bulsam yolu inşallah Sonuçta nice gündür sensizim Sen benimsin, anladın mı? Söyledim işte ,kavradın mı? Yeri dolmaz aşk var mıdır? Dile sorsan kolay mıdır? Beni dünde tuttun peki Adaletin o anlar mıdır? Bir boşluktayım sanki evsizim Bulanık sarhoş ve de densizim Düşmeden bulsam yolu inşallah Sonuçta nice gündür sensizim Sen benimsin, anladın mı? Söyledim işte ,kavradın mı? Aklımın esareti belki de cinayet Elimde dur işareti Bakıp geçip gitmek var Yaftayı yapıştırdın,içimi sıkıştırdın Yazmıştım silinmiş ama Şuna eminim Sen benimsin, anladın mı? Söyledim işte ,kavradın mı?
Seda Tripkolic Anladın Mı 01:12
Seda Tripkolic Anladın Mı 228 izlenme - 4 yıl önce ' Herşeye rağmen ayaktayız sende destek vermek istersen beğen yeter ' www.facebook.com/SedaTripkolic.Fan
Erkin Koray - Anladın mı? (Evladım) 06:23
Erkin Koray - Anladın mı? (Evladım) 59 izlenme - 1 yıl önce Erkin Koray'ın 1986 yılında yaptığı Gaddar albümünden enteresan bir çalışma. Sözleri çok argo mânâlar içerir. Ama bir mısrası var ki sanki hayatı özetliyor..." Anladın mı evladım, bu dünyada neler var/Senin kitabın kadar yazılmış cümleler var..."
Haylaz - Son Mektup [Kalpsiz Beat] 2013 + Sözler 03:20
Haylaz - Son Mektup [Kalpsiz Beat] 2013 + Sözler 31 izlenme - 4 ay önce Haylaz - Son Mektup [Kalpsiz Beat] 2013 + Sözler Son bi mektubum var Aşka Elvedalar Esliğinde.. Başka Mevsimim Bugün Bi Başka Rüzgar Estiğimden Pes Dedim Ben Artik Hic Bişey Düsünmem Hiç bi Kadina Sen Deyip Senin Kadar Güvenmem Anladın mı. Basit Bi Ask Deil Unuttugun bi Ben Varim. Bu Buzlu Yollarimda Kaydi Buz Tutan Ayaklarim. Bi Türlü Kalkmiyor Yolumdan.. Ayriligin Karlari... Sardi Kalbi 4 Bi Yandan Örümcek Ağları Bu Son Mektupp...Ulasti sana ve Simdi Ac Oku.. Ben Yokum Kağıtta Kalmıs Olmalıydı Bak Kokum. Boğul Bi Damla Yasla.. Yırtıp At Bu Mektubu. Ne Farkederki Yılların Sonunda Sordugun Soru... Bi Müddet Özledim.. Yalan Deil Bil İstedim... Ve Simdi Özlem Ask Deil.Bu İntikam İzleri.. Siyah di Gökyüzüm beyaz d, Gördüğüm Peri. O Lanet Olası Ayrilık Benimde Kapıma Geldi Gitti... Masal Diyarı Kesmekes.. Kafam Misali Bos.. Ben Aynı Penceremdeyim..Neden Bu Lambalar Bi los.. Vakit Gecirdigim Odamda Farkli Farkli Düşler.. En Güzel Hayali Yasamak İstedim Fakat Düşüşler. Hep Benimle.. Sen Onla Düşlerim Peşinde Kal. Ve Hiç Üzelme.. Benimde Solyanımda Birisi var.. Unut Desende.. Toparlanan Bu Kalbi Parçalar Bu Nefret. Dokunma Yarama.. Kanar Yine.. Sorunda Burda işte Sen Anlatılmayan Anim. Birazda Yarli Solyanım Ve Hatta.. Kadere KAralı Bir Yazım Ne Dersem.. Anla.. Korktugum Tek Askı Yazdıgım Bi Sen.. 5 Yıl Önce Diyemedim kı Sana be Gitme GEl. Uykusuzlugum Sabaların 5'inde Uyanırım... Kafamda TEk Düsünce Sen Ve Ben Dumanla Bulanırım. Bütün Bu Dert keder Nedir Lan Ve Yoksa Banamıdır. Yaramasın İçimde Saklı Ben Bu Yarayı Kanatırım.. Bugun Kadar Yakındasın.Dünüm Kadar Uzak. O Gün Bıraktıgın Yerin Yakınlarındayım Bi Bak Ve. Gel Ziyaret Et.... Misafir Ol Bu Kalpe... Ben Susarken Ölüme Karsı Çık.Ve Sonra Dur Be Bana bi. Vurma Nolur. Tarafsiz Oldugun Bu Sevgim İçine Dert Olur.. Kalırsa Bir tutam Bi Ask.. O Gün Çıkardı Sana Yolum. Kayıptı Gittigin Günün Sabahi Sana Yolum. Yanan Bu Sigaramın Çekınce Dumanı Seni Bulur. Hayatta Tek Gülümsemem Dumanla Beni Bulur. Be Düstügümde Kaldıran Yok. Demistim Unut Onu. Demistin Anne Bosver.Bırak Be Değmez Oğlum. Aşkın En Büyük Bağımlısıydım İlkim Oysa Oydu. Sordugumda Seviyorum Demistin Neden Degıstin. Anlamıs Deildim Ama Lakin.... Seninle Görmedigimi Gördüm... Bu Yüzden Öldüm. Ve Ben Seninle Ölmedime Öldüm. Ölüm Bu Yüzden Öldü.
Seda Tripkolic Anladın mı? 2O12 01:12
Seda Tripkolic Anladın mı? 2O12 78 izlenme - 4 yıl önce
Su Soley - Anladın mı? / #akustikhane #sesiniac 03:06
Su Soley - Anladın mı? / #akustikhane #sesiniac 4 izlenme - 10 ay önce Su Soley- Anladın Mı Şarkı Sözü: Bir girdabın içindeyim Fark etmez ama niçindeyim Kafamda bin bir soru Bulamadım bir çıkış yolu Bir boşluktayım sanki, evsizim Bulanık sarhoş ve de densizim Düşmeden bulsam yolu inşallah Sonuçta nice gündür sensizim Sen benimsin, anladın mı Söyledim işte, kavradın mı Yeri dolmaz aşk var mıdır Dile sorsan kolay mıdır Beni dünde tuttun peki Adaletin o anlar mıdır Bir boşluktayım sanki, evsizim Bulanık sarhoş ve de densizim Düşmeden bulsam yolu inşallah Sonuçta nice gündür sensizim Sen benimsin, anladın mı Söyledim işte, kavradın mı Aklımın esareti belki de cinayeti Elimde dur işareti Bakıp geçip gitmek var Yaftayı yapıştırdın, içimi sıkıştırdın Yazmıştım silinmiş ama Şuna eminim Sen benimsin, anladın mı Söyledim işte ,kavradın mı Söz-Müzik : Su Soley http://www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Bu Program Extreme Audio da çekilmektedir.
Çeşitli Sanatçılar - Anladın mı 02:35
Çeşitli Sanatçılar - Anladın mı 15 izlenme - 5 yıl önce