Hoşgeldiniz!

anlamak

Seviştikten Sonra Kazım Olmadığını Anlamak 00:47
Seviştikten Sonra Kazım Olmadığını Anlamak 4.819 izlenme - 2 hafta önce Yeşilçamda temel olgulardan birisi sekstir. Seks kişilerin nüfus cüzdanı gibidir. Bunun delili olarak gösterebileceğimiz bu sahnede performans değerlendirmesi yapan ablamız adamın Kazım olmadığını anlamıştır.
Pantolonumu Sıyırıp Alişan'a Göstereceğim - Uğur Arslan 01:00
Pantolonumu Sıyırıp Alişan'a Göstereceğim - Uğur Arslan 12.182 izlenme - 2 yıl önce Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın uyumlu giyimini kafaya takan Alişan "Biz 10 yıl Çağla Şikel ile program yaptık, hiç birbirimize uyumlu giyinemedik siz nasıl yapıyorsunuz?" diye sorunca Uğur Arslan şok bir cevap verdi. Arslan, çorabını göstermek istediği kameraya dönüp "Pantolonumu sıyırıp Alişan'a bir şey göstermek istiyorum." dedi. Kırdığı potun farkına hemen varan Uğur Aslan "Yanlış anlaşılmasın aşağıdan sıyırıp göstereceğim" dedi.
Aslı Gökyokuş - Anlamak Zor 04:09
Aslı Gökyokuş - Anlamak Zor 7.533 izlenme - 5 yıl önce
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları 02:48
Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız? - Sokak Roportajları 2.532 izlenme - 1 yıl önce Paltosunda başkasının saçını bulduğunuzda mı anlarsınız yoksa gömleğindeki ruj lekesi mi ele verir? Size eskisi gibi bakmayınca mı huysuzlanırsınız yoksa sizinle daha az vakit geçirmek istediğinde mi? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yağlı Güreşi Yanlış Anlamak 02:25
Yağlı Güreşi Yanlış Anlamak 3.081 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz kadarıyla yağlı güreş erkekler arasında olur ve vücutları yağlanır fakat buradaki kızlarımız yağlı güreşte zemini yağlamış ve enteresan bir o kadarda seksi bu görüntüler ortaya çıkmış.
Zeitgeist - The Movie (118 dk) 01:58:23
Zeitgeist - The Movie (118 dk) 2.778 izlenme - 2 yıl önce Zeitgeist serisinin ilk belgeseli Dünyanın nasıl bir düzen içinde yönetildiği dünya ekonomisinin ne kadar alçakca olduğu ne tür yalanlar üzerinde insanların oynatıldığını gözler önüne seriyor aslında bu seri amerikan halkını uyandırma, bilinçdirmek için yapılmış ama sorunlar üzerinde bahsettiği konular aslında küresel ve tüm insanların izlemesi ve idrak etmesi gerekir belgeselin alt metnide belki bir ütopya ama gerçekten hepimizin tüm insanların tek gerçeği, amacı olması gerekir. Kralın tahtından daha büyük bir güç tahtın arkasındakidir. İyi seyirler
PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç 00:37
PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç 4.720 izlenme - 4 yıl önce 28.10.2013 günü maykop kanalına yüklediğim 'PTT'nin Açılımını Çok Yanlış Anlayan Genç' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sütyen Takarak Kadınların Hissetiklerini Anlamak 03:32
Sütyen Takarak Kadınların Hissetiklerini Anlamak 1.539 izlenme - 2 yıl önce afendim ismail türüt,ün şarkısın,da bahsettiği gibi guylar bana guysınlar bana şarkısından alınma Alexandra dan doğma Sebastiandan doğma oğlan çocuklarının hissettiklerini ingilicce izliyoruz turk olsa kesin ana avrat dümdüz gitmiştim dediğini duyar gibiyim buyrun efendim..
Cansu - Anlamak Zor 03:47
Cansu - Anlamak Zor 4.235 izlenme - 6 yıl önce
Cansu Anlamak Zor Yeni Klip 2011 03:47
Cansu Anlamak Zor Yeni Klip 2011 3.374 izlenme - 6 yıl önce müzikte sınır tanımayan tek sayfa alien music http//www.facebook.com/alnmsc - download www.fullmp3indirme.net
Rus Kızların Amerikalılardan Şikayetleri (Altyazılı) 02:36
Rus Kızların Amerikalılardan Şikayetleri (Altyazılı) 2.520 izlenme - 3 yıl önce Altyazıyı kendim çevirdim. Basit bir dili var videonun, ama yine de böyle izlemenin daha keyifli olacağını düşündüm. Hatam varsa affola. Rus kızlarının Amerika'da hayatlarını sürdürürken, birnevi yaşadıkları zorlukları içeren videoyu izliyoruz efendim. İyi seyirler.
Rüşveti Çok Yanlış Anlayan Banker Bilo 01:18
Rüşveti Çok Yanlış Anlayan Banker Bilo 2.420 izlenme - 3 yıl önce İsmindende anlaşılacağı gibi İlyas Salman'ın oynadığı Banker Bilo filminde Salman'ın salaklıkları saymakla bitmiyor. Bunlardan bitaneside zirveye çıktığı bu yolda arkadaşlarının gazı ile belediyeye vereceği rüşvet olayını çok farklı anlayan bilo yine salaklığının kurbanı oluyor. Not: Biloyu rüşvet konusunda gaza getiren arkadaşın belediyecilik hakkında dedikleri ise tam isabet dedirten cinsten.
Yüzlerce Aç İnsan - Ehlisünnet Tv 01:43
Yüzlerce Aç İnsan - Ehlisünnet Tv 1.456 izlenme - 3 yıl önce Ehlisünnet Tv bu kezde aç tapınanları nasıl doyurduklarına mercek tutmuş. İzliyoruz efenim.
Mabel Matiz-Gel Anla Dikenimden 04:42
Mabel Matiz-Gel Anla Dikenimden 1.682 izlenme - 2 yıl önce Gel, anla dikenimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel öyle bir apansız Ellerim yansın ah ellerinde Gel arsız firar Düş yollarıma densiz Ben kaldım viran Geçmez bu ömür sensiz Bu dağlar taşlar şahidim olsun Kalbime sırlarımı gömdüm Aslı bende sureti kalsın Ben görürüm beni aynasız da Gel, anla dikenimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel öyle bir apansız Ellerim yansın ah ellerinde Gel, anla halimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel, öyle bir kal ki Tan yeri boyansın aşk hançeriyle Aştım yolları aşkı önüme koydum Bir zeytin dalı, bir çift göz yeter doydum Bu dağlar taşlar şahidim olsun Kalbime sırlarımı gömdüm Aslı bende sureti kalsın Ben görürüm beni aynasız da
sevgiliyi anlamak 00:44
sevgiliyi anlamak 1.761 izlenme - 6 yıl önce sevgiliyi anlamak
Bir İlişki Ne Zaman Biter? 02:02
Bir İlişki Ne Zaman Biter? 1.658 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bir-iliski-ne-zaman-biter/ Hiçbir ilişki bitecek diye başlamaz elbette; uzun soluklu, sevgi ve saygıya dayalı ilişkiler hayal edilir. Ancak birtakım sarsıntılar, ciddi ilişki sorunlarına neden olabilir ki bu da ayrılık ile sonuçlanabilir. Peki, bir ilişki ne zaman biter? Bittiğini ne zaman anlarız ve kabullenme süreci ne kadar sürer? Hayatın kabullenmesi en zor gerçeklerinden olan ayrılık hakkında sorularımızı Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak sizin için yanıtlıyor. Eğitim Danışmanı Aşkım Kapışmak ile stres üzerine de sohbet ettik; hangi nefes egzersizleri bizi sakinleştirir, stresi nasıl kontrol altına alırız, çocuklarda stres yönetimi nasıl yapılır?
copying beethoven fragmanı 1 02:13
copying beethoven fragmanı 1 3.391 izlenme - 6 yıl önce genç anna holtzun diane kruger tüm hayali iyi bir besteci olmaktır. bu hayalini gerçekleştirmek ve müzik alanında iyi bir kariyer yapmak amacıyla o dönemde dünyanın müzik başkenti olan viyanaya gelir. konservatuarda okurken yaşayan en büyük ve yetenekli besteci ludwig van beethovenın ed harris yanında çalışma fırsatı yakalar.beethoven 9. senfonisinin son hazırlıkları üzerinde çalışmaktadır. yapımcısı wenzel schlemmer ralph riach ise bu sırada kanserden ölmektedir. schlemmer senfoni
Güven Testini Çok Yanlış Anlayan Kız 00:13
Güven Testini Çok Yanlış Anlayan Kız 1.388 izlenme - 3 yıl önce Güven testini bilmeyenimiz yok gibi bir şeydir. Partner, kendisini geriye doğru bırakır ve eşi de onu tutar. Ama sevimli kızımız olayı öyle yanlış anlamış ki, izleyenleri kırıp geçiriyor.
Ev Yapımı Elektro Gitar (Mutlu Son İçerir) 00:45
Ev Yapımı Elektro Gitar (Mutlu Son İçerir) 1.569 izlenme - 3 yıl önce bu dayı elektro gitar olayını çok yanlış anlamış ve de ev yapımı bir elektro gitar yapayım demiş. Sonuç olarak elektrik ve gitarı birleştirince de olanlar olmuş. fake lan bu diye dövünecek olanlar için de şimdiden bir tebrik koyuyorum ortaya hep birlikte kullansınlar.
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam 00:29
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam 1.416 izlenme - 2 yıl önce Amcamız soruyu çok güzel anlamış. EMF hakkında bilgi vermek istiyor ama onun hakkında da bilgisi yok. Eee napsım amcamda bi güzel yediriyor sıvazlıyor..
Onu Anlamak Farzdı - Engin Noyan 06:26
Onu Anlamak Farzdı - Engin Noyan 1.104 izlenme - 3 yıl önce Kavmini Aptallaştırdı, İçi Boş Haline Getirdi Firavun Sen Onu Anlamazsın Dediler Halbuki Onu Anlamak Farzdı - Engin Noyan
Sürpriz 00:32
Sürpriz 3.476 izlenme - 9 yıl önce ne kadar kötü niyetlisiniz
anam diye havlayan kopek 00:48
anam diye havlayan kopek 3.773 izlenme - 6 yıl önce gerçi türkçe bir kelime sarfetmesi özellik arzetmez ama yine de yılmaz erdoğan şiirindeki gibi sana bakmak allahı anlamaktır.. sevgili minik canlı..
Kedisini Anlamak İçin Empati Yapan Adam 00:38
Kedisini Anlamak İçin Empati Yapan Adam 97 izlenme - 5 ay önce Kedilerin biribirini yalaması sevgi gösterisiymiş.Görüntüdeki adamda sevgisini yalayarak kedisine gösteriyor
Kuran-I Anlamak İçin İzle 02:33
Kuran-I Anlamak İçin İzle 1.890 izlenme - 8 yıl önce kuran-ı kerim-i anlamak için okuyun!!!!
Evrim Ağacı - Evrimi Anlamak - İlk İnsan Asla Var Olmadı! 03:48
Evrim Ağacı - Evrimi Anlamak - İlk İnsan Asla Var Olmadı! 564 izlenme - 2 yıl önce Evrimi Anlamak: İlk İnsan Asla Var Olmadı! Evrim Ağacı Bu başlık sadece ilk insan için değil, ilk at, ilk deve, ilk akşamsefası, ilk E. Coli bakterisi,...
Anlamazsin Yar 04:07
Anlamazsin Yar 1.671 izlenme - 7 yıl önce sen beni hiç anlamadınki zaten şimdi anlayasın :((((((((((((
Anlaşılamayan Yıldız Tilbe'nin Anlaşılmamış Söylemleri 00:15
Anlaşılamayan Yıldız Tilbe'nin Anlaşılmamış Söylemleri 897 izlenme - 3 yıl önce Yıldız Tilbe'nin anlaşamadıkları kişileri anlamaya çalışmaya çalıştığını, anlayamadığına hoşçakal dediğini ama nedense söylemlerinin tam olarak anlaşılmaması nedeni ile... aman neyse beynim yandı lan. Buna nasıl bir açıklama yapılır ki zaten. İzliyoruz efendim...
şu kedileri anlamak zor 00:27
şu kedileri anlamak zor 1.067 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam) 01:14
İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam) 886 izlenme - 3 yıl önce İnsan Baba Olunca Anlıyormuş En Çok Babasını (Yedi Güzel Adam)