Hoşgeldiniz!

anlamamak

Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 00:23
Evlenme Programında Çok Aşırı Komik Şaka Yapan Adam 96.070 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en iyi partner bulma programı Zuhal Topal'la'da Cansu Hanım'a talip gelen Tansu Bey'in latifesini ve stüdyodakilerin linç girişimini izliyoruz.
Mabel Matiz-Gel Anla Dikenimden 04:42
Mabel Matiz-Gel Anla Dikenimden 1.838 izlenme - 3 yıl önce Gel, anla dikenimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel öyle bir apansız Ellerim yansın ah ellerinde Gel arsız firar Düş yollarıma densiz Ben kaldım viran Geçmez bu ömür sensiz Bu dağlar taşlar şahidim olsun Kalbime sırlarımı gömdüm Aslı bende sureti kalsın Ben görürüm beni aynasız da Gel, anla dikenimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel öyle bir apansız Ellerim yansın ah ellerinde Gel, anla halimden Güllerim uyansın bahçelerimde Gel, öyle bir kal ki Tan yeri boyansın aşk hançeriyle Aştım yolları aşkı önüme koydum Bir zeytin dalı, bir çift göz yeter doydum Bu dağlar taşlar şahidim olsun Kalbime sırlarımı gömdüm Aslı bende sureti kalsın Ben görürüm beni aynasız da
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 02:08
Sokakta Çıplak Dolaştı, Kimse Anlamadı 597 izlenme - 4 yıl önce Danimarka'da Tv 3 Kanalında Yeni Başlayan Dating Programı Çerçevesinde Bir Genç Kadının Vücudunun Üst Kısmı Sanki Tişört Varmış Gibi Boyandı.
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 491 izlenme - 3 yıl önce Toplum beni ve sanatımı anlamadı:D
Zenginler Anlamaz 00:06
Zenginler Anlamaz 261 izlenme - 4 yıl önce Zenginler Anlamaz - Anlamazlar Güzel Anlatmış Komikde Denebilir
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 00:38
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 372 izlenme - 3 yıl önce El clasico sonrası Mourinho'nun konuşmasını google translate ya da sözlük yardımıyla çevirdiğini düşündüğüm tercüman ablamız kendinde geçiyor. Bizde bu durumun nedenini bir türlü algılayamıyoruz. Anlamıyoruz.
Anlamıyorum Ben Ya! 01:08
Anlamıyorum Ben Ya! 74 izlenme - 3 yıl önce Gerek sosyal medyadan gerek direk olarak bize ulaşan sorularda, özellikle Risale-i Nur'un dilinin ağır olduğunu ve anlaşılmadığı ileten takipçilerimiz oldu. Risale-i Nur gayet anlaşılabilir ve okunabilir bir eser olduğunu kısa bir replikte birleştirdikleri hayalhanem ekibinin kısa filmi.