Hoşgeldiniz!

anlaşma

Fenerbahçe'nin Hello Kity ile anlaşması Hollanda basınına haber oldu 01:11
Fenerbahçe'nin Hello Kity ile anlaşması Hollanda basınına haber oldu 834 izlenme - 1 ay önce Fenerbahçe'nin kadın ve çocuk taraftarlar için Hello Kity ile Fenerium işbirliğine vardığını açıklaması sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. ADVOCAAT İLE DALGA GEÇTİLER Hollanda basınından Voetbal Inside sitesi Fenerbahçe'nin Hello Kity anlaşmasını diline dolarken, hazırlanan animasyonda teknik direktör Dick Advocaat'ın kafası marka sembolüne yerleştirildi. Türkiye'de sosyal medyanın diline doladığı anlaşmasının Hollanda basını tarafından ele alınış şekli Fenerbahçe taraftarlarının tepkisini çekti.
Anlaşma Noktası - Jenerik 02:04
Anlaşma Noktası - Jenerik 3.206 izlenme - 11 ay önce Hakan Ural ve babası Selçuk uralın beraber oynadığı film. Ergenlik dönemimim başlarında hastası olduğum manken Funda Barın'a baba ve oğulun aşık olmasını konu alıyormuş film.
Recep İvedik 4 - Recep Anlaşma Yapıyor Sahnesi 02:01
Recep İvedik 4 - Recep Anlaşma Yapıyor Sahnesi 10.288 izlenme - 2 yıl önce Top sahasını satın almaya çalışan mafya adamla anlaşmaya çalışan Recep'in mafyaya kafa tuttuğu anlar...
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 01:18
3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak 2.854 izlenme - 11 ay önce Kimse pek önemsemedi belki ama 21. yüzyılın sevr anlaşması bugün Türkiye tarafından imzalandı. Avrupalı parasını verip kendisine gelen bütün suriyelileri "geri kabul anlaşması" adı altında Türkiye'ye kitleyecek. Böylece avrupanın tampon bölgesi ve mülteci çöplüğü olacağız. Avrupalı bu işi o kadar önemsedi ki anlaşma öncesi AB ilerleme raporunda Türkiye'yi eleştiren sert cümleleri çıkardı ve Türkiye hükümetiyle ters düşmeyip biran önce anlaşmayı imzalayacak bütün yalakalıkları yaptı. Velhasıl kelam sadece 3 milyar euro için Türkiye Cumhuriyetinin bütün demografik yapısı, ilerde yaşanacak azınlık sorunları, hali hazırdaki büyük işsizlik, mültecilerin yarattığı asayiş sorunları gözardı edildi ve kalıcı olarak artık suriyelilerin vatandaşlık alacağı tescillenmiş oldu. Not: 3 milyar euro direkt Türkiye'ye verilmeyecek. Avrupalılar paranın sadece suriyelilere harcandığından emin olmak için kendi kuracağı komisyonla harcamaları denetleyecek.
Ziya Doğan, Kastamonuspor 1966 ile anlaştı 04:57
Ziya Doğan, Kastamonuspor 1966 ile anlaştı 230 izlenme - 4 hafta önce Tecrübeli Teknik Direktör Ziya Doğan, Kastamonuspor 1966 ile 4 yıllık mukavele imzaladı.
Beşiktaş, Temsa ile sponsorluk anlaşması imzaladı 03:02
Beşiktaş, Temsa ile sponsorluk anlaşması imzaladı 210 izlenme - 1 ay önce Beşiktaş Kulübü A Takımının kara yolculukları için Temsa ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
Cille #3 (İşaretler) 20:17
Cille #3 (İşaretler) 809 izlenme - 9 ay önce Talu ve Kayra cillelerin gerçek isimleri öğrenmek için olmadık yollar dener. Hiçbir sonuç alamazlar. Müdrik onların seviyelerini öğrenmek için, kadim kurallara göre bir cille müsabakası yapmalarını ister… Su kitabını inceleyen Solin, okudukları karşısında çok şaşırır. Unuttuğu bir şey kalıp kalmadığını kontrol etmek için kitabı buldukları mağaraya gider. Orada Ezaki askerlerine ait bir yüzük bulur. Solin panikle mağaradan çıktığı sırada köyün yakınındaki kayalık alanda kötü bakışlı, gizemli bir adam belirir.
Adil Bir Anlaşma (Dinle) 04:23
Adil Bir Anlaşma (Dinle) 5.337 izlenme - 7 yıl önce gsl yhaaa
Erotik TV kanalı ile sponsorluk anlaşması yapılırsa 00:28
Erotik TV kanalı ile sponsorluk anlaşması yapılırsa 3.241 izlenme - 4 yıl önce Hollanda Utrecht'te bulunan RUC futbol kulübü erotik bir TV kanalı ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Hal böyle olunca tanıtım için gelenler porno yıldızları...
Türk Akımı Anlaşması İmzalandı! 06:17
Türk Akımı Anlaşması İmzalandı! 29 izlenme - 2 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in yaptığı görüşmenin ardından Türk Akımı Gaz Boru Hattı Projesi'ne ilişkin anlaşma imzalandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Mabeyn Köşkü'nde gerçekleştirdiği görüşme sona erdi. Saat 17.10'da başlayan ve yaklaşık 1 saat 40 dakika süren görüşmenin ardından Erdoğan ve Putin ortak açıklama yaptı. Açıklama öncesi Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Rusya Federasyonu Hükümeti arasında, Türk Akımı Gaz Boru Hattı Projesi'ne ilişkin anlaşma imzalandı. Anlaşmayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti adına Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak imzaladı. Anlaşmanın imzalanmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmeye ilişkin bilgi verdi. Erdoğan, Putin ile dolu dolu bir görüşme yaptıklarını belirterek, “23. Dünya Enerji Kongresi sebebiyle İstanbul'daki toplantımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Toplantı 2 gün daha sürecek. Bu kongre çok daha farklı bir zenginliğe kavuşacaktır. Bugün devlet başkanları olarak açılış konuşmalarında bir arada bulunduk. Ardından ikili görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Bakanlarımız ikili görüşmelerine devam ediyor. Bu aynı zamanda ülkeler arasındaki enerjiyle ilgili münasebetleri özellikle ilgilendiren konular. Türkiye Rusya arasındaki ilişkiler noktasında Sayın Başkanla dolu dolu bir gün geçirdik. Sonunda az önce imzalanan anlaşmalar imzalanacak noktaya geldi” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye -Rusya arasındaki normalleşme sürecinin hızla devam edeceğine inandığını belirterek, “Türkiye Rusya arasındaki normalleşme sürecinin hızla devam edeceğine inanıyorum. Bir çok alanda bu ilişkilerimizi bundan sonraki süreçte çok iyi şekilde geliştireceğiz” diye konuştu. "KARŞILIKLI GÖREVLENDİRMELER YAPTIK" Görüşmede Suriye konusunun da ele alındığını belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Tabii çok daha hassas bir konu bölgedeki mevcut gelişmeler. Suriye konusunu etraflıca ele alma imkanımız oldu. Fırat Kalkanı operasyonunu kendileriyle görüştük. Bu konuda iş birliği yapabiliriz, bunların değerlendirmesini yaptık. Halep'teki gelişmelerde insani yardım konusunda ne gibi strateji uygulayalım ki insanlar rahata kavuşsunlar; bu konuda karşılıklı olarak görevlendirmemizi yaptık” ifadelerini kullandı. Erdoğan, “Türk Akımı'nın aramızda değerlendirmesini yaptık. Türk akımıyla ilgili sürecin hızlanması konusunda az önce atılan imzayla noktayı koyduk. Akkuyu Nükleer Enerji Santrali'yle ilgili olarak burada bundan sonraki sürecin hızla devamında mutabakatımız net. Zaman kaybının önümüzdeki süreçte telafi edileceği inancındayım” diye konuştu.
Sponsor bulamayan Gaziatepspor'dan eşi görülmemiş uygulama 03:23
Sponsor bulamayan Gaziatepspor'dan eşi görülmemiş uygulama 80 izlenme - 2 ay önce Gaziantepsporlu taraftarlar dünyada bir ilke imza atarak, takımın formalarındaki göğüs reklamında yer alacak. Taraftarlar imzalanacak bu sponsorluk anlaşması ile sadece tribünde takımı desteklemeyecek, oyunculara formaları kadar yakın olacak.
Yanlış Anlaşılmalar 01:48
Yanlış Anlaşılmalar 1.825 izlenme - 4 yıl önce Yanlış Anlaşılmalar
bob dylan şeytanla anlaşma-illuminati yeni dünya düzeni 00:31
bob dylan şeytanla anlaşma-illuminati yeni dünya düzeni 1.188 izlenme - 5 yıl önce illuminati yeni dünya düzeni
Fıkra 00:25
Fıkra 1.797 izlenme - 8 yıl önce temel
Recep İvedik 4 - Anlaşma Sahnesi 02:01
Recep İvedik 4 - Anlaşma Sahnesi 620 izlenme - 2 yıl önce Diğer Yüklenen Videolardan Haberdar Olmak İçin Kanala Abone Olun.
papağan vs kedi:) 01:05
papağan vs kedi:) 1.247 izlenme - 7 yıl önce çok güzel anlaşıyorlar
Cep Telefonu Almak İçin  Yapılan Anlaşma 01:07
Cep Telefonu Almak İçin Yapılan Anlaşma 1.084 izlenme - 5 yıl önce babasına cep telefonu aldırmak isteyen uğur,zayıf derslerini kurtaracağına dair bazı sözler veriyor ve telefonu kapıyor .not sözünü tutmazsa telefonu geri alınacak ve bilgisayar da yasaklanacak vs vs
Rafadan Tayfa #10 (Telsiz) 02:51
Rafadan Tayfa #10 (Telsiz) 139 izlenme - 9 ay önce Tayfa telsizleri ile oyun oynamaktadır. Fakat Rüstem ve Basri'nin dinlediği radyo frekansı ile telsizin frekansı karışınca ortaya eğlenceli bir yanlış anlaşılma çıkar. Bölüm boyunca çocukları kendilerini bir radyo tiyatrosu içinde bulurlar.
Tarık Akan & Necla Nazır - İş Sözleşmesi (Ateş Böceği) 01:40
Tarık Akan & Necla Nazır - İş Sözleşmesi (Ateş Böceği) 454 izlenme - 1 yıl önce Ateş böceği filminden güzel bir sahne , Necla Nazır hırsızlık yapmak için şartlarını söyler ve iyi bir pazarlık yapar. "sosyal adaletciyiz kardeşim bizz"
gizli anlaşma   küçük sırlar 02:27
gizli anlaşma küçük sırlar 939 izlenme - 6 yıl önce gizli anlaşma küçük sırlar
yanlış anlaşılma 00:37
yanlış anlaşılma 847 izlenme - 6 yıl önce
İngiliz Arşivlerinden Lozan Anlaşması (1923) 02:06
İngiliz Arşivlerinden Lozan Anlaşması (1923) 320 izlenme - 2 yıl önce İsmet inönüyü de burda görüyoruz kendisi uzun fötr şapka da giymiş maşallahı var imzayı atarken çekmeselermiş bari ayrıca 2023de bitiyomuş lan bunun süresi az kalmış Olayı bilmeyenler şuradan öğrenebilirler:http://tr.wikipedia.org/wiki/Lozan_AntlaÅŸması
Fenerbahçe, Vitor Pereira'yla Anlaştı 00:47
Fenerbahçe, Vitor Pereira'yla Anlaştı 172 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Kulübü, Olympiakos'un Portekizli çalıştırıcısı Vitor Pereira ile her konuda anlaşmaya vardı.
Süper Lig 1992 - 1993 Haberleri 07:04
Süper Lig 1992 - 1993 Haberleri 169 izlenme - 1 yıl önce Kocaelispor'da 1992-1993 sezonu öncesi yeni transferler Faruk Yiğit ile Arif Bacacı'nın imza töreni. Süper Lig ekiplerden sezon öncesi haberler.
Chaty’den Mutish Bir Müzikk Adil Bir Anlaşma ;) 04:24
Chaty’den Mutish Bir Müzikk Adil Bir Anlaşma ;) 562 izlenme - 6 yıl önce cok mukemmel bir parca...
Sivasspor, Sergen Yalçınla Anlaştı 01:19
Sivasspor, Sergen Yalçınla Anlaştı 267 izlenme - 2 yıl önce Roberto Carlos'la yollarını ayıran Sivasspor, Sergen Yalçın'la anlaşmaya vardı. Yalçın, yaptığı açıklamada "İnşallah Sivasspor'da özlenen futbolu oynatacağız." dedi.
Türkiye Ve İsrail Anlaştı 00:40
Türkiye Ve İsrail Anlaştı 37 izlenme - 4 ay önce Reuters haber ajansının İsrailli üst düzey bir yetkiliye dayandırdığı haberine göre Türkiye ile İsrail, iki ülke arasındaki ilişkilerin normalleştirilmesi konusunda anlaştı. Türkiye ile İsrail arasındaki ilişkilerin normalleştirilmesi için Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ile İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun özel temsilcisi Joseph Ciechanover’un bugün Roma’da bir araya gelmişti. Konuyla ilgili olarak Anadolu Ajansı tarafından yapılan açıklamada ise Başbakan Binali Yıldırım’ın İsrail ile yürütülen müzakerelerde varılan aşamayla ilgili yarın açıklamalarda bulunacağı belirtildi. Türkiye, ilişkilerin Mavi Marmara saldırısı öncesine dönebilmesi için saldırı nedeniyle İsrail’in özür dilemesini, hayatını kaybedenlere tazminat ödemesini ve Gazze’ye yönelik ablukayı kaldırmasını şart koşmuştu. Bu şartların ilki yerine gelmişti.
Mondros, Sevr, Lozan İmzalanmasaydı Ne Olurdu - Mustafa Armağan 14:49
Mondros, Sevr, Lozan İmzalanmasaydı Ne Olurdu - Mustafa Armağan 217 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Armağan uydurma tarihin sınırlarını aşarak frenk ehline verdiğimiz büyük dersi Kurtuluş Savaşını sallapati belgeleri ile yıkmaya çalışıyor karşısında cevap verecek biri olmadığı için atıp tutuyor.Sinirlenerek izliyoruz.Baştaki işkence introyu montaj bilgim olmadığı için silemedim kusura bakmayın.
Kayseri Erciyesspor, Royson Drenthe ile Anlaştı 01:38
Kayseri Erciyesspor, Royson Drenthe ile Anlaştı 223 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Erciyesspor, bir dönem Real Madrid'de de forma giyen Royston Drenthe'yle 2.5 yıllık anlaştı.
Beko Bir İlkin Peşinde! Barcelona'ya Göğüs Reklamı Vermek İstiyor 00:23
Beko Bir İlkin Peşinde! Barcelona'ya Göğüs Reklamı Vermek İstiyor 166 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın kol sponsoru olan Beko, hedefi dünya devi kulübün göğsüne koydu. Anlaşma sağlanırsa Barcelona tarihinde ilk kez bir şirket ismini formasında taşıyacak.