Hoşgeldiniz!

anlaşmazlık

kedi köpek anlaşmazlığı 00:09
kedi köpek anlaşmazlığı 28.692 izlenme - 10 yıl önce kedi köpek anlaşmazlığı
Frikik Kullanmak İçin Kavga Etmek - Balotelli 00:27
Frikik Kullanmak İçin Kavga Etmek - Balotelli 650 izlenme - 3 yıl önce Frikiği kullanmak için uzun süre Kolarov ile tartışan Balotelli, arkadaşlarının araya girmesiyle olay yerinden uzaklaştırılmış.
Erzak Tartışması Gönüllülerde Bitmek Bilmiyor! Paylaşamıyorlar... (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 00:48
Erzak Tartışması Gönüllülerde Bitmek Bilmiyor! Paylaşamıyorlar... (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 238 izlenme - 2 yıl önce Gönüllüler takımında erzak paylaşamı ile ilgili anlaşmazlık bir türlü çözülemedi. Semih'in erzağını diğer tarafla tamamen ayırmak istemesi kimi zaman adada sorun oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Siverek'te Arazi Anlaşmazlığında Kan Aktı: 1 Ölü, 4 Yaralı 04:37
Siverek'te Arazi Anlaşmazlığında Kan Aktı: 1 Ölü, 4 Yaralı 29 izlenme - 2 ay önce Siverek'te arazi anlaşmazlığında kan aktı: 1 ölü, 4 yaralı Kavga edenlerin yakınları gazetecilere saldırdıŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde arazi anlaşmazlığı yüzünden meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
Aile Terapisinin Faydaları Nelerdir? 00:39
Aile Terapisinin Faydaları Nelerdir? 23 izlenme - 11 ay önce Aile terapisi, ailedeki anlaşmazlıkların fark edilmesini sağlar. Dinamikleri daha güçlü hale getirir. Bireylerde empati yeteneğini artırır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Melih Gökçek'in Kimseyle Anlaşamama Sorunsalı 00:23
Melih Gökçek'in Kimseyle Anlaşamama Sorunsalı 75 izlenme - 2 yıl önce 15 haziran 2013 ankara mitinginden bir görüntü...hanımefendi kamera benide çeksin diye öne geçmeye çalışıyor ama melih gökçekin bu durumdan hoşnut olmadığı gayet ortada (Not:daha sonra hanımefendi muammer güler'in yanına geçiyor)
Bıçakladığı Şahıs Ölünce Tutuklandı 00:59
Bıçakladığı Şahıs Ölünce Tutuklandı 5 izlenme - 8 ay önce Bıçakladığı şahıs ölünce tutuklandıKASTAMONU - Kastamonu'da arazi anlaşmazlığı sonrası çıkan kavgada bıçakladığı şahıs 15 gün sonra ölünce, adli kontrol ile serbest bırakılan zanlı tutuklandı.
Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadis 01:13
Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadis 4 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadisini bildirmiştir.