Hoşgeldiniz!

Anlaşmazlık Videoları İzle

kedi köpek anlaşmazlığı 00:09
kedi köpek anlaşmazlığı 28.640 izlenme - 9 yıl önce kedi köpek anlaşmazlığı
Frikik Kullanmak İçin Kavga Etmek - Balotelli 00:27
Frikik Kullanmak İçin Kavga Etmek - Balotelli 591 izlenme - 2 yıl önce Frikiği kullanmak için uzun süre Kolarov ile tartışan Balotelli, arkadaşlarının araya girmesiyle olay yerinden uzaklaştırılmış.
Erzak Tartışması Gönüllülerde Bitmek Bilmiyor! Paylaşamıyorlar... (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 00:48
Erzak Tartışması Gönüllülerde Bitmek Bilmiyor! Paylaşamıyorlar... (Survivor 2016 - 1 Mart Salı) 238 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler takımında erzak paylaşamı ile ilgili anlaşmazlık bir türlü çözülemedi. Semih'in erzağını diğer tarafla tamamen ayırmak istemesi kimi zaman adada sorun oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aile Terapisinin Faydaları Nelerdir? 00:39
Aile Terapisinin Faydaları Nelerdir? 13 izlenme - 1 ay önce Aile terapisi, ailedeki anlaşmazlıkların fark edilmesini sağlar. Dinamikleri daha güçlü hale getirir. Bireylerde empati yeteneğini artırır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Melih Gökçek'in Kimseyle Anlaşamama Sorunsalı 00:23
Melih Gökçek'in Kimseyle Anlaşamama Sorunsalı 63 izlenme - 2 yıl önce 15 haziran 2013 ankara mitinginden bir görüntü...hanımefendi kamera benide çeksin diye öne geçmeye çalışıyor ama melih gökçekin bu durumdan hoşnut olmadığı gayet ortada (Not:daha sonra hanımefendi muammer güler'in yanına geçiyor)
Acun Ilıcalı, Anlaşmazlıkları Gönüllülere Takımdaki Sordu! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 04:33
Acun Ilıcalı, Anlaşmazlıkları Gönüllülere Takımdaki Sordu! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 18 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyununda büyük gerginlik yaşayan Gönüllülerin tavrı, Acun Ilıcalı'nın da dikkatini çekmiş. Acun Ilıcalı, Gönüllülere seçimlerdeki tercihlerini sordu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gönüllülerin erzak sıkıntısı bitmek bilmiyor! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 00:34
Gönüllülerin erzak sıkıntısı bitmek bilmiyor! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 12 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler takımında erzak paylaşımındaki anlaşmazlık bir türlü aşılamıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şiddet Nedir? 03:13
Şiddet Nedir? 16 izlenme - 2 yıl önce Herhangi bir çatışma ya da anlaşmazlık durumunda gösterilen saldırgan davranışlar şiddet olarak tanımlanır. Şiddet, tüm canlılarda bulunan ilkel bir dürtü olarak nitelenir. Bu niteliğine rağmen toplumlarda şiddet içeren davranışlara yoğun olarak rastlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadis 01:13
Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadis 4 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimiz (sav) ‘Yemen’in Kuzey ve güneyinde anlaşmazlık çıkar ve Yemen ikiye bölünür.’ hadisini bildirmiştir.