Hoşgeldiniz!

anlatmalıymış meğer

Anlatmalıymış Meğer Amatör 04:09
Anlatmalıymış Meğer Amatör 7.034 izlenme - 6 yıl önce anlatmalıymış meğer amatör sarkı
Ayna - Sana Ne Oldu Böyle (2000) 03:53
Ayna - Sana Ne Oldu Böyle (2000) 673 izlenme - 1 yıl önce Hey gidi günler hey ... 2000 yılının Eylül ayıydı.Bir sabah Kral Tv izlerken "Ayna'nın yeni albümü çıktı ! Çayımın Şekeri albümü tüm müzik marketlerde" diye 10 saniyelik reklam çıkmıştı.O mutlulukla koşa koşa kasetçiye gitmiştim.Ağlaya ağlaya zorla anneme bu kaseti almıştım. Her gün açar dinler bir yandan da oyuncak gitarımla Ayna'ya eşlik etmeye çalışırdım. İşte o zamanlara dönmek için bu klibi paylaşmak istedim.Ayna'nın kariyerinde yapmış olduğu en sakin şarkılardan biri olmanın yanı sıra Çayımın Şekeri albümünün ilk klibi olma özelliği taşıyan Sana Ne Oldu Böyle klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
anlatmalıymış meğer 04:36
anlatmalıymış meğer 1.154 izlenme - 5 yıl önce ayna-anlatmalıymış meğer
ayna anlatmalıymış 02:00
ayna anlatmalıymış 1.206 izlenme - 8 yıl önce sevdiim kız için yaptım
Anlatmalıymış Meğer - Ayna 01:22
Anlatmalıymış Meğer - Ayna 246 izlenme - 2 yıl önce Erhan Güleryüz'ün o muhteşem şiiri ve Anlatmalıymış Meğer; balıkların puluyum, ben babamın en gariban oğluyum, hiç doğmamış gibi unutuluyum; alkışlayan o eller veda da eder... el veda Şarkı Sözleri (lyrics): Dün gece seni gördüm yine,bembeyaz bir yağmur içinde Bir rüya değil sanki, gülüyordun gözlerime Her damla bir keder gözlerimde yaş oldun Yetti bundan fazlası ölüm gelme artık gecelerime O günlerden bir rüzgar eser ümitlerin seni terkeder Senden o bakışları gizler kapkaranlık bir keder Hayatta paylaşmaya değer bildiğin bir sır varsa eğer Haykırıp dağlara taşlara anlatmalıymış meğer Artık çıkmıyorum İstiklale Sabah Fatma hanım uyandırıyor Helva,ekmek,çay bana onlar bakıyor Odanın hali perişan ben perişan kimse yok işime karışan Ara sıra balkona çıkıyorum Fesleğenler kuruduğunda ocaktı ben baharı bekliyorum Ne olduğunu bilmediğim bir umudum var hala Gözüm şişelere takılıyor becerebilseydim ne ala Bu günlerde böyleyim ben yas denen şiirdeyim Bir köşede gülüşün var sırtımda kanlı bıçağın Hiç bir zaman duymayacağın duysan da anlamayacağın Bir çığlıkta SANA BİRİKİYORUM.... Söz Müzik: AYNA
altuĞ aydin ayna-anlatmaliymiŞ meĞer 01:37
altuĞ aydin ayna-anlatmaliymiŞ meĞer 968 izlenme - 7 yıl önce altuĞ aydin ayna-anlatmaliymiŞ meĞer
grup extasy anlatmalimiŞ meĞer 02:08
grup extasy anlatmalimiŞ meĞer 624 izlenme - 8 yıl önce grup extasy anlatmalimiŞ meĞer
anlamlı bir stayt 04:41
anlamlı bir stayt 698 izlenme - 7 yıl önce şiirde manyak bu arada
ayna anlatmaılışmış 02:00
ayna anlatmaılışmış 372 izlenme - 8 yıl önce sevdiğim kız için yaptım
ahmet taşdemir anlatmalıymış meğer 02:06
ahmet taşdemir anlatmalıymış meğer 171 izlenme - 6 yıl önce anlatmalıymış meğer
canım 04:38
canım 129 izlenme - 7 yıl önce cok sevıyorum
anlatmalıymış meğer _ yusuf kalkan.. 03:28
anlatmalıymış meğer _ yusuf kalkan.. 89 izlenme - 5 yıl önce
Ayna - Çayımın Şekeri Kaseti (2000 - 45 Dk) 45:11
Ayna - Çayımın Şekeri Kaseti (2000 - 45 Dk) 36 izlenme - 1 yıl önce 1996 yılından bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış ve hala da atmakta olan sevgili Ayna grubunun Türkiye'de 1 milyon satışını geçen tek grup olma özelliğini kazandığı ilk albümleridir.Albümde en çok ön plana çıkan şarkılar olarak Ceylan,Gittiğin Yağmurla Gel,Ölünce Sevemezsem Seni ve Fesleğen bulunmaktadır. Ayrıca sevgili Cemil Özeren'in de mekanı cennet olsun,ruhu şad olsun.Kendisi Topraktan Ötesi Yok,Ölünce Sevemezsem Seni ve Uyandım gibi bir çok efsane şarkılarıyla kalbimizde hep yaşayacak. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Ayrıca albümün kapağı da budur : http://www.gokceada.com/turkce/turizm/ayna_cayimin_sekeri.jpg İyi dinlemeler.
anlatmalıymış meğer_ yusuf kalkan.. 03:28
anlatmalıymış meğer_ yusuf kalkan.. 36 izlenme - 5 yıl önce
Eray Kırmızı Anlatmalıymış Meğer 04:32
Eray Kırmızı Anlatmalıymış Meğer 6 izlenme - 1 yıl önce eray kırmızı anlatmalıymış meğer