Hoşgeldiniz!

anlatmaya

bu kedi ne anlatmaya çalışıyor? 02:11
bu kedi ne anlatmaya çalışıyor? 6.237 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
bu kedi ne anlatmaya çalışıyor ? 02:11
bu kedi ne anlatmaya çalışıyor ? 1.030 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Ronaldinhoooooo...... 01:24
Ronaldinhoooooo...... 1.084 izlenme - 10 yıl önce
birşeyler anlatmaya çalışıyor 02:11
birşeyler anlatmaya çalışıyor 324 izlenme - 7 yıl önce
kuzey güneye kendini anlatmaya çalışıyor 05:51
kuzey güneye kendini anlatmaya çalışıyor 303 izlenme - 6 yıl önce kuzey güneye kendini anlatmaya çalışıyor
Umursamaz Köpeğe Bir Şeyler Anlatmaya Çalışan Keçi 00:51
Umursamaz Köpeğe Bir Şeyler Anlatmaya Çalışan Keçi 168 izlenme - 2 yıl önce Köpek pek oralı değil ama keçinin bir derdi var belli, bi dön konuşak, bak bi yüzüme dermiş gibi tavırlar falan. Acaba bizde hayvanlara konuşurken onlara dışardan böyle mi görünüyoruz. :) İyi seyirler.
Ferdi Özbeğen - Söz Yok Anlatmaya Seni 05:08
Ferdi Özbeğen - Söz Yok Anlatmaya Seni 154 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Söz yok anlatmaya seni, ne olur söyletme beni Ben aşk nedir yeni yeni anlıyorum seviyorum Durup durup en sonunda seni bulmak ne güzelmiş Bir tek yudum içmeyip de sarhoş olmak ne güzelmiş Ben aşkınla bir tutsak, sanki kölen olmuşum Seni çok sevdiğimden zincire vurulmuşum Fırtına olup esmiş gel gör ki durulmuşum Ben bir ömür harcamış seni öyle bulmuşum Bir sen varsın bir de hasret sımsıkı sarıyor beni O yollar kapansın bir bir almasınlar benden seni Durup durup en sonunda seni bulmak ne güzelmiş Bir tek kadeh içmeyip de sarhoş olmak ne güzelmiş.
Ferdi Özbeğen - Söz Yok 05:06
Ferdi Özbeğen - Söz Yok 90 izlenme - 3 yıl önce Söz yok anlatmaya seni, ne olur söyletme beni Ben aşk nedir yeni yeni anlıyorum seviyorum Durup durup en sonunda seni bulmak ne güzelmiş Bir tek yudum içmeyip de sarhoş olmak ne güzelmiş Ben aşkınla bir tutsak, sanki kölen olmuşum Seni çok sevdiğimden zincire vurulmuşum Fırtına olup esmiş gel gör ki durulmuşum Ben bir ömür harcamış seni öyle bulmuşum Bir sen varsın bir de hasret sımsıkı sarıyor beni O yollar kapansın bir bir almasınlar benden seni Durup durup en sonunda seni bulmak ne güzelmiş Bir tek kadeh içmeyip de sarhoş olmak ne güzelmiş.
Fidanım 02:12
Fidanım 226 izlenme - 8 yıl önce
AZRAİL İSMİNDE BİR MELEK YOK ÖLÜM MELEĞİ VAR YİNE BAŞLADIN HİKAYE MASAL MENKİBE İSRAİLAYAT ANLATMAYA 02:01
AZRAİL İSMİNDE BİR MELEK YOK ÖLÜM MELEĞİ VAR YİNE BAŞLADIN HİKAYE MASAL MENKİBE İSRAİLAYAT ANLATMAYA 22 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR