Hoşgeldiniz!

anlayış

100 Yıl İçinde Kızılderili Kadınların Değişen Güzellik Anlayışları 01:38
100 Yıl İçinde Kızılderili Kadınların Değişen Güzellik Anlayışları 5.286 izlenme - 1 yıl önce Cut ekibi 100 yıllık güzellik anlayışı serisinin yeni videosunda Navaho (veya Diné) halkını konu alarak Kızılderili kadınların 100 yıl içerisinde değişen güzellik anlayışlarına değindi. Navaholar üç yüz binlik nüfuslarıyla Arizona, New Mexico ve Utah eyaletlerinde yaşayan en büyük Kızılderili halkı olarak biliniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Meksika'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 00:57
Meksika'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 859 izlenme - 2 yıl önce 1910 yılından başlayarak günümüze kadar olan süreçteki Meksika kadınlarının güzellik algısının derlendiği çalışma yıllar içindeki değişimi çarpıcı şekilde gözlerimizin önüne seriyor.
Liselere Göre Müzik Anlayışı 00:06
Liselere Göre Müzik Anlayışı 1.122 izlenme - 4 yıl önce Liselere Göre Müzik Anlayışı
Spor Anlayışı Onlarda - Bizde 00:06
Spor Anlayışı Onlarda - Bizde 371 izlenme - 3 yıl önce Spor Anlayışı Onlarda - Bizde - yeni vine
Kızların Yürüyüş Anlayışı 00:06
Kızların Yürüyüş Anlayışı 264 izlenme - 2 yıl önce Kızların Yürüyüş Anlayışı Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı 00:59
Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı 457 izlenme - 4 yıl önce Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı
Güzellik Anlayışının Japonya'da 100 Yıllık Değişimi 01:42
Güzellik Anlayışının Japonya'da 100 Yıllık Değişimi 268 izlenme - 2 yıl önce Cut, dünyanın güzellik anlayışının 16. bölümünde olarak Japonyayı ziyaret etti. Güzellik herkese göre farklı bir kavram olduğu için pek tartışmaya açık bir konu değil. İlk olarak beyaz kadınlarla başlayan "100 yıllık güzellik anlayışı" videolarına cut bu defa Japonya ile devam etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
106. Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar 53:50
106. Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar 417 izlenme - 2 yıl önce 1. Berzah sözcüğünün anlamı. 2. Mü’minun 99-100. Âyetlerin açılımı. 3. Berzah hayatı var mıdır? 4. Kur’âna göre iki hayat vardır. 5. Akaid kitaplarına eklenenler. 6. Ehl-i sünnet vel cemaat mezhebindeki anlayış. 7. Kabir azabında Allah’ın adaletsizliği. 8. Kabir azabı konusundaki rivayetler. 9. Sorgu sadece mahşerdedir. 10. Firavun’a sabah-akşam azapedilmesi Mü’minun 45-46 11. Zengin münafıkların dünyada çektikleri iki azap. 12. Mü’min 11. Âyetteki iki ölüm, iki hayat konusu.
Almanya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 01:35
Almanya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 146 izlenme - 2 yıl önce Cut.com'un Güzelliğin 100 Yılı isimli serisine bu defa Almanya konu oluyor. İkinci Dünya Savaşı sonrasında ikiye bölünen Almanya'nın iki farklı kültüre de bölünmesi videoda çarpıcı şekilde gözler önüne seriliyor. Cut'ın serisinin daha önce yayınlanan videolarına buradan ulaşabilirsiniz.
Halı Saha anlayışımız 00:06
Halı Saha anlayışımız 178 izlenme - 3 yıl önce Halı Saha anlayışımız - yeni vine
Klasik müzik anlayışı 00:06
Klasik müzik anlayışı 404 izlenme - 4 yıl önce
Osmanlı Devlet Anlayışının Ve Yönetiminin Temel Özellikleri 03:52
Osmanlı Devlet Anlayışının Ve Yönetiminin Temel Özellikleri 136 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı Devlet Anlayısının ve Yonetiminin Temel Ozellikleri
Barış Akarsu Ve Miçosu 03:21
Barış Akarsu Ve Miçosu 383 izlenme - 9 yıl önce seni hiçbir zaman unutmayacağız.
iPhone'un Düzeltme Anlayışı 00:06
iPhone'un Düzeltme Anlayışı 170 izlenme - 4 yıl önce Düzeltilemez Hata Hakketen
Etiyopya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 01:17
Etiyopya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 100 izlenme - 2 yıl önce 100 yıllık güzellik anlayışı videolarına devam eden cut.com bu bölümünde Etiyopya'daki kadınları konu olarak aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güvenilir Olmak 00:06
Güvenilir Olmak 62 izlenme - 3 yıl önce
17 Yaşındaki Kızın Anormal Spor Programı 05:18
17 Yaşındaki Kızın Anormal Spor Programı 80 izlenme - 3 yıl önce 17 yasındaki hanım kızımızın cogumuzun yapmakta zorlandıgı hareketlerı yaparken ve agırlıkları kaldırırken ızlıyoruz efendim tahmınımce kendısı bir halterci sahsen ben saygı duydum..
Güney Kore'nin Siyaset Anlayışı 00:29
Güney Kore'nin Siyaset Anlayışı 85 izlenme - 5 yıl önce Güney Kore'nin siyaset anlayışı
Bizi Allah İçin Sevenler Çoktur & Cübbeli Ahmet Hoca 04:37
Bizi Allah İçin Sevenler Çoktur & Cübbeli Ahmet Hoca 16 izlenme - 12 ay önce Cübbeli ahmet hoca islami sohbet sohbet kardeşliği iyiliği emretmek kötülükten nehyetmek allah için birbirimizi sevelim sohbet kardeşliği nice kötü yolları bırakıp bu yola dönenler
Kalite ve modernlik anlayışınız nedir 01:19
Kalite ve modernlik anlayışınız nedir 1 izlenme - 1 ay önce Kalite ve modernlik anlayışınız nedir?
Eski Moda Anlayışı ile Bugünün Moda Anlayışı Arasında Nasıl Bir Fark Var? 01:40
Eski Moda Anlayışı ile Bugünün Moda Anlayışı Arasında Nasıl Bir Fark Var? 26 izlenme - 3 yıl önce Kasha Kreatif Direktörü ve Kurucu Ortağı Serpil Özerden, eski moda anlayışıyla yeni moda anlayışı arasında büyük farkların olduğunu belirtti.
G.Saray Üyesi: Takımı Şaklaban Anlayışıyla Kaçak Saraya Götürdüler 00:42
G.Saray Üyesi: Takımı Şaklaban Anlayışıyla Kaçak Saraya Götürdüler 15 izlenme - 3 yıl önce G.Saray Divan Kurulu Üyesi Fikri Sağlar, "Şaklaban anlayışı içinde G.Saray'ın kaçak saraya götürülmesini kınamak istiyorum. Galatasaraylılar adına özür diliyorum." dedi.
Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması 02:13
Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması 5 izlenme - 1 yıl önce Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması gerekiyor.
Kuran'daki İlkel Coğrafya ve Astronomi Anlayışı 04:10
Kuran'daki İlkel Coğrafya ve Astronomi Anlayışı 3 izlenme - 11 ay önce Kuran, ortaya çıktığı çağın kısıtlı ve ilkel bilimsel bilgilerini olduğu gibi yansıtmaktadır. Bugün ancak peri masallarına ve mitolojilere konu olabilek türden bir evren tasvirinin yer aldığı Kuran hiçbir güncel bilimsel bulguyla örtüşmemektedir. Dünyanın alenen düz olduğu, göklerin görünmez direklerle havada tutulduğu, yıldızların kıyamette dünyaya düşecekleri, doğuya ve batıya yürünerek güneşin ve ayın toprağa battığının görülebileceği gibi ifadeler bize bu kitabın insan ürünü olduğunu işaret etmektedir.
Atatürk’ün kalite anlayışını devam ettirmek gerekir 03:28
Atatürk’ün kalite anlayışını devam ettirmek gerekir 2 izlenme - 1 yıl önce Atatürk’ün kalite anlayışını devam ettirmek gerekir.
Samimiyetsiz Din Anlayışında Tebliğ, İnfak Yok, Gösteriş Var. Hacca Da Ticaret İçin Gidiyorlar 03:46
Samimiyetsiz Din Anlayışında Tebliğ, İnfak Yok, Gösteriş Var. Hacca Da Ticaret İçin Gidiyorlar 0 izlenme - 1 yıl önce Samimiyetsiz din anlayışında tebliğ, infak yok, gösteriş var. Hacca da ticaret için gidiyorlar.
Türk Gençliği Bizim Anlattığımız İslam Anlayışını Benimsedi. Bağnazlığı Hiçbir Şekilde Kabul Etmez 05:15
Türk Gençliği Bizim Anlattığımız İslam Anlayışını Benimsedi. Bağnazlığı Hiçbir Şekilde Kabul Etmez 0 izlenme - 1 yıl önce Türk gençliği bizim anlattığımız İslam anlayışını benimsedi. Bağnazlığı hiçbir şekilde kabul etmezler.