Hoşgeldiniz!

Anlayış Videoları İzle

100 Yıl İçinde Kızılderili Kadınların Değişen Güzellik Anlayışları 01:38
100 Yıl İçinde Kızılderili Kadınların Değişen Güzellik Anlayışları 3.633 izlenme - 5 ay önce Cut ekibi 100 yıllık güzellik anlayışı serisinin yeni videosunda Navaho (veya Diné) halkını konu alarak Kızılderili kadınların 100 yıl içerisinde değişen güzellik anlayışlarına değindi. Navaholar üç yüz binlik nüfuslarıyla Arizona, New Mexico ve Utah eyaletlerinde yaşayan en büyük Kızılderili halkı olarak biliniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
10 Dk'da Öz Şiir Anlayışı- Tonguc Akademi, Talha Dogan 11:09
10 Dk'da Öz Şiir Anlayışı- Tonguc Akademi, Talha Dogan 4.535 izlenme - 2 yıl önce
Meksika'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 00:57
Meksika'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 745 izlenme - 2 yıl önce 1910 yılından başlayarak günümüze kadar olan süreçteki Meksika kadınlarının güzellik algısının derlendiği çalışma yıllar içindeki değişimi çarpıcı şekilde gözlerimizin önüne seriyor.
Liselere Göre Müzik Anlayışı 00:06
Liselere Göre Müzik Anlayışı 1.114 izlenme - 3 yıl önce Liselere Göre Müzik Anlayışı
Spor Anlayışı Onlarda - Bizde 00:06
Spor Anlayışı Onlarda - Bizde 365 izlenme - 2 yıl önce Spor Anlayışı Onlarda - Bizde - yeni vine
Kızların Yürüyüş Anlayışı 00:06
Kızların Yürüyüş Anlayışı 247 izlenme - 2 yıl önce Kızların Yürüyüş Anlayışı Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı 00:59
Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı 451 izlenme - 3 yıl önce Mustafa İslamoğlu - Yanlış Zikir Anlayışı
106. Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar 53:50
106. Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar 412 izlenme - 1 yıl önce 1. Berzah sözcüğünün anlamı. 2. Mü’minun 99-100. Âyetlerin açılımı. 3. Berzah hayatı var mıdır? 4. Kur’âna göre iki hayat vardır. 5. Akaid kitaplarına eklenenler. 6. Ehl-i sünnet vel cemaat mezhebindeki anlayış. 7. Kabir azabında Allah’ın adaletsizliği. 8. Kabir azabı konusundaki rivayetler. 9. Sorgu sadece mahşerdedir. 10. Firavun’a sabah-akşam azapedilmesi Mü’minun 45-46 11. Zengin münafıkların dünyada çektikleri iki azap. 12. Mü’min 11. Âyetteki iki ölüm, iki hayat konusu.
Güzellik Anlayışının Japonya'da 100 Yıllık Değişimi 01:42
Güzellik Anlayışının Japonya'da 100 Yıllık Değişimi 206 izlenme - 1 yıl önce Cut, dünyanın güzellik anlayışının 16. bölümünde olarak Japonyayı ziyaret etti. Güzellik herkese göre farklı bir kavram olduğu için pek tartışmaya açık bir konu değil. İlk olarak beyaz kadınlarla başlayan "100 yıllık güzellik anlayışı" videolarına cut bu defa Japonya ile devam etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 01:35
Almanya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 139 izlenme - 2 yıl önce Cut.com'un Güzelliğin 100 Yılı isimli serisine bu defa Almanya konu oluyor. İkinci Dünya Savaşı sonrasında ikiye bölünen Almanya'nın iki farklı kültüre de bölünmesi videoda çarpıcı şekilde gözler önüne seriliyor. Cut'ın serisinin daha önce yayınlanan videolarına buradan ulaşabilirsiniz.
Halı Saha anlayışımız 00:06
Halı Saha anlayışımız 166 izlenme - 2 yıl önce Halı Saha anlayışımız - yeni vine
Klasik müzik anlayışı 00:06
Klasik müzik anlayışı 400 izlenme - 3 yıl önce
Etiyopya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 01:17
Etiyopya'daki Güzellik Anlayışının 100 Yıllık Değişimi 96 izlenme - 1 yıl önce 100 yıllık güzellik anlayışı videolarına devam eden cut.com bu bölümünde Etiyopya'daki kadınları konu olarak aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Osmanlı Devlet Anlayışının Ve Yönetiminin Temel Özellikleri 03:52
Osmanlı Devlet Anlayışının Ve Yönetiminin Temel Özellikleri 119 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı Devlet Anlayısının ve Yonetiminin Temel Ozellikleri
Barış Akarsu Ve Miçosu 03:21
Barış Akarsu Ve Miçosu 383 izlenme - 9 yıl önce seni hiçbir zaman unutmayacağız.
iPhone'un Düzeltme Anlayışı 00:06
iPhone'un Düzeltme Anlayışı 168 izlenme - 3 yıl önce Düzeltilemez Hata Hakketen
Amerikan Kadın ve Erkeklerinin 100 Yıl İçindeki Güzellik Anlayışları 00:57
Amerikan Kadın ve Erkeklerinin 100 Yıl İçindeki Güzellik Anlayışları 46 izlenme - 1 yıl önce Cut geçtiğimiz günlerde yayınladığı Amerikan erkeklerinin güzellik anlayışları ile daha önce yayınladığı Amerikan kadınlarının güzellik anlayışları videosunu bu defa karşılaştırmalı olarak yayınladı. 100 yıl içerisinde değişen modaya ayak uydurarak güzellik anlayılşarı değişen insanların kadın-erkek karşılaştırılmalı görüntülerini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güvenilir Olmak 00:06
Güvenilir Olmak 55 izlenme - 2 yıl önce
17 Yaşındaki Kızın Anormal Spor Programı 05:18
17 Yaşındaki Kızın Anormal Spor Programı 79 izlenme - 3 yıl önce 17 yasındaki hanım kızımızın cogumuzun yapmakta zorlandıgı hareketlerı yaparken ve agırlıkları kaldırırken ızlıyoruz efendim tahmınımce kendısı bir halterci sahsen ben saygı duydum..
Güney Kore'nin Siyaset Anlayışı 00:29
Güney Kore'nin Siyaset Anlayışı 84 izlenme - 4 yıl önce Güney Kore'nin siyaset anlayışı
Kadınların Dönemin Şartlarına Göre 'Gerçek' Güzellik Anlayışları 02:00
Kadınların Dönemin Şartlarına Göre 'Gerçek' Güzellik Anlayışları 25 izlenme - 1 yıl önce Domowa Kostiumologia isimli blogger son zamanlarda popüler olan '100 yıllık güzellik anlayışı' videolarına biraz sitemli bir şekilde ele alarak gerçekleri açıklamanın peşine düştü. Klasikleşmiş ve popüler kültürün güzellik standartlarının ele alınarak hazırlandığını söylediği cut.com videolarının aslında gerçeği yansıtmadığını ve 1900-1940 yılları arasında dönemin şartlarının kendisinin anlattığı gibi olduğunu söylüyor. Lütfen, gerçek kadını unutmayın! diye de bitirdiği videosunda, 1930'lu yıllarda Dünya Ekonomik Bunalımının, 1940'lı yıllarda ise 2. Dünya Savaşı'nın olduğu gerçeği ile bizleri yüzleştiriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Defa 100 Yıllık Güzellik Anlayışı Trendinde Konuk Tavşan 01:25
Bu Defa 100 Yıllık Güzellik Anlayışı Trendinde Konuk Tavşan 20 izlenme - 1 yıl önce 100 yıllık güzellik anlayışı trendini devamlı olarak işleyen Cut ve Mode ekibinin çalışmalarından esinlenen Mashable aynı tarzı bir tavşana uyguladı. Tabi bu bir hayvan olduğu için pek bir değişim beklemiyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Örnek Bir Mizah Anlayışı 00:06
Örnek Bir Mizah Anlayışı 35 izlenme - 3 yıl önce Örnek Bir Mizah Anlayışı
4 Gencin Çılgın Eğlence Anlayışı 03:58
4 Gencin Çılgın Eğlence Anlayışı 33 izlenme - 3 yıl önce Efendim öncelikle insana "Amaç neydi acaba?" sorusunu akla getiren garip videolardan biri. Bu seferki gençlerin eğlence anlayışları biraz farklı. Testereyle arabanın üstünü kesen gençler arabaya binip itfaiye aracıyla üstlerine su döküyorlar. Garip bir eğlence tarzı olduğu aşikar. İzleyelim..
Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması 02:13
Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması 5 izlenme - 4 ay önce Gelenekçi İslam anlayışı yerine Kuran’ın yeterliliği, Ehli Kitaba ve herkese şefkatin anlatılması gerekiyor.
Eski Moda Anlayışı ile Bugünün Moda Anlayışı Arasında Nasıl Bir Fark Var? 01:40
Eski Moda Anlayışı ile Bugünün Moda Anlayışı Arasında Nasıl Bir Fark Var? 25 izlenme - 2 yıl önce Kasha Kreatif Direktörü ve Kurucu Ortağı Serpil Özerden, eski moda anlayışıyla yeni moda anlayışı arasında büyük farkların olduğunu belirtti.
Bizi Allah İçin Sevenler Çoktur & Cübbeli Ahmet Hoca 04:37
Bizi Allah İçin Sevenler Çoktur & Cübbeli Ahmet Hoca 2 izlenme - 3 ay önce Cübbeli ahmet hoca islami sohbet sohbet kardeşliği iyiliği emretmek kötülükten nehyetmek allah için birbirimizi sevelim sohbet kardeşliği nice kötü yolları bırakıp bu yola dönenler
Ali Akın - Bugünkü Şefaat Anlayışı Tasavvufçuların İcadıdır! 00:52
Ali Akın - Bugünkü Şefaat Anlayışı Tasavvufçuların İcadıdır! 20 izlenme - 3 yıl önce Ali Akın - Bugünkü Şefaat Anlayışı Tasavvufçuların İcadıdır!
Hayata Bakış 02:36
Hayata Bakış 26 izlenme - 7 yıl önce hayata bakış
G.Saray Üyesi: Takımı Şaklaban Anlayışıyla Kaçak Saraya Götürdüler 00:42
G.Saray Üyesi: Takımı Şaklaban Anlayışıyla Kaçak Saraya Götürdüler 14 izlenme - 2 yıl önce G.Saray Divan Kurulu Üyesi Fikri Sağlar, "Şaklaban anlayışı içinde G.Saray'ın kaçak saraya götürülmesini kınamak istiyorum. Galatasaraylılar adına özür diliyorum." dedi.