Hoşgeldiniz!

Anmak Videoları İzle

10 Kasım Atatürk - Maltepe Belediyesi 00:24
10 Kasım Atatürk - Maltepe Belediyesi 2.024 izlenme - 3 ay önce Maltepe Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, 78’inci ölüm yıldönümünde anlamlı bir videoyla andı.
18 Mart Çanakkale Zaferi - Vatan Size Minnettar 10:37
18 Mart Çanakkale Zaferi - Vatan Size Minnettar 892 izlenme - 1 yıl önce Not: LÜTFEN VİDEO'YU SONUNA KADAR İZLEYİN. 18 mart. Tarihi duymak heyecanlandırıyor. O günleri görenler orada olup hayat ve VATAN mücadelesi verenler,hayatını kaybedenler sırf rahat ve huzurlu yaşayalım diye savaşanlar.Çoğu bu günleri göremedi ama göremiyeceğim diye savaşmaktan asla geri çekilmediler bizi düşündüler vatanlarını düşündüler. Şimdi biz o günleri,o zorlu şartlarda verilen hayat ve VATAN mücadelesini görmeden,rahat bir hayat yaşıyoruz. Onlara ne kadar dua edilse,teşekkür edilse, azdır.
Kemal Sunal'sız 16 Yıl 03:08
Kemal Sunal'sız 16 Yıl 581 izlenme - 8 ay önce Türk sinemasının duayen isimlerinden Kemal Sunal'ın vefatının 16. yıl dönümü. 3 Temmuz 2000'de hayatını kaybeden sanatçı, beyaz perdede geçen yılları boyunca 80'den fazla filmde rol aldı. Canlandırdığı karakterlerle büyük beğeni toplayan Sunal'ın filmleri halen televizyon kanallarında sık sık gösteriliyor.
muazzez ersoy arkadaş 04:03
muazzez ersoy arkadaş 3.591 izlenme - 9 yıl önce seni asla untmadım unutamam ayşegül
Sami Savni Özer - Onu Anmak 02:02
Sami Savni Özer - Onu Anmak 2.171 izlenme - 5 yıl önce
Abdurrahman Önül - Ne Zaman Anarsam Seni 05:48
Abdurrahman Önül - Ne Zaman Anarsam Seni 1.143 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri Ne zaman anarsam seni Kararım kalmaz Allahım Senden gayrı gözüm yaşı Kimseler silmez Allahım Sensin ismi baki olan Sensin dillerde okunan Senin ismine dokunan Kendini bilmez Allahım Aşık yunus seni ister Lütfeyle cemalin göster Cemalin gören aşıklar Ebedi ölmez Allahım
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 02:24
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 672 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım Saat 9'u 5 geçe Türkiye'de hayat durdu Mustafa Kemal Atatürk'ün 76. ölüm yıl dönümü olan bugün, saat 09.05'te adeta hayat durdu.
Çiğdem Gürdal & Kalbim Yine Üzgün Seni Andım Da Derinden 03:06
Çiğdem Gürdal & Kalbim Yine Üzgün Seni Andım Da Derinden 559 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Hababam Sınıfı, Kemal Sunal'ı Anlatıyor 03:51
Hababam Sınıfı, Kemal Sunal'ı Anlatıyor 386 izlenme - 2 yıl önce Milyonlarca kez izlediğimiz ve izlemeye de devam edeceğimiz Hababam Sınıfının oyuncuları rahmetli büyük üstad Kemal Sunal'ı anlatıyor. Kendisinin sinemadaki profiliyle farklı bir insan olduğunu daha doğrusu daha ciddi bir insan olduğunu okumuş ve biliyordum. İşte oyunculuk da böyle bir şey. Sözün özü seviyoruz seni Kemal Sunal abim. Şanslıyız ki çocuklarımız da senin filmlerini izleyerek büyüyecek.
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 01:11
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 200 izlenme - 1 yıl önce Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır'da 1915 yılında ölen Ermenileri anma törenine katılıp Fatiha suresini okudu.
Çanakkale Şehitlerine - Asım'ın Nesli - Mehmet Akif Ersoy 05:24
Çanakkale Şehitlerine - Asım'ın Nesli - Mehmet Akif Ersoy 110 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale'de canları pahasına tarihe "Çanakkale Geçilmez" yazdıran aziz şehitlerimizi ve milli şairimiz Mehmet Âkif Ersoy'u rahmetle yâd ediyoruz.
Fikirler Ölmez - Koç Grubu #fikirlerolmez 00:20
Fikirler Ölmez - Koç Grubu #fikirlerolmez 128 izlenme - 2 yıl önce 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası için Koç Grubu'nun 2013 yılı için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anma reklamı. Hiçbir ölüm bu kadar ölümsüz olmamıştı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92203/10-kasim-olmasaydin-olmazdik-1881-1938
Atatürk'ün Mozolesine Kapanıp Ağlayan Vatandaş 01:10
Atatürk'ün Mozolesine Kapanıp Ağlayan Vatandaş 167 izlenme - 2 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 75. yıl dönümünde Anıtkabir'de düzenlenen törende bir vatandaş Atatürk'ün mozolesine kapanıp uzun süre gözyaşı döktü.
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 00:57
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 111 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Allah'ın isminin hangi durumlarda anılabileceğine dair bi kaç kelam etmiş. Maşallah.
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 03:05
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 139 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, Adana'da ebediyete intikalinin 76. yılında anıldı. Törende ilginç görüntüler yaşandı.
Kemal Sunal'ın 70. Doğum Günü 03:46
Kemal Sunal'ın 70. Doğum Günü 112 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, vefatının 14. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Uğur Mumcu'yu Anmak İçin Önce Bu Düşünce Anlaşılmalı 09:45
Uğur Mumcu'yu Anmak İçin Önce Bu Düşünce Anlaşılmalı 50 izlenme - 2 yıl önce Yer: HDF 15.Yıl Genel Kurul Toplantısı Uğur Mumcu'yu anmaya gelince kaplan kesilen dostlar önce bu görüşleri anlamak lazım. (Türkçülere-Kürtçülere hitafen) ilk bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=rTTK73cD0gU
10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz 03:15
10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz 145 izlenme - 4 yıl önce 10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz
Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 01:12
Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 44 izlenme - 2 yıl önce Ankara Konur Sokak'a madenci silüetleri çizilerek ölen madencilerin ismi yazıldı. #Soma
Madonna - Kralım Çok Yaşa 06:33
Madonna - Kralım Çok Yaşa 41 izlenme - 2 yıl önce Aynı döneme tekabul eden Madonna'nın; hayranları tarafından göklere çıkartılan şan şöhret para üçgeninde önünü göremeyip, bambaşka bir varlıga evrilen insanoğlunun, bir yerlere gelirken, neleri elinin tersiyle ötelediğini, görmezden geldiğini yüzümüze çarpan, insanlık ve Michael Jackson yorumu. madonna adına belki de: confessions on a dance floor... Şahsım adına bir starın gözüyle yapılacak en guzel konuşmalardan biri.
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 02:58
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 52 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı zamanlar vardır boğazımız düğümlenir cümle kurmak istesekte kuramayız. Bu videoyu izlerken gerçekten insan cümle kuramıyor. Galatasaraylı oyuncular maç öncesi ısınmaya bu şekilde çıktılar.Dün ve bugün en iyi şekilde onların yanında olduğumuzu gösteren ve gösterecek tüm spor camiasını tebrik ediyorum helal olsun.Bizi ayırmak isteyenlere, bu faciayı küçümseyerek sıradanlaştırmaya çalışan herkese inat daha yüksek sesle birlik olduğumuzu göstermemiz gerek.Umarım asla unutmaz ve unutturmayız!
1'inci Dünya Savaşı'nı Buzdan Heykellerle Anmak - İngiltere 00:53
1'inci Dünya Savaşı'nı Buzdan Heykellerle Anmak - İngiltere 30 izlenme - 3 yıl önce Dünya olarak çok köklü değişikliklere sebep veren bir savaşın 100. yılı oldu. İngiltere'de, 1'inci Dünya Savaşı'nda hayatını kaybedenler, buzdan yapılan 5 bin heykelle anıldı.Brezilyalı sanatçı Nele Azevedo'nun yaptığı heykeller, eriyerek, temsil ettikleri savaş kurbanları gibi yok oldulmuş. Fakat bizde pek aksiyon sanırım. Sadece sempozyumlar var. Ülke tarihçileri zaferler üzerine çalışmalar yapmakta peki mağlubiyetler neden anılmamakta. İnsanların ders çıkarması için o olaylarında incelenmesi insanlara aktarılması gerek diye düşünmekteyim.
Soma 301 Madencisini Anıyor 01:37
Soma 301 Madencisini Anıyor 21 izlenme - 2 yıl önce Manisa'nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 günü yaşanan ve Türkiye'yi sarsan o facianın üzerinden tam bir yıl geçti. Eynez Kömür Ocağı'nda şehit olan 301 madenci, büyük acının yıldönümünde farklı etkinliklerle anılıyor.
Şair Cemil Meriç, Mezarı Başında Anıldı 04:54
Şair Cemil Meriç, Mezarı Başında Anıldı 16 izlenme - 1 yıl önce Şair Hüseyin Akın ve TYB İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı'nın röportajları Yazar ve düşünür Cemil Meriç, Karacaahmet Mezarlığındaki kabri başında yapılan törenle anıldı.
 Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 01:12
Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 18 izlenme - 3 yıl önce Ankara Konur Sokak'a madenci silüetleri çizilerek ölen madencilerin ismi yazıldı. #Soma
POZANTIDA CHP Lİ KENDİSİ GİBİ KAFİR DİNSİZ ALEVİ OLAN PUT KEMALI ANMAK İSTEDİ KAYMAKAM İZİN VERMEDİ 01:28
POZANTIDA CHP Lİ KENDİSİ GİBİ KAFİR DİNSİZ ALEVİ OLAN PUT KEMALI ANMAK İSTEDİ KAYMAKAM İZİN VERMEDİ 4 izlenme - 7 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Atila Özer'i Doğum Yıldönümünde Andık 06:54
Atila Özer'i Doğum Yıldönümünde Andık 12 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca Ünlü Karikatürist Prof. Atila Özer'in 65. Doğum Yıldönümünde, Adını Verdiği Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatürlü Ev’de Bir Sergi Açıldı. sergiye Özer’in Çok Sayıda Dostu Ve Vatandaş Katılırken Burada Bir Konuşma Yapan Eşi Vicdan Özer, Yoğun Katılım İçin Herkese Teşekkür Etti. Serginin Oluşturulamasında Geçen Emekleri İçin Vicdan Özer’e Çiçek Takdim Eden Usta Karikatürist Beytullah Heper İse, Özer’in Çok Önemli Karikatürlerine Ev Sahipliği Yapan Serginin Herkes Tarafından Görülmesi Gerektiğini Kaydetti. Atila Özer’in 65. Doğum Günü Dolayısıya Açılan Sergiye Katılan Dostları Da Burada Duygusal Anlar Yaşadılar. atila Özer'in Karikatürlerinden Oluşan Sergi 30 Mayıs Tarihine Kadar Gezilebilecek.
KUR-ANI KERİMİ RESULULLAHI ANIPTA ARDINA ŞİRK KÜFÜR DİNİ OLAN DEMOKRASİYİ ANMAK KAFİRLİKTİR MÜNAFIK 00:34
KUR-ANI KERİMİ RESULULLAHI ANIPTA ARDINA ŞİRK KÜFÜR DİNİ OLAN DEMOKRASİYİ ANMAK KAFİRLİKTİR MÜNAFIK 3 izlenme - 6 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur hayatı durdurarak insanları rahatsız 01:35
Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur hayatı durdurarak insanları rahatsız 7 izlenme - 2 yıl önce Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur hayatı durdurarak insanları rahatsız edecek eylemler yapa Adnan Oktar’ın 8 Mart 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur, hayatı durdurarak, insanları rahatsı 01:35
Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur, hayatı durdurarak, insanları rahatsı 8 izlenme - 2 yıl önce Berkin Elvan canımızı anmak onu güzel sözlerle yücelterek olur, hayatı durdurarak, insanları rahatsız edecek eylemler yaparak olmaz.