Hoşgeldiniz!

anmak

10 Kasım Atatürk - Maltepe Belediyesi 00:24
10 Kasım Atatürk - Maltepe Belediyesi 2.067 izlenme - 8 ay önce Maltepe Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, 78’inci ölüm yıldönümünde anlamlı bir videoyla andı.
18 Mart Çanakkale Zaferi - Vatan Size Minnettar 10:37
18 Mart Çanakkale Zaferi - Vatan Size Minnettar 1.188 izlenme - 2 yıl önce Not: LÜTFEN VİDEO'YU SONUNA KADAR İZLEYİN. 18 mart. Tarihi duymak heyecanlandırıyor. O günleri görenler orada olup hayat ve VATAN mücadelesi verenler,hayatını kaybedenler sırf rahat ve huzurlu yaşayalım diye savaşanlar.Çoğu bu günleri göremedi ama göremiyeceğim diye savaşmaktan asla geri çekilmediler bizi düşündüler vatanlarını düşündüler. Şimdi biz o günleri,o zorlu şartlarda verilen hayat ve VATAN mücadelesini görmeden,rahat bir hayat yaşıyoruz. Onlara ne kadar dua edilse,teşekkür edilse, azdır.
muazzez ersoy arkadaş 04:03
muazzez ersoy arkadaş 3.592 izlenme - 9 yıl önce seni asla untmadım unutamam ayşegül
Sami Savni Özer - Onu Anmak 02:02
Sami Savni Özer - Onu Anmak 2.258 izlenme - 5 yıl önce
Kemal Sunal'sız 16 Yıl 03:08
Kemal Sunal'sız 16 Yıl 624 izlenme - 1 yıl önce Türk sinemasının duayen isimlerinden Kemal Sunal'ın vefatının 16. yıl dönümü. 3 Temmuz 2000'de hayatını kaybeden sanatçı, beyaz perdede geçen yılları boyunca 80'den fazla filmde rol aldı. Canlandırdığı karakterlerle büyük beğeni toplayan Sunal'ın filmleri halen televizyon kanallarında sık sık gösteriliyor.
Abdurrahman Önül - Ne Zaman Anarsam Seni 05:48
Abdurrahman Önül - Ne Zaman Anarsam Seni 1.241 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri Ne zaman anarsam seni Kararım kalmaz Allahım Senden gayrı gözüm yaşı Kimseler silmez Allahım Sensin ismi baki olan Sensin dillerde okunan Senin ismine dokunan Kendini bilmez Allahım Aşık yunus seni ister Lütfeyle cemalin göster Cemalin gören aşıklar Ebedi ölmez Allahım
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 02:24
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 695 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım Saat 9'u 5 geçe Türkiye'de hayat durdu Mustafa Kemal Atatürk'ün 76. ölüm yıl dönümü olan bugün, saat 09.05'te adeta hayat durdu.
Hababam Sınıfı, Kemal Sunal'ı Anlatıyor 03:51
Hababam Sınıfı, Kemal Sunal'ı Anlatıyor 532 izlenme - 2 yıl önce Milyonlarca kez izlediğimiz ve izlemeye de devam edeceğimiz Hababam Sınıfının oyuncuları rahmetli büyük üstad Kemal Sunal'ı anlatıyor. Kendisinin sinemadaki profiliyle farklı bir insan olduğunu daha doğrusu daha ciddi bir insan olduğunu okumuş ve biliyordum. İşte oyunculuk da böyle bir şey. Sözün özü seviyoruz seni Kemal Sunal abim. Şanslıyız ki çocuklarımız da senin filmlerini izleyerek büyüyecek.
Çiğdem Gürdal & Kalbim Yine Üzgün Seni Andım Da Derinden 03:06
Çiğdem Gürdal & Kalbim Yine Üzgün Seni Andım Da Derinden 610 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Çanakkale Şehitlerine - Asım'ın Nesli - Mehmet Akif Ersoy 05:24
Çanakkale Şehitlerine - Asım'ın Nesli - Mehmet Akif Ersoy 134 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'de canları pahasına tarihe "Çanakkale Geçilmez" yazdıran aziz şehitlerimizi ve milli şairimiz Mehmet Âkif Ersoy'u rahmetle yâd ediyoruz.
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 01:11
1915'te Ölen Ermeniler İçin Fatiha Okumak - Selahattin Demirtaş 220 izlenme - 2 yıl önce Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır'da 1915 yılında ölen Ermenileri anma törenine katılıp Fatiha suresini okudu.
Atatürk'ün Mozolesine Kapanıp Ağlayan Vatandaş 01:10
Atatürk'ün Mozolesine Kapanıp Ağlayan Vatandaş 220 izlenme - 2 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 75. yıl dönümünde Anıtkabir'de düzenlenen törende bir vatandaş Atatürk'ün mozolesine kapanıp uzun süre gözyaşı döktü.
Fikirler Ölmez - Koç Grubu #fikirlerolmez 00:20
Fikirler Ölmez - Koç Grubu #fikirlerolmez 139 izlenme - 2 yıl önce 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası için Koç Grubu'nun 2013 yılı için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü anma reklamı. Hiçbir ölüm bu kadar ölümsüz olmamıştı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92203/10-kasim-olmasaydin-olmazdik-1881-1938
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 00:57
Allah Hangi Durumlarda Anılır? - Adnan Oktar 122 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamız Allah'ın isminin hangi durumlarda anılabileceğine dair bi kaç kelam etmiş. Maşallah.
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 03:05
Atatürk İçin Ağaçta Ters Sallanarak Marş Söyleyen Dayı 143 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk, Adana'da ebediyete intikalinin 76. yılında anıldı. Törende ilginç görüntüler yaşandı.
Kemal Sunal'ın 70. Doğum Günü 03:46
Kemal Sunal'ın 70. Doğum Günü 121 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal, vefatının 14. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
Uğur Mumcu'yu Anmak İçin Önce Bu Düşünce Anlaşılmalı 09:45
Uğur Mumcu'yu Anmak İçin Önce Bu Düşünce Anlaşılmalı 54 izlenme - 2 yıl önce Yer: HDF 15.Yıl Genel Kurul Toplantısı Uğur Mumcu'yu anmaya gelince kaplan kesilen dostlar önce bu görüşleri anlamak lazım. (Türkçülere-Kürtçülere hitafen) ilk bölüm: https://www.youtube.com/watch?v=rTTK73cD0gU
Metin Demirtaş. Tesbihat (full). Mısır şivesi Abdussamed makamı. Kopenhag Kocatepe Camii.10/5 - 2017 01:58
Metin Demirtaş. Tesbihat (full). Mısır şivesi Abdussamed makamı. Kopenhag Kocatepe Camii.10/5 - 2017 8 izlenme - 2 ay önce Metin Demirtaş. Tesbihât. 10/5 - 2017. Danimarka Kopenhag Kocatepe Camii. Müezzin Hafız Metin Demirtaş. Arap ağzı, Mısır şivesi. Hafız Abdulbâsit Abdussamed makamı. Dhikr - Tesbihât after salah. by the Muaddhin Metin Demirtaş. Copenhagen - Denmark. The Mosque of "Diyanet Kocatepe Camii". Imitating Qari sheikh Abdelbasit Abdesssamad. 10/5-2017. ?????? ? ?????? ????? ???? ???????? ????????? ???????? Ayrıca Youtube.com adlı sosyal medyadan Metin Demirtaş Kuran yazıp diğer kıraatlerim mevcuttur. Facebook.com (Metin Demirtaş EKA) yazıp bu adresimizdende, beni takip edebilirsiniz. Social Media Follow me on Youtube and instagram by writing "Metin Demirtaş Kuran" And from my personal homepage on facebook.com. "https://www.facebook.com/Metinshomepa...." The target group for my homepage is mostly fans of listening of my tilawah Al- Qur'ân and my Adhans of Makkah and Madinah.
10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz 03:15
10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz 145 izlenme - 5 yıl önce 10 Kasım Saygı Ve Özlemle Anıyoruz
Madonna - Kralım Çok Yaşa 06:33
Madonna - Kralım Çok Yaşa 52 izlenme - 2 yıl önce Aynı döneme tekabul eden Madonna'nın; hayranları tarafından göklere çıkartılan şan şöhret para üçgeninde önünü göremeyip, bambaşka bir varlıga evrilen insanoğlunun, bir yerlere gelirken, neleri elinin tersiyle ötelediğini, görmezden geldiğini yüzümüze çarpan, insanlık ve Michael Jackson yorumu. madonna adına belki de: confessions on a dance floor... Şahsım adına bir starın gözüyle yapılacak en guzel konuşmalardan biri.
Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 01:12
Konur Sokak'a Madenci Silüetleri Çizilmesi 45 izlenme - 2 yıl önce Ankara Konur Sokak'a madenci silüetleri çizilerek ölen madencilerin ismi yazıldı. #Soma
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 02:58
Galatasaray'ın Soma'yı Anması 58 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı zamanlar vardır boğazımız düğümlenir cümle kurmak istesekte kuramayız. Bu videoyu izlerken gerçekten insan cümle kuramıyor. Galatasaraylı oyuncular maç öncesi ısınmaya bu şekilde çıktılar.Dün ve bugün en iyi şekilde onların yanında olduğumuzu gösteren ve gösterecek tüm spor camiasını tebrik ediyorum helal olsun.Bizi ayırmak isteyenlere, bu faciayı küçümseyerek sıradanlaştırmaya çalışan herkese inat daha yüksek sesle birlik olduğumuzu göstermemiz gerek.Umarım asla unutmaz ve unutturmayız!
Metin Demirtaş. Tesbihat 00:14
Metin Demirtaş. Tesbihat "ALLAHU EKBER". Kopenhag Kocatepe Camii. 28/5-17. Sheikh Abdussamed makamı. 2 izlenme - 1 ay önce Metin Demirtaş. Tesbihât. 28/5 - 2017. Danimarka Kopenhag Kocatepe Camii. Müezzin Hafız Metin Demirtaş. Arap ağzı, Mısır şivesi. Hafız Abdulbâsit Abdussamed makamı. Dhikr - Tesbihât after salah. By the Muaddhin Metin Demirtaş. Copenhagen - Denmark. The Mosque of "Diyanet Kocatepe Camii". Imitating Qari sheikh Abdelbasit Abdesssamad. 28/5 - 2017. ?????? ? ?????? ????? ???? ???????? ????????? ???????? Ayrıca Youtube.com adlı sosyal medyadan Metin Demirtaş Kuran yazıp diğer kıraatlerim mevcuttur. Facebook.com (Metin Demirtaş EKA) yazıp bu adresimizdende beni takip edebilirsiniz. Social Media Follow me on Youtube and İnstagram by writing "Metin Demirtaş". And from my personal homepage on facebook.com. "https://www.facebook.com/Metinshomepa...." The target group for my homepage is mostly fans of listening of my tilawah Al- Qur'ân and my Adhans of Makkah and Madinah.
Şair Cemil Meriç, Mezarı Başında Anıldı 04:54
Şair Cemil Meriç, Mezarı Başında Anıldı 17 izlenme - 2 yıl önce Şair Hüseyin Akın ve TYB İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı'nın röportajları Yazar ve düşünür Cemil Meriç, Karacaahmet Mezarlığındaki kabri başında yapılan törenle anıldı.
POZANTIDA CHP Lİ KENDİSİ GİBİ KAFİR DİNSİZ ALEVİ OLAN PUT KEMALI ANMAK İSTEDİ KAYMAKAM İZİN VERMEDİ 01:28
POZANTIDA CHP Lİ KENDİSİ GİBİ KAFİR DİNSİZ ALEVİ OLAN PUT KEMALI ANMAK İSTEDİ KAYMAKAM İZİN VERMEDİ 6 izlenme - 12 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
KUR-ANI KERİMİ RESULULLAHI ANIPTA ARDINA ŞİRK KÜFÜR DİNİ OLAN DEMOKRASİYİ ANMAK KAFİRLİKTİR MÜNAFIK 00:34
KUR-ANI KERİMİ RESULULLAHI ANIPTA ARDINA ŞİRK KÜFÜR DİNİ OLAN DEMOKRASİYİ ANMAK KAFİRLİKTİR MÜNAFIK 3 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA