Hoşgeldiniz!

anne çocuk

Annesini Deli Eden Velet 00:47
Annesini Deli Eden Velet 66.101 izlenme - 5 yıl önce Kadınlar normalde alışverişe kocalarıyla veya arkadaşlarıyla giderler. Bu annemiz ise büyümüş de küçülmüş oğluyla alışveriş yapmayı tercih etmiş. Sanırım epey kötü bir tercih yapmış. İyi seyirler efenim
Süpürge ile Düşen Çocuğunu Kurtaran Anne 00:31
Süpürge ile Düşen Çocuğunu Kurtaran Anne 4.627 izlenme - 2 yıl önce Evinin önünü süpüren anne merdivenlerden düşen çocuğunu son anda fark edip elindeki süpürge ile kurtarmış.
Çocuğu İçin Kendini Siper Eden Anne 00:16
Çocuğu İçin Kendini Siper Eden Anne 3.770 izlenme - 2 yıl önce Çin'de üst üste dizili tuğlaların olduğu yerde çocuğu ile birlikte duran anne tuğlaların devrildiğini görünce çocuğunu koruma altına almış. Annenin kendisi tuğlaların altında kalmış.
Annesini Bacaklarıyla Boynundan Kilitleyerek Döven Çocuk 02:22
Annesini Bacaklarıyla Boynundan Kilitleyerek Döven Çocuk 18.177 izlenme - 6 yıl önce Annesinin okula gitmek için zorladığı çocuk sokağın ortasında annesini bacaklarıyla boynundan kilitleyerek dövmeye başlıyor.Bana denk gelse o çocuğu fena ağlatırdım be yazık anneye
Hazır Kakaolu Sütün İçinden Başka Birşey Çıkması 01:36
Hazır Kakaolu Sütün İçinden Başka Birşey Çıkması 6.560 izlenme - 5 yıl önce Çocuğuna 6'lı süt alan anne çocuğu bir yudum alıp tükürünce sütün içine bakıyor ve şok oluyor. Diğer bir paketi kameralar önünde açan anne bir şokta izleyenlere yaratıyor. Beklemekten midir yoksa başka sebeplerden mi bilinmez, kesilmiş bir süte benziyor. Bundan sonra aldığımız sütleri kontrol etmeden içmemek lazım
Evde Oyun Hamur Yapımı Nasıl Yapılır? 04:41
Evde Oyun Hamur Yapımı Nasıl Yapılır? 6.441 izlenme - 8 yıl önce 20.08.2015 günü MigrosTV kanalına yüklediğim "Evde Oyun Hamur Yapımı" başlıklı videoyu izleyin.
Anne Karnında Yerinde Durmayan Bebek 00:12
Anne Karnında Yerinde Durmayan Bebek 2.947 izlenme - 4 yıl önce Görüntülerde, bebeğin annesinin karnında adeta dans ettiği, tekme attığı görülüyor. Uzmanlara göre anneler bebeğin hareketlerini on altıncı haftadan itibaren hissedebiliyor. bebeğin hareketleri 24-25. haftadan itibaren dışarıdan da hissedilebiliyor.
Güzel Kızımın Doğum Günü 08:28
Güzel Kızımın Doğum Günü 6.444 izlenme - 12 yıl önce güzel kızımın doğum günü
Çocuk Bakımında Tecrübesini Konuşturan Maymun Ana 00:15
Çocuk Bakımında Tecrübesini Konuşturan Maymun Ana 2.804 izlenme - 5 yıl önce Gördüğünüz gibi ana her yerde ana. İçindeki analık duygusuyla çocuğunun türlü zararlardan korunması için hem kuyruğundan tutuyor hem de o sıra yemeğini yeyiveriyor. Ama bu kadar kuyruk çekmesi umarım maymun kardeşimizi salak yapmaz.
Çocukların Gözleri Önünde Direk Dansı Yapmak 02:19
Çocukların Gözleri Önünde Direk Dansı Yapmak 2.600 izlenme - 3 yıl önce Önce çocuklara karşı bacaklarını aralayıp gösterisine adım atan kadın daha sonra anneleriyle gelen çocuklara direk dansı gösterisi yaptı.
Sokaktaki Kadını Ölen Annesi Sanan Suriyeli Çocuk 00:59
Sokaktaki Kadını Ölen Annesi Sanan Suriyeli Çocuk 3.118 izlenme - 7 yıl önce Yoldan geçen bir kadını ölen annesi zanneden küçük çocuk, annesi sandığı kişiden ayrılmak istemiyor.
Aşırı Olgun Davranan Küçük Kız 02:50
Aşırı Olgun Davranan Küçük Kız 4.722 izlenme - 8 yıl önce Annesi küçük kızına bütün şekerlerini yediğini itiraf ediyor.Şekerlerinin yenmesi kızımızı üzsede annesini açıksözlülüğü karşısında olgun davranıyor.
Kanalizasyon Kapağına Basarak Deliğe Düşen Çocuğunu Kurtaran Anne 00:59
Kanalizasyon Kapağına Basarak Deliğe Düşen Çocuğunu Kurtaran Anne 321 izlenme - 1 yıl önce Amy Blyth isimli kadın 18 aylık yeni yürümeye başlayan oğlunu su tahliye kanalından canını dişine takarak kurtardı. O anlar kameralara yansıdı.
Sütlü Muzlu Pirinçli Mama Tarifi 01:22
Sütlü Muzlu Pirinçli Mama Tarifi 3.608 izlenme - 9 yıl önce Sütlü Muzlu Pirinçli Mama Tarifini minikler için özel olarak hazırladık. Besleyici ve lezzetli olan bu pratik mama tarifini almak için hemen tıklayın; http://migrostv.migros.com.tr/sutlu-muzlu-pirincli-mama/ Nefis, pratik ve sofralarınıza yakışan tarifler için; migrostv.migros.com.tr/
Anne ve Oğlunun Yeşilçamvari Kavuşma Anı 00:35
Anne ve Oğlunun Yeşilçamvari Kavuşma Anı 2.275 izlenme - 6 yıl önce Çin'de bir metro istasyonunda anne ve oğlunun birbirlerine doğru koşarak kavuşması kameralara böyle yansımış efendim.
Niloya - Civciv Annesi 01:00
Niloya - Civciv Annesi 1.289 izlenme - 8 yıl önce Niloya - Civciv Annesi Tatlı civciv Sapsarı civciv Ufacıksın tefeciksin Minik civciv Hem yemini yiyiyor Cik cik diye ötüyor Sevimli mi sevimli Hep peşimden geliyor Küçücük gözleri var Yumuşacık tüyleri Çok da güzel sesi var Cik cik cik ötüyor Tatlı civciv Sapsarı civciv Ufacıksın tefeciksin Minik civciv Kimdir Niloya? Karadeniz’de akan bir nehrin yanındaki köye gidin. Gördüğünüz ilk çocuğa sorun. Kimsin sen, diye? Verdiği cevaplarda Niloya’yı göreceksiniz. Sadece Karadeniz mi? Aşağılara inin, Akdeniz’e gelin. Meyve bahçelerinde koşturan çocukların peşine takılın. Niloya’yı yakalarsınız. Doğuda, bir tepenin çiçek açan yüzünde sevinen çocuklar görürseniz, bilin ki Niloya orada. Hep kırlarda, tepelerde aramayın onu, şehre gelin, konuşan bebeği ile oyunlar oynayan modern dünyanın çocuklarını izleyin. Niloya’yı bulacaksınız. Niloya bugüne kadar yapılmış çizgi filmlerden oldukça farklı, çünkü o bizim çocuğumuz. Niloya bu toprakların, Türkiye’nin gerçek çocuğu… Niloya da diğer çocuklar gibi oyunlar oynamayı, şarkılar söylemeyi çok seviyor. Yanından hiç ayırmadığı kaplumbağası Tospik, en yakın arkadaşı. Diğerlerinden farklı olarak Niloya, hiç durmadan sorular soran bir kız çocuğu. Hani hepimizin sahip olduğu ilginç sorular soran farklı çocuklar gibi… Gökyüzü neden mavi? Kemençe çalmayı nasıl öğrenirim? Soğan neden insanları ağlatıyor? Karıncalar ne zaman dinlenir? Biraz ilginç soruları olduğunu kabul etmek gerek. Niloya herkes için sıradan olan birçok şeye oldukça şaşırıyor. Her şeyi kolayca anlayan öyle mükemmel bir karakter de değil. O da hatalar yapıyor. Tıpkı çocuklarımız gibi... Bazen hatalarını kabullenmekte güçlük çekse de her zaman yaşadıklarından ders çıkarıyor.
Gafam Yanıyor Anne 00:28
Gafam Yanıyor Anne 1.799 izlenme - 8 yıl önce İleride James Cameron olma yolunda ilerleyen kardeşimizin önündeki tek engel annesidir, bir baksa, baksa da görse çocuğundaki marifetleri, hemen kütahya sinema ve televizyonculuk meslek lisesine kayıt ettirir de oğlunu, bakmıyor işte ney yaparsın...
Çocuk İstismarına Hayır .. Söz - Müzik : Gökhan Şe 03:36
Çocuk İstismarına Hayır .. Söz - Müzik : Gökhan Şe 2.703 izlenme - 15 yıl önce çocuk İstİsmarina son.. İŞte İzlenme rekorlari kian o toplumsal klİp
Hem Keyfine Bakan Hem Çocuğu ile İlgilenen Anne 00:10
Hem Keyfine Bakan Hem Çocuğu ile İlgilenen Anne 273 izlenme - 3 yıl önce Corona virüsün en etkili olduğu ülkelerden olam Amerika'da karantinada olan anne evinin bahçesinde hem keyif yapmış hem de çocuğuyla ilgilenmiş.
Eğitici Çizgi Film - Mutlu Anne 2 - Şekilleri Öğreniyoruz 02:26
Eğitici Çizgi Film - Mutlu Anne 2 - Şekilleri Öğreniyoruz 1.503 izlenme - 8 yıl önce Küçük çocuklar için şekiller ve figürler bir eğitici çizgi filmde. Hangi şekilleri öğreneceğiz bugün? Üçgen ,Kare, Çember, Dikdörtgen, yamuk ve paralel kenar, altıgen ve sekizgen ,yıldız. Hem Eğleniyoruz hem öğreniyoruz. Hadi dersimize katılın! Beraber Öğrenelim. Şirinler , Temel Reis, gibi eğitici ve çok eğlenceli çizgi filmler izlemek için bizi takip edebilirsiniz.
Çocuğunu Lögar Deliğinden Kurtaran Kadın 00:44
Çocuğunu Lögar Deliğinden Kurtaran Kadın 479 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da annesiyle birlikte parkta yürüyen çocuk rögar kapağı ters dönünce kuyuya düştü. Anne, çukura düşen çocuğunu saniyeler içerisinde kurtardı. Annenin o ağır lögar kapağını pamuktan yapılmışçasına kaldırıp, atması müthiş.
Oğlunun Mezarına Giden Anneye Terör Soruşturması 01:38
Oğlunun Mezarına Giden Anneye Terör Soruşturması 907 izlenme - 8 yıl önce Devrimci önder İbrahim Kaypakkaya 18 Mayıs 1973' de kolluk kuvvetleri tarafından işkence yapılarak öldürülmüştü. Oğlunun mezarına gitmek isteyen annesi Şükran Kaypakkaya' ya başka bir acı daha yaşatan devlet zihniyetinin dünden bugüne hiç değişim göstermediğini yine görmüş olduk.
Şöhret Yolundaki Anneye Çocuk Baskısı 00:51
Şöhret Yolundaki Anneye Çocuk Baskısı 786 izlenme - 8 yıl önce Bu sefer "Şöhret Yolundaki Gence Anne Baskısı" videosunun rollerinin değiştirilmiş halini, yani gitar çalmaya çalışan annenin çocukları ile imtihanını izleyeceğiz. O değil de kadının sesi güzelmiş. İmkanım olsa ben vururdum çocukların kafaya. Ne güzel dinliyoduk. "Şöhret Yolundaki Gence Anne Baskısı" videosu için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/103538/sohret-yolundaki-gence-anne-baskisi
Thomas ve Arkadas?ları: Percy Olmak 09:05
Thomas ve Arkadas?ları: Percy Olmak 322 izlenme - 6 yıl önce Thomas ve arkadaşları eğlence dolu bir maceraya hazır olun! Çocukları çizgi film tadında öğrenmeye de eğlenceye de doyuracak keyifli dakikalar için videomuzu izleyin. Annelere ve çocuklara iyi gelecek değerli bilgiler ve nefis fikirler için MigrosTV'yi takip etmeye devam edin.
Muhtes?em Orman: Dreamtopia Barbie 03:36
Muhtes?em Orman: Dreamtopia Barbie 291 izlenme - 6 yıl önce Muhteşem bir orman, keyifli karakterler ve çok eğlenceli hikayeler bu videoda! Bu kez Dreamtopia Barbie ile muhteşem bir ormandayız, haydi siz de maceraya katılın! Çocuklara ve annelerine iyi gelecek fikirler ve öneriler MigrosTV'de!
Kaybettiği Oğlundan Mesaj Alan Anne 00:35
Kaybettiği Oğlundan Mesaj Alan Anne 313 izlenme - 6 yıl önce henüz küçük yaşta yakalandığı beyin kanseri sebebiyle hayata gözlerini yuman oğlunun mezarı başında duygularına hakim olamayan bir anennin çekmiş olduğu videodur. şöyle ki ; kızılgerdan kuşları kadınla,oğlu arasında özel bir anlam taşıyormuş. videoda ise çocuğun mezar taşında bir kızılgerdan kuşu görüyoruz ve kuş bir müddet sonra adeta kadına cevap verir gibi eline uçuyor. kadın da bunu çocuğundan almış olduğu bir işaret gibi yorumluyor. kendim de dahil izleyen bir çok kişinin gözlerini nemlendiren mistik ve duygusal bir an olmuş.
Anneler, Babalar ve Çocuklar 03:19
Anneler, Babalar ve Çocuklar 816 izlenme - 8 yıl önce 88 yılına gidiyoruz. Programa katılan anneleri de babaları da çocukları da tanıyoruz hepimiz. Çünkü onlar Türkiye'nin en sevilen isimleri. Programa öyle isimler konuk olmuş ki, şimdi bile bomba etkisi yaratabilir. Mesela Şener Şen ve Yeşilçama yıllarca emek vermiş babası Ali Şen. Programın bir bölümünde ise Cem Karaca ve annesi toto Karaca var. Görüntüleri izleyip duygulanmamak bu program iyiki yapılmış dememek elde değil.
Annelik İçin Teşvik Paketi - İlk Çocuk 300 2. Çocuk 400 3. Çocuk 600 Lira 03:05
Annelik İçin Teşvik Paketi - İlk Çocuk 300 2. Çocuk 400 3. Çocuk 600 Lira 498 izlenme - 8 yıl önce - Doğum nedeni ile yarı zamanlı çalışma yapılacak.. Anneler istemeleri halinde günlük 8 saat olan mesailerinin 4 saatini çocuklarının yanında geçirebilecek. Bu yarı zamanın ücretini işveren geri kalanını ise devlet karşılayacak. - 0-12 aylık çocukları evlat edinenler de bu kapsama alınacak. - Çoğul gebelik halinde söz konusu süreler 1'er ay olmak üzere uzatılacak.Anneler için verilen doğum yardımı annenin hesabına yatırılacak ve bu yardım herkesi kapsayacak. Her bir anneye ilk çocukta 300 TL, ikinci de 400 TL, üçüncü çocuk da ise 600 TL yardımda bulunulacak.Çocuğun yüzde 70 engelli veya sürekli hastalığı olması halinde ebeveynlerden birine yılda 10 gün izin hakkı tanınacak.Babalık izinleri yeniden düzenlenecek. İşçi eşinin doğum yapması halinde 5 gün izin kullanabilecek.Gençlerde evliliği teşvik etmek için çeyiz modeli geliştirilecek. Ebeveynlere çocukları ile ilgili çeyiz hesabı seçeneği sunulacak. Ebeyn bu hesaba ne kadar para yatırırsa çocuğu evlenene kadar devlet bu paraya yüzde 15 katkı yapacak. Örneğin; 100 bin TL biriktirene 15 bin TL devlet katkı yapacak. Program kapsamında yaş sınırı 27 olarak belirlendi.
Oğlum Annen Nerde? (Şefkat İçerir) 00:11
Oğlum Annen Nerde? (Şefkat İçerir) 399 izlenme - 8 yıl önce Annesini kaybetmiş 12 yaşındaki bir evladın dramını ve yaşadığı acıları bu 11 saniye içerisinde çok iyi bir şekilde anlıyoruz.
Çocuğunu Heceleyerek Döverek Okumayı Öğreten Vefakar Anne 00:15
Çocuğunu Heceleyerek Döverek Okumayı Öğreten Vefakar Anne 416 izlenme - 7 yıl önce 27.04.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Kayıklı Düğün - Titanic Edition başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler