Hoşgeldiniz!

Annelik Videoları İzle

Annelik Görevini Abartan Timsah 06:27
Annelik Görevini Abartan Timsah 8.777 izlenme - 7 ay önce Aslında başlık sizi yanıltmasın, mevzu annelik olunca yapılan hiç bir şey abartı değildir. Canını yavrusu uğruna vermek dahil. Fakat burdaki timsah (kayman) biraz özel. Neden farklı olduğunu videoyu izleyince göreceksiniz. En azından İnsan ırkında bu tip bir davranış çok az görülebilir. Yılın annesidir... Meraklısına : BBC - Cold Blood belgeselinden. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin. Yaşayanların ellerinden öper, kaybettiklerimize rahmet dilerim.
00:26
"ANNELIGİN" İNSANI HAYVANI OLMAZ. "ANNE "İŞTE BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI. . . ! ! 1.367 izlenme - 1 yıl önce "ANNELIGİN" İNSANI HAYVANI OLMAZ. "ANNE "İŞTE BAŞKA SÖZE GEREK VAR MI. . . ! !
annelik duygusu böyle bişey işte 04:41
annelik duygusu böyle bişey işte 11.965 izlenme - 7 yıl önce annelik duygusu böyle bişey işte
Höstsonaten/Güz Sonatı (1978) - Anne-Kız Çatışması 21:35
Höstsonaten/Güz Sonatı (1978) - Anne-Kız Çatışması 945 izlenme - 3 ay önce Ingmar Bergman'ın yönettiği 1978 yapımı Höstsonaten filminden etkileyici bir sahne. Uzun süredir annesini görmeyen kadının, onu evine davet etmesini, ardından annesinin tavırlarının aynı şekilde sürdüğünü görmesini ve artık dayanamadığı psikolojik buhranı içinden atmak istemesini anlatıyor film. Annesinin gölgesi, ilgisizliği ve gizli nefreti altında yetişmiş bir kadının annesine olan yıllardır içinde biriktirdiği haykırışı.
Bir Hamilelik Öyküsü 02:04
Bir Hamilelik Öyküsü 5.593 izlenme - 4 yıl önce Stop Motion Tekniğiyle 9 Ay nasıl yaşanır?
Taşıyıcı Annelik ve Sperm Transferi - Yeni Bir Hayat 01:42
Taşıyıcı Annelik ve Sperm Transferi - Yeni Bir Hayat 6.507 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da taşıyıcı anne, sperm ve yumurta donasyonu, transferi, tüp bebek ve birçok alanda hizmet sunuyoruz. http://www.yenibirhayat.com.tr/tasiyici-anne 0216 386 6045 bilgi@yenibirhayat.com.tr www.yenibirhayat.com.tr
Hafta Hafta Gebelik 9. Hafta - Hamilelik Rehberi 00:51
Hafta Hafta Gebelik 9. Hafta - Hamilelik Rehberi 4.459 izlenme - 2 yıl önce Gebelik dönemi 9. hafta bebek ve anne gelişimi. Hafta hafta gebelik dönemi 9 haftalık gebelik bebek ultrason goruntuleri. Daha fazla bilgi için http://www.gebelikveannelik.com/9-hafta-gebelik Hamileliğin 9. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?
Hafta Hafta Gebelik 7. Hafta - Hamilelik Rehberi 00:21
Hafta Hafta Gebelik 7. Hafta - Hamilelik Rehberi 4.343 izlenme - 2 yıl önce Gebelik dönemi 7. hafta bebek ve anne gelişimi. Hafta hafta gebelik dönemi 7 haftalık gebelik bebek ultrason goruntuleri. Daha fazla bilgi için http://www.gebelikveannelik.com/7-hafta-gebelik Hamileliğin 7. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?
Dunyanın En Zor Mesleği 03:53
Dunyanın En Zor Mesleği 2.806 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en zor mesleği için iş görüşmelerini mutlaka izlemelisiniz
Hafta Hafta Gebelik 10. Hafta - Hamilelik Rehberi 00:57
Hafta Hafta Gebelik 10. Hafta - Hamilelik Rehberi 3.769 izlenme - 2 yıl önce Gebelik dönemi 10. hafta bebek ve anne gelişimi. Hafta hafta gebelik dönemi 10 haftalık gebelik bebek ultrason goruntuleri. Daha fazla bilgi için http://www.gebelikveannelik.com/10-hafta-gebelik Hamileliğin 10. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?
Zor Şartlarda Kadın Olmak - Doğum Belgeseli 21:55
Zor Şartlarda Kadın Olmak - Doğum Belgeseli 1.573 izlenme - 1 yıl önce Nepalli bir yapımcı ve kendisi de beş aylık hamile olan Subina Shrestha, Nepal’de anne olmak için mücadele eden kadınlarla buluşuyor. Zor koşullarda yaşayan bu kadınların doğum sırasında karşılaştıkları zorlukları insan hikâyeleri eşliğinde anlatıyor
pitbul civcivlere annelik yapıyor 00:29
pitbul civcivlere annelik yapıyor 5.534 izlenme - 9 yıl önce dünyada böle hayvanlarda varmış
Hafta Hafta Gebelik 8. Hafta - Hamilelik Rehberi 00:47
Hafta Hafta Gebelik 8. Hafta - Hamilelik Rehberi 2.858 izlenme - 2 yıl önce Gebelik dönemi 8. hafta bebek ve anne gelişimi. Hafta hafta gebelik dönemi 8 haftalık gebelik bebek ultrason goruntuleri. Daha fazla bilgi için http://www.gebelikveannelik.com/8-hafta-gebelik Hamileliğin 8. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır?
Hamilelik Belirtileri: İlk Ortaya Çıkan Kritik Belirtiler 01:56
Hamilelik Belirtileri: İlk Ortaya Çıkan Kritik Belirtiler 99 izlenme - 2 ay önce Hamilelik belirtileriyle ilgili en kritiklerine yer verdiğimiz bu video oldukça yüzeysel işlenmiştir. Eğer hamilelik belirtileriyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve detaylara ulaşmak isterseniz; https://acunay.com/hamilelik-belirtileri/ bağlantısını takip edebilirsiniz. Hamilelik sürecinin başlangıcı son adetinizin gerçekleştiği gün olarak kabul edilmektedir ve bu süreçten sonraki ilk 4-6 haftalık zaman diliminde bazı hamilelik belirtileri görülmeye başlar. Bu hamilelik belirtileri sırasıyla; 1. Göğüslerde hassaslık 2. Adet gecikmesi 3. Yorgunluk 4. Mide bulantısı 5. Karın Ağrısı 6. Şişkinlik 7. Sık idrara çıkma 8. Duygusal değişimler 9. Kabızlık .... Şeklinde devam etmektedir, ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu hamilelik belirtilerinin kesinlikle kişiden kişiye ve hamilelikten hamileliğe değişebilecek olmasıdır. Eğer bu hamilelik belirtilerinden bazılarını bedeninizde gözlemliyorsanız hepsinin bir arada farklı bir şeye işaret etme olasılığı düşüktür ancak hamile olup olmadığını öğrenmenin en kesin yolu hamilelik testi yaptırmaktır.
Bebeklere Gaz Masajı Nasıl Yapılır? 08:22
Bebeklere Gaz Masajı Nasıl Yapılır? 1.704 izlenme - 4 yıl önce Bebeğinizi Rahatlatacak Gaz Masajı Nasıl Yapılır?
tavşan yavrusuna annelik yapan kedi 00:56
tavşan yavrusuna annelik yapan kedi 3.725 izlenme - 8 yıl önce tavşan yavrusuna annelik yapan kedi
2012 Londra Olimpiyatları için Duygusal Reklam Filmi 02:02
2012 Londra Olimpiyatları için Duygusal Reklam Filmi 2.576 izlenme - 5 yıl önce Anne olmak, dünyanın en zor mesleği. Ama aynı zamanda da en güzeli.Londra 2012 Olimpiyatları için hazırlanan tanıtım filmi annelerin gözünden anlatıldı. Olimpiyatlara katılan gençlerin annelerinin bu onuru nasıl hakettikleri konu edildi.
annelik dugusu işte bu 00:17
annelik dugusu işte bu 2.536 izlenme - 8 yıl önce ay canım benım yavrusunu kurtarmaya calışıyor
demekki annelik böyle birşeymiş 04:41
demekki annelik böyle birşeymiş 2.176 izlenme - 7 yıl önce demekki annelik böyle birşeymiş
Fransız Anne Nasıl Daha Kolay Çocuk Büyütüyor? 01:47
Fransız Anne Nasıl Daha Kolay Çocuk Büyütüyor? 991 izlenme - 2 yıl önce Fransız anneler neden Amerikalı annelerden, Türk annelerinden daha kolay çocuk büyütüyorlar? Onların çocukları yemek yememezlik etmiyor mu? Tuvalet eğitiminde sorun yaratmıyor mu? Fransız anneleri çocukları bakıcıya bırakıp gidince hiç suçluluk duymuyorlar mı? Anne Marina anlatıyor...
Annelik tam olarak böyle birşey işte 00:52
Annelik tam olarak böyle birşey işte 507 izlenme - 1 yıl önce Annelik tam olarak böyle birşey işte
Bebeklerde Göbek Bağı Bakımı 02:06
Bebeklerde Göbek Bağı Bakımı 1.174 izlenme - 4 yıl önce Bebeklerde Göbek Bağı Bakımı Nasıl Yapılır?
Aleyna Tilki Annelik Planlarını Anlattı 07:38
Aleyna Tilki Annelik Planlarını Anlattı 188 izlenme - 7 ay önce Cevapsız Çınlama şarkısıyla tıklanma rekorları kıran Aleyna Tilki, hiç anlatmadığı yönlerini Hadi Be TV izleyicileriyle paylaştı.
Hangi yaş çocuğuna ne kadar TV? 03:17
Hangi yaş çocuğuna ne kadar TV? 789 izlenme - 2 yıl önce Kimi 1 saat, kimi 2 saat diyor, kimi ise TV'yi kapıdan dışarı çıkarmamızı öneriyor. İşin doğrusunu öğrenmek için çocuğun yaşını dikkate almalı. Kanal34'te Alternatif Anne programında psikolog Tennur Katgı, hangi yaş çocuğunun ne kadar TV izlemesinin sağlıklı olduğunu anlatıyor.
Kedi Yavrularına Annelik Yapan Tavuk 02:42
Kedi Yavrularına Annelik Yapan Tavuk 72 izlenme - 2 ay önce Markete giden annenin çocuklarını komşuya bırakması halinin hayvanlar alemindeki işleyişini izliyoruz. Keyifli seyirler...
Dünya'nın En Zor Mesleği 03:53
Dünya'nın En Zor Mesleği 1.107 izlenme - 3 yıl önce İnternete ve gazetelere sahte bir iş ilanı koyup dünyanın en zor mesleği olan 'annelik' işi için görüşme yaptılar.
ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor 00:51
ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor 1.515 izlenme - 6 yıl önce ağlayan oyuncak bebeğe annelik yapıyor
Yeni Doğan Bebek Bakımı Nasıl Yapılır? 10:31
Yeni Doğan Bebek Bakımı Nasıl Yapılır? 789 izlenme - 4 yıl önce Yeni Doğan Bebek Bakımı
Kardashian'ın Doğum Sancısı 00:41
Kardashian'ın Doğum Sancısı 981 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca Ünlü Televizyon Yıldızı Kim Kardashian, Cumartesi Günü 5 Hafta Erken Doğum Yaparak Anne Oldu.
Dünyanın En Zor Mesleği İçin İş Görüşmesi 03:53
Dünyanın En Zor Mesleği İçin İş Görüşmesi 1.139 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Zor Mesleği İçin İş Görüşmesi bir Yönetici İşe Alacağı Pozisyondaki Adaylarla Online Bir İş Görüşmesi Yapıyor. Ancak Pozisyon “operasyon Müdürlüğü”dür Ve Yönetici Tarafından Dünyanın En Zor Mesleği Olarak Tarif Edilince Görüşme İlginç Bir Hal Alıyor