Hoşgeldiniz!

anneye

Caillou (Turkce Kayyu)- Anneye Bir Sürpriz 03:18
Caillou (Turkce Kayyu)- Anneye Bir Sürpriz 44.289 izlenme - 2 yıl önce Caillou (Turkce Kayyu)- Anneye Bir Sürpriz Caillou (Turkce Kayyu)- Anneye Bir Sürpriz Caillou (Turkce Kayyu)- Anneye Bir Sürpriz
Anneye Kızıp Ekranı Haşat Etmek 00:54
Anneye Kızıp Ekranı Haşat Etmek 9.589 izlenme - 1 yıl önce Lol oynarken videoya çekilen çocuk,annesinin onu videoya aldığını ve videoyu babasına göstereceğini anladığında bir anlık sinir kriz ile bilgisayarı kırdı. Ardından büyük ihtimalle babasından yeni bir bilgisayar istedi. Bakalım baba bilgisayar alacak mı ? Annesi çocuğu bu videodan sonra dövecek mi ? Afk kaldığı için çocuk 1 günlük ban yiyecek mi ? Çocuk baskılara dayanamayıp kendini kör edip Lee Sin olarak hayatına devam mı edecek ? Bizi izlemeye devam etmeyin.
Caillou - Caillou'nun Anneye Sürprizi 32:44
Caillou - Caillou'nun Anneye Sürprizi 2.539 izlenme - 10 ay önce Caillou Türkçe HD - Caillou'nun Anneye Sürprizi | Caillou Yeni Bölüm 2016 | kayu cizgi filmi Baba, Anne için çok hoş bir sürprizle çıkagelir: Caillou ve Rosie'nin profesyonel bir fotosu...Caillou, Baba'ya bunu gizli tutmakta yardımcı olmak zorundadır. Caillou, annesinin kendisine sürpriz yapılmasından çok hoşlandığını bilmektedir ancak sır saklamanın oldukça zor olduğunu öğrenecektir. Muhteşem bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou ile tanışın! Caillou, tüm dünyadaki izleyicilerin bağ kurabileceği, çocuk olmanın tüm güzelliklerini deneyimlemektedir; okulun ilk günü, evcil hayvan bakımı, yeni bir spor dalı öğrenme veya aile ile birlikte geçirilen vakit. Okul öncesi çocuklar, güvenilir dostları Caillou, kızkardeşi Rosie, tüm aileleri ve arkadaşları ile çocukluğun günlük maceralarını deneyimlerken, kendilerini yuvalarında hissedecekler. Caillou, annesine tavan arasını temizlemede yardım ediyor. Eski bir sandığa rastlayıp açtıklarında, görürler ki içi pek para etmese de yine de hazine sayılabilecek beklenmedik şeylerle dolu. Aile, haftasonunda ormanda kamp yapmaya gider. Caillou, göldeki balık O'nu gıdıkladığında şaşırır. Babası ile birlikte dağa tırmanır ve eve dönme vakti gelmeden bir geyik görmek tek isteğidir. Caillou, Sarah'ların evinde akşam yemeğine gider ve yeni yemekler ve yeni bir yemek yeme usûlü öğrenir. Yemek çubukları ile yemeyi öğrenirken o kadar eğlenir ki, tatlıyı bile onlarla yemek ister! Caillou ve Annesi, parkta etkileyici bir kadınla tanışır. Caillou, kadına çarçabuk yaklaşır çünkü kadının dost canlısı bir köpeği vardır. Köpeğin tasma yerine özel bir koşum taktığını farkeder. Birkaç sorudan sonra, kadın, görme engelli olduğunu ve köpeğinin O'na birçok konuda yardımcı olduğunu anlatır.
Annemmm...!candan Ercetin 03:01
Annemmm...!candan Ercetin 7.208 izlenme - 8 yıl önce ölümü özledim anne yasamak isterken delicesine...! iyiki varsın annem buda sana hediyem:)
anneye böyle şaka yapılırmı? 00:58
anneye böyle şaka yapılırmı? 4.476 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Mehmetçik'ten Anneye Mektup!! 05:33
Mehmetçik'ten Anneye Mektup!! 4.296 izlenme - 7 yıl önce çok duygulu bir mektup.bütün mehmetçiklerimize hayırlı teskereler..
Gökhan Güneş Anne Yeni 03:42
Gökhan Güneş Anne Yeni 5.611 izlenme - 8 yıl önce anneye aĞit
Anne Ben Travesti Olcam 00:26
Anne Ben Travesti Olcam 923 izlenme - 2 yıl önce Efenim eleman annesine bir şaka yapıyor. Anne ben travesti olacam zaten kızlarda bakmıyor eve para getircem demek suretiyle. Eh komik olmuş fekat sondaki küfür biraz sıvamamış değil doğrusu.
Kahraman Tazeoğlu - Anneye Mektup 04:29
Kahraman Tazeoğlu - Anneye Mektup 654 izlenme - 3 yıl önce Zaman Geciyor, Hergün Bir Yaprak, Hergün Bir Damla Daha Hayattan, Büyüyorum Anne. Hani İçinde Bir Kıvılcım Olurya, Hani Herşey Çok Güzeldir, Benim Kıvılcımım...
küçük çocuktan anneye korkunç şaka 00:58
küçük çocuktan anneye korkunç şaka 1.174 izlenme - 6 yıl önce
Mehmetçik_ten Anneye Mektup!! - İzlesene.com 05:33
Mehmetçik_ten Anneye Mektup!! - İzlesene.com 1.777 izlenme - 7 yıl önce
Anneye Sevgili Söylenirse 02:33
Anneye Sevgili Söylenirse 747 izlenme - 4 yıl önce Komik Karadeniz Şivesiyle
Karabeladan Anneye Mektup (İzleyen Ağlar) 02:39
Karabeladan Anneye Mektup (İzleyen Ağlar) 1.111 izlenme - 8 yıl önce
Bir Çocuğun Anneye Feryadı 02:39
Bir Çocuğun Anneye Feryadı 767 izlenme - 6 yıl önce bir çocuğun anneye feryadı
Anneye yakalanmak 00:06
Anneye yakalanmak 292 izlenme - 4 yıl önce Anneye yakalanmak
Malıköy İlköğretim Okulu Anasınıfı 04:08
Malıköy İlköğretim Okulu Anasınıfı 463 izlenme - 6 yıl önce anneler günü slaytı
Anneye Mektup 00:58
Anneye Mektup 356 izlenme - 3 yıl önce Anneye Mektup
Anneye Veda 02:48
Anneye Veda 219 izlenme - 3 yıl önce Anneye Veda
anne'ye mektup 02:58
anne'ye mektup 435 izlenme - 8 yıl önce
Anneye Yakalanmak (Vine) 00:06
Anneye Yakalanmak (Vine) 200 izlenme - 4 yıl önce Anneye Yakalanmak (Vine)
Sudenur dan Doğum Günün kutlu  olsun anne 03:28
Sudenur dan Doğum Günün kutlu olsun anne 4 izlenme - 2 hafta önce annesinin doğum günü için hediye olarak sudenur şarkı söyledi, annesi duyunca çok mutlu oldu.
Anneye ters ters cevap verme 00:06
Anneye ters ters cevap verme 127 izlenme - 4 yıl önce Anneye ters ters cevap verme
Başkal- Şehit'den Anneye 06:59
Başkal- Şehit'den Anneye 154 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/edibeugurunhttp//www.facebook.com/baskall
Karadenizlilerde anneye sevgili söylenirse 02:33
Karadenizlilerde anneye sevgili söylenirse 97 izlenme - 4 yıl önce Karadenizlilerde anneye sevgili söylenirse
Anneye Şarkı 00:30
Anneye Şarkı 106 izlenme - 3 yıl önce Anneye Şarkı
Yaramaz Cocuk Anneye Hakaret 01:14
Yaramaz Cocuk Anneye Hakaret 148 izlenme - 6 yıl önce devamı hepsı twıtterdan ulasın kemalcan öztürk yada ozturkkemalcan yazın
Anneye Ağıt - Kınalı Kar 01:45
Anneye Ağıt - Kınalı Kar 7 izlenme - 2 ay önce
anneye hizmet 09:30
anneye hizmet 95 izlenme - 6 yıl önce anneye hizmet
bye bye yap anneye yavrum? 00:10
bye bye yap anneye yavrum? 146 izlenme - 8 yıl önce afacan cocuk nah yapar annesine!)
ANNEYE BABAYA İYİ DAVRANALIM TAMAMDA ANNE BABA KAFİR BİDE BUNUN HAKKINDA KONUŞSANE KAFİR BELAM 00:24
ANNEYE BABAYA İYİ DAVRANALIM TAMAMDA ANNE BABA KAFİR BİDE BUNUN HAKKINDA KONUŞSANE KAFİR BELAM 16 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA