Hoşgeldiniz!

anoreksiya

Dünyanın En Zayıf Kadını 02:20
Dünyanın En Zayıf Kadını 7.866 izlenme - 5 yıl önce İşte Dünyanın En Zayıf Kadını Valeria Levitina...
İrem Derici'nin Yoğun Bakıma Alınması 02:50
İrem Derici'nin Yoğun Bakıma Alınması 561 izlenme - 7 ay önce Geçtiğimiz hafta yaşadığı gıda zehirlenmesi sonrasında hastaneye kaldırılan İrem Derici yoğun bakıma alındı. Derici'nin aşırı zayıflaması ve daha önce katıldığı bir televizyonda, "anoreksiya nedir bi araştırayım dedim. Birkaç maddesi bende var" açıklamasını yapması, "İrem Derici, Anoreksiya hastalığına mı yakalandı?"
Ebru Şallı - Pilates ile Uçmuş Kafalar 06:24
Ebru Şallı - Pilates ile Uçmuş Kafalar 3.073 izlenme - 3 yıl önce Evet dikleştirerek göğüs yok etmek ,selülit savar ve popo açı farkı konusunda uzman ekibimiz formdaydı. Elleyerek kalça kontrolü ,tayt çıkarma girişimleri, kalça sallamalar, ne olur ne olmaz diyerek doğmamış çocuk ve doğum sonrası için de yapılan ekstra hareketler, akşam yapılacak kokteyl organizasyonu...İki bayan arasında "Neden geldim İstanbul a" bakışlarıyla çektiği ızdırabı yüzünden okunan arkadaşımıza da ayrıca tebrikler.Yani ne ararsan var...Peki ya sonuç: Pilates topunun üstünden düşmeyen son bir insan kalana kadar umutlarımız devam edecek... ilgili içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33417/yoga-yaparken-kandil-kutlamak
Fake Olmadığını İddaa Eden Zayıf Kız 00:28
Fake Olmadığını İddaa Eden Zayıf Kız 1.767 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmesin ki bir ben fake değilim vakası daha yaşanmasın.. kızımız zayıflığıyla övünüyor ve bunu fake olmadığını iddaa ederek video yoluyla kanıtlama yoluna gidiyor..
Anoreksiya Nasıl Bir Hastalıktır? 00:44
Anoreksiya Nasıl Bir Hastalıktır? 362 izlenme - 4 yıl önce Zayıflamak için yapılan hataların sonuçlarından biri olan anoreksiyayla ilgili Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Klinik Psikolog Esin Ergin ile görüştük. Anoreksiya nasıl bir hastalıktır? Detaylar MigrosTV'de! Klinik Psikolog Esin Ergin ile konuştuğumuz diğer konular için tıklayın. http://migrostv.migros.com.tr/
Hulusi Kentmen - Kadın Dediğin Etine Dolgun Olacak 00:46
Hulusi Kentmen - Kadın Dediğin Etine Dolgun Olacak 557 izlenme - 3 yıl önce 1973 yapımı Aşkımla Oynama adlı filmde Hulusi Kentmen ile Ediz Hun Öğretici bir Baba Oğul Sohbeti etmektedirler. konuşmada Ediz Hun, Kentmen'den ''aferin''i alıyor ancak beğendiği kızı tarif ettikten sonra tatlı bir azar da işitiyor. Hulusi Kentmenin oğluna dediği ''oğlum, kadın dediğin şöyle etli butlu olmalı en kötüsü 80 okka çekmeli'' söylemi ise bugünkü Anoreksiya nervoza hastalarına ders niteliğinde.
Zayıflamak İsterken Kuş Kadar Kalmak 02:08
Zayıflamak İsterken Kuş Kadar Kalmak 148 izlenme - 3 yıl önce Ablamız anoreksiya nervoza hastasıymış.. Yani bir çeşit psikolojik kaynaklı yeme bozukluğu hastalığı.. Bu hastalık sonrasında gelişenleri izliyoruz..
Anoreksia Nervoza Yeme Bozukluğu 01:46
Anoreksia Nervoza Yeme Bozukluğu 91 izlenme - 6 yıl önce
Anoreksiya nedir? 00:54
Anoreksiya nedir? 51 izlenme - 3 yıl önce Anoreksiya, kişinin aşırı zayıflamasına rağmen kilo almaktan korktuğu bir yeme bozukluğu. Kadınlarda erkeklere göre daha sık rastlanıyor.
Yaşam ve Sağlık - 31. Bölüm - Op. Dr. Fakı Akın, Genel Cerrahi Uzmanı 54:25
Yaşam ve Sağlık - 31. Bölüm - Op. Dr. Fakı Akın, Genel Cerrahi Uzmanı 8 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/188368/Yasam-ve-Saglik/Yasam-ve-Saglik---31-Bolum---Op-Dr-Faki-Akin-Genel-Cerrahi-Uzmani A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo