Hoşgeldiniz!

Şansa Davet Videoları İzle

Çankırı'yı Ankara'nın İli Zanneden Kız 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Zanneden Kız 7.323 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
Vahdettin Tarihi Yeniden Yazdı | Şansa Davet 02:12
Vahdettin Tarihi Yeniden Yazdı | Şansa Davet 1.355 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet 1.Bölüm
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 02:51
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 1.600 izlenme - 3 yıl önce Efendim Kanal D'de yayınlanan Şansa Davet'in son bölümünde yarışan İrem Nur Kamış'ın beşinci duyu organı için "beyin" demesi çok şaşırttı. İnsan kendinde olmayanı söylermiş derlerdi de inanmazdım. Yorum sizin, izleyelim..
Şansa Davet Yarışmacıları Birbirine Girdi 05:01
Şansa Davet Yarışmacıları Birbirine Girdi 400 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de yayınlanan yarışma programı Şansa Davet'te yarışmacılar soruyu bilemeyince birbirine girdi. İlk soruyu bilemeyerek 500 TL kaybeden yarışmacı diğer yarışacak arkadaşının aldığı ürünleri iade edeceğini söyleyince ortalık bir anda karıştı.
Şansa Davet 06:15
Şansa Davet "Haymana öküzü tam bir hayvan ismi" 292 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet - "Haymana öküzü tam bir hayvan ismi" Şansa Davet 4 Kasım 2014
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 196 izlenme - 2 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
Şansa Davet - 3. Bölüm Fragmanı 00:47
Şansa Davet - 3. Bölüm Fragmanı 234 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet Salı akşamı Kanal D' de... En Sevdiğin diziler ve programlar Kanal D’de! Kanal D, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/kanald
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 02:52
Beş Duyu Organını Bilmeyen Yarışmacı - Şansa Davet 168 izlenme - 2 yıl önce Efendim Kanal D'de yayınlanan Şansa Davet'in son bölümünde yarışan İrem Nur Kamış'ın beşinci duyu organı için "beyin" demesi çok şaşırttı. İnsan kendinde olmayanı söylermiş derlerdi de inanmazdım. Yorum sizin, izleyelim..
Şansa Davet - 11. Bölüm 00:46
Şansa Davet - 11. Bölüm 140 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de...
Şansa Davet - 6. Bölüm Fragmanı 00:47
Şansa Davet - 6. Bölüm Fragmanı 122 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de... , bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en ...
Şansa Davet - 7. Bölüm Fragmanı 00:41
Şansa Davet - 7. Bölüm Fragmanı 111 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de... bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en güncel fragmanları izleyebilirsiniz.
Şansa Davet - 10. Bölüm Fragmanı 00:56
Şansa Davet - 10. Bölüm Fragmanı 104 izlenme - 3 yıl önce “Şansa Davet” sunucusu Yiğit Alıcı, yarışmacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirebilecekleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira teslim ediyor. Yarışmacılar bu para ile, ister yıllardır yenilemek istedikleri televizyonu, buzdolabını ya da bulaşık makinesini, isterlerse çocuklarının hayal ettiği oyun konsolunu, özetle neyi almak istiyorlarsa onu alabiliyorlar. Yarışmacılar ödülleri kazabilmek içinse sadece 7 soruya cevap vermeleri gerekiyor. Yarışmanın sonunda ise yarışmacılar, cevapladıkları soru kadar ihtiyaçlarını evlerine götürüyor. Yarışmacılara, kader çizgilerini kendileri çizme fırsatını veren, eğlencesi bol, temposu yüksek, kader anı heyecanlı “Şansa Davet”i kaçırmayın!
Şansa Davet - 2. Bölüm Fragmanı 00:41
Şansa Davet - 2. Bölüm Fragmanı 105 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet Perşembe akşamı Kanal D' de... "Şansa Davet" sunucusu Yiğit Alıcı, yarışmacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirebilecekleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira teslim edecek. Yarışmacılar bu para ile, ister yıllardır yenilemek istedikleri televizyonu, buzdolabını ya da bulaşık makinesini, isterlerse çocuklarının hayal ettiği oyun konsolunu, özetle neyi almak istiyorlarsa onu alabilecekler.
Şansa Davet - 11. Bölüm Fragmanı 00:42
Şansa Davet - 11. Bölüm Fragmanı 90 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de...
Şansa Davet - 8. Bölüm Fragmanı 00:50
Şansa Davet - 8. Bölüm Fragmanı 114 izlenme - 3 yıl önce “Şansa Davet” sunucusu Yiğit Alıcı, yarışmacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirebilecekleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira teslim ediyor. Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de...
Matematik Mezunu Yarışmacının Bilemediği Soru 01:47
Matematik Mezunu Yarışmacının Bilemediği Soru 76 izlenme - 3 yıl önce Kanal D ekranlarında yayınlanan "Şansa Davet" programında matematik mezunu yarışmacının bilemediği soru herkesi şoke etti.
 Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 95 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
Şansa Davet - 12. Bölüm Fragmanı 00:46
Şansa Davet - 12. Bölüm Fragmanı 70 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de...
Şansa Davet - 9. Bölüm Fragmanı 00:56
Şansa Davet - 9. Bölüm Fragmanı 70 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu hafta da kazandırmaya devam ediyor... Şansa Davet Salı akşamı 23:15'te Kanal D'de.... “Şansa Davet” sunucusu Yiğit Alıcı, yarışmacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirebilecekleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira teslim ediyor.
Arkadaşlarını Satan Hem Suçlu Hem Güçlü Yarışmacı 04:55
Arkadaşlarını Satan Hem Suçlu Hem Güçlü Yarışmacı 57 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet Yarışmasında Arkadaşlarını Satan Hem Suçlu Hem Güçlü Yarışmacı yı izliyoruz...
Şansa Davet - 5. Bölüm Fragmanı 00:55
Şansa Davet - 5. Bölüm Fragmanı 44 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet Salı akşamı Kanal D' de... 7 soruda 15 bin TL ödül! “Şansa Davet” sunucusu Yiğit Alıcı, yarışmacılara, bir alışveriş merkezlerinde gerçekleştirebilecekleri tüm hayaller için peşinen 15 bin lira teslim ediyor. Yarışmacılar bu para ile, ister yıllardır yenilemek istedikleri televizyonu, buzdolabını ya da bulaşık makinesini, isterlerse çocuklarının hayal ettiği oyun konsolunu, özetle neyi almak istiyorlarsa onu alabiliyorlar. Yarışmacılar ödülleri kazabilmek içinse sadece 7 soruya cevap vermeleri gerekiyor. Yarışmanın sonunda ise yarışmacılar, cevapladıkları soru kadar ihtiyaçlarını evlerine götürüyor. Yarışmacılara, kader çizgilerini kendileri çizme fırsatını veren, eğlencesi bol, temposu yüksek, kader anı heyecanlı “Şansa Davet”i kaçırmayın!
Şansa Davet - 1. Bölüm Fragmanı 01:02
Şansa Davet - 1. Bölüm Fragmanı 8 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet bu akşam Kanal D ekranlarında başlıyor...