Hoşgeldiniz!

Antalya Hava Durumu Videoları İzle

24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:10
24 Aralık Cumartesi 2016 - Hava Durumu 3.406 izlenme - 3 ay önce 24 Aralık Cumartesi yurt genelinde hava durumu: Yurdun büyük kısmında bulutlanma ve yağışlar var. Akdeniz, İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu çoğunlukla kapalı ve yağışlı. İç bölgelerde yağışlar kar şeklinde kendini gösteriyor. İç Anadolu'da dar bir alanda, Konya dolaylarında kar olacak. Doğu Anadolu'da Kars, Erzurum, Ardahan, Bitlis, Van dolayları, Hakkari çevreleri kar yağışlı. Pazar gününe yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak, ancak yine parçalı bulutlar yoğunlaşacak. Sıcaklıklar birkaç derece yükselse de normalin altında hatta hayli altında seyrediyor. Rüzgar Marmara ve Ege'de poyrazdan kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz Kıyılarında beş kuvvetine kadar rüzgarın hızı çıkabilecek.
25 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 02:24
25 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 224 izlenme - 5 gün önce 25 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege’de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette esiyor. Hafta sonuna giriş güneşle beraber, pazar gününe ise yerel yağışlar gelecek. Yağışların büyük çoğunluğu Marmara’dan öğleden sonra akşam saatlerinde olacak. Akdeniz ve İç Anadolu’da güneş alıyor. İç Anadolu’da sabah saatlerinde sis var. Pazar günü Eskişehir dolaylarında gök gürültülü sağanak yağış olacak. Orta ve Batı Akdeniz’de bu gök gürültülü sağanak pazartesi günü görülüyor. Karadeniz’inde neredeyse tamamı güneş alıyor. Orta ve Batı Karadeniz’e pazar günü yağış gelecek. Sinop dolaylarında yağış gök gürültülü sağanağa dönecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu’da hafta sonunun 2 günü de yağışsız, Güneydoğu daha fazla güneş alacak. Pazar günü Doğu Anadolu’nun kuzeyinde; Kars, Erzurum, Ardahan dolaylarında bulutlar biraz artar, pazartesi ise yağış gelir.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.474 izlenme - 6 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
22 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 04:06
22 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 232 izlenme - 1 hafta önce Marmara ve kuzey Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli esiyor. Sıcaklığı bir kaç derece aşağı çekiyor. Önümüzde ki günlerde düşüş devam etmeyecek. Sıcaklık hafta sonu da tekrar artacak. Güneş görülüyor hemde bolca. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı az bulutlu yağış görünmüyor. İç Anadolu'da sabahın erken saatlerinde sis oluşuyor özellikle Konya Kayseri dolaylarında. Karadeniz'in batısında sabah saatlerinde sis doğusunda ise yağışlar var. Gümüşhane Bayburt dolaylarında yine karla karışık yağmura dönebiliyor. Perşembe günü kesmiş olacak. Doğu Anadolu'da da çok kuvvetli olmayan kar yağışları var. Kars Erzurum Ardahan Bitlis Van dolaylarında. Güneydoğu'da bölgesel yağışlar sürüyor. Bölgenin doğusunda Diyarbakır Siirt Mardin Batman dolaylarında sağanak şeklinde.
9 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 03:58
9 Mart Perşembe 2017 - Hava Durumu 353 izlenme - 3 hafta önce 9 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor, özellikle Marmara'nın Karadeniz kıyılarında. Sağanak yağışlar var. Güney Ege'de aşırı yağışlara dikkat. Su baskınları ve sel riski var. Cuma da cumartesi de yağış sürecek. Akdeniz'in batısında aşırı yağışlar var. Bölgenin doğusunda ise güneş görülüyor. Bu yağışlar cuma-cumartesi Batı Akdeniz'de sel seviyesinde kuvvetli olabilir. İç Anadolu Bölgesinde de biraz bulutlar artıyor. Eskişehir-Konya dolaylarında yerel yağışlar var. Karadeniz Bölgesinde parçalı bulutlar artmaya başladı. Cuma günü hava çoğunlukla kapatacak, yağış hafta sonunda gelecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu güneş alıyor. Cuma günü biraz bulutlar artacak. Malatya çevreleri, Gaziantep dolayları bölgesel yağış alacak. cumartesi ise yağış bu iki bölgemizin de tamamında ve kuvvetli olacak.
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:58
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 325 izlenme - 3 hafta önce 11 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Bölgesel yağmurlar var. Güney ege'de yine gök gürültülü sağanak yağışa dönüyor. Akdeniz'de de gök gürültülü sağanak yağışlar var. 3 gün devam edecek su baskınlarına ve yıldırımlara dikkat! Sağanak yağışlar İç Anadolu'da da bekleniyor. Bölgenin büyük kısmındaki yağış birkaç gün sürecek. Karadeniz'in batısında ve doğusunda zayıf yağışlar var. Yağış etki alanını pazar günü biraz genişletiyor. Pazartesi günü bölgenin tamamına yayılıyor. Doğu Anadolu'da karla karışık yağmurdan ara ara kara dönen yağışlar var, bölgenin ağırlıklı olarak orta ve kuzey kesimlerinde. Güneydoğu Anadolu'nun da tamamı sağanak alacak, hafta sonunun iki gününde de bu yağış görülecek.
28 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 03:09
28 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 84 izlenme - 2 gün önce 28 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege’de rüzgar kuzey yönlerden sert esiyor ancak buna rağmen bir kaç derece yükselecek. Daha büyük değerlerde hissedilir artış Çarşamba Perşembe ancak Cuma günü tekrar yağış geliyor. Ege’nin çoğunlukla güney ve iç kesimleri bugünlerde sağanak yağışlı . Akdeniz’de de parçalı bulutlar ara ara yoğunlaşıyor aynen İç Anadolu’da ki gibi Çarşamba da durum benzer şekilde Perşembe ise yağış gelecek Akdeniz’de gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Karadeniz bölgesi parçalı bulutlu, Doğusunda ise yer yer bölgesel yağışlar var. Çarşamba günü hava iyice açıyor. Sıcaklık birkaç derece yükseliyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu yağışlı. Doğu Anadolu’da yağışlar karla karışık yağmura dönüyor. Çarşamba günü yağış kesmiş olacak, Doğu Anadolu hava açacak ama Güneydoğu’da yine bulutlu bir hava olacak.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.341 izlenme - 6 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
27 Mart Pazartesi - Hava Durumu 02:08
27 Mart Pazartesi - Hava Durumu 94 izlenme - 3 gün önce 27 Mart yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında yağışlar var. Yağışlar Ege'de, Akdeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde. Salı-çarşamba da yine Akdeniz'de gök gürültülü sağanak yağış olacak. Yağışlar Marmara'da, Karadeniz'de de yer yer sağanağa dönüyor. Bu sağanak yağışlar salı günü de doğu bölgelerde devam ediyor. Rüzgarın kuvvetli esişi ile beraber sıcaklıklar da büyük değerlerde azalıyor. Marmara 10 derecelere iniyor. Marmara'da, Orta ve Kuzey Ege'de rüzgar 4 kuvvetinde kuzey yönlerden esiyor. Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.061 izlenme - 5 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 917 izlenme - 2 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
20 Mart Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:16
20 Mart Pazartesi 2017 - Hava Durumu 191 izlenme - 1 hafta önce 20 Mart yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yine bulutlar var. Marmara'nın güney ve doğu kesimlerinde, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu Anadolu'da, yağışlar olacak. Doğu Anadolu'da ki bu yağışlar yere kar olarak inecek. Sıcaklıklar biraz toparlandı. Salı ve çarşamba günü biraz daha yükselecek. Haftanın ikinci yarısında sıcaklıklar biraz daha tırmanıyor. Ancak ay sonunda yine bir soğuk hava ihtimali var. Rüzgarlarımız çoğunlukla orta kuvvet ve altında. Yalnızca Orta ve Batı Karadeniz'de 4 kuvvetinde esiyor.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.770 izlenme - 5 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  03:05
20 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.087 izlenme - 3 ay önce 20 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli ancak orta kuvvette. Ege'de güneş kendini bolca gösteriyor. İç Ege'de çarşamba günü yağış gelecek. Marmara'da da yağışlar yükseklerde karla karışık yağmura Bursa Balıkesir de kara dönebilir. Akdeniz bol güneşli İç Anadolu da ise aralıklarla yağışlar var. Ankara Eskişehir çevrelerinde zayıf kar yağışları bekleniyor. Çarşamba günü bu kar yağışları bölgenin geneline yayılacak perşembe de devam edecek. Karadeniz'in büyük kısmı yağışlı. Yağışlar çoğunlukla karla karışık yağmur ve kar şeklinde Bolu dolaylarında kar yağışı üç gün devam edecek. Gündüz bile sıcaklık sıfırın altında kalacak. Doğu Anadolu bölgesinde gece sıcaklıklar -30 dereceleri buluyor bölgenin kuzeyinde . Güneydoğu ise bol güneş alıyor ancak sıcaklık 3 4 dereceleri ancak bulacak. Çarşamba günü yağış gelecek.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 818 izlenme - 3 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 03:07
13 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 1.031 izlenme - 4 ay önce 13 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar var. Marmara'da 5 güney Ege'de 6 kuvvetine kadar rüzgar çıkacak,sıcaklık düşecek. Marmara'da yağışlar gün ortalarından sonra kara dönüyor. İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı yağışların büyük çoğunluğu İç Anadolu'da kar şeklinde Batı Akdeniz'de Isparta Burdur dolaylarında da kara dönüyor. Yağışın büyük çoğunluğu İç Anadolu'da da Akdeniz'de de bölgenin orta ve doğu kesimlerinde de devam edecek. Karadeniz bölgesinde yağışlar var tamamında çarşamba günü de devam edecek ve çarşamba günü Karadeniz'in yine tamamı kara dönmüş olacak. Hayatı etkileyebilecek bir kar yağışı buzlanmaya dikkat! Özellikle Bolu çevrelerinde gece sıcaklıkları neredeyse -10 derecelere iniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da yağış alıyor. Doğu Anadolu'da kar şeklinde yine tamamında çarşamba günü de devam edecek. Perşembe etki alanını daraltacak.
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:24
14 Ocak Cumartesi 2017 - Hava Durumu 728 izlenme - 2 ay önce 14 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodos kuvvetleniyor, sıcaklığı biraz tırmandırıyor. Yağışlar Edirne dolaylarında da yağmura dönüyor. Çanakkale çevrelerinde ise gök gürültülü sağanak var. Ege'de gök gürültülü sağanak kıyı kesimlerde pazar günü olacak. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu. Akdeniz de bulutlar biraz daha fazla. Hava çoğunlukla kapatıyor. Antalya dolaylarına pazar günü yağış geliyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevreleri karla karışık yağmur şeklinde yağış alıyor. Karadeniz'in tamamında güneş görülüyor. Hava parçalı, az bulutlu. Bolu'ya yağış pazar günü gelecek. Pazar günü gelecek yağışlar karla karışık yağmur şeklinde olacak. Sıcaklık en fazla 4-5 derecelerde ölçülür. Doğu Anadolu'da hava parçalı az bulutlu, bol güneş var ancak ısısı fazla yok. Kuzey kesimleri de gündüz bile -5 dereceler ölçülür. Güneydoğu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var ancak yağış yok.
15 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu  03:36
15 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 173 izlenme - 2 hafta önce Marmara Ege'de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette esiyor. Hava çoğunlukla kapalı ve bölgesel yağışlı yağışlar çok kuvvetli değil iç Ege'de karla karışık yağmur kara dönebiliyor. Akdeniz bölgesinde de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Bölgenin doğusunda yağışlar var. Perşembe cuma'da devam edecek. İç Anadolu'da da karla karışık yağmurdan yağışlar yavaş yavaş kara dönmeye başlıyor. Karadeniz'de Bolu dolaylarında kar var. Bölgenin büyük kısmı da yağış almayı sürdürüyor. Bu tablo perşembe içinde cuma içinde geçerli. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da ıslanıyor. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamında yağış kara dönüyor. Ancak yüksek sıcaklıklarla oluşan yumuşak bir kar. Güneydoğu'da ki bölgesel yağışlarda perşembe cuma yine kendini gösterecek.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 797 izlenme - 3 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
29 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu  02:40
29 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 39 izlenme - 1 gün önce 29 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden orta kuvvette, Çanakkale çevrelerinde orta kuvvetin biraz üzerinde esiyor. Egede ise yağışlar var. Güney kesimlerinde Denizli-Muğla dolaylarında gök gürültülü sağanak şeklinde. Perşembe ve Cuma günleri etki alanını biraz genişletecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş görülüyor. Perşembe günü bölgesel yağışlar gelecek, cuma ise sağanak. Özellikle Akdeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar var. Karadeniz'de bol güneş var. 2 gün boyunca durum değişmeyecek. Cuma günü bulutlar artıyor, bölgeye yağış geliyor. Yağışlar doğusunda sağanak şeklinde olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sabah saatlerinde etkili olmak üzere sis bekleniyor. Perşembe Güneydoğu'nun tamamında yağış olacak, cuma ise yağış bu iki bölgemizin tamamına yayılmış olacak.
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:15
19 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 836 izlenme - 3 ay önce 19 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun neredeyse tamamında havanın parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor. Yalnızca Hakkari dolaylarında kar yağışı var. İç bölgelerde ise dondurucu gece soğukları ile sabah saatlerinde sis oluşuyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran 1-2 derece artmış durumda ancak önümüzdeki günlerde düşüş olacak. Marmara'da tekrar karla karışık yağmur ve kar yağışları, İç Anadolu ve Karadeniz'de ise yine karla karışık yağmur ve kar yağışları bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında olacak. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Yalnızca Karadeniz'in orta ve batısı kesimlerinde rüzgar güney yönlerden esiyor ancak biraz zayıf.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.260 izlenme - 5 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
19 Mart Pazar 2017 - Hava Durumu  02:34
19 Mart Pazar 2017 - Hava Durumu 126 izlenme - 2 hafta önce 19 Mart yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde Marmara'ya, İç Ege'ye, Batı Karadeniz'e, İç Anadolu'nun batısına yeni bir yağış sistemi gelecek. Ancak batı bölgelerde çok fazla kalmıyor. İç ve doğu bölgelere ilerleyecek. Karadeniz'in tamamı, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu yeni haftaya yağış ile başlayacak. Batı bölgelerden yağışın ayrılmasıyla beraber sıcaklık da yeni haftanın ilk yarısında hızlı bir şekilde tırmanacak. Ege'de 20 dereceler hatta üzeri ölçülecek. Marmara'da da sıcaklıklar yer yer 19-20 dereceyi bulabilecek. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu ise pazartesi gününe yer yer kar yağışı işe başlayacak. Rüzgar lodosa döndü. Orta ve Batı Karadeniz'de, Marmara'da, Kuzey Ege'de sert esiyor. Diğer denizlerimizde ise rüzgar orta kuvvette ve altında.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 666 izlenme - 3 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
14 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 03:39
14 Mart Salı 2017 - Hava Durumu 152 izlenme - 2 hafta önce Marmara ve Ege'de kuzey yönlü rüzgarlar var. Orta ve güney Ege'de kuvvetli esiyor. Sıcaklığı aşağı çekiyor yağış getiriyor. Marmara'nın genelinde Ege'nin ise iç kesimlerinde yağışlar var. İç Ege'de karla karışık yağmur şeklinde yağışlar bekleniyor. Akdeniz'in doğusunda gök gürültülü sağanak var. Birkaç gün devam edecek yıldırımlara karşı dikkat ! İç Anadolu'da da yağış görülüyor. Çarşamba perşembe sabah saatlerinde karla karışık yağmura hatta kara dönebilecek. Karadeniz'in de tamamı üç gün boyunca yağışlı Bolu dolaylarında bu yağış kar şeklinde 3 4 derecelik sıcaklık ölçülüyor. Rüzgar Bolu'da lodostan 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun güneyinde yağışlar var. Güneydoğu'da yağış çarşamba günü kuvvetlenecek. Doğu Anadolu'da da çarşamba günü geniş bir alanda yağış kara dönmüş olacak. Kars Erzurum ardından Bitlis Van dolaylarında.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.415 izlenme - 6 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.310 izlenme - 6 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
10 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 03:49
10 Şubat Cuma 2017 - Hava Durumu 379 izlenme - 2 ay önce 10 Şubat yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli. Hissedilen değerler gibi gerçek sıcaklıkları da aşağı çekiyor. Marmara 5-6 derecelere indi, bulutlu bir hava var. Cumartesi Ege'de ağırlıklı olmak üzere yağış gelecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Akdeniz'de sıcaklık 17-18 derecelerde. İç Anadolu'da da adım adım düşüş başlıyor. Daha çok düşüş hafta sonunda hissedilecek. Karadeniz'in büyük kısmında bulutlar yoğunlaşıyor, bölgenin doğusunda yağış var. Trabzon'da yağmur, Gümüşhane Bayburt dolaylarında ise zayıf bir kar bekleniyor. Kar etki alanını cumartesi genişletecek, pazar bölgenin tamamına yayılacak ve kar şeklinde olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde, Kars Erzurum, Ardahan dolaylarında, güneyinde Hakkari dolaylarında kar bekleniyor. Güneydoğu'da ise parçalı az bulutlu bir gökyüzü var. Cumartesi yağış etki alanını genişletecek, pazar günü Güneydoğu'nun tamamı yağış alacak, sıcaklık birkaç derece düşecek.
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 03:34
4 Ocak Çarşamba 2017 - Hava Durumu 596 izlenme - 3 ay önce 4 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de yine ara ara bulutlar yoğunlaşıyor kıyı Ege'yle Marmara'nın batısına yağış geliyor. Su baskınlarına özellikle perşembe cuma dikkat diyoruz hatta kıyı Ege'de Marmara'nın orta ve batı kesimlerinde cuma günü sel riski dahi söz konusu. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Perşembe günü yağış geliyor. Perşembe günü batı Akdeniz'de su baskınlarına ve sele karşı dikkat ! Karadeniz parçalı bulutlu yine benzer tablo perşembe günü içinde geçerli ancak batısında ve doğusunda yükseklerde kar var. Bolu çevrelerinde Gümüşhane Bayburt dolaylarında. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da kara ara bulutlar yoğunlaşıyor yalnızca Hakkari'de kar şeklinde yağış bekleniyor. Kar yağışlı alanlar Doğu Anadolu'da biraz genişleyecek.
8 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu  01:19
8 Mart Çarşamba 2017 - Hava Durumu 173 izlenme - 3 hafta önce 8 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'ye sağanak yağış geliyor. Bu yağışlar önümüzdeki üç gün boyunca devam edecek ve sıcakları adım adım düşürecek. Akdeniz'in batısında Isparta-Antalya dolaylarında yağış bekleniyor, Antalya'da bu yağış gök gürültülü sağanak şeklinde. Bölgenin kalanında parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. İç Anadolu'da Eskişehir çevrelerinde bölgesel yağmur bekleniyor. Bölgenin kalanında güneş görülüyor. Yağış önümüzdeki üç günde bölge geneline yayılıyor. Karadeniz'de parçalı-az bulutlu bir hava hakim. Sıcaklıklarda birkaç derecelik artış bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bol bol güneş görülüyor. Şanlıurfa'da 21 derece ölçülüyor ve bölge genelinde sıcaklıklar adım adım yükseliyor.