Hoşgeldiniz!

antalya hava durumu

Hava Durumu (01-12-2016) 03:46
Hava Durumu (01-12-2016) 520 izlenme - 3 gün önce Marmara ve Ege'de parçalı bulutlar ara ara yoğunlaşıyor. İç Ege'de kar bekleniyor. Marmara'nın güneyinde Bursa çevrelerinde de karla karışık yağmur var. Yağış cuma günü bu iki bölgeden de ayrılmış olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da yağışlı. Akdeniz'de gök gürültülü sağanak var. İç Anadolu'da Kayseri, Sivas dolaylarında etkin kar yağışı var, cuma günü de devam edecek. Karadeniz'in tamamı ıslanıyor. Batı Karadeniz'de ve Doğu Karadeniz'de yağışlar yüksek kesimlerde kar şeklinde görülecek. Bolu'da kar var. Gümüşhane, Bayburt dolaylarında var ve Gümüşhane, Bayburt çevrelerinde kar, cuma günüde de devam edecek. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamı kar ile karışık yağmur ve kar alıyor. Güneydoğu'nun tamamı ise sağanak yağışlı, Mardin çevrelerinde su baskınlarına dikkat.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 740 izlenme - 5 gün önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
30 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:09
30 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 528 izlenme - 4 gün önce Marmara ve Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli, rüzgar var. Marmara ve Kuzey Ege'de 6 kuvvetine kadar çıkıyor. Bölge genelinde yağışlar etkili Marmara'da yüksek kesimlerde karla karışık yağmur İç Ege'de ise kar bekleniyor. Gök gürültülü sağanak yağış Akdeniz'de İç Anadolu'da ise birçok noktada karla karışık yağmur ve kara dönüyor. Kar 1 aralık perşembe günü daha geniş alanda olacak. Karadeniz'in batısında Bolu çevreleriyle Doğu Karadeniz'le Gümüşhane Bayburt çevrelerinde yağış kara dönüyor. Bölge genelindeki yağış önümüzdeki üç gün devam edecek. Doğu Anadolu'da ağır kar yağışları görünüyor. Hakkari Muş Bingöl Bitlis Tunceli Van dolaylarında kuvvetli kar yağışı birkaç gün sürecek. Güneydoğu sağanak alıyor. Doğu'sunda aşırı şekilde su baskınlarına dikkat !
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.432 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
Hava Durumu (27-11-2016) 02:24
Hava Durumu (27-11-2016) 560 izlenme - 6 gün önce Haftanın son gününde batı bölgelere yağış giriş yapmaya başlıyor. Orta ve doğu bölgeler ise yine güneş alacak ancak sabah saatleri sisli. İç bölgelerdeki gece soğukları sabah saatlerinde sise neden oluyor. Sıcaklıklar da düşmeye hazırlanıyor. pazartesi ve salı günleri büyük değerlerde azalış var. Bu azalışla beraber pazartesi, salı Marmara Ege'ye aşırı yağış gelecek, sel riskine karşı dikkat. Yağışlar salı günü iç Ege'de, Marmara'da, batı Karadeniz'de karla karışık yağmura ve kara dönebilir.
Hava Durumu (29-11-2016) 03:10
Hava Durumu (29-11-2016) 423 izlenme - 5 gün önce Marmara ve Ege'de kuvvetli kuzeyli rüzgarlarla beraber sıcaklık aşağı çekiliyor. Ege'de aşırı yağışlar var. Marmara'da akşam saatlerinde yağış yada gece karla karışık yağmura dönebilir. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var. Özellikle Akdeniz'in Orta ve Batı kesimlerinde su baskınlarına ve sele karşı dikkat ! Doğu Akdeniz yağışı çarşamba günü alacak. Karadeniz'in Orta ve Batı kesimleri ıslanıyor. Bolu dolaylarında çarşamba perşembe kar görülecek. Gümüşhane Bayburt dolayları da çarşambadan itibaren karla karışık yağmur ve kara dönecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu güneş alıyor. Sıcaklık Malatya çevrelerinde 8 9 dereceye indi. Güneydoğu'da 10 derecenin üzerinde. Önümüzde ki günlerde bir kaç derecelik azalış olacak. Doğu Anadolu'nun geneli çarşamba günü kar alacak.
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 02:17
10 Ekim Pazartesi 2016 Hava Durumu 2.328 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında yağış yok. Yağış yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de Ancak birçok merkezde bulutlar yoğunlaşıyor. Yer yer Marmara'da, Akdeniz'de, İç Anadolu'da bulutlar artıyor olacak. Yağış salı günü Karadeniz'de keserken Marmara'da akşam saatlerinde kendini gösterecek ve bu yağışın Ege ile beraber çarşamba günü de devam etme ihtimali var. Ara ara ve bölgesel olacak yağışlar sıcaklıklarda ciddi bir dalgalanma yapmıyor.
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 03:30
14 Ekim Cuma 2016 - Hava Durumu 2.056 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de hava parçalı az bulutlu. Marmara'nın Karadeniz kıyılarıyla, Güney Ege kıyılarında rüzgar sert esiyor. Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Antalya ve Adana'da sıcaklık 30 dereceyi buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelere gerileyen sıcaklık önümüzdeki günlerde 1-2 derece daha düşecek ancak yağış beklenmiyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerine dikkat! Özellikle Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışların, su baskınları ve sel yapma ihtimali de var. Sıcaklık 20 derecenin altına indi. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel yağışlar var, bölgenin güneyi ve Güneydoğu güneş alıyor. Güneydoğu'da 30 derecenin birkaç derece altına inen sıcaklık cumartesi, pazar 1-2 derece daha azalacak.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.766 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
Hava Durumu (26-11-2016) 03:29
Hava Durumu (26-11-2016) 350 izlenme - 1 hafta önce Marmara ve Ege'de güneş görülüyor, sis zayıf. Sis Marmara'da daha fazla kendini gösterecek, o da sabah saatlerinde. Pazar günü gelecek yağışlar akşam saatlerinde olacak. Marmara'nın genelinde ve Kıyı Ege'de bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu' da da güneş görülüyor. İç Anadolu'da gece sıcaklıklar 0 altında. Sabah saatlerinde bu durum sis yapıyor. Sis pazar günüde yine sabah saatlerinde bekleniyor. Karadeniz Bölgesinde bol bol güneş var. Batısında ve doğusunda sabah saatlerinde sis etkili. Sıcaklık Sinop, Samsun, Trabzon dolaylarında 12-13 derecelerde. Pazar günü birkaç derece artar. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da güneş var. Erzurum'da gece -10 derece ve altına inen soğuklar yine etkili. Güneydoğu'da 15 dereceyi bulan, aşan sıcaklıklar pazar günü için de geçerli, pazartesi içinde.
26 Ekim Çarşamba 2016  - Hava Durumu 02:51
26 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 1.250 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde kuzey yönlü rüzgarlar kuvvetli sıcaklığı aşağı çekiyor. Marmara'da parçalı bulutlar artabilir. Edirne dolaylarında yağmur bekleniyor. Ege ise bol güneş alıyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneşleniyor. Antalya 26 Adana 29 derece İç Anadolu'da da sıcaklıklar bölge genelinde de 15 derecenin üzerinde seyrediyor. Perşembe yağışlar gelecek. Karadeniz bölgesinde de parçalı bulutlar arasında da güneş görülüyor. Yağış Batı Karadeniz'e perşembe günü gelecek. Cuma günü etki alanını genişletecek. Doğu Anadolu bölgesinin kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar yağışları var. Bölgenin güneyine doğru yağışlar zayıflamaya ve kesmeye başlıyor. Güneydoğu'da ise ara ara bulutlar yoğunlaşıyor. Perşembe hava iyice açıyor .
1 Kasım Salı - Hava Durumu 04:02
1 Kasım Salı - Hava Durumu 924 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege bölgesinde hava parçalı çok bulutlu. Marmara'da bölgesel yağışlar var. Sıcaklıklar azaldı. Son günlerin en düşük değerlerini alıyor. Çarşamba'dan itibaren tırmanış olacak. Ege'nin güney kesimlerinde rüzgar kuzey yönlerden 5 kuvvetine kadar ulaşacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da aralıklarla yağışlar var. Akdeniz'in de İç Anadolu'nun çoğunlukla doğusunda yağış Çarşamba'ya kalmıyor hava açıyor. Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'in tamamı yağış alıyor. Batı Karadeniz'de Bolu dolaylarında kar bekleniyor. Doğu Karadeniz'in yükseklerinde de yağış kara dönecek. Çarşamba günü de yine Doğu Karadeniz'de bu kar yağışları sürecek. Kar Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars Erzurum dolaylarında var. Güney'in de ise gök gürültülü aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat! Güneydoğu'da da bu aşırı yağışlar bölgenin özellikle Doğu'sunda olacak.
11 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 03:08
11 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 587 izlenme - 3 hafta önce Marmara ve Ege'de lodos yine etkili ancak Kuzey Ege'de yalnızca kuvvetli esiyor. Yağış bölgesel olarak kendini gösterecek, etki alanını cumartesi biraz genişletebilir. Akdeniz ve İç Anadolu parçalı bulutlu, önümüzdeki üç günlük dönemde yalnızca Eskişehir dolaylarında pazar günü yağış bekleniyor. Sıcaklık normallerin altına önümüzdeki hafta inecek. Karadeniz'in batısında bölgesel yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz güneş alıyor. Yağış pazar günü etki alanını genişletecek, Samsun'dan batıya baktığımız alanda sağanak şeklinde görülecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da bol bol güneş var. Önümüzdeki üç günlük dönemde gökyüzünün durumu pek değişmeyecek, sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma yok. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gece sıcaklılar sıfırın altına iniyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.299 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
2 Kasım Salı 2016 - Hava Durumu 03:19
2 Kasım Salı 2016 - Hava Durumu 634 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar lodosa dönüyor. Güney Ege'de halen kuzeyde ve sert. Bu iki bölgemizde de güneş kendini gösteriyor. Perşembe bulutlar Marmara'da biraz artar. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş görülüyor. Akdeniz'de 20 dereceye inen sıcaklık İç Anadolu'da tek hanelerde hele gece sıcaklıklar -5 dereceleri bulabiliyor. Karadeniz'in orta kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'de ki gök gürültülü sağanak yağış Perşembe gününe kalmayacak. Hava açacak sıcaklık 7 derece yükselecek. Doğu Anadolu bölgesinde biraz bulutlar biraz artacak. Hakkari'de karla karışık yağmur var. Güneydoğu'da güneş görülüyor. Siirt çevrelerindeki yağış perşembe günü kesmiş olacak. Sıcaklık adım adım yükselecek.
25 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 03:14
25 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 241 izlenme - 1 hafta önce Marmara ve Ege'de hava parçalı bulutlu. Marmara'da ve İç Ege'de sis görülüyor. Sis cumartesi de olacak pazar ise Marmara'ya yağış gelecek. Kıyı Ege de etkilenecek. Akdeniz ve İç Anadolu bol güneşli, Akdeniz'de sıcaklık 20-21 derecelerde. İç Anadolu'da 10-15 derece aralığında. İç Anadolu'da gece orta seviyede don hadisesi yaşanıyor. Karadeniz Bölgesi'de bol güneşli, önümüzdeki 3 gün yağış beklenmiyor. Sıcaklık Samsun, Trabzon çevrelerinde 12-13 derecelerde. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da da bol bol güneş var. Önümüzdeki üç gün bu durum değişmeyecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gece kuvvetli soğuklar var. Güneydoğu'da Şanlı Urfa'da sıcaklık 20 dereceye dayanıyor.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.413 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
17 Kasım Perşembe 2016 - Hava Durumu  02:49
17 Kasım Perşembe 2016 - Hava Durumu 324 izlenme - 2 hafta önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvete ve altına inmeye başladı. Ege'nin iç kesimlerinde gece sıcaklıklar sıfırın altına iniyor ve bu alanda sabah saatlerinde sis oluşuyor. Akdeniz ve İç Anadolu da da güneş kendini gösteriyor. İç Anadolu da sabah saatlerinde sis var. Gece ciddi soğuklar etkili doğusunda bölgenin -8 -9 derecelere ölçülecek. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde yağışlar var. Karadeniz'in yükseklerinde kara dönebiliyor. Yağışın tamamı cuma günü kesmiş olacak. Doğu Anadolu'da yerel yağışlar var. Kuzeyinde kar şeklinde Güneydoğudaysa güneş kendini gösteriyor. Doğu Anadolu'da ki yağışlar cuma günü kesmiş olacak. Ancak gece soğukları olacak. Kars Erzurum dolaylarında -10 derecelere ölçülecek.
16 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:32
16 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 304 izlenme - 3 hafta önce Yurdun büyük kısmında etkili olan soğuk havayla beraber yerel yağışlar var. Bu yağışların bir kısmı kara dönüyor. Bolu çevrelerinde Batı Karadeniz'de Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde Doğu Anadolu'da yer yer İç Anadolu'da yağış karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Yağışlar Akdeniz'in doğusunda Güneydoğu'da Doğu Anadolu'da Malatya,Bitlis,Elazığ çevrelerinde gök gürültülü sağanak şeklinde su baskınlarına dikkat! Aynı zamanda etkili olan soğuk hava Cuma günü zayıflamaya başlayacak. Sıcaklıklar tırmanacak. Rüzgar Güney Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetli 5 kuvvetine kadar çıkıyor yani 30 kilometrelerin üzerinde esecek. Ege'nin Orta ve Kuzey kesimlerinde Marmara'da Karadeniz'de Doğu Akdeniz'de rüzgar orta kuvvette ama yine kuzeyde.
29 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu  02:59
29 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 561 izlenme - 1 ay önce Marmara'da bulutlar biraz artıyor. Ege'de bol güneş var. Rüzgar kuzey önlerden orta kuvvete inmeye başladı ancak öğleden sonrası itibariyle güneyden adım adım sıcaklığı arttıracak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar var. Adana çevrelerinde gök gürültülü sağanak bekliyoruz, bu yağış pazara kalmayacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı ıslanıyor. Orta ve Doğu Karadeniz'deki sağanak yağışlar birkaç gün sürecek özellikle pazardan itibaren Doğu Karadeniz'deki aşırı yağışlar su baskınları ve sel riski oluşturabilir. Pazardan itibaren Doğu Anadolu bölgesinde de kuvvetli yağışlar olacak. Güneydoğu ise bol bol güneş alıyor. Pazar bulutlar artacak, pazartesi ise bölgeye yağış gelecek.
12 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:37
12 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 722 izlenme - 2 ay önce Yurdun büyük kısmında sıcaklıklar normallerin üzerinde seyrediyor. Güneş görülüyor ancak yerel yağışlar var. Marmara'da Ege'de Batı Akdeniz'de yer yer Orta Karadeniz'de kendini gösterecek. Doğu Karadeniz Doğu Anadolu Güneydoğu ise güneşlenmeyi sürdürüyor. Ancak Batı bölgelerdeki yağışlar yavaş yavaş Karadeniz'in orta kesimlerinden doğusuna doğru ilerleyecek. Perşembe Cuma Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar oluşacak. Rüzgar lodostan yine kuvvetli Marmara ve Ege'de özellikle sert esiyor. Ege'de 5 kuvvetini bulabiliyor. Akdeniz'de orta kuvvette Karadeniz'de de orta kuvvetteki rüzgar özellikle Doğu Karadeniz'de orta kuvvetinde altına iniyor.
22 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:56
22 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 593 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de çoğunlukla güneş görülüyor. Ancak Marmara'da ara ara yoğunlaşan bulutlar, Çanakkale çevrelerine yağış bırakacak, pazar günü bölge genelinde yağış var. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor. İç Anadolu'ya pazar günü yerel yağışlar geliyor. Konya ve Eskişehir dolaylarında sağanak şeklinde olacak. Karadeniz Bölgesinin de orta ve batı kesimleri pazar günü bulutlanıyor ve yerel yağış geliyor, öncesinde hafta sonuna giriş ise bol güneşli. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu hafta sonunun iki gününde de güneş alıyor.
24 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:07
24 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 157 izlenme - 1 hafta önce Marmara ve Ege'de rüzgar poyrazdan orta kuvvette Marmara'da çoğunlukla bulutlar çoğunlukla biraz yoğunlaşıyor. İç Ege'yle beraber Marmara'nın güneyinde Bursa Balıkesir dolaylarında sabah saatlerinde sis oluşuyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. İç Anadolu'da gece soğuklar ses konusu gizli buzlanmaya dikkat! Yine İç Anadolu'da sabah saatlerinde sis oluşuyor. Karadeniz'in tamamında güneş var. Çoğunlukla sıcaklık 12 13 14 dereceler civarında. Önümüzdeki günlerde ciddi bir değişim olmaz. Cumartesi günü bir kaç derecelik artış olur. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da güneş alıyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde sabah saatlerinde yoğun sis var. Kars,Erzurum Ardahan'da gece sıcaklıklar -15 derecelere iniyor.
19 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:37
19 Ekim Çarşamba 2016 - Hava Durumu 543 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette inmeye başladı ancak Marmara'da yine ara ara bulutlar yoğunlaşabilecek. Ege'de ise bol güneş var. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş alıyor. İç Anadolu'nun doğusunda Kayseri Sivas dolaylarında sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis görülebilir. Karadeniz'in doğusunda yağışlar var. Perşembe gök gürültülü sağanağa dönüyor. Samsun Trabzon dolaylarında sıcaklık 15 16 derecelerde. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gök gürültülü sağanak yağışlarının yanında yer yer karla karışık yağmur ve kara da yağış dönebiliyor. Gece sıcaklıklar Kars Ardahan çevrelerinde 0'ın altında. Güneydoğu güneş alıyor. 25 dereceler civarında sıcaklık var.
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:58
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 835 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de yine aralıklarla sağanak yağışlar bekleniyor. sıcaklık düştü ve bu değerler üzerinden önümüzdeki günlerde en az bir hafta kadar ciddi bir artış yok. Akdeniz Bölgesinde tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar oluşuyor. Su baskınlarına dikkat. Doğu Akdeniz'de bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da da gök gürültülü sağanak yağışlar cuma zayıflayıp, cumartesi kesecek. Karadeniz'İn orta ve doğu kesimlerinde sel tehlikesi sürüyor. su baskınları ve sel yaşandı, bu tehlike 2-3 daha devam edecek, yıldırımlara da dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde yağmur var. Güneyi ve Güneydoğu'da ise ise parçalı bulutlar arasından da olsa güneş görülür. Gaziantep çevrelerine cuma günü gök gürültülü sağanak geliyor ve Doğu Anadolu gibi Güneydoğu Anadolu'nun da geneli yağış alacak.
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 02:55
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 668 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Trakya'ya yağış geliyor. Bu yağışlar çarşamba günü Marmara geneliyle Ege'nin iç kesimlerinde olacak. Sıcakların sert düşüşüyle beraber. Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'dada bol bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 35 dereceye dayanıyor. Adana'da 34 dereceye çıkmış olacak. Karadeniz bölgesinde de bol bol güneş var. Çarşamba günü Orta ve Batı Karadeniz'de sağanak bekliyoruz. Orta Karadeniz'de yağış perşembe günü'de devam eder.Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç gün güneşlenecek. Sıcaklık Malatya dolaylarında 27 derece Güneydoğu'da ise 30 dereceleri buluyor üzerine çıkıyor.
23 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:15
23 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 148 izlenme - 2 hafta önce Marmara ve Ege'de güneş kendini gösteriyor ancak Marmara'da ara ara yoğunlaşan bulutlar arasından. Perşembe günü de durum aynı ancak Marmara'nın güney kesimlerinde perşembe cuma sabah saatlerinde yoğun sis oluşabilir. Akdeniz ve İç Anadolu da güneş alıyor bolca. Önümüzde ki günlerde de bu durum fazla değişmeyecek. İç Anadolu'da gece sıcaklıklar ciddi şekilde düşüyor. Karadeniz'de güneşleniyor. Üç gün boyunca yağış olmayacak. Batı Karadeniz'de ara ara Bolu çevrelerinde özellikle sabah saatlerinde sis oluşacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da güneş alıyor. Üç günlük dönemde bu durum değişmiyor. Sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma görünmüyor.
4 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 03:36
4 Kasım Cuma 2016 - Hava Durumu 338 izlenme - 4 hafta önce Marmara'da bulutlar yoğunlaşıyor, yer yer sağanak bekleniyor. Ege'de de bulutlar biraz artacak ancak yağış yalnızca orta ve kuzey kesimlerinde İzmir ıslanıyor, ancak cumartesi günü yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da parçalı az bulutlu bir hava var. İç Anadolu'nun batı kesimlerindeki bulutlar önümüzdeki günlerde dağılmaya başlar. Sıcaklık adım adım yükseliyor. Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağış var. Doğu Karadeniz'e birkaç gün yağış uğrayamayacak. Trabzon çevreleri de 18 dereceye ulaşıyor. Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis var. Gece sıcaklıklar sıfırın altında. Gündüz bölgenin güney kesimlerinde Malatya dolaylarında sıcaklık 15 dereceye ulaşıyor. Güneydoğu'da da bol bol güneş var, üç gün boyunca gökyüzünde değişim yok.
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:55
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 407 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar yoğunlaşıyor. Marmara'da bölgesel yağışlar var, kuvvetli poyrazla beraber sıcaklığın hissedilen değerleri aşağıya çekiliyor. Akdeniz'de güneş görülüyor, Doğu Akdeniz'de cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar cumartesi yağış bırakacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı yağış alıyor, sıcaklıklar adım adım azalıyor. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamında sağanak yağışlar var. Güneydoğu Anadolu'da yağış cumartesi günü kesmiş olacak, Doğu Anadolu'da etki alanını daraltacak.
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 01:19
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 447 izlenme - 1 ay önce