Hoşgeldiniz!

Anten Videoları İzle

Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 03:58
Halil Anten Takıyor - Üvey Baba (1999) 4.094 izlenme - 10 ay önce 90'ların fenomen dizisi Üvey Baba'dan güzel bir sahne. Dansöz Fidan mahalleye yeni taşınmıştır ve anten taktırması gerekmektedir. Mahallenin erkeklerinden yardım ister.
Anten Yarışmacıya Atlarsa _) 00:51
Anten Yarışmacıya Atlarsa _) 5.788 izlenme - 7 yıl önce anten yarışmacıya atlarsa _)
Canım Kardeşim - Tarık Akan (1973 - 90 dk) 01:30:12
Canım Kardeşim - Tarık Akan (1973 - 90 dk) 1.450 izlenme - 1 yıl önce Yorum yapmasam olur mu? Konusu: Küçük Kahraman, ağabeyi ve ağabeyinin sadık arkadaşı Halit,birlikte yoksul ama neşeli bir hayat sürdürmektedir. Devamlı bir işleri olmayan ve günlerini daha çok aylaklıkla geçiren bu ikilinin tek amacı Küçük Kahramanın okuması ve hayatını kurtarmasıdır. Parasızlığa rağmen keyifli bir hayat geçiren bu küçük ailenin mutluluğu öğretmenin Kahramanla ilgili bir gerçeği ortaya çıkarmasıyla son bulur. Yapılan sağlık taramalarının ardından kan kanseri olduğu anlaşılan Kahramanın en büyük isteği ise bir televizyondur. Halit ve ağabey bundan sonra tüm güçlerini bir televizyon alabilmek için harcayacaktır. Yönetmen : Ertem Eğilmez Senaryo Yazarı : Sadık Şendil Tür : Dram , Duygusal , Epik Ülke : Türkiye Süre : 92 dk.
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 07:00
Cem Ceminay Telefon Şakası - Küfürbaz Metin (+18) 1.571 izlenme - 1 yıl önce Dikkat : İçerikteki küfür düzeyi geçici bilinç bulanıklığına yol açabilir. (yorumlarında burayı tribüne çevirmeye çalışan olursa mesut başkan tarafından kendisine verilen kombine bileti iptal ederiz) (ayrıyeten içerik muhtevasının canlı radyo yayınında gerçekleşemeyecek derecede makus halini, dolayısıyla kurgu olduğunu herkes akıl edebilir.sazanlık etmeyelim. maksat eğlence)
Dj Cino Sadece 04:26
Dj Cino Sadece 3.349 izlenme - 5 yıl önce
Kaşar Değil Aşığımdır - Ask fm 02:00
Kaşar Değil Aşığımdır - Ask fm 1.808 izlenme - 2 yıl önce Bir ask.fm çıldırışıyla daha karşı karşıyayız. Kızımız Ecem'den 3 yaş, 2 yaş büyük. Kaşar demiş kızımıza Ecem. Edepsiz Ecem. Kızımız Ecem'i yerlerde sürükleyecek. Bu videoyu da Ecem'in durumdan haberi olsun diye paylaşıyorum. Dikkat et Ecem.
iphone 4 anten problemini cozumu 03:29
iphone 4 anten problemini cozumu 2.325 izlenme - 6 yıl önce www.invisiblephoneguard.com has the solution.ıpg offers simple stylish solutions for iphone 4 antenna concerns. to solve the problem users have been recommended to use a bulky case duct tape or avoid placing their hand over the left-hand corner to prevent contact with the antennas. while these recommendations reduce the problem they change the look feel and handling of the phone.
HD Digital Anten Alıcısı 01:28
HD Digital Anten Alıcısı 644 izlenme - 2 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/hd-digital-anten-alicisi Clear Vision HD Digital Anten alıcısı ile maç izlemek, film izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Clear Vision Kesintisiz TV izleme alıcısıdır. En ucuz anten alıcısı HD Clear Vision HD Digital Anten ile HD kalitesinde televizyon izleyebilecek ve faturaların ağır yükünü kaldırmak zorunda kalmayacaksınız ! Tv'nize doğrudan digital ve yüksek çözünürlüklü sinyalleri alarak ve hiç bir aparat kullanmadan HD kalitesinde görüntüye sahip olacaksınız. Şimdi aylık ücreti yada herhangi bir uydu alıcısına ihtiyacınız kalmadan HD yayın sahibi olun. Her yerde herhangi bir pencere, duvar, kapı veya herhangi bir ortamda Clear Vision HD Digital Anten alıcısının kablosunu TV'nizin arkasına takın ve herhangi bir fatura veya sözleşme olmadan HD yayınları izlemeye veya keyfini çıkarmaya bakın. Ürün Özellikleri Hiç bir montaja gerek kalmadan sadece 2 vantuz ile pencere veya duvara bağlanabilir. Hiç bir alete gerek duymadan dakikada kanal yükleme Yerel ağlar ve hatta yabancı yayınların havadan digital ve HD sinyallerini bulabilme. Yenilikçi düz, süper ince anten. HD 1080P görüntü kalitesi Her yönden gelen sinyalleri çok yönlü çekim özelliği Paket İçeriği 1 Adet HD Clear Vision Digital Anten Alıcısı 1 Adet Standart Konnektör 1 Adet 10ft Koaksiyel Kablo 1 Adet 2'li Vantuz
Çekemeyen Anten Taksın 02:59
Çekemeyen Anten Taksın 1.011 izlenme - 5 yıl önce
Çanak Antene Vazelin Sürmek 00:44
Çanak Antene Vazelin Sürmek 827 izlenme - 2 yıl önce Hakkari Yüksekova'da vatandaşlar, çanak antenlerin karla kaplanmaması için, antene vazelin sürüyor.
HD Digital Anten Alıcısı 01:28
HD Digital Anten Alıcısı 488 izlenme - 2 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz https://www.indirimsmart.com/hd-digital-anten-alicisi Clear Vision HD Digital Anten alıcısı ile maç izlemek, film izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Clear Vision Kesintisiz TV izleme alıcısıdır. En ucuz anten alıcısı HD Clear Vision HD Digital Anten ile HD kalitesinde televizyon izleyebilecek ve faturaların ağır yükünü kaldırmak zorunda kalmayacaksınız ! Tv'nize doğrudan digital ve yüksek çözünürlüklü sinyalleri alarak ve hiç bir aparat kullanmadan HD kalitesinde görüntüye sahip olacaksınız. Şimdi aylık ücreti yada herhangi bir uydu alıcısına ihtiyacınız kalmadan HD yayın sahibi olun. Her yerde herhangi bir pencere, duvar, kapı veya herhangi bir ortamda Clear Vision HD Digital Anten alıcısının kablosunu TV'nizin arkasına takın ve herhangi bir fatura veya sözleşme olmadan HD yayınları izlemeye veya keyfini çıkarmaya bakın. Ürün Özellikleri Hiç bir montaja gerek kalmadan sadece 2 vantuz ile pencere veya duvara bağlanabilir. Hiç bir alete gerek duymadan dakikada kanal yükleme Yerel ağlar ve hatta yabancı yayınların havadan digital ve HD sinyallerini bulabilme. Yenilikçi düz, süper ince anten. HD 1080P görüntü kalitesi Her yönden gelen sinyalleri çok yönlü çekim özelliği Paket İçeriği 1 Adet HD Clear Vision Digital Anten Alıcısı 1 Adet Standart Konnektör 1 Adet 10ft Koaksiyel Kablo 1 Adet 2'li Vantuz
Tıra Çanak Anten Taktırmak 01:24
Tıra Çanak Anten Taktırmak 373 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası yük taşımacılığı yapan tır sürücüsü, aracına taktırdığı çanak anten sayesinde dünya gündemini takip ediyor
Anten Kulesi Atlayış - Adrenalin Manyakları 01:06
Anten Kulesi Atlayış - Adrenalin Manyakları 1.086 izlenme - 6 yıl önce anten kulesi atlayış - adrenalin manyakları
Canım Kardeşim  - Alet Ne Marka 00:33
Canım Kardeşim - Alet Ne Marka 338 izlenme - 2 yıl önce Kahraman hastadır. Ağbisi tv almak ister ama alamaz o yüzden anten alır şimdilik. Kahraman bu kadarla bile mutlu olur kancı Mehmet Emmi (Metin Akpınar) ile sevincini paylaşmak ister. Gerisi videoda.
Tıra Çanak Anten Taktırmak 01:24
Tıra Çanak Anten Taktırmak 282 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası yük taşımacılığı yapan tır sürücüsü, "beni çekemiyorsan anten tak" sözüne istinaden aracına taktırdığı çanak anten sayesinde dünya gündemini takip ediyormuş. Dayım ileride diğer aynaya da ikinci uyduyu takıp hotbird felan izler.
Büyük Antenler Tarih Oluyor 01:50
Büyük Antenler Tarih Oluyor 150 izlenme - 2 yıl önce Türksat, katma değerli hizmetler kapsamında 'Düzlemsel Anten Projesi'ni tamamladı. Yarım metre eninde ve boyunda bir anten ile yayınlar alınacak, eski tip antenler, çanaklar vs tarih olacak. TÜBİTAK'tan onay alan ürünün kısa zamanda pazara sunulması hedeflenen ürünü, anlaşmalı firmalar üretip pazara sunacak. Türksat'ın katma değerli hizmetleri üretimi kapsamında yer alan Düzlemsel Anten Projesi, uydu AR-GE projeleri arasında yer alıyordu. 50x50 cm ölçüsünde geliştirilen anten, pazara sunulmaya hazır hale geldi. Şehirlerin çanak ve eski tip anten kirliliğini ortadan kaldıracak olan anten, Türksat kendisi ticari firma olmadığı için aracılarla sunulacak.
Hintliyiz Break Dans da Yaparız - Hint İşkencesi Vol 2 04:31
Hintliyiz Break Dans da Yaparız - Hint İşkencesi Vol 2 206 izlenme - 2 yıl önce Eskiden damlarda yagi antenlerde olurdu.(4 sene mühendislik okuduk bari teknik ismini yazayım o eski alüminyum antenlerin) bu antenler rüzgârdı, güneşti, sisti, kediydi bilimum bütün çevresel ve ruhsal olaylardan etkilenirdi. Şimdi merak edip soruyorsunuz nasıl ruhsal ? Misal televizyonda çok tırt bir yapım var. Antende sıkıntı olmazdı, lakin önemli bir maç varsa kesin antende bir sorun çıkardı. Ev ahalisi sırayla dama çıkıp antenle uğraşmaya başlardı. O zamanlarda cep telefonu yok insanlar bağırarak anlaşmaya çalışırdı. örnek olay: -Oldu mu !!!!! -Yok, biraz daha sağa çevir!!!! -Nerden biliyorsun sağa çevirince olacağını !!! -Ne, ne diyorsun, amk -Ebenin diyorum!!! -Lan oğlum bir dama çıktın düzeltemedin anteni!!! -Oğlum, uzun cümle kurma anlaşılmıyor. -Ne dedin? -Tamam, tamam, öyle sabitle in aşağı, süper oldu. Damdaki adama gelde ana avrat sövme.(bu kısmı içinde söylerdi) Bu tür sevgi sözcükleri eşliğinde o anten görüntü sağlayıncaya kadar düzeltilmeye çalışılır. O esnada gol olunca büyük bir gürültüyle GOOOOOLLL!!! Sesi duyuldu mu? Sinirle antene bir tekme atılırdı. Bazen bir kaç dakika süren bu işkence bir şekilde görüntünün elde edilmesinden sonra son bulur. Özellikle görüntü gelince altın bulmuş gibi pencereden bağıran adamın sevinci gol sevincinden daha güzeldir. Tıpkı masayi marada doğum yapan bir hipopotamın mutluluğu gibi. İşte bazen o anteni böyle tırt bir Hint filmi izlemek için bile düzeltirdi ev ahalisi. O günlerin hatırına izlemeye çalışıyoruz bu Hintlilerin çakma Billie Jean eşliğinde break dans edişlerini gördüğümde eski anten günlerim geldi aklıma hayır ola!
Rümiş 03:33
Rümiş 537 izlenme - 7 yıl önce canım yeğenim
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 00:15
Demek Meter'i Benden Daha Çok Seven Haaa - 3T 180 izlenme - 1 yıl önce Ayna ayna söyle bana var mı benden daha yakışıklısı? Ayna: var kimmiş o Meter. -Demek Meteri benden daha çok seven haaa dışşşkkkkkk.
anten kulakhq ses kalitesi 00:37
anten kulakhq ses kalitesi 465 izlenme - 5 yıl önce ibretliklütfen paylasın..
levent kircaÇanak anten 05:29
levent kircaÇanak anten 301 izlenme - 5 yıl önce
Wireless Hızınızı 2 Katına Çıkarın 01:15
Wireless Hızınızı 2 Katına Çıkarın 16 izlenme - 1 ay önce Wireless hızınızı arttırın hemde bedava. Instragramhttps://www.instagram.com/hakan_kaan HAKAN KAAN Sosyal Ağ Adresleri Resmi Web Sitesi https://www.hakankaan.com Facebook: https://www.facebook.com/hhakankaan Twitter: https://twitter.com/hakankkaan Instragram: https://www.instagram.com/hakan_kaan google plus: https://plus.google.com/+hakankaan VIP Grup https://goo.gl/UDoPdN Reklam ve/veya sponsorluk için info@hakankaan.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- DİĞER VİDEOLARIMA DA GÖZ ATIN Petrol Aniden Yok Olsaydı Ne Olurdu | Belgesel https://www.youtube.com/watch?v=bxbvO5ixt_Q Neden Youtube"u Bırakıyorum ? https://www.youtube.com/watch?v=zYFhy7YCOu0 Genetik Mühendisliği Herşeyi Sonsuza Dek Değiştirecek https://www.youtube.com/watch?v=0Hp4L6nyHgY ----------------------------------------­----------------------------------------­---------------------------
Büyük Çanak Anten Dönemi Bitiyor 00:43
Büyük Çanak Anten Dönemi Bitiyor 102 izlenme - 2 yıl önce Düz antenler görüntü kirliliğini ortadan kaldıracak.
A9 TV - 150 Milyon Yıllık Karides Fosilini Programa Çıkartmak 01:34
A9 TV - 150 Milyon Yıllık Karides Fosilini Programa Çıkartmak 197 izlenme - 2 yıl önce A9 TV yayınlanan (inşallah) Adnan Oktar ın programında (maşallah) 150 milyon yıl öncesine ait oldugu iddaa edilen (maşallah) ve daha dün alçı ustası tarafından hazırlanmış gibi tertemiz pırıl pırıl duran fosili izliyoruz (inşallah).
Cuberevo 250HD Reviever'in Kurulumu 13:49
Cuberevo 250HD Reviever'in Kurulumu 101 izlenme - 2 yıl önce Cuberevo 250 HD çanak anteninin kurulum aşamaları. Dil seçimi, uydu seçimi, zaman modu, saat ayarı anlatılıyor.
crazyhamsi34 05:29
crazyhamsi34 206 izlenme - 7 yıl önce manyak bişi yaa popoda çanak anten:))))))))
Zamanın Ötesindeki Grup - Meşale 05:51
Zamanın Ötesindeki Grup - Meşale 56 izlenme - 1 yıl önce Çatıya çıkıp müzik yapmak için yanıp tutuşan bağrı yanık gençliğimiz; "sahilde ateş önünde herkes çalar söyler, zor olan 3 çanak anten manzaralı çatıda çalıp söyleyerek duyguları aktarabilmektir" özlü sözüne kendilerini kaptırıp bu şaheseri yaratmışlardır. O kadar kendilerine güvenmektedirler ki 5:13'de sahneye çıkan çamaşır ipi bile onları yollarından alıkoyamamıştır.
Tıra Çanak Anten Taktırmak 01:24
Tıra Çanak Anten Taktırmak 56 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası yük taşımacılığı yapan tır sürücüsü, "beni çekemiyorsan anten tak" sözüne istinaden aracına taktırdığı çanak anten sayesinde dünya gündemini takip ediyormuş. Dayım ileride diğer aynaya da ikinci uyduyu takıp hotbird felan izler.
Grup Anten 01:55
Grup Anten 142 izlenme - 5 yıl önce bu şarkıdaki amacımız yalnız olan fokbalıklarının yalnızlığına dikkat çekmek ve ve ve efsane geri döndü şahin k d d
satellite cars otomatik 00:29
satellite cars otomatik 51 izlenme - 5 yıl önce cars otomatik antenna