Hoşgeldiniz!

Antibiyotik Videoları İzle

Çocuklar İçin Doğal Antibiyotik Tarifi - Herşey Dahil 13:04
Çocuklar İçin Doğal Antibiyotik Tarifi - Herşey Dahil 5.063 izlenme - 3 yıl önce Çağla Şikel Ve Alişan'ın Sunuculuğunu Yaptığı Show Tv'de Gündüz Kuşağında Yayınlanan 'Herşey Dahil' Programına Dünyaca Ünlü Bilim Adamı Prof. Dr. Ahmet Maran...
Doğal Antibiyotik Propolis 01:43
Doğal Antibiyotik Propolis 1.734 izlenme - 5 yıl önce Doğal Antibiyotik Propolis
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 728 izlenme - 2 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı. Bu olay başıma geldikçe habere çok şaşırmadım açıkçası.
Limon Otu Nedir, Faydaları Nelerdir? 01:05
Limon Otu Nedir, Faydaları Nelerdir? 1.029 izlenme - 4 yıl önce Limon Otu, Enfeksiyona Limon Otu, Limon Otu Antiseptik, Limon Doğal Antibiyotik, Herbalist ibrahim Gökçek,
¶§¶ soğuk algınlığı 07:59
¶§¶ soğuk algınlığı 2.815 izlenme - 8 yıl önce her insanın sık sık karşılaştığı soğuk algınlığından nasıl kurtulmalıyız, tüm aşamalarını detaylı görün ve antibiyotiklerin bi işe yaramadığına tanık olun
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 00:15
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 1.189 izlenme - 7 yıl önce antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!!
Antibiyotik Reçetesiz Satılamayacak! (Kanal D Haber) 02:35
Antibiyotik Reçetesiz Satılamayacak! (Kanal D Haber) 753 izlenme - 3 yıl önce 12.12.2013 Kanal D Ana Haber Bülteni
Panda 00:15
Panda 373 izlenme - 6 yıl önce grip veya nezle isen kendini koru antibiyotik alma
Doğal Antibiyotik 01:42
Doğal Antibiyotik 239 izlenme - 4 yıl önce Doğal Antibiyotik
Galatasaraylı Futbolculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek 00:45
Galatasaraylı Futbolculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek 197 izlenme - 2 yıl önce Türk Böbrek Vakfı Ağrı Kesici Kamu Spotu Galatasaraylı oyunculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek Burak Yılmaz, Emre Çolak, Tarık Çamdal ve Eray İşcan, "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımı"na dikkat çekmek üzere hazırlanan kampanyada yer aldılar Türk Böbrek Vakfı, 2015 Dünya Böbrek Günü'nde Türkiye için temasını "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımı" olarak belirledi. Galatasaraylı futbolculardan Burak Yılmaz, Emre Çolak, Tarık Çamdal ve Eray İşcan da, bu kapsamda "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımına" dikkat çekmek üzere Türk Böbrek Vakfı tarafından hazırlanan kampanyada yer alarak destek verdi. Futbolcular, "Bilinçsiz ağrı kesici kullanmayı kesin", "Böbreklerini Tüketmeyin" yazılı afişlerde yer aldılar.
Soğuk Algınlığında Antibiyotik Kullanmak Gerekli Midir? 00:21
Soğuk Algınlığında Antibiyotik Kullanmak Gerekli Midir? 61 izlenme - 2 yıl önce Soğuk algınlığı tedavisinde antibiyotik kullanmak doğru mu? Antibiyotik virüslerde etkili olur mu? Ne gibi zararları var? Ne zaman doktora başvurmalı? Soğuk algınlığında ilaç kullanmak doğru mu? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Antibiyotik 08:00
Antibiyotik 159 izlenme - 5 yıl önce hastane Enfeksiyonu
Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde bulunan bebeklere antibiyotik verilir mi ? 01:15
Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde bulunan bebeklere antibiyotik verilir mi ? 97 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Doç. Dr. Alparslan Tonbul, yenidoğan yoğun bakım ünitesi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 18 yataklı tam donanımlı bebek küvözü ile hizmet vermektedir.Yeni doğan yoğun bakımımızda prematüre yeni doğanlar, düşük doğum ağırlığı olan yeni doğanlar, riskli tüm yeni doğanlar, solunum sıkıntısı olan yeni doğanlar tedavi ve takip edilmektedir. Ayrıca bir aydan daha büyük çocuklara da yoğun bakım hizmeti verilmekte olup gerek görülen tüm branşlarda 24 saat konsultasyon imkanı mevcuttur. Ünitemizde verilen hizmetler:Solunum desteği, Fototerapi ,Göbek katateri ve perkütan santral katater uygulaması , Total parenteral nutrisyon, Toraks tüpü takılması, Retinopati muayenesi, Kan değişimi, İşitme testi, Topuk kanı alınmasıdır. Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde bulunan bebeklere antibiyotik verilir mi ? Yeni doğan yoğun bakım ünitesinde yatan hastaların birkaçında enfeksiyon söz konusudur. Bu solunum sıkıntısının nedenlerinden biri anneden aldığı enfeksiyon olabilir. Bu enfeksiyonlar nedeniyle, ya da daha sonradan kazanılmış enfeksiyonlarla da gelip yoğun bakıma yatabilir. Antibiyotik tedavisi bunlarda kullanılıyor. Bir de ampirik antibiyotik tedavisi dediğimiz yani başka bir sebeple solunum sıkıntısı var ama solunum disres sendromu dediğimiz prematüre bebeklerde solunum sıkıntısı var. Ama biz bazen bunu enfeksiyondan ayıramayabiliyoruz. Bu tür durumlarda önce antibiyotik tedavisi verip bebeğin daha sonraki kan kültürü sonuçlarına göre gerekirse kesmeyi planlıyoruz. Tabi ki antibiyotik tedavisi yeni doğan yoğun bakım ünitesinde kullanılan tedavi yöntemlerinden birisidir.
Lazer lipoliz sonrası nelere dikkat edilmeli? 01:40
Lazer lipoliz sonrası nelere dikkat edilmeli? 49 izlenme - 2 yıl önce Lazer lipoliz sonrası hasta doktorun önerdiği antibiyotik ve ağrı kesicileri kullanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antibiyotik Direnci Nedir? Tek Cümlede Evrim 00:33
Antibiyotik Direnci Nedir? Tek Cümlede Evrim 37 izlenme - 3 yıl önce Antibiyotik Direnci Hakkında Bilgi Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka Bu Videoyu İzleyin. Bu Videoda Sizlere Büyük Varoluş Zinciri Hakkında Bilgiler Vereceğiz. Evrim Teorsinin Çöküşü Hakkında Hazırladığımız "Antibiyotik Direnci" İsimli Videoda Önemli Bir Bilgi Öğreneceksiniz. Antibiyotik Direnci Hakkında Bilgi Öğrendikten Sonra Bilim Konusunda ve Evrim Konusunda Kendinizi Geliştirmiş Olacaksınız. Antibiyotik Direnci Konulu Video, Biyoloji Bilimi Hakkında Sizlere Önemli Bilgiler Kazandıracak Antibiyotik Direnci hakkında bilgi Antibiyotik Direnci hakkında bilgi nereden öğrenebilirim Antibiyotik Direnci hakkında kesin bilgi Antibiyotik Direnci ve bilim Antibiyotik Direnci ve evrim Antibiyotik Direnci ve evrim teorisi Antibiyotik Direnci ve biyoloji Antibiyotik Direnci nedir Antibiyotik Direnci hakkında kısa bilgi ABONE OLUN!
Antibiyotik 00:06
Antibiyotik 35 izlenme - 3 yıl önce Antibiyotik
Hayvanlarda Antibiyotik Ve Hormon Kullanımı 02:39
Hayvanlarda Antibiyotik Ve Hormon Kullanımı 24 izlenme - 2 yıl önce KARS HAYVAN PAZARI İstediğiniz Sayıda ve Kalitede En Uygun Fiyatlara Hayvan Temin Edilir. Bilgi İçin : Kenan BEKİRHAN 0 539 613 73 73
Antibiyotik Kullanım 04:14
Antibiyotik Kullanım 39 izlenme - 3 yıl önce Antibiyotik Kullanım
Afrika Itırı ile Sinüzit Tedavisi, Itır Doğal Antibiyotik, Itır ile Sinüzit Tedavisi 02:52
Afrika Itırı ile Sinüzit Tedavisi, Itır Doğal Antibiyotik, Itır ile Sinüzit Tedavisi 19 izlenme - 1 yıl önce Afrika Itırı ile Sinüzit Tedavisi, Sinüsler Nasıl Çalışır, Sinüsler Havayı Temizler, Itır Doğal Antibiyotik, Sinüzit Tedavisi Itır ile Mümkündür, Sinüzler Havayı Nemlendirir, Itır Doğal Antibiyotiktir, Antibiyotikler Tehlikeli "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lejyoner hastalığı nasıl tedavi edilir? 00:44
Lejyoner hastalığı nasıl tedavi edilir? 16 izlenme - 2 yıl önce Lejyoner hastalığının tedavisi antibiyotiklerle yapılır. Eğer hastalık kişinin solunum yapmasını engelleyecek düzeye gelmişse hastaya solunum desteği verilmelidir.
Grip Nedir?, Grip Nasıl Oluşur, Gripi Tetikleyen Sebepler, İnfulenza Virüsü 07:52
Grip Nedir?, Grip Nasıl Oluşur, Gripi Tetikleyen Sebepler, İnfulenza Virüsü 14 izlenme - 1 yıl önce Grip Nedir?, Grip Nasıl Oluşur, Gripi Tetikleyen Sebepler, İnfulenza Virüsü, Mehmet Öz Nasıl Dolandırıyor, Kolloidal Gümüş ile Grip Tedavisi, Kolloidal Gümüş Doğal Antibiyotik, Yahudi Lobisi ve İlaç Sektörü, Grip Tedavisine Gelişmeler, Gripe Doğal Çözüm, Grip Artık Problem Değil, Kolloidal Gümüş ile Grip Tedavisi, EKİNEZYA ile Grip Tedavisi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğal Antibiyotik: Şiveydiz 01:57
Doğal Antibiyotik: Şiveydiz 13 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: -Detay,-Gaziantep Gastronomi ve Aşçılar Derneği Başkanı Battal Yıldırım ile röportaj,-Şiveydiz yapımı Doğal antibiyotik: Şiveydiz- Gaziantep mutfağına özgü bahar aylarında yapılan bir yemek türü olan Şiveydiz, içerisindeki taze sarımsak ve soğan nedeniyle adeta doğal antibiyotik özelliği taşıyor- Gaziantep Gastronomi ve Aşçılar Derneği Başkanı Yıldırım: "Sarımsak kullanılarak yapıldığı için doğal antibiyotik olan Şiveydizi yiyenler gribal enfeksiyonlardan korunur"- Diyetisyen Dr. Boyral: "Soğan ve sarımsak aynı zamanda doğal bir antibiyotik deposu kabul edildiğinden tüketildiğinde, enfeksiyon riskini azaltır" ZUHAL UZUNDERE KOCALAR - Gaziantep mutfağında nisan ve mayıs aylarında yapılan şiveydiz, içerisinde bulunan taze sarımsak ve soğan nedeniyle adeta doğal antibiyotik etkisi gösteriyor.
 Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 18 izlenme - 3 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı.
Vajinal mantar enfeksiyonu kimlerde görülür? 00:51
Vajinal mantar enfeksiyonu kimlerde görülür? 14 izlenme - 2 yıl önce Vajinal mantar enfeksiyonu, gebelerde ve bağışıklık sistemi güçsüz olan kişilerde sık görülür. Gereksiz antibiyotik kullanımı da hastalığın sebeplerinden biri.
Antibiyotiğe Test Şartı 00:44
Antibiyotiğe Test Şartı 9 izlenme - 2 yıl önce Antibiyotiğe Test Şartı
Saç Dökülmesinin Nedenleri 08:54
Saç Dökülmesinin Nedenleri 12 izlenme - 1 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay saç dökülmesinin nedenleri hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay kemoterapi, egzama, sedef hastalığı, antibiyotik, tifo ilaçları, bağışıklık sistemi hastalıkları, pelat tedavisi, bağışıklık sistemi, vitamin, biyotin, tiroit, çinko eksikliği, demir eksikliği, yağlı saçlar, kuru saçlar, kepek, şampuan, saç dökülmesi, folikül, saç kökü, testosteron hormonu, saça iyi gelen vitaminler, dermokozmetik, prokain konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204138/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Sac-Dokulmesinin-Nedenleri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Doğru Antibiyotik Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 04:08
Doğru Antibiyotik Kullanımı Nasıl Olmalıdır? 7 izlenme - 1 yıl önce Marmara Üniversitesi Göğüs Hastalıkları, Yoğun Bakım ABD Başkanı Prof. Dr. Turgay Çelikel doğru antibiyotik kullanımı hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 9. bölümden)   Bu programda Prof. Dr. Turgay Çelikel; antibiyotik, grip, ateşli hastalık, yoğun bakım, ampirik tedavi konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/208928/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Dogru-Antibiyotik-Kullanimi-Nasil-Olmalidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Sistit nasıl teşhis edilir? 02:22
Sistit nasıl teşhis edilir? 9 izlenme - 2 yıl önce Sistitin teşhisinde idrar tahlili büyük önem taşır. İdrar tahlilinde enfeksiyon görülürse bir sonraki incelemenin idrar kültürü olması gerekir. Bu incelemeyle en uygun antibiyotik belirlenir ve tedavi süreci planlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antibiyotik Direnciddt Bağışıklığı Evrimdir İddasına Cevap 04:32
Antibiyotik Direnciddt Bağışıklığı Evrimdir İddasına Cevap 22 izlenme - 5 yıl önce
Cilt Enfeksiyonlarında Neler Yapılmalıdır? 02:49
Cilt Enfeksiyonlarında Neler Yapılmalıdır? 5 izlenme - 1 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay cilt enfeksiyonları hakkında bilgi veriyor. (Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden) Bu programda Dr. Ahmet Günay impetigo, yara, enfeksiyon, akne, sivilce, epilasyon, antiseptik, antibiyotik, cilt bakımı, bağışıklık, alt deri yırtılması, kültür antibiyogram konuları hakkında bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/204133/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Cilt-Enfeksiyonlarinda-Neler-Yapilmalidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo