Hoşgeldiniz!

Antikapitalist Videoları İzle

Antikapitalist Müslümanlardan Alternatif 1 Mayıs Anması 03:59
Antikapitalist Müslümanlardan Alternatif 1 Mayıs Anması 11 izlenme - 4 hafta önce Antikapitalist Müslümanlardan alternatif 1 Mayıs anması Hayatını kaybeden işçiler için gıyabi cenaze namazı kılındı.İSTANBUL - Antikapitalist Müslümanlar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle Fatih Camii'nde toplanarak hayatını kaybeden işçiler için gıyabi cenaze namazı kıldı.
İhsan Eliaçık - Avcılar Yeryüzü Sofrası Konuşması 12:00
İhsan Eliaçık - Avcılar Yeryüzü Sofrası Konuşması 136 izlenme - 2 yıl önce 08/07/14. Bu memlekette mülk sahipleri değişmediyse, hiç bir şey değişmemiştir. Dindar olmak için kindar olmayacaksın, mütevazı olacaksın. Kalleş olmayacaksın konuşmanın özü.
Antikapitalist Simpsons 01:43
Antikapitalist Simpsons 160 izlenme - 2 yıl önce 3. dünya ülkelerindeki iş gücünün nasıl sömürüldüğüne açılış jeneriğindeki hiciv ile dikkat çekmeye çalışan The Simpsons büyük tartışma yarattı. "Hem sömürürüm hem de sömürümün esprisini yaparım , dünyayla dalga geçerim" şeklinde mi değerlendirsek, yoksa sorgulamayı kendi üzerinden yapmasını takdire şayan mı bulsak bilemedik. "Bu ne yaman çelişki anne" dedirten ve hem güldürüp hem düşündürmeyi başaran videoyu yorumlamayı sizlere bırakıyorum.
Antikapitalist Eylem 01:23
Antikapitalist Eylem 114 izlenme - 2 yıl önce Eylemin başrolü Cemil hoca. Tokatlıdır kendisi. Lisede felsefe derslerine gelirdi. Videoda görünce paylaşıp destek olmak istedim. Kendisi gerçekten dolu bilgili bi adamdır. Bu eylemi de kendisinn belirttiği gibi dikkat çekmek amacıyla yapmış. Valla benim dikkatimi çekti güldüm en azından... Konu güzel, mesaj güzel ama mizansen 0 hocam.
Polis'in Başörtülü Bacımızı da Gazlaması (1 Mayıs 2014) 00:28
Polis'in Başörtülü Bacımızı da Gazlaması (1 Mayıs 2014) 132 izlenme - 2 yıl önce 1 Mayıs 2014 Taksim olayları esnasında Antikapitalist Müslümanlara müdahale eden Polis, Başörtülü bir kadını da gazladı.
Mesela - Bombalara Karşı Sofralar 04:55
Mesela - Bombalara Karşı Sofralar 118 izlenme - 2 yıl önce Bombalara Karşı Sofralar şarkısı.. Mesela adlı bu şarkı, 3 temmuz 2014 perşembe 2. fatih buluşmasında ortaya çıktı, o gün kolektif olarak sözleri yazıldı ve bestelendi... 4 temmuz 2014 günü Karadeniz tv de yayımlanan İhsan Eliaçık'ın sunduğu 'Bana Dinden Bahset' adlı programda 'Kırmızı' Nazmi Akyıldız dostumuz tarafından söylendi.. * * * mesela paylaşmak özgürlüktür - mesela bomba değil sofra - mesela bir yol uzanıyor sonsuza soframız uzanır barışa bombalar yağarken dünyaya umut düşer bizim soframıza paylaş sev yaşa hayatı elimizde başka ne kaldı (mesela) nakarat: yeter alışveriş yeter - mesela eldekiler herkese yeter - mesela
Anti - Kapitalist Müslümanlar - Yeryüzü İftarı 02:38
Anti - Kapitalist Müslümanlar - Yeryüzü İftarı 59 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Lisesi'nden Gezi Parkı'na kadar iftar sofrası kurulacakmış, iyi seyirler.