Hoşgeldiniz!

antilop

Pitona Yem Olan Antilop 02:33
Pitona Yem Olan Antilop 39.507 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Kenya'nın Massai Mara bölgesinde çekildi. Afrika'nın en büyük yılanı piton, bebek bir antilop ile inanılmaz bir mücadeleye giriyor... Avını sessizce takip eden piton, sonunda onu tuzağa düşürüyor ve öldürmek için boğmaya başlıyor.İşte pitonun antilopla olan amansız mücadelesi.
Antilobu Timsaha Yedirmeyen Kahraman Hipopotam 02:58
Antilobu Timsaha Yedirmeyen Kahraman Hipopotam 7.088 izlenme - 8 ay önce Görüntüde timsah kucağına oturmuş antilobu bölgesine çekene kadar anası ağladı ama tam başardım derken su aygırı sinsice gelip antilobu kurtardı.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 41.401 izlenme - 3 yıl önce Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop Antilobu kendisine av olarak seçen sırtlanın zorlu dakikalarının birlikte izliyoruz.
Dev Pitonun Antilop Avı 03:43
Dev Pitonun Antilop Avı 46.167 izlenme - 5 yıl önce Dev Piton Antilobu Böyle Yuttu
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 23.562 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne.
Antilop Yavrusunu Sırtlanın Avlaması 02:07
Antilop Yavrusunu Sırtlanın Avlaması 3.553 izlenme - 4 ay önce Savanda bir antilop yavrusunun annesi ve babasıyla birlikte olmasına karşın sırtlana yem olması, Tanzanya'da bulunan Serengeti Milli Parkında safari yapan turistlerin kamerasına yansımış.
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 01:49
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 30.047 izlenme - 5 yıl önce Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı.
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 01:27
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 5.941 izlenme - 11 ay önce Aç kalan dev piton, antilobu hedef aldı. Boğarak öldürdüğü antilobu yutmaya çalışan piton, avının boynuzlarını hesaplayamadı. BOYNUZLARI PİTONU DELDİ Antilobun boynuzları pitonu delip geçti. Antilobu yutmaktan vazgeçen dev piton, avını orada bırakarak kaçtı. O anlar kameralar tarafından da kaydedildi.
Afrikadaki Antiloplar 00:14
Afrikadaki Antiloplar 49.636 izlenme - 12 yıl önce afrikadaki en salak antilop budur!
Türkler Belgesel Çekerse 03:25
Türkler Belgesel Çekerse 39.124 izlenme - 9 yıl önce türkler belgesel çekerse böyle olur
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 00:54
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 9.919 izlenme - 4 yıl önce Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı Hd Video İzle - Aslan - Antilop Avı Hd Belgesel Videosu İzle
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 01:50
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 6.649 izlenme - 2 yıl önce Yavru antilobu bir lokmada yutan piton yılanı Yavru impalayı bir lokmada yutan piton yılanı Yavrusunu piton yiyen anne impalanın çaresizliği İmpala nedir (Aepyceros melampus), omuz yüksekliği 75–100 cm olan, sırtı sarımsı kahverengi, karnı beyaz olan bir tür antiloptur. Son derece hızlı koşan bu hayvanlar, zarif görünüşleri ve ürktüklerinde zıplayarak koşmalarıyla ünlüdür. Bu da, kendilerine saldıranın bir tek hayvan üzerinde dikkatini yoğunlaştırmasını önleyerek onları şaşırtır. Sıçrama uzaklığı 9 m'ye, sıçrama yüksekliği 3 m'ye ulaşabilir. Piton nedir Piton Yılan Piton, Afrika çöl pitonu, Ağaç pitonu, Avustralya Kaya pitonu, Burma pitonu vb. türleri olan bir yılan familyasıdır. Asya ve Afrika'da yaşar. Zehirsizdir ve dünyanın en uzun yılanlarındandır. Boyu 9 metreye varabilir.
Aslan Antilopu Havada Kaptı 01:17
Aslan Antilopu Havada Kaptı 9.924 izlenme - 4 yıl önce Aslan Antilopu Havada Kaptı
Aslan Ailesinin Antilop Saldırısı 01:53
Aslan Ailesinin Antilop Saldırısı 849 izlenme - 4 ay önce Güney Afrika'da bulunan Pilanesberg Milli Parkında aslan ailesinin antilopa saldırma anı yaklaşık 5 yıldır rehberlik yapan 32 yaşındaki Tarryn Rae'nin kamerasına böyle yansımış.
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 02:15
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 3.258 izlenme - 2 yıl önce Dev piton yılanı avladığı antilopu yutmaya çalışırken avını boynuzları boğazını deldi. Uzun süre boğazına saplanan boynuzlardan kurtulmak için çaba harcayan dev yılan öldürdüğü avını bırakarak yaralı olarak uzaklaştı.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 4.443 izlenme - 3 yıl önce Sırtlan antilobu av olarak kendisine seçmişti ama antilobun kolay av olmaya hiç niyeti yoktu.Sırtlanı son anda sezen antilop bakın nasıl kurtuldu.
antilop 00:20
antilop 15.267 izlenme - 12 yıl önce kaçan kovalanır anam
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 00:50
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 4.425 izlenme - 3 yıl önce Günay Afrika'da bulunan Sabi Sands Safari Parkı'nda vahşi doğada ender yaşanan anlardan birine tanıklık edildi. Aç bir timsah, su içmekte olan antilobu yakaladı.Timsah tarafından yakalanan antilop 1 saat boyunca kaçmak için çırpınırken, su aygırı bu mücadeleye dahil oluyor...İşte bu andan sonra imkansız denen yaşandı.
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 04:13
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 7.001 izlenme - 3 yıl önce Doğada Eşine Az Rastlanır Olay Hayvanlar dünyasında sıradışı görüntüler. İki aslan yavru antilop için kapıştı ama neden nedeni herkesi şaşırttı. Yavru antilobu yemek için saldırıya geçen aslanın diğer aslan tarafından engellenmesi kameralar tarafından kaydedildi. Doğada eşine az rastlanır görüntülerden biri daha yaşandı. Geçen sene video paylaşım sitelerine düşen bu video yaklaşık 7 milyon kez izlendi. Afrika’da bir milli parkta çekilen görüntülerde antilop yavrusunu bir başka aslandan koruyan aslan, saniye saniye kameralara yansıyor.
Dişi Aslanın Yavru Antilobu Sahiplenmesi 02:49
Dişi Aslanın Yavru Antilobu Sahiplenmesi 1.401 izlenme - 10 ay önce Vahşi olarak bildiğimiz dişi aslan avını yemek yerine yavru antilobu koruması altına almış. Doğada eşine az rastlanan bu olay, Legedama adlı leoparın öldürdüğü babunun yavrusunu sırtlandan koruyup bir anne şefkati gösterdiği ünlü belgeseli hatırlatıyor.
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 01:59
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 1.632 izlenme - 2 yıl önce Anne antilop, çitaların saldırısına uğrayan yavrusunun hayatta kalmasını, cesur hamleleriyle sağladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 02:25
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 2.958 izlenme - 4 yıl önce Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 01:38
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 1.609 izlenme - 2 yıl önce Avını aslanlara ve sırtlanlara kaptırmak istemeyen leopar, öldürdüğü antilopu hızla yaşadığı dik ve yüksek ağaca çıkardı.
Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması 01:53
Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması 810 izlenme - 1 yıl önce Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması Safari parkında iki yetişkin aslan bir Afrika antilobunu (kudu) böyle avladı.
Antilobun Acı Sonu 02:13
Antilobun Acı Sonu 1.154 izlenme - 1 yıl önce Güney Afrika'da bir doğa koruma alanı olan Mala Mala Gala Reserve'de çekilen bu vahşi karşılaşma, 31 yaşındaki Pieter Van Wyk tarafından yakalandı.
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 01:39
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 1.882 izlenme - 2 yıl önce Bu leopar ya canına susamış veya cesareti zirve yapmış. Leoparın avladığı antilopa göz diken timsah onu elinden aldı. Antilop timsahın ağzındayken leopar gelip avını rahat rahat yedi.
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 01:52
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 976 izlenme - 1 yıl önce Turist Bradley Ballantyne, Kruger Ulusal Parkı'ndan eve dönerken videoyu çekiyor,nerdeyse öldüğünü düşündüğü antilobu arkadaşı boynuz darbeleri ile ayaklandırıyor.
Antilobun  Yiyen Dişi Aslan 00:59
Antilobun Yiyen Dişi Aslan 2.854 izlenme - 3 yıl önce Yumuşak et arayışını tamamen yanlış anlamış, karnını doyurmak için antilobun billurlarına o sivri dişlerini geçirmeyi kendine görev edinmiş acımasız aslan. Acaba testisler çok mu lezzetli et, oradan ısırılınca, diğer iki arkadaşının boğmaya çalıştığı antilop daha mı çabuk ölecek, yoksa kızışma döneminde mi, bilemiyoruz.
Aslanlar Antilopla Beslenmesi! 02:39
Aslanlar Antilopla Beslenmesi! 796 izlenme - 1 yıl önce Aslanlar Antilopla Beslenmesi! Kapalı yaşam alanlarında aslanlar için antilop ziyafeti kameraya böyle yansıdı.
Aslanların Nehirden Geçen Afrika Antiloplarını Avlaması 01:14
Aslanların Nehirden Geçen Afrika Antiloplarını Avlaması 369 izlenme - 6 ay önce Güney Afrika’da bulunan Kruger Ulusal Parkı’nda nehirden geçen antilop sürüsüne saldıran aslanların görüntüsü safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış.