Hoşgeldiniz!

Antilop Videoları İzle

Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 01:27
Antilobu Avladığına Pişman Olan Piton 4.047 izlenme - 1 hafta önce Aç kalan dev piton, antilobu hedef aldı. Boğarak öldürdüğü antilobu yutmaya çalışan piton, avının boynuzlarını hesaplayamadı. BOYNUZLARI PİTONU DELDİ Antilobun boynuzları pitonu delip geçti. Antilobu yutmaktan vazgeçen dev piton, avını orada bırakarak kaçtı. O anlar kameralar tarafından da kaydedildi.
Pitona Yem Olan Antilop 02:33
Pitona Yem Olan Antilop 38.501 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Kenya'nın Massai Mara bölgesinde çekildi. Afrika'nın en büyük yılanı piton, bebek bir antilop ile inanılmaz bir mücadeleye giriyor... Avını sessizce takip eden piton, sonunda onu tuzağa düşürüyor ve öldürmek için boğmaya başlıyor.İşte pitonun antilopla olan amansız mücadelesi.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 35.075 izlenme - 2 yıl önce Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop Antilobu kendisine av olarak seçen sırtlanın zorlu dakikalarının birlikte izliyoruz.
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 23.027 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne.
Dev Pitonun Antilop Avı 03:43
Dev Pitonun Antilop Avı 44.536 izlenme - 4 yıl önce Dev Piton Antilobu Böyle Yuttu
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 01:49
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 29.967 izlenme - 4 yıl önce Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı.
türkler belgesel çekerse 03:25
türkler belgesel çekerse 39.090 izlenme - 8 yıl önce türkler belgesel çekerse böyle olur
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 01:50
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 6.133 izlenme - 1 yıl önce Yavru antilobu bir lokmada yutan piton yılanı Yavru impalayı bir lokmada yutan piton yılanı Yavrusunu piton yiyen anne impalanın çaresizliği İmpala nedir (Aepyceros melampus), omuz yüksekliği 75–100 cm olan, sırtı sarımsı kahverengi, karnı beyaz olan bir tür antiloptur. Son derece hızlı koşan bu hayvanlar, zarif görünüşleri ve ürktüklerinde zıplayarak koşmalarıyla ünlüdür. Bu da, kendilerine saldıranın bir tek hayvan üzerinde dikkatini yoğunlaştırmasını önleyerek onları şaşırtır. Sıçrama uzaklığı 9 m'ye, sıçrama yüksekliği 3 m'ye ulaşabilir. Piton nedir Piton Yılan Piton, Afrika çöl pitonu, Ağaç pitonu, Avustralya Kaya pitonu, Burma pitonu vb. türleri olan bir yılan familyasıdır. Asya ve Afrika'da yaşar. Zehirsizdir ve dünyanın en uzun yılanlarındandır. Boyu 9 metreye varabilir.
Afrikadaki Antiloplar 00:14
Afrikadaki Antiloplar 49.632 izlenme - 11 yıl önce afrikadaki en salak antilop budur!
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 02:15
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 2.985 izlenme - 9 ay önce Dev piton yılanı avladığı antilopu yutmaya çalışırken avını boynuzları boğazını deldi. Uzun süre boğazına saplanan boynuzlardan kurtulmak için çaba harcayan dev yılan öldürdüğü avını bırakarak yaralı olarak uzaklaştı.
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 00:54
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 9.160 izlenme - 3 yıl önce Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı Hd Video İzle - Aslan - Antilop Avı Hd Belgesel Videosu İzle
Aslan Antilopu Havada Kaptı 01:17
Aslan Antilopu Havada Kaptı 9.841 izlenme - 3 yıl önce Aslan Antilopu Havada Kaptı
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 4.411 izlenme - 2 yıl önce Sırtlan antilobu av olarak kendisine seçmişti ama antilobun kolay av olmaya hiç niyeti yoktu.Sırtlanı son anda sezen antilop bakın nasıl kurtuldu.
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 01:59
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 1.496 izlenme - 12 ay önce Anne antilop, çitaların saldırısına uğrayan yavrusunun hayatta kalmasını, cesur hamleleriyle sağladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 00:50
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 4.251 izlenme - 2 yıl önce Günay Afrika'da bulunan Sabi Sands Safari Parkı'nda vahşi doğada ender yaşanan anlardan birine tanıklık edildi. Aç bir timsah, su içmekte olan antilobu yakaladı.Timsah tarafından yakalanan antilop 1 saat boyunca kaçmak için çırpınırken, su aygırı bu mücadeleye dahil oluyor...İşte bu andan sonra imkansız denen yaşandı.
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 04:13
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 6.934 izlenme - 2 yıl önce Doğada Eşine Az Rastlanır Olay Hayvanlar dünyasında sıradışı görüntüler. İki aslan yavru antilop için kapıştı ama neden nedeni herkesi şaşırttı. Yavru antilobu yemek için saldırıya geçen aslanın diğer aslan tarafından engellenmesi kameralar tarafından kaydedildi. Doğada eşine az rastlanır görüntülerden biri daha yaşandı. Geçen sene video paylaşım sitelerine düşen bu video yaklaşık 7 milyon kez izlendi. Afrika’da bir milli parkta çekilen görüntülerde antilop yavrusunu bir başka aslandan koruyan aslan, saniye saniye kameralara yansıyor.
Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması 01:53
Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması 485 izlenme - 3 ay önce Aslanların Afrika Antilobu Trafikte Avlaması Safari parkında iki yetişkin aslan bir Afrika antilobunu (kudu) böyle avladı.
antilop 00:20
antilop 15.267 izlenme - 11 yıl önce kaçan kovalanır anam
Aslanlar Antilopla Beslenmesi! 02:39
Aslanlar Antilopla Beslenmesi! 513 izlenme - 3 ay önce Aslanlar Antilopla Beslenmesi! Kapalı yaşam alanlarında aslanlar için antilop ziyafeti kameraya böyle yansıdı.
Antilobun Acı Sonu 02:13
Antilobun Acı Sonu 836 izlenme - 6 ay önce Güney Afrika'da bir doğa koruma alanı olan Mala Mala Gala Reserve'de çekilen bu vahşi karşılaşma, 31 yaşındaki Pieter Van Wyk tarafından yakalandı.
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 01:52
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 680 izlenme - 6 ay önce Turist Bradley Ballantyne, Kruger Ulusal Parkı'ndan eve dönerken videoyu çekiyor,nerdeyse öldüğünü düşündüğü antilobu arkadaşı boynuz darbeleri ile ayaklandırıyor.
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 01:38
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 1.541 izlenme - 1 yıl önce Avını aslanlara ve sırtlanlara kaptırmak istemeyen leopar, öldürdüğü antilopu hızla yaşadığı dik ve yüksek ağaca çıkardı.
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 02:25
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 2.747 izlenme - 3 yıl önce Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 01:39
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 1.761 izlenme - 2 yıl önce Bu leopar ya canına susamış veya cesareti zirve yapmış. Leoparın avladığı antilopa göz diken timsah onu elinden aldı. Antilop timsahın ağzındayken leopar gelip avını rahat rahat yedi.
Dev Pitonun Karnından Antilop Çıktı 01:43
Dev Pitonun Karnından Antilop Çıktı 183 izlenme - 3 ay önce Hindistan'da köylüler ormandan geçerken dev bir piton buldu. Pitonun karnından çıkan antilobu gören köylüler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Aslanlar Trafikte Antilop Parçaladı 01:10
Aslanlar Trafikte Antilop Parçaladı 901 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika’da bulunan Kruger Ulusal Parkı’nda iki dişi aslan araçların arasında bir kuduyu parçalayarak yedi. An be an fotoğraflanan aslan avı, 2 milyon hektarlık dev parkın H1 yolunda gerçekleşti. Çok nadir gerçekleşen olayı fotoğraflayan doğa fotoğrafçısı Carrie Dunford adlı İngiliz turist, nadir rastlanan olayı şöyle anlattı: Bü tür olayların sadece belgesellerde olacağını düşünürdüm. Kalabalık trafikte iki aslanı görünce arabamı durdurdum. Aslan yolun kenarındaki ormanın içindeki kuduyu gördü ve saldırdı. Aslanın biri kaçan kuduyu arkasından yakaladı, diğeri ise boynundan ısırarak anında hareketsiz hale getirdi. Aslanlar kuduyu yarım saat yediler ve sonra ormana çektiler. Boynuzlugiller familyasından Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü Büyük kudu, boynuzlugiller familyasından Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü olan kudu..
Antilobun  Yiyen Dişi Aslan 00:59
Antilobun Yiyen Dişi Aslan 2.030 izlenme - 2 yıl önce Yumuşak et arayışını tamamen yanlış anlamış, karnını doyurmak için antilobun billurlarına o sivri dişlerini geçirmeyi kendine görev edinmiş acımasız aslan. Acaba testisler çok mu lezzetli et, oradan ısırılınca, diğer iki arkadaşının boğmaya çalıştığı antilop daha mı çabuk ölecek, yoksa kızışma döneminde mi, bilemiyoruz.
(komedi) antilopun ali cengiz oyunu 00:34
(komedi) antilopun ali cengiz oyunu 3.165 izlenme - 8 yıl önce antilopların akıllı olmadıgını çoğu insan düşünür fakat bu videoyu izlediğinizde antilopun nasıl zeki oldugunu göreceksiniz kaplana yakalanan antilop ölü numarası yapıyor kendini yere atıyorr kaplan avını yiyeeceği sırada sırtlan gelip kaplanı kovalıyorr o fırsattan istifade ayaga kalkarak kaçıyor
antilop acı sonu 00:18
antilop acı sonu 2.932 izlenme - 9 yıl önce antilop kaza kötü son
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 612 izlenme - 1 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."