Hoşgeldiniz!

Antilop Videoları İzle

Pitona Yem Olan Antilop 02:33
Pitona Yem Olan Antilop 37.728 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Kenya'nın Massai Mara bölgesinde çekildi. Afrika'nın en büyük yılanı piton, bebek bir antilop ile inanılmaz bir mücadeleye giriyor... Avını sessizce takip eden piton, sonunda onu tuzağa düşürüyor ve öldürmek için boğmaya başlıyor.İşte pitonun antilopla olan amansız mücadelesi.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 31.740 izlenme - 2 yıl önce Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop Antilobu kendisine av olarak seçen sırtlanın zorlu dakikalarının birlikte izliyoruz.
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 22.702 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne.
Dev Pitonun Antilop Avı 03:43
Dev Pitonun Antilop Avı 43.810 izlenme - 4 yıl önce Dev Piton Antilobu Böyle Yuttu
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 01:50
Yavru Antilobu Bir Lokmada Yutan Piton Yılanı 5.925 izlenme - 8 ay önce Yavru antilobu bir lokmada yutan piton yılanı Yavru impalayı bir lokmada yutan piton yılanı Yavrusunu piton yiyen anne impalanın çaresizliği İmpala nedir (Aepyceros melampus), omuz yüksekliği 75–100 cm olan, sırtı sarımsı kahverengi, karnı beyaz olan bir tür antiloptur. Son derece hızlı koşan bu hayvanlar, zarif görünüşleri ve ürktüklerinde zıplayarak koşmalarıyla ünlüdür. Bu da, kendilerine saldıranın bir tek hayvan üzerinde dikkatini yoğunlaştırmasını önleyerek onları şaşırtır. Sıçrama uzaklığı 9 m'ye, sıçrama yüksekliği 3 m'ye ulaşabilir. Piton nedir Piton Yılan Piton, Afrika çöl pitonu, Ağaç pitonu, Avustralya Kaya pitonu, Burma pitonu vb. türleri olan bir yılan familyasıdır. Asya ve Afrika'da yaşar. Zehirsizdir ve dünyanın en uzun yılanlarındandır. Boyu 9 metreye varabilir.
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 01:49
Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı. 29.936 izlenme - 4 yıl önce Sırtlanlar hamile antilobu böyle parçaladı.
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 02:15
Antilobun Boynuzlarının Pitonu Delmesi 2.910 izlenme - 5 ay önce Dev piton yılanı avladığı antilopu yutmaya çalışırken avını boynuzları boğazını deldi. Uzun süre boğazına saplanan boynuzlardan kurtulmak için çaba harcayan dev yılan öldürdüğü avını bırakarak yaralı olarak uzaklaştı.
türkler belgesel çekerse 03:25
türkler belgesel çekerse 39.076 izlenme - 8 yıl önce türkler belgesel çekerse böyle olur
Afrikadaki Antiloplar 00:14
Afrikadaki Antiloplar 49.630 izlenme - 10 yıl önce afrikadaki en salak antilop budur!
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 00:54
Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı 8.843 izlenme - 3 yıl önce Aslan Zıplayan Antilobu Havada Yakaladı Hd Video İzle - Aslan - Antilop Avı Hd Belgesel Videosu İzle
Aslan Antilopu Havada Kaptı 01:17
Aslan Antilopu Havada Kaptı 9.814 izlenme - 3 yıl önce Aslan Antilopu Havada Kaptı
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 01:59
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 1.433 izlenme - 8 ay önce Anne antilop, çitaların saldırısına uğrayan yavrusunun hayatta kalmasını, cesur hamleleriyle sağladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 01:52
Ölmek Üzere Olan Arkadaşına Yardım Eden Antilop 472 izlenme - 1 ay önce Turist Bradley Ballantyne, Kruger Ulusal Parkı'ndan eve dönerken videoyu çekiyor,nerdeyse öldüğünü düşündüğü antilobu arkadaşı boynuz darbeleri ile ayaklandırıyor.
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 00:42
Sırtlanı Pazara Gönderen Antilop 4.394 izlenme - 2 yıl önce Sırtlan antilobu av olarak kendisine seçmişti ama antilobun kolay av olmaya hiç niyeti yoktu.Sırtlanı son anda sezen antilop bakın nasıl kurtuldu.
Antilobun Acı Sonu 02:13
Antilobun Acı Sonu 567 izlenme - 2 ay önce Güney Afrika'da bir doğa koruma alanı olan Mala Mala Gala Reserve'de çekilen bu vahşi karşılaşma, 31 yaşındaki Pieter Van Wyk tarafından yakalandı.
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 00:50
Timsaha Yakalanan Antilobun Ölüm Kalım Savaşı 4.174 izlenme - 2 yıl önce Günay Afrika'da bulunan Sabi Sands Safari Parkı'nda vahşi doğada ender yaşanan anlardan birine tanıklık edildi. Aç bir timsah, su içmekte olan antilobu yakaladı.Timsah tarafından yakalanan antilop 1 saat boyunca kaçmak için çırpınırken, su aygırı bu mücadeleye dahil oluyor...İşte bu andan sonra imkansız denen yaşandı.
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 04:13
Antilop Yavrusunu Koruyan Aslan 6.875 izlenme - 2 yıl önce Doğada Eşine Az Rastlanır Olay Hayvanlar dünyasında sıradışı görüntüler. İki aslan yavru antilop için kapıştı ama neden nedeni herkesi şaşırttı. Yavru antilobu yemek için saldırıya geçen aslanın diğer aslan tarafından engellenmesi kameralar tarafından kaydedildi. Doğada eşine az rastlanır görüntülerden biri daha yaşandı. Geçen sene video paylaşım sitelerine düşen bu video yaklaşık 7 milyon kez izlendi. Afrika’da bir milli parkta çekilen görüntülerde antilop yavrusunu bir başka aslandan koruyan aslan, saniye saniye kameralara yansıyor.
antilop 00:20
antilop 15.267 izlenme - 10 yıl önce kaçan kovalanır anam
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 01:38
Leoparın Korkunç Gücü! Antilopu Ağacın Tepesine Çıkardı 1.505 izlenme - 1 yıl önce Avını aslanlara ve sırtlanlara kaptırmak istemeyen leopar, öldürdüğü antilopu hızla yaşadığı dik ve yüksek ağaca çıkardı.
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 01:39
Leopar Avladığı Antilobu Timsaha Kaptırırsa! 1.723 izlenme - 1 yıl önce Bu leopar ya canına susamış veya cesareti zirve yapmış. Leoparın avladığı antilopa göz diken timsah onu elinden aldı. Antilop timsahın ağzındayken leopar gelip avını rahat rahat yedi.
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 02:25
Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan 2.542 izlenme - 3 yıl önce Antilop'u canlı canlı yiyen sırtlan
Aslanlar Trafikte Antilop Parçaladı 01:10
Aslanlar Trafikte Antilop Parçaladı 896 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika’da bulunan Kruger Ulusal Parkı’nda iki dişi aslan araçların arasında bir kuduyu parçalayarak yedi. An be an fotoğraflanan aslan avı, 2 milyon hektarlık dev parkın H1 yolunda gerçekleşti. Çok nadir gerçekleşen olayı fotoğraflayan doğa fotoğrafçısı Carrie Dunford adlı İngiliz turist, nadir rastlanan olayı şöyle anlattı: Bü tür olayların sadece belgesellerde olacağını düşünürdüm. Kalabalık trafikte iki aslanı görünce arabamı durdurdum. Aslan yolun kenarındaki ormanın içindeki kuduyu gördü ve saldırdı. Aslanın biri kaçan kuduyu arkasından yakaladı, diğeri ise boynundan ısırarak anında hareketsiz hale getirdi. Aslanlar kuduyu yarım saat yediler ve sonra ormana çektiler. Boynuzlugiller familyasından Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü Büyük kudu, boynuzlugiller familyasından Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü Doğu ve Güney Afrika'ya özgü büyük bir antilop türü olan kudu..
(komedi) antilopun ali cengiz oyunu 00:34
(komedi) antilopun ali cengiz oyunu 3.165 izlenme - 7 yıl önce antilopların akıllı olmadıgını çoğu insan düşünür fakat bu videoyu izlediğinizde antilopun nasıl zeki oldugunu göreceksiniz kaplana yakalanan antilop ölü numarası yapıyor kendini yere atıyorr kaplan avını yiyeeceği sırada sırtlan gelip kaplanı kovalıyorr o fırsattan istifade ayaga kalkarak kaçıyor
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 598 izlenme - 1 yıl önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antilobun Boynuzları Pitonu Deldi 02:15
Antilobun Boynuzları Pitonu Deldi 165 izlenme - 5 ay önce Pitonun yutmaya çalıştığı antilop sonu olacaktı Yutmaya çalıştığı antilobun boynuzları pitonun boğazını deldi Kruger National Park Güney Afrika'da bir ulusal park Yutmaya çalıştığı antilop pitonun sonu olacaktı
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 39:22
Afrika'da Vahşi Yaşam Antilopların Büyük Göçü ve Aslanlar 1.055 izlenme - 3 yıl önce Afrika'da Vahşi yaşam Antilopların büyük göçü ve aslanlar HD kalitesinde
antilop acı sonu 00:18
antilop acı sonu 2.932 izlenme - 9 yıl önce antilop kaza kötü son
Antilobu, Timsahtan Su Aygırı Kurtardı 00:58
Antilobu, Timsahtan Su Aygırı Kurtardı 839 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Kenya'nın Masai Mara bölgesinde çekildi. Aç bir timsah, nehri geçmekte olan antilobu yakaladı. Bunu gören bir su aygırı ise, uzun bir mücadelen...
Aslana Av Oldu  01:01
Aslana Av Oldu 444 izlenme - 2 yıl önce ASLANA AV OLDU! Masaai Mara Milli Parkı'nda kavga eden antilaoplar, aslanın avı oldu. diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya
İnanılmaz Hızlı 10 Hayvan 02:00
İnanılmaz Hızlı 10 Hayvan 808 izlenme - 2 yıl önce ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... Eğer hıza karşı tutkunuz varsa sizin için Dünya'nın en ilginç hayvanları muhtemelen Dünya'nın en hızlı hayvanları demektir. O zaman bu video da kesinlikle ilginizi çekecektir... "İnanılmaz Hızlı 10 Hayvan" başlıklı bu videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: 10) Ceylan Maksimum Hız: 80 Km/Sa 9) Atlantik Kılıçbalığı Maksimum Hız: 80 Km/Sa 8) Aslan Maksimum Hız: 88 Km/Sa 7) Güney Afrika Antilobu Maksimum Hız: 88 Km/Sa 6) Kılıçbalığı Maksimum Hız: 96 Km/Sa 5) Amerikan Antilobu Maksimum Hız: 97.6 Km/Sa 4) Yelken Balığı Maksimum Hız: 108.8 Km/Sa 3) Çita Maksimum Hız: 115.8 Km/Sa 2) Ebabil Kuşu Maksimum Hız: 169.6 Km/Sa 1) Gök Doğan Maksimum Hız: 387.2 Km/Sa