Hoşgeldiniz!

Antonio Cassano

ibrahimovic'ten eşek şakası 00:23
ibrahimovic'ten eşek şakası 3.443 izlenme - 7 yıl önce
Şakacı Cassano 00:30
Şakacı Cassano 522 izlenme - 3 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela 00:24
Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela 158 izlenme - 5 yıl önce Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela!
Şakacı Cassano 00:30
Şakacı Cassano 33 izlenme - 3 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
35'lik Antonio Cassano sahada 00:23
35'lik Antonio Cassano sahada 8 izlenme - 11 ay önce 35 yaşındaki veteran yıldız Antonio Cassano, Hellas Verona'nın Triestina'yı 4-0 yendiği maçt aforma giydi.
Cassano'dan arkadaşına eşek şakası! 00:15
Cassano'dan arkadaşına eşek şakası! 27 izlenme - 3 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
İtalyan Golcü Antonio Cassano, Altı Günde İkinci Kez Futbolu Bıraktı 01:12
İtalyan Golcü Antonio Cassano, Altı Günde İkinci Kez Futbolu Bıraktı 3 izlenme - 11 ay önce İtalyan golcü Antonio Cassano, futbolu bıraktığı açıklayıp, ardından "Zaaf anında alınmış karardı, özür diliyorum." diyerek kararından vazgeçmişti. Cassano, bu kararından da vazgeçerek futbolu bıraktı.
8 Gün Önce Hellas Verona'ya İmza Atan Cassano, Futbolu Bıraktı 01:12
8 Gün Önce Hellas Verona'ya İmza Atan Cassano, Futbolu Bıraktı 3 izlenme - 11 ay önce Kariyerinde sayısız kupa bulunan Antonio Cassano, Serie A ekiplerinden Hellas Verona'ya imza attıktan 8 gün sonra futbolu bıraktığını açıkladı. Daha sonra da pişman olan Cassano, futbola geri döndü.
Eski Futbolcu Antonio Cassano: Köpek Gibi Yemek Yiyordum 00:30
Eski Futbolcu Antonio Cassano: Köpek Gibi Yemek Yiyordum 1 izlenme - 5 ay önce Futbolcu bırakan Antonio Cassano, Real Madrid günleri ile ilgili ilginç bir itirafta bulundu. Cassano, "Her cuma özel uçakla Roma'ya gidiyordum. Köpek gibi yemek yiyordum, uyumuyordum" dedi.
İtalyan Yıldız Kulüp Arıyor!... 03:05
İtalyan Yıldız Kulüp Arıyor!... 1 izlenme - 3 yıl önce İtalyanlar'ın son dönemdeki en önemli yıldızlarından biri olan Antonio Cassano, maaşlarının ödenmemesi gerekçesiyle Parma ile olan kontratını karşılıklı anlaşmayla feshetti.