Hoşgeldiniz!

Şanzelize Alaattin

Asabi Damın Baskını - İbretlik Kısa Film 01:55
Asabi Damın Baskını - İbretlik Kısa Film 1.894 izlenme - 6 ay önce Babasını üniversite ders calışmaya gi,tcem diye para isdeyim kumar masasına gider ve babasın baskını cok kötü olur
Dj Apo Canlı Performans 01:32
Dj Apo Canlı Performans 3.260 izlenme - 1 yıl önce Uzun süredir, kameralardan uzak kalmayı tercih eden Dj Apo, dünya çapında ses getiren son eserini icra edereken kameralara yakalandı. Dinliyoruz. https://www.facebook.com/sanzalize
Savcı Korumasının Dramı 01:25
Savcı Korumasının Dramı 2.426 izlenme - 8 ay önce Maaşını eksik alan savcı korumasının dertlerini dinliyoruz
Şanzelize Alaattin - Oğlum Bak Git 00:25
Şanzelize Alaattin - Oğlum Bak Git 5.102 izlenme - 5 yıl önce Bilindiği üzere yönetmeniyle sürekli değişik çekimler peşinde koşan Şanzelizenin gururu alaattin yine kendini göstermiş gibi görünüyor.
Gaziosmapaşa Şanzelize Cafe 3. Tanıtım Filmi 02:09
Gaziosmapaşa Şanzelize Cafe 3. Tanıtım Filmi 948 izlenme - 1 yıl önce "Yönetmen Volkan Harman`ın işin içinden kurguyu sıyırıp doğallığını kattığı 3.seri sizlerle" diyerek Derin Hafriyat Video A.Ş. tarafından basına servis edilen bu görüntüler adeta ince ayrıntılar cenneti. 2. tanıtım videosundaki görüntülerin makaslanmamış halleri, müthiş ayrıntılarıyla kazozmanşa nzelize kafede
Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 03:00
Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 987 izlenme - 2 yıl önce Ehl-i Sünnet Tv ve alkışlarla yaşıyorum sitesi arasında yaşanan çekişme farklı bir boyut kazandı. Site ahalisinin yakinen tanıdığı şanzelize alaattin tevbe ederek EhliSünnet Tv bünyesine geçmiş. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.
İnternetin Fenomenleri Bir Arada! 03:00
İnternetin Fenomenleri Bir Arada! 1.016 izlenme - 4 yıl önce (Şanzelize Alaattin Ve Mustafa Ak) - Derin Hafriyat
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 01:09
Şanzelize Alaattin İle Türkiye Gerçekleri 755 izlenme - 2 yıl önce Çok yakın zamanda efsane Şanzelize Cafe'ye bile dolan suriyeliler hayatımızdan tiksindirdi. Bir video ile anlatmaya çalıştık.
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi 01:06
Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe Tanıtım Filmi 379 izlenme - 2 yıl önce Açtığı kafenin Gaziosmanpaşa'nın en ünlü kafelerinden biri haline gelmesine seyirci kalamayan kafe sahibi bir tanıtım filmi çekmeye karar vermiş, çekmiş üzerine lacilerini ve böyle überseksüel bir tanıtım filmi ortaya çıkmış.
Şanzelize Cafe Kamera Arkası - İnternette İlk Kez 03:44
Şanzelize Cafe Kamera Arkası - İnternette İlk Kez 281 izlenme - 2 yıl önce Evet arkdaşlar Şanzelize Cafe'nin kurgu'suz montaj'sız halini, bulduk. Evet kamera arkasında daha çok kız görünce gözlerinize inanamayacaksınız.
Şanzelize Alaattin ve Volkan Harman ile Sokak Röportajları 03:01
Şanzelize Alaattin ve Volkan Harman ile Sokak Röportajları 212 izlenme - 2 yıl önce Ahaliye İzmir de kesilen patates ağaçlarını sorduk. İlginç cevaplar sldık.
 Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 03:00
Şanzelize Alaattin Artık EhliSünnet Tv'de - Yılın Transferi 144 izlenme - 2 yıl önce Ehl-i Sünnet Tv ve alkışlarla yaşıyorum sitesi arasında yaşanan çekişme farklı bir boyut kazandı. Site ahalisinin yakinen tanıdığı şanzelize alaattin tevbe ederek EhliSünnet Tv bünyesine geçmiş. Kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Şanzelize Alaattin Artık Irak'ta 00:40
Şanzelize Alaattin Artık Irak'ta 115 izlenme - 3 yıl önce Şanzelize Alaattin Artık Irak'ta
Şanzelize Alaattin & Volkan Harman - Drogba'nın Penaltı Kaçırması 01:17
Şanzelize Alaattin & Volkan Harman - Drogba'nın Penaltı Kaçırması 123 izlenme - 4 yıl önce Drogba'nın Penaltı Kaçırmasıyla İlgili Şanzelize Alaattin Yorumunu İzleyeceğiz, Şanzelize Alaattin Yine Yerinde Durmuyor Ve İçinin Dışının Bir Olduğu Bu Video Da Kanıtlıyor.
Yangın Var - Şanzelize Alaattin 01:18
Yangın Var - Şanzelize Alaattin 79 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların kliplerine ve yönetmenlerine ders vermeye karar veren Şanzelize Alaattin daha başarılı bir klip çekti, izliyoruz efendim....
Şanzelize Alaattin Irak'ta Görüldü! 00:40
Şanzelize Alaattin Irak'ta Görüldü! 60 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı videolarla internet fenomeni olma yolunda ilerleyen Şanzelize Alaattin'e benzeyen bir kişi Irak'ta görüntülendi.
Efekt Böyle Olur - Şanzelize Alaattin'ten Stv'ye Ders 02:13
Efekt Böyle Olur - Şanzelize Alaattin'ten Stv'ye Ders 69 izlenme - 4 yıl önce Şanzelize Alaattin öyle bir klip çekti ki, Stv'deki kurgu montajcı işi bırakıp gitti