Hoşgeldiniz!

Apaçilik Videoları İzle

apaçilik tribüne sıçradı! 00:39
apaçilik tribüne sıçradı! 1.947 izlenme - 7 yıl önce apaçilik tribüne sıçradı!
Ukrayna Milletvekillerinin Araba Çizmeli Kavgası 04:34
Ukrayna Milletvekillerinin Araba Çizmeli Kavgası 98 izlenme - 9 ay önce Ukrayna'da iki milletvekili, televizyon programı çıkışı kavga etmiş, güçlükle ayırmışlar. Biri, hırsını alamayıp, diğerinin arabasının kaportasını çizmiş.
Apaçilik Yaşta Değil Baştadır 03:07
Apaçilik Yaşta Değil Baştadır 431 izlenme - 7 yıl önce
Apaçilik Soytarılık Dehildir 01:00
Apaçilik Soytarılık Dehildir 311 izlenme - 6 yıl önce
Apaçiliğin Kitabını Yazan Genç 00:43
Apaçiliğin Kitabını Yazan Genç 39 izlenme - 10 ay önce Üzerine araştırmalar yapılan; nasıl bir duruma, ruh haline, hayat tarzına karşılık geldiğini çözmek için sosyologların devreye girdiği bir akım apaçilik. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Apaçi Dansı Şimdi de Manisaspor Antremanında 04:31
Apaçi Dansı Şimdi de Manisaspor Antremanında 138 izlenme - 2 yıl önce 'Gün geçmiyor ki ülkemizde bir Apaçi Dansı çılgınlığı daha yaşanmasın. Geçen günlerde açılan 'Apaçi Dansı Kursu'nun beynimizde oluşturduğu acılar henüz taze iken, Apaçi Dansının değişik bir yönünü sizle paylaşmak istiyorum. Futbolcular, yorumcular yıllardır konuşur 'Takım ruhunu yakalamak' falan diye. İşte Apaçi Dansı ile bu takım ruhunu yakalamaya çalışan Manisaspor, harmandalı oynar gibi kollarını açarak Apaçi Dansı yapan Kanadalı Josh Simpson ve kendi ülke danslarını Apaçi Dansıyla birleştirerek ortamı neşelendiren Afrikalı oyuncularıyla bana kalırsa çok şey anlatıyor. Ligin ikinci yarısı başlamak üzereyken Apaçi Dansı bakalım Manisasporu nasıl etkileyecek?' Muhabirimiz fıççık oturma odasından bildirdi. Not: Bu videonun aslında 15 dakika olduğunu önce Karate, Kung Fu karışımı bi çalışma, onun sonrasında da Haka Dansı yaptıklarını öğrendim.(ciddiyim) İşte mesir macununun memleketi Manisa..