Hoşgeldiniz!

aparat

Ev Yapımı Toplu Kağıt İmha Aparatı 00:36
Ev Yapımı Toplu Kağıt İmha Aparatı 3.001 izlenme - 1 yıl önce Kağıt imha etmeyi eziyet olarak görenler için pratik imha aparatı. Kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz ve toplu şekilde imha işlemlerinde tek tek kağıtlarla uğraşmak yerine kullanabileceğiniz bir buluş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İphone İçin Ses Yükseltme Aparatı 02:17
İphone İçin Ses Yükseltme Aparatı 15.549 izlenme - 9 yıl önce iphone'nun sesini nasıl yükseltirim diyenler için.
Hoverboard'u Sandalyeye Dönüştüren Aparat 02:01
Hoverboard'u Sandalyeye Dönüştüren Aparat 2.172 izlenme - 2 yıl önce "Ne ayakta gidicem yea" diyenler için muhteşem bir buluş. Oturarak da istediğiniz yere gidebilmenizi sağlayan bu aparat üşengeç insanların çok işine yarayacak!
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 03:07
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 6.143 izlenme - 3 yıl önce Silikondan imal edilen bu aparat kadınların'da erkekler gibi pisuvarlara rahatça işiyebileceklerini gösteriyor. Tabi bu aparat ne kadar tutar oda ayrı bir soru.
embro nakış makinaları 03:06
embro nakış makinaları 3.876 izlenme - 8 yıl önce embro nakış makinaları kordone aparatı.bu aparat her marka nakış makinasına takılır.kordone aparatı sayesinde daha fazla iş daha fazla kazanç....
opel vectra direksiyon kumanda aparatı 01:09
opel vectra direksiyon kumanda aparatı 2.971 izlenme - 7 yıl önce opel araçlar için yaptığım direksiyon kumanda aparatının çalışma şeklini ve özelliklerin gösteren vedeodur. aparat ile tuner/aux/usb/cd seçimi yapabilir att özelliğini kullanabilir radyoda frekansı/cd ve usb de parçayı ileri veya geri alabilirsesi artırabilir veya azaltabilirsiniz.ilgilenenler cherno359@hotmail.com adresine mail atabilirler.çalışma yardımlaşma amaçlıdır.
Hoverboard'u Sandalyeye Dönüştüren Aparat 02:01
Hoverboard'u Sandalyeye Dönüştüren Aparat 625 izlenme - 2 yıl önce "Ne ayakta gidicem yea" diyenler için muhteşem bir buluş. Oturarak da istediğiniz yere gidebilmenizi sağlayan bu aparat üşengeç insanların çok işine yarayacak!
6 Yaşındaki Çocuk Bile Varis Çorabını Doff N' Donner'la Kolayca Giydirebilir. 00:55
6 Yaşındaki Çocuk Bile Varis Çorabını Doff N' Donner'la Kolayca Giydirebilir. 1.487 izlenme - 4 yıl önce Varis Çorabı Aparatı Doff N' Donner varis çorabı giydirmede büyük kolaylık sağlamaktadır
Bir Kasa Birayı Aynı Anda Açmak 00:14
Bir Kasa Birayı Aynı Anda Açmak 927 izlenme - 3 yıl önce Gençler kalabalık olduklarından dolayı heralde tek tek açmakla vakit kaybı yaşamayalım herkes aynı aynda beklemeden içebilsin diye geliştirdikleri özel bir aletle bir kasa birayı aynı anda tek hamle ile açabiliyorlar.
opel direksiyon kumanda 01:09
opel direksiyon kumanda 1.398 izlenme - 7 yıl önce yapmış olduğum parça ile opel direksiyon kumanda sorununuza çözüm bulabilirsiniz.orijinal kasetçaları çıkarılan opel aracınızda çalışmaz hale gelen kumanda konunuz tekrar çalışır hale gelir.çalışmam yardımlaşma amaçlıdırticari bir kazanç düşünerek aşırı fiyat talep etmiyorum.maliyet bedeli sözkonusudur.aparatı gördüğünüzde ve güncel parça fiyatlarını hesapladığınızda siz de bunu göreceksiniz.aparat ile tuner/aux/usb/cd tercihini yapabilir radyoda frekansı;cd veya usb de parçayı ileri veya geri
Telefonunuzdaki Fotoğrafları Anında Basın 02:24
Telefonunuzdaki Fotoğrafları Anında Basın 853 izlenme - 3 yıl önce Bu aparat, cep telefonuyla çektiğiniz fotoğrafları anında basıyor.Kılıf gibi cep telefonunu koruma işlevi de gören aparat, çekilen fotoğrafları hemen print ediyor.
İşitme Engelli Bebeğin Annesini ilk Kez Duyması 00:54
İşitme Engelli Bebeğin Annesini ilk Kez Duyması 50 izlenme - 5 ay önce İşitme engelli minik bir bebeğin, kulağına takılan aparat sayesinde annesinin sesini duyduğu ilk an ve verdiği tepki kameralara böyle yansımış.
iPhone 6'ya Bükülmeyi Önleyici Aparat Yapmak 03:48
iPhone 6'ya Bükülmeyi Önleyici Aparat Yapmak 351 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 piyasaya çıktığından beri sağlamlığı ve bükülebilirliği ile ilgili birçok ilginç teste tabi tutuldu. Şimdide iPhone 6'nın bükülmesine karşı olan adamın güzelim telefonu harcayıp yaptığı aparatı izliyoruz.
Kar Küreme Aparatı 01:27
Kar Küreme Aparatı 298 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'da karın etkisini gösterdiği dönemlerde çatıda bulunan kartı temizlemeye yarayan pratik aparatı izliyoruz.
mkm boya makıne san tic  8 istasyon boya makınesi 05:16
mkm boya makıne san tic 8 istasyon boya makınesi 816 izlenme - 7 yıl önce döner tabla üzerinde aparatların konduğu 8 adet döner istasyon bulunmaktadır.boyama istasyonunun önüne geldiğinde dönmeye başlar.iki istasyonda dönme mekanizması mevcuttur istasyonlar sağ ve sol olmak üzere iki yöne dönebilmektedir. dönme hızları sürücüden ayarlanabilir. döner tabla merkezden redüktörlü motor ile tahrik edilip istasyonun robotun önüne gelmesini sağlar. döner tabla robotun önünde dişli sistemi ile aynı eksensağlanır
Palet Taşıma 00:30
Palet Taşıma 239 izlenme - 4 yıl önce Palet Taşıma
Durbuldum Vakumlu Bıçak Bileme Aparatı 02:18
Durbuldum Vakumlu Bıçak Bileme Aparatı 190 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum'da
boya sökücü boyasokucu 04:44
boya sökücü boyasokucu 447 izlenme - 6 yıl önce
engelliler için merdiven transfer cihazı 00:21
engelliler için merdiven transfer cihazı 386 izlenme - 7 yıl önce
Volkswagen jetta direksiyon kumanda aparati 00:51
Volkswagen jetta direksiyon kumanda aparati 149 izlenme - 3 yıl önce Jetta direksiyon kumanda aparati pioneer sony kenwood clarion jvc veya cin mali double cihazlarda kullanabilirsiniz aparatimizda kontak ucu kamera ve park lambasi tetik uclari bulunmaktadir.
Salata Yapmada Son Nokta! 01:18
Salata Yapmada Son Nokta! 32 izlenme - 8 ay önce Müşteriler, salata yapan aparatı satan adamdan gözlerini alamadı. Amatör kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 00:36
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 32 izlenme - 11 ay önce Ayakta durmayı bile yeni yeni öğrenen bebek bu aparatla iki günde yürümeyi öğrenmiş. Anneyi ayakta alkışladım açıkçası.
Cep Telefonu Kullanımında Çığır Açacak Buluş 01:54
Cep Telefonu Kullanımında Çığır Açacak Buluş 133 izlenme - 3 yıl önce Bu japon abimiz icadı için paten alamayınca, bu hale gelmiş. En son denemesinde telefonu g*tünden çıkartmaya çalışırken öldüğü söyleniyor, efenim...
TELEFON İÇİN VİDEO ÇEKME APARAT'I |EQUİPMENT OF MAKE A VİDEO FOR MOBİLE PHONE| 01:59
TELEFON İÇİN VİDEO ÇEKME APARAT'I |EQUİPMENT OF MAKE A VİDEO FOR MOBİLE PHONE| 25 izlenme - 1 yıl önce EV YAPIMI VİDEO ÇEKMEK İÇİN İDEAL BİR TELEFON TUTMA APARATI, İYİ SEYİRLER. ABONE OLMAYI UNUTMAYIN... https://www.facebook.com/teknoohomeal... https://twitter.com/teknohomealikoc https://www.instagram.com/iyioyuncum/
Çiçek Sulamak İçin Yapılan Düzenek 02:15
Çiçek Sulamak İçin Yapılan Düzenek 76 izlenme - 6 yıl önce