Hoşgeldiniz!

aparkat

Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak 01:15
Tartıştıkları Adamın Boksör Olduğunu Anlayamamak 7.898 izlenme - 3 yıl önce Tartıştıkları adamın boksör olduğunu geç fark ettiler. Adam boksör boksör. Oğlum adam boksöörr. Neyse arkadaşlar kendine gelmeyi başaran şahıslar, birdaha tövbe diyerek evlerine dağıldılar.
Haislip Çaktı 00:47
Haislip Çaktı 8.571 izlenme - 11 yıl önce öyle vurulmaz böyle vurulur. çirkef mirsad hakkını aldı
MMA Dövüşçüsü Sevdiceğini Nasıl Uyandırır? 01:03
MMA Dövüşçüsü Sevdiceğini Nasıl Uyandırır? 1.809 izlenme - 3 yıl önce Pat Barry isimli MMA dövüşçüsünün kız arkadaşı Rose Namajunas, her ikisi de MMA cı. Kızımız erkek arkadışını kendi usulünce uyandırıyor. MMA da ne olaki diyen varsa Mixed Martial Arts yani karma dövüş sanatları.
Boss Dogz - Aparkat Trailer 00:27
Boss Dogz - Aparkat Trailer 433 izlenme - 1 yıl önce Şubat 2017
kick boks 00:51
kick boks 324 izlenme - 6 yıl önce
Mecnun'un Efsane Yumruğu 2 - Leyla ile Mecnun 01:41
Mecnun'un Efsane Yumruğu 2 - Leyla ile Mecnun 147 izlenme - 3 yıl önce daha önce kaan'a attığı efsane yumruğunu izlediğimiz mecnun bu defa da yavuz'a efsane yumruğunu tattıracaktır. eylül ile arası limoni olan yavuz mecnun'dan yardım ister ve de mecnun eylül'e yavuz'u övmek için önüne geçer bu övmelerin sonunda eylül de kendisinden bir mesajını iletmesini ister. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149549/mecnunun-efsane-yumrugu-leyla-ile-mecnun
Mecnun'un Efsane Yumruğu - Leyla İle Mecnun 00:49
Mecnun'un Efsane Yumruğu - Leyla İle Mecnun 124 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizimiz Leyla ile Mecnun'dan efsane bir sahne. Kaan okulda sevgilisinin derdinde iken Mecnun ise Kırklareli vizesi derdine düşmüştür. Kaan'ın Mecnun'a atarlanmasının sonucu olarak Mecnun'dan Kaan'a efsane olacak bir yumruk gelecektir.
Aparkat 00:05
Aparkat 152 izlenme - 10 yıl önce
Aparkat -Boss Dogz 04:14
Aparkat -Boss Dogz 34 izlenme - 1 yıl önce Boss Dogz Yepyeni Şarkısı 'Aparkat'la Öldürücü Bir Darbe Vurmaya Geliyor. BOSS DOGZ HAKKINDA Boss Dogz; İzmir’de kurulmuş, Rap müzik ve Metal müzik sanatçılarının bir araya gelmesiyle oluşmuş bir gruptur. İzmirin eski old school rapper’ları Arem ve Duranay rap vokal yaparken Metal underground’ının en yetenekli müzisyenlerinden Baterist Güray Odabaşı, Basist Çağlar Karota, Gitarist Yunus Emre Erdoğan ve Pickup’ların başında Rap müzik camiasının Yakından tanıdığı dj Deff yer alıyor.
Aparkat -  Boss Dogz 04:14
Aparkat - Boss Dogz 17 izlenme - 1 yıl önce Aparkat - Boss Dogz 2645 Records 2017 Söz: Arem ve Duranay Müzik ve Aranje: Fırat Emre Özler Mix ve Mastering: Mehmet Uğur Memiş Yönetmen: Murat Gültekin
Dumankarmcaparkatrymekaradumanrap 2oı2  (Hatıram Olsun) 03:44
Dumankarmcaparkatrymekaradumanrap 2oı2 (Hatıram Olsun) 60 izlenme - 6 yıl önce
Boss Dogz - Aparkat Teaser 00:18
Boss Dogz - Aparkat Teaser 18 izlenme - 1 yıl önce 15 Şubat'ta İlk Kez ve Sadece Fizy.com'da
Aparkat Nasıl Atılır 02:29
Aparkat Nasıl Atılır 1 izlenme - 4 ay önce Bu eğitim videosunda; - Aparkat nasıl vurulur? - Aparkat nasıl atılır? - Aparkat vuruş tekniği - Aparkat nedir? - Aparkat ne demek - Aparkat vuruşu - Boksta aparkat - Kick Boksta aparkat - kick boks aparkat nasıl atılır - boks aparkat nasıl atılır - sağ aparkat - sol aparkat - Aparkat yumruk hakkında detaylar ve bilgiler bulacaksınız.